Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Михайло Цимбалюк
Додано 14 лип 2024

Михайло Цимбалюк

@tsymbaliukmm
Кількість підписників: 560
Фото: 685
Відео: 892
Посилання: 1,150
Опис:
Народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

👥 Кількість підписників

560
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -14

👁️ Середній перегляд на повідомлення

148
Середній/День:: 152
Середній/Тиждень:: 125
ERR: 26.43%

📊 Кількість повідомлень на день

1.1
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 1.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 147 26-02-10 15:25
❗️У Комітеті ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів напрацьовуємо законопроєкт до другого читання про поховання загиблих захисників і захисниць України.👉🏻Ключові завдання законопроєкту:∙ Законодавче закріплення поняття “військове меморіальне кладовище” як окремого типу кладовища.∙ Визначення правових, організаційних та земельних аспектів для гарантування місць поховання у всіх областях України, включно з АР Крим.∙ Систематизація підходів до підтримки родин загиблих захисників і захисниць.∙ Забезпечення гідних умов для увічнення пам’яті наших героїв згідно з національними стандартами та міжнародною практикою.🔺Події навколо Національного військового меморіального кладовища показали необхідність чіткого правового регулювання. Ми маємо убезпечити на законодавчому рівні від неоднозначних рішень будь-яких інстанцій у майбутньому.⚠️Достойне поховання наших героїв і героїнь - це не лише питання вшанування пам’яті, а й наш обов’язок перед прийдешніми поколіннями. Держава не повинна залишати поза увагою втрати тих, хто віддав життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.https://www.facebook.com/myhaylocymbalyk
👁 166 26-02-08 20:14
❗️З 1 березня відбудеться індексація майже всіх пенсій - виняток становлять: пенсії військових, пенсії понад 25 тисяч гривень, а також пенсії тих, хто вийшов на заслужений відпочинок останні два роки. Приблизно 9,5 мільйонів українців отримають підвищення.🔺Індексація складе від 300 до 1500 гривень, залежно від стажу та року виходу на пенсію. В середньому це буде 500-600 грн - це невелике підвищення, але воно покриє рівень інфляції.👉🏻Окрім того, підвищуються щомісячні виплати для родин загиблих героїв та безвісти зниклих, з урахуванням кількості непрацездатних членів родини. Це важлива матеріальна підтримка для них.🔺Варто також наголосити, що зараз деякі пенсії та виплати затримуються через необхідність верифікації, особливо для людей на окупованих територіях. Пенсійний фонд і, до прикладу, "Укрпошта" мали би оперативно перевіряти реальну присутність людей в Україні, щоб виплати не припинялися і це питання на особливому контролі як парламенту, так і Уряду.https://www.facebook.com/myhaylocymbalyk
👁 161 26-02-05 20:07
🔺Завжди був категорично проти толерування вбивств – окрім випадків захисту держави на полі бою. Коли ж під час війни, але не на фронті, гинуть люди, які були по один бік боротьби за країну, – це трагедія не лише для родин, а й для держави. Кожна така історія б’є по довірі, по справедливості, по відчуттю безпеки.❗️Переконаний, що зараз важливо не шукати «крайніх» для публічної розправи, а зробити глибокі висновки. Причому всім – і суспільству, і керівництву правоохоронних органів. Потрібні системні зміни: у підходах, у регламентах, у нормативках, які визначають роботу правоохоронної системи, зокрема й документи з грифом «для службового користування». Фахівці розуміють, про що йдеться, без зайвих слів.🔺Відсторонення керівника обласної поліції вважаю наразі правильним, але дещо запізнілим кроком. Та кадрові рішення самі по собі проблему не вирішують. Трагедія вже сталася. Тепер спільне завдання – зробити все, щоб подібне не повторилося. Попереду нові виклики і для правоохоронної системи, і для суспільства загалом. І відповідати на них треба не емоціями, а відповідальними рішеннями.Більше в ефірі радіо «Свобода» – посилання у першому коментарі⬇️YOUTUBE
👁 157 26-02-03 17:54
❗️Вимагаємо негайно відновити виплату пенсій та допомоги родинам з дітьми, які припинені через бездіяльність виконавчої влади.🙌🏻У Верховній Раді України закликав Кабмін терміново усунути затримки у виплаті пенсій та соціальної допомоги родинам з дітьми, які виникли через неготовність виконавчої влади до впровадження ухвалених рішень.🔺В умовах зими, безпекових викликів та складної соціально-економічної ситуації своєчасність соціальних виплат є критично важливою для мільйонів громадян.👉🏻Після 1 січня частина пенсіонерів не отримала виплати через вимогу щорічної фізичної ідентифікації. Під призупинення, зокрема, потрапили громадяни, які перебувають за кордоном, а також ті, хто не встиг пройти ідентифікацію вчасно. При цьому Пенсійний фонд не надав людям достатніх роз’яснень щодо порядку проходження цієї процедури.🔺Кабмін поки не затвердив усі необхідні підзаконні акти, через що на місцях виникають черги та вимоги відкривати нові рахунки. Крім того, повідомляється про затримки виплат родинам, які усиновили дітей, та дитячим будинкам сімейного типу. Це пов’язано з передачею частини функцій до Пенсійного фонду, який виявився не повністю готовим до додаткового навантаження.https://www.facebook.com/myhaylocymbalyk
👁 143 26-02-02 11:27
❗️Міграція українців - це не привід для пафосу, а сигнал про глибокі проблеми.🔺Коли говоримо про кількість наших громадян у Польщі, Варшаві чи по світу, то варто пам’ятати: люди виїжджають не від доброго життя. І головне завдання держави - зробити так, щоб українці не були змушені шукати кращої долі за кордоном, а ті, хто виїхав, мали мотивацію повернутися.🙌🏻Навіть точну статистику сьогодні складно встановити: облік фіксує перетин кордону, але не завжди показує повернення. Є маятникова міграція, є студенти, молодь до 25 років. Але одне очевидно - масштаби великі, і це виклик для ринку праці, економіки та обороноздатності.🔺Ми вже бачимо дефіцит кадрів: вакансій більше, ніж людей, готових працювати. Додаткові проблеми створюють і постійні перегляди критеріїв критичності підприємств та бронювання працівників. Частина підприємств, що працюють на безпеку й забезпечення фронту, втратили людей і це теж фактор відтоку.❗️Ми вдячні країнам-партнерам за підтримку українців. Але стратегічна мета, щоб українці могли гідно жити й працювати вдома.https://www.facebook.com/myhaylocymbalyk
👁 148 26-01-28 16:58
❗️Цього року в державному бюджеті передбачено 251 млрд грн трансферту Пенсійному фонду. Ми чуємо плани уряду щодо пенсійної реформи - переважно з інтерв’ю та коментарів у медіа. Контакт із пресою - це добре. Але пенсійна реформа має обговорюватися професійно з Верховною Радою та профільними міністерствами, адже саме парламент ухвалює відповідні зміни.🙌🏻Про реформу говорять уже 5-7 років, але далі заяв справа не йде. Ми пам’ятаємо історії з «бальною системою», яку нам так і не змогли пояснити на засіданні комітету, або ж посилання на абстрактні пропозиції міжнародних партнерів, які так і не були оформлені у законопроєкти.❗️Перевага нинішнього міністра в тому, що він - фаховий фінансист, і має чітко розуміти: щоб підвищувати пенсії, потрібно чесно відповісти на запитання - де брати кошти. Пенсійний фонд сьогодні майже бездотаційний, зокрема завдяки внеску військовослужбовців ЗСУ, але проблема спецпенсій та дисбалансів залишається.🔺Водночас слід говорити чесно: плани уряду щодо підвищення пенсій стосуються передусім майбутніх пенсіонерів. Наведені приклади, зокрема педагога з 40-річним стажем, не витримують критики. Якщо середня зарплата вчителя - 11-12 тис. грн, то пенсія фізично не може бути 6 тис., адже закон обмежує її рівнем до 50% зарплати.👉🏻Тому потрібен системний підхід: 1. Підвищення заробітних плат. 2. Жорстка дисципліна зі сплати єдиного соціального внеску - як роботодавцями, так і працівниками. Практика «мінімалки + конверт» сьогодні обертається пенсіями у 3 тисячі гривень завтра.Так, ми обговорювали можливі зміни в комітеті, і прем’єрка підтримує ідею, але з перспективою застосування для нових пенсіонерів, наприклад із другої половини року після ухвалення закону.Але мене, як члена соціального комітету, передусім хвилюють майже три мільйони нинішніх пенсіонерів, які сьогодні отримують у середньому близько 3 тисяч гривень. Їм не важливі обіцянки на майбутнє - їм уже зараз немає за що жити.https://www.facebook.com/myhaylocymbalyk
👁 177 26-01-14 13:00
♦️У Верховній Раді вчора був кадровий день. Голосування, відставки, але без нових призначень. Серед них - і відставка Михайла Федорова з посади Першого віце-прем’єр-міністра - його ж завтра планують голосувати на міністра оборони.❗️Це рішення викликає більше запитань, ніж відповідей. Посада першого віцепрем’єра - це відповідальність за всі ключові напрями життєдіяльності держави. Чи логічно в такий складний для країни період іти з цієї позиції - питання відкрите.🫱🏻‍🫲🏼З цифровізацією складно сперечатися - зроблено справді багато. «Держава в смартфоні» стала реальністю. Але на рівні першого віцепрем’єра, на моє переконання, варто було б більше зосередитися не лише на сервісах, а й на захисті державних баз даних та критичної інфраструктури.🔺Міністерство оборони - це не про смартфон. Це про людей, фронт, родини військових і реальні проблеми, з якими вони стикаються щодня. Як казав Прем’єр-міністр у звіті, на першому місці має бути людина, а не гаджет.‼️Сьогодні родичі загиблих або безвісти зниклих воїнів змушені бігати по кабінетах і збирати довідки, які фізично неможливо отримати. Військові частини - у зоні бойових дій, а держава продовжує вимагати папери. Це абсурд і несправедливість, яку потрібно виправляти.https://www.facebook.com/myhaylocymbalyk
👁 166 26-01-08 15:08
❗️Переважна більшість українців, а це 74%, вважають поганим те, що посаду президента Сполучених Штатів обіймає Дональд Трамп. Про це свідчать дані КМІС.🔻І це насправді піднімає дуже складне, але важливе запитання: емоційна реакція суспільства зрозуміла, але чи завжди публічне озвучення таких настроїв працює на інтереси української держави?Громадянське суспільство США висловлює свою позицію насамперед через соціологічні опитування та вибори - обираючи президента, конгресменів і сенаторів. Публічний тиск ззовні є ризикованим, адже чинний президент США дуже чутливо реагує на будь-які публічні сигнали. Реакції американської сторони показують: у Вашингтоні уважно відстежують усе, що заявляє вище політичне керівництво України.Ми також маємо бути чесними із собою. В українців від любові до ненависті один крок. Ще зовсім недавно багато хто покладав на Дональда Трампа серйозні надії. І заради справедливості варто згадати: саме під час його першої каденції Україна вперше отримала летальну зброю - зокрема протитанкові комплекси, які дозволяли знищувати бронетехніку ворога. До цього на такі рішення не наважувалися.Саме тому нам усім слід бути дуже обережними. У світі ніхто нам нічого не винен - навіть ті, хто підписував Будапештський меморандум. Це жорстка реальність, у якій ми змушені діяти.♦️Добре, що нинішня позиція військового та вищого політичного керівництва України є виваженою. Ми вдячні Сполученим Штатам за підтримку і допомогу. Водночас маємо дипломатично, дуже обережно працювати над тим, щоб зберегти США нашим стратегічним партнером.Адже саме від Сполучених Штатів залежать критично важливі для нас розвідувальні дані та значна частина озброєння. Навіть європейські партнери не можуть передати Україні американську зброю без згоди Вашингтона - навіть за власні кошти.Сьогодні саме США залишаються державою, здатною реально тиснути на росію. Європа ж, на жаль, неоднорідна: частина країн досі торгує з рф і веде подвійну гру. Це ми бачимо і на конкретних прикладах міжнародних ініціатив.Тому боротьба триває за кожну одиницю підтримки. І важливо, що над цим працюють президент, керівництво Офісу Президента, уряд і переговорні групи. Зовнішній фронт сьогодні критично важливий.Водночас парламентська дипломатія має бути задіяна активніше. Лідери фракцій, народні депутати з міжнародними зв’язками та контактами мають працювати як єдина команда. І позитивний сигнал - участь представників парламенту в офіційних делегаціях. Це означає, що парламентський голос України починають чути.https://www.facebook.com/myhaylocymbalyk
👁 152 26-01-02 16:51
♦️Раніше в ефірі Радіо «Свобода» я публічно пообіцяв тримати на контролі розслідування смерті пана Романа Сопіна. Свою обіцянку виконую.❗️Мною були скеровані депутатські запити до Міністерства внутрішніх справ України та Офісу Генерального прокурора.МВС офіційно підтвердило, що досудове розслідування триває в окремому кримінальному провадженні за ознаками ч. 1 ст. 115 КК України (умисне вбивство). Провадження здійснює слідчий відділ Подільського управління поліції м. Києва, процесуальний нагляд забезпечує прокуратура. Стан розслідування додатково вивчено слідчим управлінням ГУНП, надано письмові вказівки та встановлено контроль за їх виконанням.🔻Офіс Генерального прокурора повідомив, що провадження перебуває на контролі ОГП, у межах слідства вже проведено судово-медичну експертизу, допитано родичів загиблого, військовослужбовців, представників ТЦК та СП, ВЛК, призначено комісійну судово-медичну і судову гістологічну експертизи. Наразі слідство триває, підозри ще не оголошені.❗️Моя позиція незмінна - розслідування має бути повним, неупередженим і публічно підзвітним у межах закону і жодних «тихих» закриттів чи імітації слідства.https://www.facebook.com/myhaylocymbalyk
👁 101 25-12-22 06:51
♦️Історія 20-річного ветерана Руслана Книша, який втратив усі кінцівки, - це не просто помилка окремого банку. Це дзеркало нашого ставлення до ветеранів і людей з інвалідністю.🔺Так, ПриватБанк визнав ситуацію неприпустимою, вибачився, передав картку особисто, пообіцяв покрити витрати на лікування і протезування та переглянути внутрішні правила. Реакція Національного банку була швидкою. Це важливо.❗️Але правда в іншому: подібні звернення регулярно надходять і до Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. І не лише з банківської сфери, а й з органів соцзахисту, медицини, місцевої влади, сервісних установ.🆕Проблема не тільки в правилах. Проблема - у відсутності персональної відповідальності керівників за приниження людської гідності. Проблема - у підході, коли вважають, що ветеран має «пристосуватися». Це неправильно. Саме суспільство і держава мають пристосовуватися до ветеранів, до їхніх потреб і способу життя.♦️У Комітеті ми вже працюємо над удосконаленням законодавства:▪️ у сфері протезування - щоб держава фінансувала не «процес», а якісний результат;▪️ у сфері доступності та інклюзії - не на папері, а в реальному житті;▪️ у сфері працевлаштування - щоб ветерани могли працювати, бути корисними суспільству і жити гідно.Розголос допомагає виправляти помилки❗️Але наша мета - зробити так, щоб гідне ставлення до ветерана було нормою, а не наслідком суспільного обурення.https://www.facebook.com/myhaylocymbalyk