Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Той самий Бабіч
Додано 14 лип 2024

Той самий Бабіч

@toisamyibabich
Кількість підписників: 3 049
Фото: 898
Відео: 17
Посилання: 1,180
Опис:
Канал заархівовано. Усі дописи в цьому каналі є особистою думкою Бабіча і не підкріплені жодним фаховим висновком чи досвідом, окрім аксіоми «Бабіч завжди правий»

👥 Кількість підписників

3 049
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -8
Середній/Місяць:: -33

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 025
Середній/День:: 1,500
Середній/Тиждень:: 3,503
ERR: 99.21%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,800 25-04-22 17:23
А поки качається OblIVion, давайте я таки поділюся враженнями від художньої кінострічки "Шахтарське ремесло", або ж "Копай-Майструй". Minecraft, раптом шо.Сказати, що я закохався в цю стрічку, я, звичайно ж, сказати не можу, але цей фільм надійно застовбив собі місце в списку фільмів, які можна переглядати як не щороку, то раз на кілька то точно. Якщо вас цікавила виключно стисла думка щодо фільму, далі можете не читати, це все.Коли тільки анонсували Minecraft: Movie, моєю першою думкою була "ну і похуй". Але коли я дізнався, що там гратиме Джек Блек, моя внутрішня попередня оцінка миттєво змінилась з "якато єбаніна" до "з дітьми точно сходим".І шо? І очікування мої справдилися вдесятеро. На екрані відбувся один з найулюбленіших моїх жанрів — "студія від нас відʼєбалась і ми робим те, що хочем". Я обожнюю такі капусники, коли відомі актори виходять за рамки своїх амплуа і вже не грають, а з величезним задоволенням дуркують. Це видно. Бо це щиро.А коли актори на майданчику щирі, то й результат виходить такий, до якого хочеться повертатися. Хто відмовиться дивитися на Джейсона Момоа, який грає довбойоба, який схожий на Пилипа Кіркорова, якого трахнув Степан гіга? Хто відмовиться вкотре дивитися на Джека Блека, який попри сиву бороду має стільки дуркуватости та енергії, ніби йому вічно 20, а бороду просто забути відмити від коксу?"Майнкрафт" це кіно, яке не заважали робити боси. Це феєрія без особливого сюжету, але на 100% наповнена позитивом і розвагою. Тут тобі і купа відсилок для спільноти, і неглупі жартики для пересічних глядачів, і навіть мама Стифлера.Інший каст мене шось не особливо цікавив, відверто кажучи, навіть пиздючка вовкулачка з Венсдей, я був усеціло поглинутий хімією двох бородатих дядьків на екрані.Тож якщо ви ще не сходили на нього, то обовʼязково сходіть, а як не вийде, то однозначно заплануйте до перегляду, коли вийде на стримингах. Бо як і "Барбі", це кіно виявляється зовсім не тим, чим виглядає ззовні.А тепер до недоліків. Їх я виявив рівно два, і жоден з них не стосується самого фільму.Недолік перший — прокат англійською був лише кілька тижнів, і завершився акурат перед тим, як ми мали йти в кіно на день народження Сергія ІІІ Сергійовича. Сумно, прикро, але надолужимо.І недолік другий, стократ підсилений гіркою прикрістю від першого — ВОНИ ПЕРЕОЗВУЧИЛИ ПІСНІ ДЖЕКА БЛЕКА. Ну бля, ну люди дорогі. Я навіть не знаю, як пояснити глибину морального падіння відповідальних за це рішення. Переспівати Джека Блека — це як намагатися переспівати Джека Блека. Будь-хто видаватиметься безголосою качкою. А це ДЖЕК БЛЕК. Людина, яка подарувала світу Pick Of Destiny.Короче, йдіть, йдіть, і навіть не роздумуйте. Беріть дітисьок, друзів, татів, мамів, смішно й весело буде всім.
👁 2,000 25-04-16 17:43
Технічного контенту в цьому каналі більше не буде.Ну, не відразу. Трохи згодом. Але не буде. Я вирішив повернути канал до витоків, до першоджерел, і знову зробити його ламповим, огірковим та карасевим.Але непереборний потяг ділитися з вами своїми знаннями, цікавими знахідками та задовбувати анонсами етерів та статей на 100 000 знаків нікуди не подівся, тож я вирішив виокремити цю свою сторону в окремий канал.Тож запрошую вас до Дивовижного світу веброзробки — місця, спеціально створеного для того, аби набиратися технічних знань та щиро дивуватися "невідомим" властивостям CSS, які ще бачили самого Хокона Віума Лі молодим аспірантом.До цього каналу поступово переїде усе, повʼязане з веброзробкою — від статей, анонсів етерів до нового контенту, який ви учора лише встигли розпробувати.Певний час я ще "підпощуватиму" дописи звідтам сюди, але довго це не триватиме, тож якщо хочете, аби потік HTML-мудрості не припинявся ані на мить — хутчіше підписуйтесь!Ледь не забув — цьоміки у лобіка лишаться тільки тут.@babichdev.
👁 1,800 25-04-15 16:31
#партнерський_дописМабуть, у кожного айтівця буває такий момент, коли думка «а може, запустити щось своє?» перестає бути жартиком з мемів і натомість відвідує нашу голову на доволі серйозних засадах. Але от далі цієї думки йде далеко не кожен — бо тут вже не тільки про код, а про клієнтів, стратегії, ризики і всю цю дорослу історію.Я, наприклад, на власну компанію поки не наважуюсь. Ну хіба це буде огіркова мегаферма. Або паб "Під синьою шапкою". Але я знаю чимало людей, які абсолютно точно мають для цього все — досвід, навички, багаж проєктів. І їм часто бракує лише розуміння: з чого почати? І як зробити це не на емоціях, а з холодною головою.16 квітня (тобто вже завтра) буде якраз така можливість — онлайн-зустріч з Олегом Мелешком, засновником Incode Group, інвестором і ментором, який пройшов шлях від розробника до керівника компанії. І головне — готовий ділитись досвідом відверто, без прикрас.Ця подія буде особливо корисною тим, хто вже кілька років в ІТ і починає відчувати, що просто бути «хорошим спеціалістом» — цього вже недостатньо. Якщо у вас визріває бажання щось створити своє, але ви ще не впевнені, чи то взагалі ваше — буде змога подивитись на бізнес зсередини, без прикрас. А якщо вже точно вирішили і шукаєте, з чого почати — тим паче.На зустрічі говоритимуть про те, як обрати модель бізнесу, де шукати клієнтів (спойлер: не лише на Upwork), як зібрати команду, не зламавшись по дорозі, та які юридичні нюанси варто врахувати ще до старту. Ну і про помилки, звісно — бо чужі помилки краще аналізувати, ніж повторювати.🔔 РЕЄСТРАЦІЯ НА ПОДІЮІ так, Growth Factory абсолютно чесно та прозоро виконали умови розміщення цього допису та задонатили свій рекламний бюджет на потреби ЗСУ, допомагаючи нам із вами зробити ще один крок до спільної Перемоги.
👁 4,800 25-04-14 15:33
#анонсКотики, я знаю — ви страшенно скучили за новим контентом на моєму ютубі. Чи жарт — вже півтора місяці, як там панує цілковита тиша. Тож час цю тишу порушити і увірватися до вашої інфобульбашки!Олег Дутченко знову завітає до мого каналу, цього разу в якості учасника лайвкодингу, і ми разом із ним — він пишучи код, а я теревенячи під руку — створимо менеджер завантажень на чистому JS своїми руками. Ніякого вайбкодингу, лише крафтові функції!А ще цього разу ми не просто лайвкодимо — тестуємо топову периферію від Logitech! Миша MX Master 3S і клавіатура MX Keys S з нової серії MX створені для тих, хто цінує зручність, точність і кастомізацію. Як поводяться в реальній роботі? Покажемо наживо уже цього четверга, 17 квітня, як завжди о 19:00, на каналі "Сергій Бабіч та Дивовижний світ веброзробки"!📺 Лайвкодинг! Менеджер завантажень на чистому JSСтавте нагадування на телефоні, додавайте в календар — ми на вас чекатимемо!#Logitech #MXSeries #MXMaster3S #MXKeysSP.S. Про вподобайки вам через "Дію" нагадувати, чи через "Резерв+"? )
👁 2,000 25-04-02 07:56
Текст-реакція на оце ниття постійне, "ой, джуни не нада нікому, нам пізда і уміральна яма". Ну да, бляха, не потрібні. Особливо якщо думати категоріями 5-10-річної давності."Джуни не потрібні".Да, блядь. "Джуни" старої генерації, "джуни 1.0", "джуни-ждуни" нікому не потрібні вже давно. Оті "джуни", які назубок знають 20 патернів, але жоден не розпізнають в коді? Не потрібні. "Джуни", яких "замінить" АІ? Не потрібні. "Джуни", єдина чеснота яких — закінчені тримісячні курси з JavaScript за програмою пʼятирічної давності? Не потрібні.Так само як не потрібні усі, хто володіє лише архаїчними навичками. Там, де можна автоматизуватися, треба автоматизуватися. Там, де можна залучати нові технології і інструменти, треба їх залучати. Хто дасть замовлення ковалю, що досі кує цвяхи вручну? Хто друкуватиме книгу в друкарні, де досі текст набирають з металевих відливків?Так і тут. Не потрібні "джуни 1.0". Але необхідні "джуни 2.0", що активно вдосконалюються, приймають нові технології та підходи. Якщо вдається мінімізувати технічну рутину, то на перший план виходять ті самі софт-скіли, продуктове мислення, бізнес-орієнтованість. Ось що зараз в струї. Ось ваша справжня додана цінність.Все боїтеся, що за 5-10-20 років джуни не розумітимуть тести, які їм генерує ШІ? Що не розумітимуть код, бо звикли покладатися цілком і повністю на Copilot 34.2? А багато ви сьогодні знаєте джунів, крафтовому коду яких ви довірятимете повністю? Ба більше, я знаю й кілька "синьйорів", які так само розуміють, що таке тести, як я розбираюсь в квантовій природі Всесвіту."Адаптуйся, або помри". Не нити, не заламувати в розпачі руки, а пристосовуватися, змінювати саме поняття джуна власним прикладом. У вас вийде, я знаю.В сучасному світі навіть 5 років це як 50 колись. Все, альо, нема джунів більше, які після курсів знали тільки, що JavaScript це не Java. Нинішні джуни мають буть потужні, як ініціативи Офісу Президента, інакше вони не джуни, а так, ентузіасти.Отака хуйова жизнь. Але якшо адаптуєтесь і виживете на ринку в цих умовах, то будете ще більшими титанами фаху свого часу, ніж я зараз.Цьом у лобіка.📖 Те саме на лінкедині💰 Віддячити за мої старання гривнею на ЗСУ.
👁 1,900 25-03-21 09:36
Доброго дня, котики! Сьогодні п'ятниця, а отже пора знову нагадати про Незамовлений Гепі Міл. Раніше у нас в сім'ї була традиція щоп'ятниці замовляти нашим дітям по Гепі Мілу, після чого ми сідали поряд та дивилися разом кіно чи мультик. І так відбувалося щотижня. До 24.02.22. Сьогодні ми уже знову можемо замовляти Гепі Міли, проте майже 600 дітей, що загинули від рук російських загарбників, уже не матимуть такої можливости ніколи. Ми ж з вами можемо вшанувати їхню пам'ять, допомігши тим дітям, що потребують допомоги тут і зараз.За минулий тиждень ми разом з вами зібрали 7 050 гривень, згуртувавши таким чином 47 добродіїв, а від початку року ми разом з вами зібрали та передали 54 370 гривень!Зібрані протягом тижня кошти я передаю до чернівецького дитячого центру "Мрія Марти" (Місто Добра).Дякую вам, котики.***#НезамовленийГепіМіл — це один внесок від однієї людини. 150 гривень — це вартість одного Гепі Мілу. Не 200, не 500, не 10000. Рівно 150. 🔗 Банка "Незамовлений Гепі Міл"💳 5375411204247873.
👁 2,100 25-03-19 09:44
Пссст, не бажаєте трошки декларативности у вашому JS?Якшо раптом, з якоїсь причини, вам не подобаються старі добрі імперативні цикли, а зокрема надійний, як дрова for, ділюся з вами, як з красивого коду зробити некрасивий за допомогою Array.from.Більшість із нас знає, що за допомогою Array.from можна створити новий масив з будь-якого обʼєкта, що підтримує Iterable інтерфейс, тобто має в собі імплементований метод [Symbol.iterator], в якому описано, як саме і що саме перебиратиметься в обʼєкті, або ж з array-like обʼєкта, як в моєму прикладі. Як бачимо, аби обʼєкт був array-like, йому достатньо мати властивість length,Так от. Другим аргументом Array.from приймає такий собі mapFn, яка застосовується до нових елементів масиву перед їхнім засовуванням в той масив. Шо з тим робити, то вже вам рішать.Мені, наприклад, завжди було сумно й прикро, що той самий for доволі багатослівний і, на додачу, якщо знати (ну або не знати) як, то його можна так зламати, що аж мама насварить. А ми, в основному, використовуємо його досить прямолінійно — просто виконати операцію n разів, без усілякої акробатики. І декларативний підхід в цьому плані дещо надійніший, бо забирає у нас різні небезпечні для життя й здоровʼя предмети, якими щедро ділиться for.
👁 2,400 25-03-14 06:14
Доброго ранку, котики. Сьогодні п'ятниця, а отже пора знову нагадати про Незамовлений Гепі Міл. Раніше у нас в сім'ї була традиція щоп'ятниці замовляти нашим дітям по Гепі Мілу, після чого ми сідали поряд та дивилися разом кіно чи мультик. І так відбувалося щотижня. До 24.02.22. Сьогодні ми уже знову можемо замовляти Гепі Міли, проте майже 600 дітей, що загинули від рук російських загарбників, уже не матимуть такої можливости ніколи. Ми ж з вами можемо вшанувати їхню пам'ять, допомігши тим дітям, що потребують допомоги тут і зараз.За минулий тиждень ми разом з вами зібрали 4 900 гривень, згуртувавши таким чином 35 добродіїв, а від початку року ми разом з вами зібрали та передали 47 320 гривень!Зібрані протягом тижня кошти я передаю до чернівецького дитячого центру "Мрія Марти" (Місто Добра).Дякую вам, котики.***UPD: Піднімаєм до 150 грн, така нинішня вартість Гепі Мілу.***#НезамовленийГепіМіл — це один внесок від однієї людини. 150 гривень — це вартість одного Гепі Мілу. Не 200, не 500, не 10000. Рівно 150. 🔗 Банка "Незамовлений Гепі Міл"💳 5375411204247873.
👁 963 25-02-05 14:25
У цього канала день народження, але ніхто його не привітає.У випадку з ютубом не до кінця зрозуміло, що саме вважати відправною точкою: чи дату безпосередньо створення, чи день, коли було опубліковане перше відео. Сам ютуб вважає за істину друге, бо саме сьогодні він мене і привітав.Рівно два роки тому я записав і залив перше своє відео "Як зробити таби на HTML та CSS без JavaScript". Уже дуже скоро я вирішив змінити формат з коротких відосиків на двогодинні етері, і хто ж на той момент міг передбачити, що саме вони й принесуть мені той самий маленький, але такий власний успіх.Завдяки ютубу за ці два роки доля звела мене з неймовірними людьми, з якими я б навряд чи познайомився за інших обставин. І дуже хочеться вірити, що наша зустріч у прямому етері щось змінили в житті моїх гостей тим чи інших чином.Плани у мене наполеонівські, поки зупинятися не планую, маю ще багато чого розповісти, але як надовго це затягнеться, залежить лише від вас, мої любі глядачі, зокрема від вашої підтримки, яку ви можете виражати в переглядах, коментарях, а особливо — підпискою на MONOBASE ;)Взагалі, привітати мене з цим визначним святом можа одночасно двома способами:1. Добити нарешті 14 000 підписників2. Закрити першу частину запиту від ЖВІ ім. С.П. Корольова.Будьте чемні, донатьте на ЗСУ і па-па!
👁 1,500 25-01-31 09:23
"…Часто в коментарях до подібних співбесід можна побачити думку на кшталт «Мені здається, що ці питання легші, аніж на джуна». Можливо. Можливо ні. Основною відмінністю питань є, скажімо так, висота польоту на тому самому гелікоптері. Вони загальніші, відкритіші, і більше орієнтовані на досвід, ба більше — на досвід з прийняття рішень.Звичайно, я можу запитати потенційного техліда про івентлуп чи замикання. І з величезною імовірністю отримаю абсолютно точну відповідь, можливо навіть з якимись цікавими деталями, про які я й сам не в курсі. Але в контексті ролі ця відповідь не дасть мені анічогісінько, бо я б очікував від людини не хоробро особисто кидатися на барикади з багів, а бути відповідальною за загальний технічний стан проєкту.Ну й саме твердження про «легші ніж на джуна» теж так собі. В якому плані легше? Тим, що там не треба озвучувати і пояснювати базові поняття та визначення? Чи не потрібно згадувати усі типи даних? Легше, це якби той самий джун краще відповів би на ці питання. Але не відповість. Просто через брак досвіду, практики та розуміння складних фундаментальних концепцій. Бо вони йдуть рука об руку. Тож ні, ці питання не легші. Вони інші, у них геть інша мета."Написав невеличкий фоловап за учорашнім етером, тож буду вдячний за прочитання, вподобайку та коментар.https://dou.ua/forums/topic/52284