Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Тимур Ткаченко 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Тимур Ткаченко 🇺🇦

@tkachenkotymur
Кількість підписників: 18 215
Фото: 1,160
Відео: 98
Посилання: 94
Опис:
Начальник Київської міської військової адміністрації.
Джерело

Тимур Ткаченко 🇺🇦 | Провів велику зустріч щодо налагодження взаємодії між Київською місько...

Логотип телеграм спільноти - Тимур Ткаченко 🇺🇦 Тимур Ткаченко 🇺🇦 @tkachenkotymur
20 200 Охват/переглядів 2025-07-09 14:02 Повідомлення №1434
Провів велику зустріч щодо налагодження взаємодії між Київською міською військовою адміністрацією, благодійними фондами, волонтерами й громадськими організаціями, які з початку повномасштабного вторгнення активно допомагають з ліквідацією наслідків після ворожих прильотів.Багато говорили про виклики. Про проблеми. Так, вони є. Та найважливіше — рішення про те, як діяти спільно. Ми прагнемо побудувати довіру між громадським сектором і державними структурами. Цей розрив треба не просто визнати, а разом долати. Окрім цього, шукаємо шляхи рішення, аби ця взаємодія була оперативною та без зайвої бюрократії. Люди, які втратили житло внаслідок російської атаки, не повинні довго чекати допомоги. На зустрічі також були присутні очільники усіх районів Києва, щоб разом розібратися, що турбує, і знайти шлях до вирішення. Діалог дуже важливий і кожен має бути почутим.Дякую всім, хто вже активно долучився до підтримки міста, до допомоги постраждалим киянам — і під час прильотів, і щодня, коли не чути сирен, але робота не припиняється. За цей час нам вдалося налагодити співпрацю з кількома десятками обʼєднань. Сьогодні я хотів би підтвердити цим людям, що ми повністю розуміємо важливість вашої підтримки.Визначив контактну особу від КМВА для координації з волонтерськими та благодійними організаціями. Після атаки столиці наприкінці квітня ми почали працювати над створенням алгоритму дій після обстрілів, який включатиме порядок внутрішньої комунікації усіх сторін процесу. Зовсім скоро зможемо поділитись нашими спільними напрацюваннями.Наступне: створення координаційного штабу з чіткими алгоритмами, задачами, повноваженнями і розподілом обовʼязків. Запровадимо єдиний алгоритм реагування по районах. Вони будуть погоджені з ДСНС, РДА та службами. Візьмемо кращу практику і маштабуємо. Вірю, що дуже скоро у нас будуть спільні проєкти, про які ми розповімо киянам. Адже ми працюємо для людей, для Києва.