Джерело
Той самий Бабіч | Часто в коментарях до подібних співбесід можна побачити думку на кштал...
1 500 Охват/переглядів
2025-01-31 09:23
Повідомлення №2259
"…Часто в коментарях до подібних співбесід можна побачити думку на кшталт «Мені здається, що ці питання легші, аніж на джуна». Можливо. Можливо ні. Основною відмінністю питань є, скажімо так, висота польоту на тому самому гелікоптері. Вони загальніші, відкритіші, і більше орієнтовані на досвід, ба більше — на досвід з прийняття рішень.Звичайно, я можу запитати потенційного техліда про івентлуп чи замикання. І з величезною імовірністю отримаю абсолютно точну відповідь, можливо навіть з якимись цікавими деталями, про які я й сам не в курсі. Але в контексті ролі ця відповідь не дасть мені анічогісінько, бо я б очікував від людини не хоробро особисто кидатися на барикади з багів, а бути відповідальною за загальний технічний стан проєкту.Ну й саме твердження про «легші ніж на джуна» теж так собі. В якому плані легше? Тим, що там не треба озвучувати і пояснювати базові поняття та визначення? Чи не потрібно згадувати усі типи даних? Легше, це якби той самий джун краще відповів би на ці питання. Але не відповість. Просто через брак досвіду, практики та розуміння складних фундаментальних концепцій. Бо вони йдуть рука об руку. Тож ні, ці питання не легші. Вони інші, у них геть інша мета."Написав невеличкий фоловап за учорашнім етером, тож буду вдячний за прочитання, вподобайку та коментар.https://dou.ua/forums/topic/52284