Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бортовий журнал
Додано 06 гру 2025

Бортовий журнал

@the_flight_recorder
Кількість підписників: 95
Фото: 1,850
Відео: 65
Посилання: 369
Опис:
Одного разу ви потрапили на корабель що був загублений в глибокому космосі. Він виглядав давно покинутим, а в одній з кают ви знайшли термінал, який все ще працює, не дивлячись на мертвий реактор. Ви відкрили бортовий журнал, який все ще поповнюється.

👥 Кількість підписників

95
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: +4

👁️ Середній перегляд на повідомлення

45
Середній/День:: 32
Середній/Тиждень:: 36
ERR: 47.37%

📊 Кількість повідомлень на день

5
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 6.7
Середнє за день: 5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 47 26-06-09 14:27
АЛЕ що мене бентежить наразі найбільше.Пан Стефанчук пише, що планується запровадження поділу майна на приватне та "публічні речі", де до останніх буде відноситися водойми, ліси та інші території, які належать державі і територіальним громадам, що захистить їх від б-я забудов от взагалі, а якщо на цій території вже виникла якимось чином якась споруда, то на неї неможливо буде оформити право власності. Тобто туалетним схемам ми нарешті скажемо: "ні!"....Правда потім член робочої групи, пан Роман Майданик, каже, що, цитую, "Держава повинна нести відповідальність за свої дії і не має права залишати добросовісного покупця без майна" — і знаєте, до чого це нас повертає?До Закону Мазепи (закон 4292-ІХ) та легалізації дерибану землі, де держава не має право забрати в добросовісного набувача свою землю, яка має археологічну, культурну та історичну цінність і була до нього/неї приватизована незаконно, якщо минуло 10 років з моменту придбання добросовісним набувачем цієї землі. Так, це турбота про нового власника/цю, які наче як не приймали участь в попередніх оборудках. Так, це турбота про майбутні інвестиції.Але це все ще великих ризик бісового дерибану. Тому що в Україні нараховують більше 65 000 об'єктів, які мають археологічну цінність: це кургани, козацьки застави, городища, різні історичні будівлі, тощо. А знаєте, скільки з них зазначені в реєстрі як державні землі?5 000. Це 8%. Усі інші 92% зазначенні як сільськогосподарські угіддя та земля під забудову.Бо держава дуже повільно і через суди поступово повертає у свою власність нашу культурну спадщину, це надзвичайно довгий та складний процес, бо наша країна десятиліттями була окупована совєтами, а потім ще десятиліття мала значний на себе вплив росіян. Проблема починалась не у захисті своєї історії, а в тому, щоб визнати ці об'єкти як частину цієї історії, що вона взагалі існує, ця історія.Пан Стефанчук та його команда кажуть: "захистимо, якщо воно вже у державній власності, не питання!" А що робити з 92% пам'яток, які НЕ в державній власності? Держава "сама винна"?До прикладу, через цей Закон Мазепи київська громада буквально нещодавно ледь знову не втратила Протасів Яр. Бо суддя першої інстанції відмовилася розглядати справу за відсутності депозиту, і прокуратурі знадобився майже рік, щоб довести у ВС, що справу мають розглядати, і для цього не треба вносити бюджетні гроші на депозит суду.Наразі наче як ведуться розмови про відшкодування державою грошей добросовісному набувачу, та поверненню землі без термінів. Але це лише розмови та чутки.Тож, як там кажуть: тримаємо руку на пульсі, а маркер — біля картонки. Наші "шановні" ще пороблять нам нерви, щоб їх срачка не попускала.
👁 43 26-06-07 10:18
🤔Українці - смішні дурники, чи всеж сила, з якою будуть рахуватися?Наразі сталася дуже прикра ситуація з грою Mewgenics (від розробника Binding of Isaac, хто не в курсі). Вони проводили опитування, яку локалізацію додати, де перемогла українська. В результаті української не планується, всі інші додадуть, а ще майже готова російська 💃Творець гри маняврує що з рф найбільше вішлістів і взагалі опитування не рахується і дикі хахли на нього напали просто так 👋І тут постає питання - а чи дійсно українці варті локалізації? Наразі всім українським геймерам буквально плюнули в обличчя. Можна нескінченно обурюватися, або намагатися виправдати, або взагалі сказати "мені пофіг мені та гра не цікава". Але все це не матиме жодної користі і результату 😣Найкраще рішення - показати все простими діями:1. Купити Mewgenics в стімі2. Запустити на годину, навіть не граючи3. Написати негативний відгук 4. Рефанднути з 100% гарантієюЦе стратегія китайців, з якими всі рахуються бо вони бомблять ігри і за менше. Це покаже скіки потенційних покупців втратила гра і що з українцями варто рахуватися 😐Або, якщо через кілька днів в гри не буде хочаб 500 негативних відгуків - покаже що українського ігрового комʼюніті не існує та всім насрати і на Україну, і на мову, і на ігри. Це буквально тест українського комуніті 💀Тож зробіть це самі і поширюйте цей допис. Скиньте його мамі, бабусі. Якщо вам не хочеться репостити - скопіюйте текст чи напишіть своїми словами. Скиньте в інсту і в тредс. Зараз все залежить саме від ТЕБЕ. Ну або чесно визнайте що вам насрати на Україну як окремий субʼєкт в ігровій спільноті 🗒Діємо ☺️#зрада
👁 37 26-05-21 19:48
Ось уже учетверте "Дикі дрони", одним із організаторів яких є 93-я ОМБр Холодний Яр, збирають топових пілотів бойових бригад. Цього разу дійство відбулося в курортному Трускавці.Змагання – це завжди про азарт і кокуренцію. Але, як підкреслює комбат ББС Black Raven 93-ї ОМБр "Дим", для наших пілотів це ще й спосіб ставати кращими щодня. Бо кожна секунда, кожен маневр і кожне правильне рішення потім конвертуються у знищену ворожу техніку й особовий склад. А ще "Дикі дрони" – це унікальна можливість релакснути в колі своїх побратимів і однодумців, водночас зустрітися з рідними і близькими, і предметно поспілкуватись з виробниками, надавши їм вкрай важливий фаховий фідбек безпосередньо з ЛБЗ. Щоб дрони були ще більш досконалими, пілоти – ще більш результативними, а небо над Україною – нашим!У FPV-перегонах перемогу святкував екіпаж 47-ї ОМБр, в командних змаганнях (Mavic, Shrike, Vampire) – 77 ОАеМБр. А переможцем у загальному командному заліку стала 93-я ОМБр Холодний Яр, яку представляв ББС Black Raven.
👁 39 26-05-11 07:08
Всім привіт! Відносно недавно ворожий фпв вивів з ладу наш генератор. Він прослужив нам більше року. Поки він в ремонті, велика вірогідність, що його не полагодять. Нам виділило керівництво тимчасову заміну але краще мати свої речі на такий випадок. До генератора додатково потребуємо дві вебасти. Останні рази брали досить дешеві і нажаль вони часто ламаються. Вчора ми попали в ситуацію, коли спали в сирому бліндажі і йшов пар з рота, бо вебаста вийшла з ладу. Ці речі принесуть багато користі та полегшать нам перебування на фронті. Звертаюся до всіх, хто хотів би допомогти адміну та його оточенню. Буду дуже вдячний за поширення та просування цього збору. За всі покупки, як і зазвичай будуть фотки та звіти. Велике дякую всім тим, хто підтримує нас з тилу!Загальна сума вийшла: 38 180 грн (21 900грн - генератор, 8 140 грн * 2 = 16 280грн за вебасти)Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/6nXtRuWUMgНомер карти банки: 4874 1000 2676 5092 Після збору розіграємо два фотоалбьоми з Японії, підписами від адміна і може придумаю вам ще щось цікаве за самий великий донат. ❤️
👁 38 26-05-08 10:28
ДБР затримало військовослужбовця на Дніпропетровщині, який побив побратима під час шикування. Після побиття ініціатор бійки самовільно залишив місце дислокації частини та кілька днів переховувався. Санкції статей передбачають до 12 років позбавлення волі.За інформацією «Слідства. Інфо», це зробив солдат 425-го Окремого штурмового полку «Скеля» з позивним «Карабас». Побив побратима під час чого?Там просто рік тому улюблена родная батьківщина осознала, що в її рядах задохуя сержантів, які уже три роки шото служать, а БЗВП так і не пройшли, тому в минулому році я два місяці цікаво і увлєкатєльно проходив БЗВП. Всі інші в групі були такі ж самі, заодно я вперше в житті побачив майстер-сержанта (командував нами нижчий за нього по званню штаб-сержант, щоб було цікавіше).Так ми там один місяць ще якось вчилися як люди, навіть якщо проігнорувати той факт, що частину занять інструктора просили, щоб ми самі проводили, тому що очевидно, ми шаримо деякі питання не гірше а інколи шо краще них.А на другий місяць армія прокинулася і ввела щоденні шикування в одному і тому ж самому місці о 9 і 18 годині. На цих шикуваннях нам повідомляли ніхуя а також важливість дотримання протиракетних заходів з метою збереження особового складу.А потім ми такі уууу, проклятий путін, підступно атакував, а ми героїчно загинули.
👁 18 26-05-06 15:58
⚡️ Легалізація рейдерства, знищення OSINT-розслідувань та інші корупційні ризики нового Цивільного кодексу Мабуть, ви вже втомилися від цих слів, але знову Парламент намагається в «турборежимі» проштовхнути зашкварні норми. 800 сторінок проєкту Цивільного кодексу ухвалили в першому читанні за 22 хвилини.Звісно, ми не могли проаналізувати 100% надскладного документу, та занурилися в текст і коментарі експертів, вочевидь, уважніше за більшість нардепів. Ось наш топ-5 корупційних ризиків:1️⃣ У вас можуть забрати квартиру (ст. 367, 427, 1919) Перший ризик стосується кожного, у кого є нерухомість. Якщо вашого права немає в електронному реєстрі (а він запрацював лише у 2013-му), для третьої особи воно фактично «не існує».👉 Приклад: Ви успадкували квартиру в 90-х і маєте лише паперові документи. Шахрай підробляє угоду, продає квартиру покупцю. За новим ЦК покупець уже «добросовісний набувач» і має легальне право на це житло. Сьогодні в більшості таких справ Верховний Суд стає на бік справжнього власника. За новим ЦК такого не буде.2️⃣ Легалізація рейдерства (ст. 442, 495) Автори проєкту заклали норму: якщо майно було виведено з державної чи комунальної власності й з моменту реєстрації минуло 10 років, держава втрачає право витребувати його назад у «добросовісного набувача». 👉 Реальний кейс: Справа ексміністра агрополітики Сольського. За даними НАБУ, він привласнив тисячі гектарів державної землі. За новим кодексом, якщо продати цю землю агрохолдингу, через 10 років повернути її буде майже неможливо. 3️⃣ «Віджим» пам'яток (ст. 1918, 1919)За новим Кодексом, якщо охоронного статусу лісу, узбережжя чи історичного об'єкта немає в електронному реєстрі нерухомості — держава не зможе захистити їх від забудовника. 👉 Реальний кейс: Гостинний двір у Києві. У 2011 році уряд Азарова просто викреслив будівлю з реєстру пам'яток — і одразу почалися спроби забудови. У 2018-му суд таки повернув будівлю державі. Якби новий ЦК діяв тоді, забудовник став би «легальним власником», бо у реєстрі статусу не було. 4️⃣ Знищення OSINT-розслідувань (ст. 345, 350, 353)Проєкт уводить абсолютний нонсенс для європейського права — дає компаніям право на власний «цифровий простір» і «цифрову приватність». 👉 Приклад: Фірма з російськими бенефіціарами виграє тендер. Журналісти збирають дані з відкритих баз і хочуть опублікувати статтю. А компанія подає в суд за «порушення її цифрової приватності». Навіть якщо суд потім стане на бік медіа, це відкриває шлях до масових SLAPP-позовів, мета яких — виснажити розслідувачів судами та заблокувати публікації.5️⃣ «Право на забуття» для схематозників (ст. 328)Проєкт дозволяє фізичним особам вимагати видалення інформації про себе зі загальнодоступних джерел та медіа, якщо вона «втратила суспільний інтерес». Так, є виняток щодо інформації про публічних осіб. Та формулювання дає колишнім посадовцям шанс довести, що вони є приватними особами. А головне — лазівка залишається для олігархів та інших бенефіціарів схем. 👉 Приклад: Експосадовець звинувачувався у багатомільйонних відкатах 5 років тому. Він іде до суду з вимогою видалити всі розслідування про нього, бо «інтерес суспільства втрачено». Суд зобов'язує видалити статті, і ми отримуємо нібито чистого кандидата. Наскрізний ризик: «доброзвичайність» (ст. 6 та ще понад 40 згадок) Проєкт уводить «доброзвичайність» як один із головних критеріїв для вирішення спорів. Це сукупність моральних норм, які закон описує максимально розмито. Корумповані судді отримають право суб'єктивно ухвалювати рішення, просто заявивши, що одна зі сторін діяла «недоброзвичайно». Що далі? Проєкт готують до другого читання, та немає жодних згадок про плани залучати громадянське суспільство.Що робити? Фундаментальні закони не можна приймати в «турборежимі». Вимагай від депутатів антикорупційної експертизи проєкту №15150 та відкритого діалогу щодо норм, які визначають життя кожного з нас.Адже коли діалог не працює в кабінетах влади, розмова продовжується на вулиці.- - - - - - - - -Підписуйся, щоб бути в курсі: Inst | TG | FB | X | Threads
👁 42 26-04-29 14:49
Повідомляю, що принципом доброзвичайності, яким я віднині керуватимуся стосовно тих народних обранців, які вказані в списку за посиланням нижче, як проголосувавші "за", буде принцип доброзвичайності, який висловив співак, народний митець та голос української нації Кузьма Скрябін: "вони всі мають бути стріляні та пижжені".Я не планую робити в своєму ставленні жодних виключень, спираючись на колишні добрі відносини, на те що людина шось корисне робить, робила, або каже, або думає собі. Ні. Ви, хлопці і дівчатка є інстуціоналізованими уєбанами, які придумали і підтримали уйобіщний домострой, який дозволяє іншим уєбанам, районного пошибу робити буквально бєспрєдєл, апелюючи до цієї самої невідомої доброзвичайності.Ідітє нахуй. Стосується кожного в рівній мірі. І Железняка, до якого я раніше ставився як до людини, і Стефанчука, до якого я ніколи не ставився як до людини. Немає для мене більше різниці між Миколою Княжицьким та Миколою Тищенко. Шо то гондон микола, шо ето гондон микола.https://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=34529
👁 33 26-04-28 08:09
Сьогодні Рада буде розглядати дуже об'ємний і небезпечний законопроект — проект нового Цивільного кодексу #15150. Це документ, який торкається буквально кожного українця і охоплює все життя від зачаття до смерті громадянина. Власне, єдиний спосіб прийняти його за основу — це спробувати запхати в порядок денний в турборежимі, поки депутати не встигли отямитись і вчитатись, що там змінюється. За способом протягування цього законопроекту нагадує "диктаторські закони 16 січня" і закони про ліквідацію НАБУ і САП. 803 сторінки законопроекту, 1643 сторінки порівняльної таблиці — на думку Стефанчука треба все розглянути негайно, поки депутати не знайшли десятки статей з корупційними ризиками. Три парламентські комітети, Мінюст, Головне науково-експертне управління Ради дали десятки конкретних зауважень щодо  до тексту, які проігноровані. Що конкретно не так із цим проєктом? 1. Визнання недійсними договорів, на підставі яких набувається права власності, користування земельними ділянками стає можливим без рішення суду (ч. 3. ст. 231);2. Пам'ятки архітектури, незаконно приватизовані, стають неповернутими після 10 років навіть якщо закон називає їх «невідчужуваними» (ст. 382, 495);3. Незареєстровані об'єкти природно-заповідного фонду (а це більшість) не можна захистити від «добросовісних» набувачів — вони фактично позбавляються правового захисту (книга 9, статті про "добросовісного набувача»);4. Навіть незаконний запис реєстратора не може бути виключений, якщо набувач «добросовісний» — якщо дамби, дороги і мости, вже зареєстровані у приватній власності, держава поверне лише за компенсацію з бюджету (книга 9, статті про "добросовісного набувача»);5. Нівелюється значення природоохоронного, земельного, господарського законодавства (вилучення ч. 1 ст. 9 чинного Цивільного кодексу).Важливо зараз максимально поширити заклик до депутатів не підтримувати кодекс в такій редакції. Бо вже завтра ми можемо прокинутись в новій країні. І ця країна нам не сподобається.
👁 60 26-04-10 16:05
Я запустив петицію до Кабінету Міністрів України – обмежити повноваження мерів на 2 строки підряд. Підписати її можна тут. Кабмін має розробити відповідний законопроєкт і подати його до Верховної Ради. Не існує жодного притомного аргументу, чому мери не мають обмежень їхніх строків і можуть переобиратися по 3-5 разів. «Люди за них голосують» – не приймається, бо за такою логікою можна і з президента зняти обмеження. Ну, а якщо будуть голосувати? Людям же видніше. Обмеження строків придумали не дарма. Вони рятують від монополізації і узурпації, забезпечують ротацію влади, пожвавлюють політичний процес, стимулюють опозицію і конкуренцію. Все те, що майже відсутнє на місцевому рівні. Після децентралізації мери отримали гроші і повноваження (це правильно і круто), але не отримали відповідальності і запобіжників. Результат: міцні господарники цементують владу, зачищають політичний простір у своїх містах, консолідують фінансові потоки, налагоджують корупційні звʼязки з судами і правоохоронцями, вкидають гроші в піар-проєкти і переобираються як безальтернативні. Це не має нічого спільного з демократією. І це те, що точно треба змінити, щоб влада змінювалась і на місцях. Поширте, будь ласка, цю петицію, підпишіть самі і дайте підписати друзям. Дякую! https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9653
👁 58 26-04-01 13:55
Ну що, готові?!🔥Діра — місто-покруч, світ без надії, полігон для збочених «тренувань» Чаклунів. Фшу-у-у — і ти тарган. Фшу-у-у — і маєш котячу голову. Фшу-у-у-у-у — і вже розглядаєш власні нутрощі, притомний і нажаханий. Чаклуни породжують монстрів, проте цього разу монстр полює на них у відповідь.Кайман, лускатий любитель ґьодза, разом із поважною рестораторкою Нікайдо ганяється за Чаклунами по всій Дірі, сподіваючись знайти і вбити того, хто перетворив його на рептилію. Адже після смерті Чаклуна чари зазвичай розвіюються. Кайман нарешті стане людиною, юху-у-у!Однак підозріла вбивча активність привертає увагу Ена — хитрого й могутнього Чаклуна, який, вочевидь, усім там заправляє. І він готовий розібратися з проблемою радикально — так би мовити, вкласти у вирішення все серце…Нумо разом досліджувати найтемніші закапелки Діри!💙Омнібус 1/12, завершена серія⭐️У наявності — травень–червень📚 формат 146*208 📚 м'яка обкладинка + двостороння суперобкладинка📚 білий папір + кольорові сторінки📚 soft touch + об'ємне лакування📚 322 сторінок📚 вік 18+🔥 ціна 425 замість 490 грнПЕРЕДЗАМОВИТИ ГАРЯЧУ НОВИНКУ «ДОРОХЕДОРО» ТОМ 1🦎