Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Той самий Бабіч
Додано 14 лип 2024

Той самий Бабіч

@toisamyibabich
Кількість підписників: 3 049
Фото: 898
Відео: 17
Посилання: 1,180
Опис:
Канал заархівовано. Усі дописи в цьому каналі є особистою думкою Бабіча і не підкріплені жодним фаховим висновком чи досвідом, окрім аксіоми «Бабіч завжди правий»

👥 Кількість підписників

3 049
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -8
Середній/Місяць:: -33

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 025
Середній/День:: 1,500
Середній/Тиждень:: 3,503
ERR: 99.21%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,100 24-10-18 05:52
Доброго ранку, котики, сьогодні п'ятниця, а отже пора знову вам нагадати про Незамовлений Гепі Міл. Раніше у нас в сім'ї була традиція щоп'ятниці замовляти нашим дітям по Гепі Мілу, після чого ми сідали поряд та дивилися разом кіно чи мультик. І так відбувалося щотижня. До 24.02.22. Сьогодні ми уже знову можемо замовляти Гепі Міли, проте понад 500 дітей, що загинули від рук російських загарбників, уже не матимуть такої можливости ніколи. Ми ж з вами можемо вшанувати їхню пам'ять, допомігши тим дітям, що потребують допомоги тут і зараз.За минулий тиждень ми разом з вами зібрали 4 060 гривень, згуртувавши таким чином 29 добродіїв, а від початку року ми разом з вами зібрали та передали уже 313 040 гривень!Зібрані протягом тижня кошти я передаю до чернівецького дитячого центру "Мрія Марти" (Місто Добра).Дякую вам, котики.💖 Подарували Гепі Міл? Поставте серденько та поширте сей допис.***#НезамовленийГепіМіл — це один внесок від однієї людини. 140 гривень — це вартість одного Гепі Мілу. Не 200, не 500, не 10000. Рівно 140. 🔗 Банка "Незамовлений Гепі Міл"💳 5375411204247873шось підписників стає усе більше, а добродіїв усе менше. так, спостереження
👁 1,800 24-10-17 06:01
Доброго ранку, котики!Сьогодні четвер, а значить — #день_кукухи на каналі, день, коли ми говоримо про все, що з нами сталося хорошого, поганого, сумного та веселого, шукаємо підтримки та підтримуємо один одного.Останнім часом мені в цю рубрику й писати особливо нічого, і, відверто кажучи, це уже здобуток, та ще й немалий. Тому просто поділюся нецікавими для вас фактами й спостереженнями за цей тиждень.Для тих трьох людей, кому хоч трохи цікава моя історія з проходженням Асасинів — вчора закінчив основний сюжет Unity, тож переходжу до DLC Dead Kind і вйо до Syndicate. А ще вчора я зібрав усі 100 пірʼїн в AC2! Хто знає, той знає, хто не знає — луччє вам і не знать. Воно навіть з ґайдом нерви вимотало на всі гроші.Майже закінчив слайди до доповіді на fwdays. Величезна проблема тривалий час була в тому, що я не до кінця бачив її структуру, тобто абсолютно чітко знав, що я хочу донести, а от як — бачення не було. Але таки зʼявилось, і все уклалось в чітку послідовність. Тож завтра лишиться лише додати трохи мемів і цитат Митця, і з чистою совістю можна буде пити пиво перед виступом. На якому дуже сподіваюсь багатьох із вас побачити. І сфоткатись.Ще останні дні малював дизайни до сьогоднішнього лайвкодингу, тому якшо не прийдете дивитися, то ви знаєте, яка неприємна доля чекатиме вночі на ваші лобіки. Дивіться мені.Тож якось так. Вкотре переконуюсь, шо як кукуху чимось постійно займати, то їй нема коли паятись. Що вкотре раджу й вам.Цьом вам у лобіка,Ваш дід.
👁 1,800 24-10-13 16:04
Хлібзавод. ч.2ч.1Але не заради цього збиралася Черга, ні. Бо хай би як терпляче не стояли в ній люди, однак усе ж час від часу поглядали на того, хто невільно узяв на себе важливу роль — слідкувати за тим, чи не відкрилися задні двері, чи не почали заносити оті самі деревʼяні піддони, на яких світився Хліб. І тоді вже починали діяти інші правила, і боронь боже було потикнутися тоді без черги. Там можна було б знайти й останній спочинок, мені здається.І якщо тии займав чергу вчасно, то йшов додому зі справжнім скарбом — золотосяйним, неможливо гарячим, таким, що не можна було й втримати в руках, тому відразу клався він до торби, що нині б назвали еко-сумкою, але тоді це була просто торба, і в жодному разі не осквернявся той хліб пакетом. Навіть BOSSʼом.І ти простував вулицею, час від часу зупиняючись і хутко, аби не попекти руки, відщипуючи маленькі окрайці та негайно відправляючи їх до рота, аби отримати справжню райську насолоду, а не ту жалюгідну подобу, що її пропонували з телевізора. І не знала ще історія випадків, коли б додому діставалося більше за три чверті буханця "круглого".А тоді приходив, і починалося справжнє таїнство, бо цей хліб ніколи не доходив до хлібниці, ні, його пасувало зʼїсти до крихти. І тому до того час, як я переступав поріг хати, на плиті уже добулькував смачнющий борщ на кістці, або ж щось екзотичніше, до прикладу, харчо, у тих рідкісних випадках, коли тато вирішував ізнову проявити свої кулінарні здібності. Тоді по вже тарілках парувала, розносячи неймовірні аромати нашою невеличкою кухнею, головна страва, нарізався хліб, що вже на той час мав схолонути, але так само дурманив неймовірним своїм духом, мастився маслом, і ми обідали, заповзято дмухаючи на ложки та відкусуючи хліб величезними шматками, бо можна було узячи ще й ще, аж поки не пустіла тарілка та не щезала та хлібина.А потому вже можна було піти до себе в кімнату, лягти на ліжко і, закривши на мить очі, продрімати годинку-другу в ніжних обіймах борщу й пухкого хліба, які наповнювали шлунок аж під вершечок, однак ніколи не спричиняли тягучої важкости в шлунку, лише саму приємну сонливість та відчуття наповнености теплом рідної домівки. А прокинувшись, можна було знову "ловити" в програмі передач мультики, зачитатися черговою книжкою з пригодами чи податися нарешті, якщо дозволяла погода, надвір, де разом із ватагою друзів можна було воювати із заростями кропиви, і найголовнішою проблемою тоді було знайти найкрутішу палку.@toisamyibabich
👁 1,700 24-10-03 07:02
Доброго ранку, котики!Сьогодні четвер, а значить — #день_кукухи на каналі, день, коли ми говоримо про все, що з нами сталося хорошого, поганого, сумного та веселого, шукаємо підтримки та підтримуємо один одного.З цікавого — був на Арені, мав кілька цікавих розмов, якщо все вийде, буде кілька цікавих новин. Закінчив AC4 з DLC, розпочав проходження AC:Rogue. Це вже виглядає як нездорова фіксація, але шо вже поробиш, як зачепило, треба пройти усе непройдене.З неприємного — досі хворий. Не прям так шоб соплі в усі сторони, а оце найнеприємніший період, коли ти нездоровий, і башка не дуже варить, і в загальному якось почуваєшся як мішок гімна на ніжках. Ще й не висипаюсь докупи, чи то через погоду, чи то черех хворобу, одним словом цей тиждень у мене просто люкс.Та й таке. Жиєм потихеньку. Думав ще вам тут проповідь про інформаційну гігієну прочитать, але, по перше, ви у мене сонечка, і мали би самі знать, шо, де і коли читать, шоб не піддаватись паніці й істериці, а по друге, гудять вуха, і проповідь вийшла би так собі.Тому будьте чемні, бережіть кукуху, займіться чимось цікавим і корисним, і буде у вас все добре.Цьом вам у лобіка,Ваш дід.
👁 5,700 24-10-01 15:28
"Який ти, нахєр, мідл?!" — саме завдяки моєму гостю і зʼявилася на світ ця фраза. Так, до мене знову приходить Олексій Горбунов, що свого часу жартома справився зі співбесідою middle-рівня, і от, усього сім місяців потому, він знову кидає мені виклик!Цього разу я чекаю його на співбесіді Senior Frontend Developer, та підготував багато цікавих та хитрих запитань. Не чекайте, що я питатиму про Event Loop чи що таке семантика, ні — мене цікавитиме його дійсно синьйорний досвід.А ще, от несподіванка!, цього разу співбесіда точно відбудеться повністю англійською мовою, адже Олексій є автором свого власного англомовного каналу про веброзробку. Через що й таємний експерт буде дійсно таємним, навіть не зважаючи на те, що він зі Svitla Systems. І лише під час етеру ми дізнаємося, з якою інтонацією ми скажемо:— Senior? No fucking way you are senior!3 жовтня, 19:00,Senior Frontend Engineer | Mock InterviewP.S. Етер відбудеться виключно за умови, що ви поставите йому на ютубі не менше 50 вподобайок просто вже.P.P.S. Знаєте, мені в принципі нравиця, коли мені вподобайки ставлять і вогники. Тут теж.
👁 1,000 24-08-14 07:19
#рекомендаціяЗахотілося порадити вам цікаву людину, а саме Антона Калакуцького, ветерана, що зміг увірватися до буремного світу ІТ у рекордні терміни, та ще й до такої цікавої галузі, як кібербезпека.Спочатку я дізнався про його блоґ в телеграмі ПТСР && ІТ, у якому він ділиться як історіями про навчання, а тепер уже й про першу роботу, так і різними власними думками на важливі та не дуже теми.Згодом виявилося, що Антон до всього є автором ютуб каналу з аналогічною назвою — ПТСР && ІТ на youtube, для якого він знімає цікаві відео, де разом із запрошеними гостями намагається розібратися у різних аспектах ІТ з погляду новачка.А нещодавно Антон вирішив спробувати себе у ролі автора статей, і виклав свій дебют на DOU — Як почати працювати у кібербезпеці з нуля за чотири місяці, у якому ділиться своїм досвідом та порадами щодо того, як розпочати свій шлях у кібербезпеці.Тож раджу вам долучитися до спільноти читачів та глядачів Антона, бо, ну, бо це цікаво й пізнавально ;)— ПТСР && ІТ— ПТСР && ІТ на youtube— LinkedIn Антона
👁 1,100 24-08-13 16:03
#анонсЩо ж, котики, продовжуємо серію унікальних співбесід на моєму каналі. Чим унікальних? Бо кожна з цих трьох співбесід — перша у своєму роді! Минулого разу ми провели перший лайвкодинг з чистого HTML та CSS, а наступна співбесіда стане першою для Middle Fullstack в оновленому форматі! Тож, наступний сміливець — Олексій Буднік. Цікавитися веброзробкою починав як хобі у 2020, повноцінно ж свічнувся в фронт-енд та знайшов роботу, коли досяг тридцяти років. На першому комерційному проекті був єдиним бекендером. Любить гори, займався туризмом та альпінізмом, та сподівається повернутися до цього після перемоги.Чекатимемо разом з Олексієм на вас у мене в гостях на каналі "Сергій Бабіч та Дивовижний світ веброзробки" цієї пʼятниці, 16 серпня, як і завжди, о 19:00. Не проґавте!Посилання на етер***І так, цей випуск також вийде за підтримки наймасштабнішої конференції України IT Arena. До речі, нагадаю, що маю для найкращих у світі котики знижечку в 10% на усі квитки: itarena4babich. Придбати квиточки можна ось тут.P.S. А в чому буде перша остання співбесіда цього циклу, ви дізнаєтесь уже наступного тижня. І, повірте, у вас відбере мову від подиву ;)
👁 1,700 24-08-08 17:41
itarena4babichЦе промокод для знижки в 10% на квиточки на цьогорічну IT Arena — наймасштабнішу англомовну конференцію України.І поки ви вагаєтесь, чи брати квиточок, спробую вас переконати. IT Arena це величезна бомбічєска конфа, на якій зазвичай виступають спікери якогось просто захмарного рівня. Ваш старий бородатий гном, до речі, теж якось мав нагоду бути спікером, але не в основній програмі.Цього року програма традиційно насичена, і матиме тематичні потоки: бізнес, продуктовий та технічний. А ще — змагання стартапів! З опублікованих тем уже зрозуміло, що основними предметами обговорення будуть штучний інтелект, кібербезпека та цифрова трансформація держави. Мені прямо дуже кортить послухати доповіді, бо це дозволить бодай трошечки зазирнути у майбутнє технічого світу.До речі, цього року IT Arena розпочинає своє нове десятиліття, тож, відчуваю, організатори спробують вийти на новий рівень організації та масштабности.Тож досить вагатися, беріть хутчіш квиточки і до зустрічі у Львові!🚨 КУПИТИ КВИТОК НА IT ARENA 🚨
👁 1,800 24-08-05 16:24
#анонсЯ тут намагався дуже патосний текст накатати, шоб аж за душу брав, але така кринжа виходила, шо ну його в диню. Тому буду простий як дрова і прямий як дошка:Наступні три співбесіди на каналі "Сергій Бабіч та Дивовижний світ веброзробки" відбудуться за підтримки наймасштабнішої конференції в Україні — IT Arena!Три тижня, три співбесіди, що почнуться уже цієї пʼятниці, а завершаться грандіозним фіналом 23 серпня, і щоразу я буду вас дійсно дивувати. Сюрпризи очікуватимуть не лише на вас, мої любі глядачі, а у першу чергу на учасників проєкту. В тому плані, що я вигадаю для них ще карколомніші питання й завдання ніж зазвичай.Які ж несподіванки я підготував? А це ви зможете дізнатися уже цього тижня, а саме 9 серпня, о 19:00. До мене в гості завітає Наталія Кравченко, junior frontend developer. Наталя здобула фахову IT освіту, однак на 5 років загубилась у вчителюванні і тепер 2 роки вривається назад у програмування, однак не втомлюється лупати сю скалу.Природа "нагородила" мою гостю непереносимістю кофеїну, тож їй приходиться виживати на чистому ентузіазмі. А ще Наталя захоплюється перекладом художніх книжок з англійської, проте нікому свої переклади не показує.То як, цікаво? Тоді приходьте й ви до мене в гості уже цієї пʼятниці, 9 серпня, о 19:00, на прямий етер нового випуску співбесід на каналі "Сергій Бабіч та Дивовижний світ веброзробки"!🔔 ПОСТАВИТИ ДЗВІНОЧОК, АБИ НЕ ЗАБУТИ ПРО ЕТЕР
👁 1,900 24-08-04 14:56
Вітаю всіх котиків, новоприбулих та тих, хто з нами вже давно!Хочу просто нагадати, шо ви дійсно підписалися на цей канал ось цього неприємного мордатого чоловіка на фото.Це мій особистий канал. Абсолютно усі думки, дописи та озвучені точки зору є настільки односторонніми та суб'єктивними, наскільки це тільки можливо в природі, та базуються на єдиній аксіомі — “Бабіч завжди правий”. Я впертий як віслюк, але можу змінювати свою думку щодо багатьох питань.А, і ще мушу зазначити, що якшо ви думаєте, що це якийто розумний канал, і я тут типу дуже мудрий синьйор і прямо строчу технічні статті, то вибамчте, у мене для вас хуйові новини — я тут пишу суто про те, про що хочу написати в даний момент існування Всесвіту. Хочу — напишу статтю про тонкощі JS, хочу — напʼюсь і буду постить фотки огрків з грядки. А, ну та, я ще матюкаюсь як бидло і можу ліпить дикий сурж.Якшо ви не погоджуєтесь із написаним в каналі, це ваше право, можете мені даже про це написать, але сперечатися і доводити свою точку зору я не планую, і ваше невдоволення, швидше за все, проігнорую. Я вопше дуже впертий і твердолобий. І неприємний. Дуже неприємний.Однак, якщо раптом, після усього цього хамства, ви вирішили лишитися в підписниках — що ж, я вас вітаю в нашій секті спільноті! Я люблю усіх вас, а тих, хто активно коментує, спілкується, реагує на дописи та поширює їх серед друзів, знайомих, близької та дальної рідні, особисто цьомаю в лобіка. Бо в такий спосіб саме ви допомагаєте нашій секті спільноті рости та розвиватися.Взагалі цей блоґ існує не просто так, я стараюсь максимально його використовувати на користь добрим ділам. Саме тому ми регулярно допомагаємо Збройним Силам України, а також дітям з центру "Місто Добра". І я дуже-дуже засмучуюсь, коли у нас не виходить їм допомагати. Отака я людина. А коли я засмучений, то й цікаві тексти не пишуться, і огірки вʼянуть, і жарти не жартуються, і взагалі навкруг суцільний смуток.Ну що ж, цьомаю всіх у лобіка, гарних вам вихідних.P.S. А, і у нас ще є секретний чат і несекретний чат.