Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тимур Ткаченко 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тимур Ткаченко 🇺🇦

@tkachenkotymur
Кількість підписників: 18 215
Фото: 1,160
Відео: 98
Посилання: 94
Опис:
Начальник Київської міської військової адміністрації.

👥 Кількість підписників

18 215
Середній/День:: -18
Середній/Тиждень:: -43
Середній/Місяць:: +594

👁️ Середній перегляд на повідомлення

24 459
Середній/День:: 10,500
Середній/Тиждень:: 16,793
ERR: 134.28%

📊 Кількість повідомлень на день

1.9
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 1.9

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 18,700 25-06-09 07:51
Арештовані квартири — на потреби громади.Минулого тижня провів робочу зустріч з головою Агенції з розшуку та менеджменту активів Оленою Думою щодо передачі арештованої нерухомості на потреми громади.КМВА та АРМА спільно розроблятимуть механізм передачі арештованих квартир на потреби внутрішньо переміщених осіб та тих, хто втратив своє житло внаслідок війни.Київ сьогодні — це не просто столиця, а точка опори для українців, які втратили дім через війну. Ми не маємо права залишати ці виклики без відповіді. Тому спільна ініціатива з АРМА — це важливий крок до системного вирішення житлового питання для внутрішньо переміщених осіб та інших уразливих категорій. КМВА готова включатися в такі проєкти, бо це про конкретну допомогу конкретним людям. Київ має всі потрібні для цього ресурси, критично важливо правильно їх використати.Столичний проект буде пілотним і в разі успіху буде мультиплікований на інші регіони країни. КМВА працюватиме разом з АРМА для того, щоб проект був максимально ефективним та вирішував потребу в житлі для тих, хто потребує цього найбільше і не може чекати.
👁 19,500 25-05-30 14:07
Сьогодні представив нових очільників чотирьох районів столиці — Дарницького, Деснянського, Дніпровського та Святошинського. Це не просто кадрові зміни. Це перезавантаження відповідальності на місцях.Відтепер:Дарницьку РДА офіційно очолює Олександр Ковтунов — уже без приставки «в.о.»Деснянським районом керуватиме Максим БахматовНа чолі Дніпровської РДА — Андрій ПаладійСвятошинський район очолив Георгій ЗантараяКожен із них має різний досвід — у самоврядуванні, цифрових трансформаціях, обороні, спорті. Але завдання перед усіма однакове: перетворити районні адміністрації на точку сили, а не бюрократичну тінь.Що чекаю особисто: – Відкритість до людей. – Постійний діалог із громадою. – Реальну присутність у житті району, а не лише в кабінеті. – Чітку управлінську дисципліну — в тому числі антикорупційну.Район — це не площа на мапі. Це кожен підвал, кожне укриття, кожне ОСББ, кожна черга в дитячому садку чи лікарні. І від голови РДА в умовах війни залежить набагато більше, ніж будь-коли раніше.Жодних «не встиг», «не почув», «не моя зона». Вся столиця працює в одному ритмі: швидко, відповідально, чесно.Бо Київ має бути не лише захищеним. Він має бути керованим. І це — наша спільна робота.
👁 69,100 25-05-29 16:20
У Подільському районі представив нового голову — Володимира Наконечного. Він — кандидат історичних наук, має досвід у викладанні та науці. Системне мислення й стратегічний підхід — якраз те, що потрібно під час війни.Подільський район — це історія, туризм, активна громада й сучасний бізнес. А отже — особлива відповідальність. Безпека, готовність укриттів, прозоре управління, порядок у просторі та щоденний сервіс для людей — ключові виклики.Перше доручення Володимиру Михайловичу — інспекція фасадів у районі. Попросив діяти публічно й швидко. До кінця тижня очікую інформацію про план дій і загальну картину.Також представив колективу РДА нового голову Шевченківського району — Олександра Сазановича. Він добре знає, як працює районна влада — був заступником голови Оболонської РДА. Тому включиться швидко.Шевченківський район — серце міста: ключові державні, культурні й інфраструктурні об’єкти. Адміністрація має працювати злагоджено й відкрито.Підкреслив: дисципліна, законність і підзвітність — основа роботи в умовах війни. Очікую від голови та команди дій — швидких і відчутних для громади.
👁 21,000 25-05-29 09:05
Перший крок до повністю безбар’єрного маршруту до головного військового госпіталю країни зроблено — облаштований інклюзивний під’їзд до гарнізонної ВЛК на Госпітальній.Роботи з покращення доступності цього об’єкта розпочались в середині травня - після низки нарад та робочих зустрічей. Не можу не відзначити оперативність, з якою облаштували цей простір. Дякую всім причетним.Інклюзивний під’їзд до гарнізонної ВЛК є важливою складовою першого повністю безбарʼєрного маршруту в межах флагманського проєкту Мінрозвитку "Рух без барʼєрів" та є частиною ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без барʼєрів».Раніше шлях сюди блокували безконтрольно припарковані автомобілі, а ненормативний ухил створював додаткові складнощі для проходу міжквартальним проїздом. Це ускладнювало доступ до ВЛК для військовослужбовців і ветеранів. Особливо для тих, хто прибуває на милицях або кріслах колісних. Зараз на в’їзді до ВЛК виділені місця для паркування авто особами з інвалідністю, виокремлена пішохідна зона, встановлено перила відповідно до ДБН по інклюзивності, а від зупинки громадського транспорту пролягає тактильна плитка.Шкода, що міський голова не погодив бюджетну субвенцію на облаштування безбар’єрності Головного в країні (!) військового госпіталю. Говорю публічно, сподіваюся, що це вплине на рішення. Тому що ми можемо зробити більше і швидше.Надалі попри все підвищуватимемо доступність міста, в першу чергу для наших захисників та захисниць. Крок за кроком. Щоб різницю було видно — як на фото.
👁 54,900 25-05-24 05:26
Важка ніч для нас всіх. Одна з наймасованіших комбінованих атак на столицю. Ворог удосконалює власні тактики застосування дронів, одночасно бʼє балістикою.Станом на 08:00 загальна картина наступна. У Голосіївському районі уламки збитого дрона впали на кількох локаціях. Постраждала одна людина та 5 авто.Святошинському району цього разу знову сильно дісталося. Тут постраждала нежитлова інфраструктура в кількох локаціях. Пожежу локалізовано, зараз триває ліквідація окремих осередків. Поки інформація про постраждалих не надходила.У Соломʼянському районі внаслідок атаки зафіксоване загоряння на 4,5 поверхах будинку. 7 осіб постраждало, 1 - врятовано. Розгорнуто штаб за адресою вул. Віталія Скакуна, 14.У Шевченківському районі зафіксована пожежа в нежитловій забудові. Станом на зараз займання локалізоване.У Дніпровському районі уламки ворожих цілей пошкодили квартиру на 3 поверсі багатоповерхівки. Маємо двох постраждалих, станом на зараз.Сильно дісталося Оболонському району. Станом на зараз щонайменше 4 локації з пошкодженнями. Уламки збитої цілі впали на відкритій території в кількох місцях. Також постраждав торговельний центр, але без пожежі. Найсильніше в Оболонському районі постраждала звичайна житлова багатоповерхівка. Дрон пошкодив низку квартир на 3-6 поверхах. Тут наразі відомо про пʼятьох постраждалих. На свіже повітря вивели двох людей. Пожежу ліквідовано. Тут зараз одна з головних точок оперативної ліквідації наслідків. Багато вибитих вікон. Розгорнуто оперативний штаб за координації керівництва РДА. Адреса штабу - Оболонський проспект, 32Б. Всім постраждалим надається допомога і харчування. Це питання на контролі.Дуже багато ворожого залізяччя. Протягом дня ще надходитимуть повідомлення про знайдені уламки. Прошу киян при виявленні російського мотлоху - не наближатися та терміново телефонувати 101!Я хочу подякувати нашим воїнам, які в це надскладне бойове чергування працювали за межами власних можливостей. І окремо - нашим рятувальникам з ДСНС, нашій поліції, всім оперативним службам. Ви всі тримаєте на собі наше місто. Дякую!Щодо кількості та характеру цілей, які вночі атакували столицю — повідомлять Повітряні Сили.Працюємо над ліквідацією наслідків. Будуть оновлення.
👁 6,300 25-05-13 14:09
Час, коли держава надає послуги лише для "обраних" - минає безповоротно.Київська лікарня «ФЕОФАНІЯ» відтепер надає послуги для всіх в межах Програми медичних гарантій. Відповідний Указ раніше підписав Президент України Володимир Зеленський.Вже сьогодні у "Феофанії" надають безоплатну спеціалізовану медичну допомогу всім громадянам України, які мають електронне направлення від сімейного лікаря або лікаря-спеціаліста відповідно до договору з НСЗУ.Важливо, що у лікарні надають допомогу й з особливо серйозними та невідкладними проблемами, як от гострий мозковий інсульт, гострий інфаркт міокарда, необхідність трансплантації кісткового мозку, променева терапія при онкології, хірургічні операції широкого спектра, медична реабілітація тощо. І не менш важливо, що “Феофанія” приймає на лікування громадян, які постраждали від ворожих обстрілів. Місцеві спеціалісти успішно працюють над лікуванням важких травм, саме тому в “Феофанію” відправляють пацієнтів з важкими пораненнями.Лікарня має необхідність в закритті нагальних питань, щоб надалі ефективно надавати медичну допомогу всім, хто її потребуватиме. Скерую відповідний запит до міської ради для виділення лікарні бюджетних коштів.Шановні кияни, ви можете записатися на консультацію, обстеження, організувати планову госпіталізацію за цими контактами (044) 299-49-10, [email protected]. Лінія запису працює щодня з 08:00 до 18:00, без вихідних.Наразі Київська міська військова адміністрація спільно з закладом готова поглиблювати співпрацю, щоб зробити "Феофанію" не лише доступною для громадян, але й опорним медичним закладом для столиці.
👁 19,700 25-05-09 17:28
Національний університет оборони України — альма-матер наших Збройних Сил. Саме тут кується мудрість українського війська.Тут офіцерський склад вишколюється, здобуває знання, щоб підвищити рівень професіоналізму. Мав честь провести змістовну зустріч з генерал-полковником Михайлом Ковалем — справжньою легендою нашого війська. Михайло Володимирович має за плечима невичерпний досвід багатьох років служби, а сьогодні очолює Національний університет оборони України. Пан генерал-полковник докладає багато зусиль для розвитку наукового потенціалу університету та впровадження інновацій в освітній процес. Зміни, яких зазнав заклад за останні роки - грандіозні. Відновлюються старі корпуси, проводяться ремонти навчальних аудиторій та житлових приміщень. Облаштовано сучасну поліклініку. Водночас в університеті є багаторівневий музейний комплекс. Тут зібрані унікальні артефакти російсько-української війни.Військова адміністрація буде працювати над рядом спільних з Національним університетом оборони України ініціатив. Для столиці велика честь бути серцем військової освіти та науки України.
👁 31,100 25-04-24 05:47
Щодо ворожої атаки на столицю. Станом на 08:30 ситуація наступна.Летіло все: калібри, балістика, шахеди. В Києві та області лише дронів було зафіксовано 45. Тут чекаємо офіційної інформації від Повітряних Сил.Внаслідок атаки ворожих БпЛА, керованих і балістичних ракет зафіксовано:Голосіївський район:— займання автомобілів у дворі житлового будинку.— пожежа в гаражному кооперативі.— падіння уламків на території нежитлової забудови.— загорання на території гаражного кооперативу. Часткове руйнування гаражів та 2-х поверхової адміністративної будівлі.Шевченківський район:— падіння уламків БпЛА на відкритій території. Без загорання.— займання та руйнування гаражів.— пожежа на території нежитлової забудови. Руйнування адміністративної будівлі.Святошинський район:— загорання та часткове руйнування житлового будинку. Відомо, що під завалами знаходяться люди. Проводяться рятувальні роботи.— займання автомобілів на подвір’ї житлового будинку.— пожежа на території нежитлової забудови. — руйнування на території гаражного кооперативу.— загорання в будівлі.— пожежа та часткове руйнування 1-поверхового житлового будинку.— загорання на території нежитлового приміщення. Ліквідовано.Соломʼянський район:— падіння БПЛА на відкритій місцевості. Без руйнуваньОболонський район— займання травʼяного настилу та 9 автомобілів — займання на даху нежитлового будинку. Потерпілих немає— пожежа в складському приміщенні та пошкодження автомобілів поблизу.Деснянський район— була інформація, щодо пожежі на відкритій території. Але не підтвердилось.Всюди працюють рятувальники, медики, комунальники (де можливо). Станом на зараз відомо про 9 загиблих. Уточнюємо. Попередньо - понад 70 людей отримали поранення різного ступеня. Серед постраждалих є діти. Інформація буде доповнюватись. На кількох локаціях ще тривають аварійно-рятувальні роботи.Висловлюю щирі співчуття рідним та близьким загиблих. Постраждалим надаємо найкращу допомогу в медзакладах столиці.Дякую всім, хто захищає і рятує!Основна задача на сьогодні - ліквідація наслідків російської атаки. На зв'язку!
👁 20,700 25-04-22 10:05
Київ та Київщина вибудовують єдиний простір стійкості до будь-яких загроз. Один з напрямків - звʼязок і телекомунікації.Сьогодні спільно з начальником Київської обласної військової адміністрації Миколою Калашником зустрілися з найбільшими операторами інтернету, мобільного звʼязку - "Київстар", "Vodafone" та "lifecell".Разом з телеком-компаніями та Міністерством цифрової трансформації України працюємо над поліпшенням стабільності та витривалості телекомунікаційних мереж у Києві та області. Звʼязок - це не лише комфорт звичних для нас речей. Це також швидкість повідомлень про загрози, оперативність реагування, якість надання послуг нашим громадянам.На порядку денному два важливих кейси. Перший: як ми можемо покращити взаємодію між телеком-компаніями, владою та громадами. Технічні рішення, які розвивають галузь - будуть підтримуватись на всіх рівнях пріоритетно. Другий - більш прикладний. Базові станції та вузли звʼязку будуть оснащені генераторами та системами акумулювання енергії. Це дасть змогу уникнути розривів у наданні послуг через проблеми стаціонарного енергопостачання. Разом ми можемо зробити більше і рухатися швидше.
👁 14,000 25-04-17 06:44
Сьогодні проводимо засідання робочої групи “Прозорість і підзвітність”.Заслухаємо доповідь керівника Територіального управління Бюро економічної безпеки в місті Києві щодо найбільш масштабних випадків неефективного використання бюджетних коштів.БЕБ здійснює моніторинг публічних закупівель. Є багато зауважень щодо процедур проведення торгів. Спеціалісти Бюро зазначають, що з 2024 року надали 115 рекомендацій щодо виявлених порушень, з яких виконані лише 17%.Разом з представниками правоохоронних органів також заслухаємо відповіді розпорядників бюджетних коштів. Мене, як і киян, цікавить відповідь на питання чому порушення не усуваються? Чому системно порушуються процедури закупівель?Як я попередньо анонсував, також запрошую мера Віталія Кличка. Пане міський голово, це про проблеми у нашій громаді. Не ігноруйте!Початок о 16:00. Засідання буде з онлайн-трансляцією зі сторінки КМВА у Facebook (https://www.facebook.com/kyivmva). Також запрошуємо представників медіа.Ми приводимо прозорість в міську владу. Буквально за руку заведемо її в кабінети на Хрещатик, 36. Покажемо всім і покажемо всіх.Буде в інтересах Міста, а не «Города».