Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тимур Ткаченко 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тимур Ткаченко 🇺🇦

@tkachenkotymur
Кількість підписників: 18 215
Фото: 1,160
Відео: 98
Посилання: 94
Опис:
Начальник Київської міської військової адміністрації.

👥 Кількість підписників

18 215
Середній/День:: -18
Середній/Тиждень:: -43
Середній/Місяць:: +594

👁️ Середній перегляд на повідомлення

24 459
Середній/День:: 10,500
Середній/Тиждень:: 16,793
ERR: 134.28%

📊 Кількість повідомлень на день

1.9
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 1.9

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 15,800 25-07-26 09:41
Мав за честь зустрітись з військовослужбовцями різних підрозділів та передати автомобілі та важливе спорядження для фронту. Своїми силами, з залученням благодійних організацій, відповідального бізнесу. Без залучення бюджетних коштів. Це вже не вперше, але сьогодні хочу вам розповісти. Далі поясню навіщо.Для підрозділів 112 окремої бригади ТрО, розвідникам, азовцям передали FPV-дрони, РЕБ, «Вампіри» та автівки.Це - лише краплина в загальній потребі нашого війська. Я часто спілкуюсь з хлопцями і дівчатами, що боронять нас на фронті. Знаю потреби, проблеми, запити. Знаю, що мусимо допомагати інтенсивніше. І саме тому я публічно показав нашу останню зустріч, яка була б не можливою без участі благодійного фонду «Ґерць», подяка вам.В допомозі війську ми опираємось якраз на участь благодійників, волонтерів, бізнесу. Принагідно запрошую до співпраці. Під час зустрічі з воїнами подякував за їхню щоденну надважку та надважливу роботу. Робитимемо все аби наші військові могли працювати якомога ефективніше.
👁 31,000 25-07-15 16:29
Сьогодні в Києві зустрів делегацію Латвійської Республіки на чолі з прем’єр-міністеркою Евікою Сілінею. Разом із нашими латвійськими партнерами відвідали один із будинків, що постраждав під час однієї з наймасштабніших російських атак на столицю. Внаслідок удару було повністю зруйновано під’їзд багатоповерхівки: 24 квартири знищено, ще 332 — зазнали пошкоджень. Тоді загинули 24 людини, 75 були поранені.Розповів про те, як Київ реагує на подібні виклики: як працюють екстрені служби, як оперативно реагує КМВА, як координується взаємодія міських служб, волонтерів, благодійників і громадських ініціатив. Особливо підкреслив необхідність міжнародної підтримки у відбудові постраждалої інфраструктури та в посиленні системи протиповітряної оборони столиці.Подякував Латвії за послідовну та щиру підтримку України. З 2022 року Латвійська Республіка системно надає військову, гуманітарну та ресурсну допомогу — як для країни загалом, так і для Києва зокрема.Єдність із європейськими партнерами — це наша сила. Щиро дякуємо за підтримку!
👁 20,200 25-07-09 14:02
Провів велику зустріч щодо налагодження взаємодії між Київською міською військовою адміністрацією, благодійними фондами, волонтерами й громадськими організаціями, які з початку повномасштабного вторгнення активно допомагають з ліквідацією наслідків після ворожих прильотів.Багато говорили про виклики. Про проблеми. Так, вони є. Та найважливіше — рішення про те, як діяти спільно. Ми прагнемо побудувати довіру між громадським сектором і державними структурами. Цей розрив треба не просто визнати, а разом долати. Окрім цього, шукаємо шляхи рішення, аби ця взаємодія була оперативною та без зайвої бюрократії. Люди, які втратили житло внаслідок російської атаки, не повинні довго чекати допомоги. На зустрічі також були присутні очільники усіх районів Києва, щоб разом розібратися, що турбує, і знайти шлях до вирішення. Діалог дуже важливий і кожен має бути почутим.Дякую всім, хто вже активно долучився до підтримки міста, до допомоги постраждалим киянам — і під час прильотів, і щодня, коли не чути сирен, але робота не припиняється. За цей час нам вдалося налагодити співпрацю з кількома десятками обʼєднань. Сьогодні я хотів би підтвердити цим людям, що ми повністю розуміємо важливість вашої підтримки.Визначив контактну особу від КМВА для координації з волонтерськими та благодійними організаціями. Після атаки столиці наприкінці квітня ми почали працювати над створенням алгоритму дій після обстрілів, який включатиме порядок внутрішньої комунікації усіх сторін процесу. Зовсім скоро зможемо поділитись нашими спільними напрацюваннями.Наступне: створення координаційного штабу з чіткими алгоритмами, задачами, повноваженнями і розподілом обовʼязків. Запровадимо єдиний алгоритм реагування по районах. Вони будуть погоджені з ДСНС, РДА та службами. Візьмемо кращу практику і маштабуємо. Вірю, що дуже скоро у нас будуть спільні проєкти, про які ми розповімо киянам. Адже ми працюємо для людей, для Києва.
👁 20,800 25-07-04 15:11
Побиті будинки, вкручені в землю автівки. На жаль, з цього знову почався наш день. Ми всі бачимо наслідки чергового терористичного акту росіян. Маємо зосередитись на тому, щоб врятувати, локалізувати, допомогти, обʼєднатися.Наша команда сконцентрована на підтримці людей, на якнайшвидшій допомозі постраждалим. В Соломʼянському та Святошинському районах дійсно дуже значні пошкодження. Сьогодні в розгорнутих штабах спільно з фахівцями служб РДА поруч правоохоронці, голови районів. Дякую Сергію Мовенку, Георгію Зантараї, іншим головам РДА за відповідальне ставлення до кризових ситуацій.Але найбільше я вдячний нашим комунальникам, волонтерам, поліцейським, нашим героям без зброї - рятувальникам. Особлива подяка юним киянам, які знову допомагають на місцях.Від самого ранку працюю у кварталах, які найбільше постраждали від атаки. В Солом’янському районі ворожа атака пошкодила 742 вікна. Тривають роботи з вивезення сміття. Станом на зараз комунальники вивезли 40 тонн будівельних відходів.Жителі пошкоджених будинків подали 152 звернення на одноразову матеріальну допомогу (10 тис. грн), п’ять жителів подали заявки на компенсацію оренди житла.Дві родини - по 3 особи, - подали заяви на відселення.В Святошинському районі за разовою матеріальною допомогою звернулись 150 жителів, одна людина звернулась за допомогою з орендою житла.Всього в районі пошкоджені 9 будинків, пошкоджені 1268 вікон. До ліквідації наслідків удару задіяні шість одиниць техніки. Триває вивезення будівельного сміття, наразі вивезли 20 кубометрів відходів.Ми подолаємо і цю кризу. Ми переможемо і наша країна переможе. Тримаємося гідно і працюємо. І по рішеннях для нашої безпеки та оборони — також.
👁 6,200 25-07-01 15:10
У нас 11 років триває російська агресія, майже три з половиною роки велика війна. Але у Віталія Кличка свій фронт. Інший. У мерії продовжують вважати, що вони фортеця, яка зазнає атак з усіх сторін. Цього разу в них загострення на паперово-бюрократичному напрямку.Я підписав доручення щодо надання мені документів на підпис через систему електронного документообігу. Таким чином всі проєкти, які в них є — повинні бути в доступі і я можу їх підписувати оперативно. Без стосів на столах. Без приховування.Це боляче бʼє по чиновниках. Тому що "притримати" документ було найлегшим способом спонукати звичайних людей дати хабарі, а чиновників — до послуху. Але я посмів вимагати вивести все в цифру. Так стане видно, хто де клав.Але Кличко не хоче, щоб ефективні рішення запрацювали. Сьогодні я розпочав підпис розпоряджень електронно. За процедурою повністю без паперів. Але мерія стійко тримає свій фронт. Апарат Кличка підписаний документ просто не зареєстрував. Їм не до безпеки киян і не до модульних укриттів. Вони бояться перемоги відкритості. На їхні позиції наступає здоровий глузд.Але ми прорвемось і тут 😎
👁 33,700 25-06-30 15:21
Сьогодні разом з очільником МЗС України Андрієм Сибігою зустріли в Києві Федерального міністра закордонних справ Німеччини Йоганна Вадефуля. Ранкова зустріч пройшла у Соломʼянському районі біля будинку, який зруйнувала російська ракета. Щиро радий вітати пана Вадефуля в столиці. Дякую за відверту розмову та підтримку. Обговорили можливості розширення співпраці, зокрема між містами-побратимами та друзями — Берліном, Лейпцигом, Мюнхеном і Гамбургом.Подякував за допомогу, яку Німеччина надає Києву. Підтримка наших громадян за кордоном і допомога постраждалим від атак у столиці — дуже важливі для нас. Дякую за солідарність.Київ високо цінує внесок німецького народу в нашу стійкість. Ми разом у складний час. Це — справжнє партнерство.Обговорили подальшу взаємодію: підтримку оборони і функціонування міста. Є конкретні напрями, де можемо посилити співпрацю. Домовились координуватися щодо потреб столиці для ліквідації наслідків обстрілів. Є перспективи й для проєктів розвитку.Будемо тісно синхронізуватися.
👁 25,700 25-06-24 07:52
Всю ніч на місці російського удару в Шевченківському районі тривали роботи з ліквідації наслідків російського удару. Безперервно.З вечора комунальники вивезли понад 1080 кубічних метрів сміття. Розбір основних завалів і території вже завершили. Пошуково-рятувальні роботи на обʼєкті також.Наразі обережно розбираємо елементи конструкцій, які провисли та не закріплені. Будинок дав додаткові тріщини, тому служби працюють дуже обережно.Внаслідок цього удару росії-терориста загинули 9 киян, в тому числі 11-тирічна дівчинка та її мама. У Шевченківському районі 26 киян постраждали, а всього по Києву травми різного ступеня отримали 36 людей.Ми не повернемо тих, хто загинув. Але ми все відновимо.Тому що світло завжди перемагає темряву. І навіть після важкої ночі настає ранок.Дякую всім нашим рятувальникам, комунальникам і волонтерам. Попереду багато роботи з відновлення, тому працюємо у посиленому режимі. Нагадаю, що продовжує свою роботу гуманітарний штаб по локації — у бібліотеці №122 для дітей, вул. Парково-Сирецька, 11А. Телефон +380 (63) 378-13-01.
👁 41,300 25-06-23 17:03
В Шевченківському районі вже 14 годин триває ліквідація наслідків російської атаки.Район дуже постраждав. Понад 30 пошкоджених обʼєктів, з яких 27 - житлові будинки, 3 заклади освіти, майже 40 автівок. Як і минулого разу, ворожа ракета влучила в житловий будинок та фактично прошила його до підвалу. 9 осіб загинули, 25 постраждали.На місці протягом дня 31 одиниця техніки вивезла понад 600 м.куб будівельного сміття. До пошуково-рятувальної операції були залучені фахівці ДСНС, правоохоронці.Зранку в районі працюють гуманітарні штаби, людям надають всебічну підтримку. Наразі 72 постраждалих подали заяви на виплату 10 тис. грн за програмою “Турбота. Назустріч киянам”. Також прийнято 23 заяви по "єВідновленню". Крім цього, 16 осіб звернулися за компенсацією для оренди житла (40 тис. одразу, 20 тис. щомісяця).Дякую всім, хто сьогодні працює на місці трагедії — рятувальникам, поліцейським, лікарям, комунальникам, волонтерам. Ваша відданість і людяність — безцінні для міста у ці страшні дні. Найбільше болить, коли гинуть діти. Російська ракета забрала життя 11-річної дівчинки та її мами.Це не просто трагедія — це невиправна втрата, від якої стискається серце. Жодні слова не загоять такого болю. Висловлюю найщиріші співчуття родинам загиблих. Ми всі з вами в скорботі.
👁 25,400 25-06-17 13:24
Провели виїзну нараду щодо ліквідації наслідків російської атаки з очільниками районів Києва.Сьогодні був один із найбільш страшних ударів по столиці. Його важкі наслідки зараз усуваємо в кількох районах.Маємо усвідомлювати, що подібні ситуації під час війни з таким підлим ворогом — неминучі. Тому ми зобовʼязані впроваджувати нові підходи до реагування.Кожен район Києва має бути готовим миттєво діяти: надавати допомогу людям, усувати наслідки обстрілів, виділяти ресурси сусіднім, постраждалим районам тощо. Усі алгоритми дій мають бути скоординованими та відпрацьованими до автоматизму. Посадовці та комунальники — постійно повинні тренуватися. Так, це важливо!Кожен керівник району – залучається до процесу особисто. Місця потенційних гуманітарних штабів — визначені завчасно, адаптовані під розгортання. Із запасами. Має бути постійна координація з Київводоканалом, Київгазом. Під час атак важливо не допускати витоків та аварій. Це - частина заходів безпеки.Саме цим питанням була присвячена наша нарада.На місцях зараз рятувальники ДСНС працюють безперервно. Пріоритет — витягти людей з-під завалів.Дякую всім головам РДА, які підставляють плече. Всім, хто надає техніку і людей, хто стоїть пліч-о-пліч. Ми — на місці. Продовжуємо працювати.
👁 8,400 25-06-16 12:31
Продовжуємо очищати Київ від іржавих покинутих автівок.Станом на кінець весни в столиці обліковувалось більше 1100 покинутих чи пошкоджених обстрілами транспортних засобів. З березня в столиці діє чіткий алгоритм поводження з такими автомобілями. При кожній РДА працює спеціальна комісія, яка обліковує авто, після чого встановлює особу власника. Часто вдається зв’язатися з власниками і такі автомобілі вони прибирають самостійно. Коли це не вдається, комісія ухвалює рішення про переміщення такого авто на спецмайданчик.Так, станом на зараз з вулиць та дворів прибрали майже 600 автомобілів. Залишилось вивезти ще трохи більше 500. Це та кількість, яку вже обліковано. Ситуація у районах різниться. У Шевченківському районі перемістили всі обліковані наразі покинуті чи пошкоджені авто - 31 транспортний засіб. Окрема подяка голові Дарницької РДА Олександру Ковтунову. Зі 188 покинутих чи пошкоджених авто залишилось лише 3. Це хороша динаміка.В Голосіївському, Оболонському, Дніпровському районах роботи тривають активно.На жаль, є і аутсайдери. Є питання до Печерської Подільської та Деснянської адміністрацій. Треба активізуватись, колеги.Це дуже важлива для киян тема, і я постійно отримую повідомлення про покинуті чи пошкоджені авто, які заважають, засмічують, загрожують дітям. Даю завдання всім головам РДА прискорити виконання рішення Ради оборони і до кінця літа впоратись з задачею. Якщо треба допомога, звертайтесь до КМВА, будемо усувати перепони.Також звертаюсь до киян. Продовжуйте надсилати фото і локації виявлених пошкоджених чи покинутих автомобілів у ваших дворах і на ваших вулицях. Тільки разом ми очистимо наше місто.