Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Михайло Цимбалюк
Додано 14 лип 2024

Михайло Цимбалюк

@tsymbaliukmm
Кількість підписників: 560
Фото: 685
Відео: 892
Посилання: 1,150
Опис:
Народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

👥 Кількість підписників

560
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -14

👁️ Середній перегляд на повідомлення

148
Середній/День:: 152
Середній/Тиждень:: 125
ERR: 26.43%

📊 Кількість повідомлень на день

1.1
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1
Середнє за день: 1.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 97 26-06-08 15:22
‼️В Україні вперше за роки незалежності кількість вакансій перевищила число людей, які шукають роботу. Це серйозний виклик для економіки, бізнесу та держави загалом.🔻Напередодні Верховна Рада ухвалила законодавчі зміни, які спрощують процес для працівників підприємств критичної інфраструктури та оборонного сектору.🔺Сьогодні, якщо людина працевлаштовується на таке підприємство, керівник може самостійно звернутися до ТЦК та СП із необхідними документами працівника. Без його особистої присутності оформлюються всі необхідні документи та відстрочка від мобілізації відповідно до чинного законодавства.Цей механізм покликаний допомогти підприємствам, які забезпечують життєдіяльність держави та працюють на нашу оборону, оперативно залучати фахівців, а людям – легально працевлаштовуватися без зайвих бюрократичних процедур.У воєнний час надзвичайно важливо знайти баланс між потребами оборони та функціонуванням економіки. Саме над цим ми продовжуємо працювати.https://www.facebook.com/myhaylocymbalyk
👁 129 26-05-29 14:54
‼️Сьогодні під прикриттям реформи «Нова українська школа» у багатьох громадах фактично знищують можливість дітям навчатися у рідних школах.🔻Учнів 10-11 класів змушують щодня добиратися за десятки кілометрів до ліцеїв у колишніх райцентрах чи центрах громад. І це в умовах, коли дороги далекі від європейських стандартів, а дорога до школи може займати годину чи навіть півтори в один бік.То про яку якість освіти можна говоритиПро який фізичний та психологічний стан дітей? Нам постійно розповідають про європейський досвід. Але в Європі є безпечна інфраструктура, сучасний транспорт і належні умови для школярів. В Україні ж діти стають заручниками непродуманих рішень чиновників.🔺Більше того – у Верховній Раді зареєстрований законопроєкт, який дає можливість учням, що вже навчаються у 9-10 класах, завершити школу у своїх навчальних закладах. Але його досі не виносять до сесійної зали.Окреме питання – вчителі. Педагогам обіцяли гідне підвищення зарплат, а люди отримали максимум 2-3 тисячі гривень доплати.
👁 132 26-05-26 14:17
‼️Фракція «Батьківщина» вимагає, щоб у змінах до державного бюджету були передбачені реальні кроки для підтримки тих, хто сьогодні тримає фронт, та людей, які все життя працювали на державу.🙌🏻Наше головне завдання – негайне підвищення грошового забезпечення військовослужбовців. Сьогодні неприпустимо, щоб мінімальне забезпечення захисника України залишалося на рівні 20 тисяч гривень – фактично без індексації ще з 2022 року. Ми пропонуємо підвищити мінімальні виплати військовим щонайменше до 30 тисяч гривень, а для офіцерського складу – від 50 тисяч гривень залежно від посади, із щорічною індексацією.🔺Окремо фракція «Батьківщина» внесла законопроєкт про підвищення мінімальної пенсії. Не може майже 2 мільйони українців виживати на 2 500 гривень, коли реальний прожитковий мінімум уже наближається до 8 тисяч гривень. Ми пропонуємо встановити мінімальну пенсію не нижче 8 тисяч гривень та чітко показали, за рахунок яких внутрішніх резервів це можливо забезпечити.https://www.facebook.com/myhaylocymbalyk
👁 156 26-05-04 20:38
🔥ПАРЄ підтримала Юлію Тимошенко.Країни-члени Парламентської асамблеї Ради Європи у своїй письмовій декларації висловили стурбованість порушеннями у справі НАБУ проти Юлії Тимошенко.Йдеться, передусім, про проведення обшуків у партійному офісі «Батьківщини» без ухвали суду.«Всупереч практиці Європейського суду з прав людини, її не запросили до суду під час постфактум легалізації цієї операції», – йдеться у декларації.Представники країн-членів ПАРЄ також обурені повідомленнями про ймовірний монтаж аудіозапису та забороною для адвокатів Юлії Тимошенко доступу до нього.«Це створює ризик порушення базового принципу кримінального провадження – рівності сторін у змагальному процесі. Це ставить під сумнів неупередженість і законність усього розслідування», – зазначено в документі.ПАРЄ наполягає на чесному правосудді, тому закликає уникати будь-яких спекуляцій та надати стороні захисту Юлії Тимошенко доступ до оригінального аудіофайлу і можливість провести його незалежну експертизу.«Ми й надалі стежитимемо за перебігом цієї справи», – резюмують підписанти декларації.
👁 141 26-04-27 10:30
🔺Там, де держава не завжди встигає, а окремі її представники ще недооцінюють важливість патріотичного виховання молоді – відповідальність беруть на себе меценати та бізнес. І це саме той випадок.‼️На Дрогобиччині, у селі Воля Якубова, в еколандшафтному парку «Козацька слобода «Раковець» відкрили стрілецький клуб «Лавандова гора». Це не просто тир – це сучасний навчальний комплекс, який дає можливість готувати молодь, формувати культуру поводження зі зброєю та вдосконалювати навички військових і представників спецслужб.🔺Під час відкриття були представлені як спортсмени – еліта кульової стрільби, так і військові ЗСУ та Національної гвардії. Це правильне поєднання: досвід, дисципліна і відповідальність.Символічно, що цей простір створений на малій батьківщині Андрія Мельника – людини, яка присвятила життя боротьбі за Україну.Сьогодні, коли триває дискусія про право громадян на короткоствольну нарізну зброю, такі комплекси мають критично важливе значення.https://www.facebook.com/myhaylocymbalyk
👁 88 26-04-21 16:18
‼️Не можна допустити, щоб влада дозволом на право володіння зброєю, перекинула відповідальність стосовно безпеки на громадян.🔺Також на державу ляже відповідальність за навчання людей зі зброєю.🔺Саме держава в особі Міністерства внутрішніх справ має гарантувати навчання особі, яка хоче купити зброю, обстеження, де людина буде зберігати зброю, які умови її зберігання, медичний контроль, чи ця людина відповідає за станом здоров'я?🫱🏻‍🫲🏼Наступне – ліцензування тих суб'єктів господарювання, які будуть продавати зброю. І взагалі треба вносити зміни в законодавство, бо сьогодні є факти, коли людина має право на володіння зброєю і захищає себе, своє помешкання і, наприклад, вбиває підозрюваного, який хотів скоїти напад і тоді її притягують до кримінальної відповідальності.Є багато прогалин у законодавстві, наприклад, як бути в громадських місцях, в тих же магазинах, де стоять рамки, футбольні матчі, концерти, коли декілька тисяч людей в одному місці, а може прийти сотня людей зі зброєю. Хтось когось спровокував і що може бути.У майбутньому Україну очікує сплеск випадків незаконного застосування зброї. А для того, щоб запобігти цьому, визнати людину психічно здоровою і надати дозвіл володіти зброєю, мають кілька лікарів.Ми бачимо, що люди повертаються з фронту, вони потребують довготривалої психологічної, медичної реабілітації, і це не гарантує, що людина відновить стан свого психічного здоров'я. Тому довідки від психіатра мають надавати комісійно. Бо там, де є попит, однозначно будуть недоброчесні пропозиції. Іще має бути рівень дозрівання суспільної думки, щодо права використання зброї. Бо один буде використовувати її для самооборони, а другий – невідомо для чого.https://www.radiosvoboda.org/a/za-i-proty-zakon-pro-volodinnya-vohnepalnoyu-zbroyeyu/33736551.html?fbclid=IwQ0xDSwRUgnxleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEesQ8jgNNtU69Xx2PDPnR_Qx1hjE9VnjxtBMhgvxFaW30m7C61wXJpbEmZdUs_aem_jQ9ECyJL4JRE_KS_Ef8NQw
👁 101 26-04-18 14:17
🔺40 років після Чорнобильської катастрофи – це не лише про пам’ять. Це про відповідальність держави сьогодні.❗️Під час слухань у Комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів наголосив: Чорнобиль – це не завершена трагедія, а тривалий соціальний і технологічний процес, який і далі потребує системної державної політики.Серед ключових проблем:▪️ Невиконання судових рішень – заборгованість держави перед постраждалими вже перевищує 17 млрд грн. Це підриває довіру людей до держави.▪️ Недостатній рівень медичного забезпечення – необхідно зберегти спеціалізовані медичні заклади та забезпечити реальний доступ до якісного лікування.▪️ Відсутність адресного підходу до соціальної підтримки – допомога має бути справедливою і орієнтованою на конкретні потреби людей.‼️Окремо було піднято питання працівників Чорнобильської АЕС. Сьогодні вони перебувають у нерівних умовах оплати праці порівняно з працівниками інших атомних станцій. Це несправедливо і потребує негайного вирішення.
👁 129 26-04-08 14:02
❗️40 років після Чорнобильської трагедії, а держава досі не виконала свого головного обов’язку перед людьми.♦️Ліквідатори та постраждалі від Чорнобильської катастрофи залишені сам на сам зі своїми проблемами – судові рішення про виплати не виконуються, пенсії та соціальні гарантії урізані, таким чином держава ігнорує власні зобов’язання.🔺Люди, які заплатили здоров’ям і життям за безпеку країни, сьогодні змушені виборювати елементарне – своє право на гідне життя.🙌🏻14 лютого 2025 року Росія завдала чергового удару по Чорнобильській АЕС. Наслідки досі повністю не ліквідовані. Пробоїну не усунуто, міжнародна допомога недостатня, а відповідальність фактично перекладена на керівництво станції. Світ висловлює “глибоке занепокоєння”. Але занепокоєння не закриває технічні проблеми і не гарантує безпеку.❗️Тому ми вимагаємо негайного виконання рішень судів, відновлення справедливих виплат і пенсій, реального, а не декларативного захисту чорнобильців активнішої позиції міжнародних інституцій у питанні безпеки ЧАЕС.https://www.facebook.com/myhaylocymbalyk
👁 138 26-04-04 08:53
♦️На Комітеті ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів триває дискусія щодо поправки, яка передбачає виплату 100 тисяч гривень військовослужбовцям, які після тяжких поранень понад 12 місяців перебувають на лікуванні або реабілітації. На жаль, Міністерство оборони не підтримує цю норму, аргументуючи це фінансовими витратами, законодавчими обмеженнями та необхідністю комплексного врегулювання.❗️Але давайте говорити чесно. Мова йде про військових, які втратили здоров’я, виконуючи бойові завдання, і більше року борються за відновлення після важких поранень, операцій, ампутацій, складних травм. Фактично ці люди випадають із системи: вони вже не на фронті, але ще не оформлені як, до прикладу, особи з інвалідністю. І саме в цей період держава має їх підтримати.🔺100 тисяч гривень - це не про привілеї. Це про справедливість і відповідальність держави перед тими, хто заплатив своїм здоров’ям за нашу безпеку. Ми переконані, що цю поправку потрібно врахувати до другого читання. Якщо є питання фінансування чи механізму - їх треба доопрацьовувати, але не залишати поранених військових без належної підтримки після року лікування.📌Потрібно вивчати досвід США та інших країн НАТО, де міністерства супроводжують пораненого військового від моменту поранення і до повного відновлення або переходу на пенсійне забезпечення, і в цей період військовослужбовець не залишається без грошового забезпечення та підтримки держави.https://www.facebook.com/myhaylocymbalyk
👁 142 26-04-02 19:49
❗️Про сьогоднішні події у Львові...Передусім висловлюю щирі співчуття родині загиблого військовослужбовця. Це велика трагедія і непоправна втрата.♦️Разом з тим, варто відзначити професійні дії поліції Львівщини, яка за гарячими слідами - фактично протягом короткого часу - затримала підозрюваного. Ним, як повідомляється, виявився працівник митниці. Тепер виникає багато запитань: чи це був конфлікт, чи це було умисне вбивство. У всьому має об’єктивно розібратися слідство і дати правову оцінку суд.🔺Але цей трагічний випадок ще раз піднімає системну проблему - необхідність реформування ТЦК та СП. Про це говорили багато міністрів оборони, говорить і нинішній міністр, який пів року тому з трибуни парламенту обіцяв реформу. Час іде, а системних змін поки що немає.❗️Сьогодні фактично ТЦК та СП - це єдиний орган, який забезпечує мобілізацію і поповнення Збройних Сил. Водночас, згідно з чинним законодавством, за мобілізацію також відповідають органи місцевої влади та місцевого самоврядування. Тому потрібно наводити порядок і правильно розподіляти відповідальність.🔻Крім мобілізації, ТЦК та СП повинні займатися обліком військовозобов’язаних, роботою з демобілізованими військовими та їхніми родинами, питаннями сімей загиблих, пошуком зниклих безвісти, соціальним супроводом та виплатами. Тобто це великий комплекс військової і соціальної роботи.❗️Поки ми не проведемо повноцінне реформування системи, будемо і далі мати конфліктні ситуації, адже частина системи фактично залишилася у форматі колишніх військкоматів і подекуди, на жаль, працює ще старими радянськими методами. У сучасній державі це неприпустимо. Реформу ТЦК та СП потрібно не обіцяти, а нарешті реалізувати.https://www.facebook.com/myhaylocymbalyk