Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 天麩羅 (Темпура) | УкрТґ
Додано 23 сер 2021

天麩羅 (Темпура) | УкрТґ

@tempura_usa
Кількість підписників: 258
Фото: 15,500
Відео: 4,580
Посилання: 5,250
Опис:
Вишукана діч, знайдена в інтернетах. Не ставимо вотермарки на те, чого не робили. Чому Темпура? — Бо все разом, то в японців вінігрет так називається. Пропозиції і зв’язок: https://t.me/tempurians (Все в каналі особисте оціночне судження)

👥 Кількість підписників

258
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

41
Середній/День:: 56
Середній/Тиждень:: 40
ERR: 15.89%

📊 Кількість повідомлень на день

6.7
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 6.9
Середнє за день: 6.7

Історія змін лого

Історія змін назви

天麩羅 (Темпура) | УкрТґ 2024-05-12
Темпура | УкрТґ 2024-05-04
Темпура | #УкрТґ 2022-06-29

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

За посиланням трішки сумбурна і трішки неструктурована стаття, яка розповідає про два ризики впровадження ШІ, і я трішки структурував і розписав це. Перший ризик — недостовірна інформація і падіння довіри до інформції. Умовно ось ви власник адвокатської контори, і ви замінили новачків на ШІ, і у вас є інформація від ШІ про прецеденти, і або ШІ нафантаує, або в тебе незаплановані витрати на перевірку того, що робе ШІ. Звісно, можна змусити ШІ перевіряти ШІ, але знов є шанс, що там нафантазовано, і треба перевіряти, як ШІ перевірив ШІ. Другий ризик полягає в тому, що корпорація має внутрішньокорпоративні знання, на основі яких працювали люди, і на основі праці яких зробили ШІ-систему. Внутрішньокорпоративні знання, вони умовно про те, як робити бізнес за цих умов. Умови потроху змінюються і працівники адаптують процеси до умов, що змінилися. Наприклад, коли з’явився тікток, рілзи і шортси, то спочатку видавалися всратою дурнею, але зараз присутність в тому робе продажі. Адаптацію бізнес-процесів до нових умов робили люди, і тут не було негативних відгуків, за якими можна визначити помилку. Ну, тобто, якщо у вас в процесах десь лажа, і клієнти жаліються, то за цими жалобами ШІ може визначити, що не так, і виправити це. Проте, якщо з’явилася нова можливість, і ви її не використовуєте, то нема зворотного зв’язку, і ви не можете взнати про невикористання можливості. Аби почати використовувати нову можливість, повинна бути ідея від когось, яка буде захищена перед керівниками, і яка дасть початок новим процесам. Більше того, здогадатися про бізнес-можливість першому — це перевага, яка дасть фірмі вижити чи, навіть, виведе в лідери. ШІ дуже гарно закриє ваші пройоби по бізнес-ідеям, використання яких ви провтикали. Тобто, якщо всі це юзають, і всі про це пишуть, а ви провтикали, то ШІ вас прикриє і нагадає. Проте ШІ вкрай поганий в тому, щоби вигадати щось, чого не було в навчальних даних, почати використовувати щось першому — чи в перших рядах.Відповідно компанія, що активно використовує ШІ, втрачає адаптивність, втрачає можливість першим реагувати на нові тенденції — і, тим більше, позбавляє себе можливості першою відкривати нові можливості і бути лідером, який заробляє на нових тенденціях.https://futurism.com/future-society/companies-embraced-ai-rotting-away
Розповіли історію з життя про діда-сантехніка, якого родичі забрали з Чернігова в якесь СМТ на заході. Він в своєму будинку все робив, типу там каналізація забилася чи труба тече.В СМТ життя в діда гарне, бо 200 м від будинка в один бік річка, в інший поліклініка, хош рибу лови, хош лікарю на старість жалійся, і ніяких шахедів, рай для пенсіонера. Телефона дід часто лишає вдома, бо звик, що телефон має бути стаціонарним. І коротше надзвонюють, надзвонюють, ну і донька взяла сказати, що тато на рибалці, скажіть що треба, я йому передам. А там і кажуть, в нас засор, підвал гімном затопило, зробіть шос, ви ж сантехнік чи хто. Донька відповідає, що все, дід там не жиє, тому нічого робити не буде, най комусь дзвонять чи на кабанчику замовлення лишають. — Там ми дзвонили! — відповідають. — Але там таких грошей хочуть! А дід все безкоштовно робив! Може він приїде і ще раз все зробить, по старій пам’яті?Донька спочатку думала нахуй послати, а потім думає, може дід схоче себе корисним відчути, і передала дідові. Що в будинку, де він жив, все нахуй забилося, і підвал повний гімна. — От най і тонуть в тому гімнові, жлоби. — каже дід. — Я, як трубку беру, то нахуй їх посилаю, ти теж посилай.
Поклався Панцир у Криму та РЛС Нева, знищено скупчення командно-штабної техніки та лігво батальйону управління 3 армійського корпусу рф у Широкине, буксир та інше. Ніч на 2 червня, деякі відпрацювання Птахів СБС у оперативній глибині противника.Знищено 2 елемента ППО ворога та інші військові цілі. У нп Широкине, ТОТ Донецької обл просмажено місце дислокації живої сили та гурт командно-штабних машин та вантажівок 5 окремого батальйону управління 3 армійського корпусу рф. Виявлено декілька десятків одиниць кшм та вантажної техніки, підтверджено знищено 11 з них, дорозвідка зʼясує точну цифірь. 🔥ЗРГК "Панцир-С1", н.п. Видне, АР Крим, 9 бат "Кайрос" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра"🔥 Берегова РЛС "Нева-Б" та "Нева-Б2М", н.п. Маріуполь, Донецька обл, 1 ОЦ СБС🔥Спеціалізований буксир проекту 1454, н.п. Міжводне, АР Крим, 1 ОЦ СБС 🔥ТПД 5 обу 3 АК, нп Широкине, Донецька обл 9 бат "Кайрос" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра"🔥Скупчення військової техніки, н.п. Широкине, Донецька обл, Зведений загін "13" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра"🔥Скупчення командно-штабних машин, н.п. Широкине, Донецька обл, Зведений загін «13» 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра" 🔥КП 1 дн 92 бррічкка ДнФл ЧФ ВМФ, н.п. Міжводне, АР Крим, 1 ОЦ СБС🔥 ТПД підрозділу зі складу тб 110 омсбр 51 А, н.п. Желанне, Донецька обл., 1 ОЦ СБС🔥Майстерня БпЛА 589 мсп 27 мсд 2 А , н.п. Донецьк, Донецька обл. 1 ОЦ СБС🔥Макет ЗРГК "Панцир-С1", н.п. Видне, АР Крим, 9 бат "Кайрос" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра"Цілі координовано новоствореним Центром глибинного ураження Сил Безпілотних Систем. Нема у вас тилу у оперативній глибині, хробаки, ..здуйте за Урал. Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦02.06.26 🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
До речі, про бізнес-плани.На одній з моїх робіт керівник зробив в офісі скляні перегородки. Сам він зі свого кабінету бачив все, і споглядати за всім офісом керівникові дуже подобалось.Бухгалтерія і відділ кадрів, які були найближче до керівника, на день народження подарувати керівникові великого монітора, діагоналлю точно більше 30 дюймів. Керівник дуже зрадів моніторові, але потім зрозумів, що через монітор не бачить офіса. Монітор відключити і поставили на стійку секретарці.Спочатку думали підключити секретарці того монітора, але керівника задавила жаба. Подарували йому, а користуватися буде секретарка?Тому монітор стояв на стійці в секретарки непідключеним.І в одного з працівників цеху народився в голові бізнес-план — вкрасти монітора, продати, а гроші пропити. Тут варто додати, що на тій фірмі всі намагалися щось спиздити, і тому повсюди стояли камери. Те, що камери є в цеху, працівник знав. А що в офісі також камери, йому на думку не спало. Коротше, в п’ятницю працівник виніс монітора, здав в ломбард, гроші трішки пропив, скільки встиг. А в понеділок його покликали, показали відеозапис і попросили повернути монітора назад. Працівник пішов викупати монітора в ломбарді, але виявилось, що коштує той монітор ого-го. Тому попросив в бухгалтерії позику, щоб викупити монітора і десь з півроку бухав тільки якщо пригощають.
Сьогодні Грок написав мені, що вийшла наукова стаття «Розуміння та усунення негативної реакції на DEI в організаціях». За описом стаття розповідає про те, що ДЕІ може викликати негативні реакції, як це відбувається і як цьому зарадити. Шкода, що повний доступ до цієї статті платний, мені цікаво було б почитати.Авторкиня, Абігеїл Фолберг, на мою думку є упередженою. Я почитав про неї, і в неї всі дослідження відносяться до трьох основних категорій: — "дивіться, які хороші генедрні відмінності"; — "яка гарна штука це ЛГБТК+";— і "чому всі, хто незгоден з ДЕІ є расистами". Заради цікавості я ознайомився зі статтями авторки про расизм.Стаття раз, «Расизм лежить в основі, здавалося б, расово нейтральної консервативної критики заяв DEI серед чорношкірих і білих людей у ​​Сполучених Штатах» розповідає, про те, що білі очікують меншої кваліфікації від представника меншин, який був найнятий за квотами ДЕІ. Це пояснюється расизмом, оскільки ось ми спитали працівників, вони сказали, що кваліфіковані не гірше за білих. Реальної перевірки кваліфікації не проводилося. Стаття два, «Толерантність до расизму: новий конструкт, який передбачає нездатність визнати та протистояти расизму» розповідає про «пасивний расизм» і «толерантність до расизму», коли білі люди менше підтримують рух «Black Lives Matter» і менше висловлюють занепокоєння расовою дискримінацією. Стаття насправді є аналізом опитування, типу якщо ви погоджуєтесь із фразою «Хтось може бути хорошою людиною, навіть якщо має деякі расистські погляди», то, значить, ви толеруєте расизм і є пасивним расистом. Виходячи з цього я не думаю, що платна стаття містить щось корисне. Думаю, це знову щось типу «давайте візьмемо на всі посади нєгрів та геїв, а хто незгоден, той расист».
Якийсь юний патріот великої могутньої Російської Федерації все життя дивився правильні кінофільми, слухав правильну музику, займався спортом, добре вчився, здобував технічну освіту, тренувався в симуляторах фпв-дронів, і чекав, коли йому виповниться 18 років, щоб підписати контракт і вступити в найелітніший і найтехнологічніший підрозділ російських збройних сил "Рубікон", щоб показати всьому світу, що його батьківщина є наймогутнішою країною в світі, здатною протистояти всій Європі та США одночасно.В цей самий час невелика група якихось дуже сильно немолодих дядьків середнім віком 44, була невдоволена всім на світі загалом, а також конкретно Зеленським, всіми депутатами, міністрами, силами оборони України, більшістю жителів України, погодою, колінами і хто тут блять оцю хуйню розклав шоб я убився, вашу мать, це армія чи бордель, нахуй я спитав конешно же це армія, бо в борделі коли їбуть то гроші платять.Ця група дідів розклала борти унікальної секретної конструкції моделі "літаючий мотоцикл ІЖ", все по чотири рази перевірила, змастила слиною там де без цього не полетить, перебинтувала там де проїбалися стяжки, замінила батарейки на нові, перехрестилася сама, перехрестила борти, і відправила їх нахуй в нічне небо з надією на краще.Всі борти досягли цілі. Молоді російські патріоти, ідеалісти, спортсмени, відмінники і майбутні герої російської федерації розлетілися на шматки так шо тільки пісюни по стінам.Шо б я відчував на місці цих дідів в такій морально непростій ситуації жорстокого вбивства невинних дітей, які їм в сини годяться?Я б відчував шо нога болить, мабуть шо вдарив дєто пока шорхався по темноті по цим металоконструкціям їбаним не можуть сука в двадцять першому сторіччі нормально зробить шоб кнопку нажав і полетіло шо ви блять експортувать собрались якшо це фанєрне зодчество без шамана шефмонтажа не літає.
Про все по черзі.Так, дійсно, Ощадбанк подав на мене до суду. Той самий Ощадбанк, яким раніше керував голова Нацбанку Андрій Пишний і куди до наглядової ради Єрмак притулив Розу Тапанову, яка потім внесла частину застави за ексголову ОП. Це той самий Пишний, який миттєво їде у відрядження, як тільки отримує запрошення на ТСК. Мабуть збіг обставин. Як мабуть і збіг обставин і те, що його згадують на плівках Міндіча в питанні "Сенс-банку". До речі, Пишний і досі не пояснив, як так сталося, що його по команді Міндіча викликає до себе Умєров і як так сталося, що всі, кого бажали бачити люди з плівок Міндіча в Наглядовій раді "Сенс-банку" потрапили до неї. Теж, мабуть, збіг обставин. Як і те, що у Вови, Андрія, Міндіча та Чернишова будинки поряд у Династії. Це все збіг обставин? Тому тут усе дуже цікаво. Ні, вердикту суду не було. І слухань по справі ще не було. Є запобіжне рішення про вилучення дописів до рішення суду по суті справи. Я занадто пізно зреагував на цей позов до мене, через що суд і обрав такий запобіжний захід. Але, ніяких штрафів або висновку, що це наклеп - немає. Ба більше, попереду судовий процес та професійна експертиза, яка буде вивчати обґрунтування кожної зі сторін. Тому, коли "Економічна правда" та "Головком" написали, що мої дописи визнані наклепом, то це абсолютна брехня. Факт залишається фактом – ніякого наклепу суд не визнавав! Навіть не було жодного слухання по суті справи, а застосовані лише стандартні забезпечувальні заходи, щоб тимчасово прибрати з публічного доступу предмет позову. А для "Головкому" і "ЕП" щось було. От така вона — сучасна українська журналістика. Чого немає – легко дофантазують. І навряд чи вибачаться.Ощадбанк подав на мене до суду у Відні й пояснив це тим, що заяву було подано за зареєстрованим місцем постійного проживання відповідача, при тому, що моє постійне місце проживання в Києві. Чому Відень? Є багато припущень: від доволі жорсткого законодавства, різних специфічних умов та нюансів до... спланованої інформаційної атаки і створення мені проблем. Бо якби вони хотіли якогось судового рішення, то подали б в Україні, але ні. З цим будемо згодом розбиратися. І от тут вони зробили помилку. Велику помилку, яку юристи вважають ненавмисним подарунком мені. Бо тепер я маю право не лише на зустрічний позов, а й на... допит у суді Відня всіх, хто має стосунок до справи, та розкриття інформації з усіх питань у межах цієї справи. І тут буде багато цікавих питань, які висвітлюватимуть не лише українські, а і європейські ЗМІ. Хочуть Відень? Буде їм Відень. Незабаром приїду до Відня і займатимуся цією справою. Але у всій цій історії є одна вишенька на торті, від якої ви офігієте. Незабаром викладу. І коли я цю "вишеньку" показав журналістам, вони стали в чергу, щоб опублікувати це у своїх виданнях. І це зробив Ощадбанк. "Вишеньку" побачите незабаром.
з чатгпт намагаємося встановити олламу під докер на комп з віндоюроблю його інструкції по третьому колуне ставлиться нвідіївська хуйня якась, пише про помилку E: Type '<!doctype' is not known on line 1 in source listі той поц по другому колу, і по третьому, і постійно одна і та сама помилкапишуТАК БЛЯДЬ ШО ХА ХУЙНЯ, ТИ НЕ ДОПОМАГАЄШчатгпт:— а, точно, це помилка через хуйню з версіями мабуть, давай скачаємо за посиланням для попередньої версіїхуяк — і все працюєІ це не вперше я помічаю, що першим пунктом чатгпт пропонує якусь хуйню, і, доки не напишеш СУКА ЇБАНА, ТИ Ж БАЧИШ, ЩО ВОНО НЕ ТЕ, не запропонує правильну версію. Наприклад, він мені якось втирав, що слово "сірники" походить від слова "спиця". Тобто він десь знайшов статтю про походження російського слова "спічкі" і втирав мені, що то походження слова "сірники", і, коли я йому написав БЛЯДЬ ДЕБІЛ, ЯКІ НАХУЙ СПИЦІ, ТИ ЩО, НЕ РОЗУМІЄШ, СПИЦЯ І СІРНИК, ЦЕ ГЕТЬ НЕСХОЖІ СЛОВА, НЕДОНОСОК ЇБАНИЙ!!!!!1111, то просто такий "ну, не прокатіло, ок, сірники походять від слова сірка"
Птахи СБС: сторожовий корабель, ЗРК «Тор», вузол стратегічного звязку ЧФ ВМФ рф, командні пункти та лігва, потяг з горючкою, телекомунікаційні вежі…Різнобарвʼя цілей зашкалює, нарощуємо. Протягом ночей 16 та 17 травня у оперативній глибині Птахами СБС нанесено 186 вогневих уражень по 46 військовим цілям та обʼєктам у болітах та у ТОТ Крим, Донецької, Запорізької, Луганської обл.🔥Прикордонний сторожовий корабель проєкту 10410, н. п. Каспійськ, Дагестан, рф (1 ОЦ СБС)🔥ЗРК "Тор-М2", н. п. Західне, Луганська обл. (9 бат "Кайрос" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра")🔥Вузол стратегічного захищеного зв'язку чф вмф рф, н. п. Мирний, АР Крим (1 ОЦ СБС)🔥Потяг з ПММ, н. п. Федорівка, Донецька обл (9 бат "Кайрос" 414 ОБр СБС "Птахи Мадяра")🔥Портові крани, м. Бердянськ, Запорізька обл (1 ОЦ СБС)🔥Збори керівного складу 2 сапб 91 сапп рф, м. Шахтарськ, Донецька обл (1 ОЦ СБС)🔥Командний пункт 9 омсбр 51 А рф, м. Покровськ, Донецька обл (413 ОП СБС "Рейд") 🔥Пункт управління БпЛА та склад МТЗ ворога, н. п. Селидове, Донецька обл (412 ОБр СБС "NEMESIS")🔥Командний пункт 103 мсп 150 мсд 8 А рф, н. п. Бунге, Донецька обл. (414 ОБр СБС "Птахи Мадяра", угруповання СБС ГВ БАС "Фенікс" ДПСУ")🔥Телекомунікаційні вежі, Запорізька обл (414 ОБр СБС "Птахи Мадяра")За координації новоствореного Центру глибинного ураження Сил безпілотних систем.Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦17.05.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
11 травня 2017 року Петро Порошенко домігся для України безвізового режиму з Європою.В той день Рада міністрів Європейського Союзу остаточно затвердила законодавче рішення про надання безвізового режиму для громадян України. Це був не просто дипломатичний успіх, це була символічна точка неповернення.Українці тоді відкривали для себе Європу не як біженці чи жертви війни, а як вільні громадяни своєї держави. Відень, Берлін, Париж, Мілан - на вихідні, на каву, на життя без принижень у візових чергах. В буденності - бізнес, справи, шопінг. Абсолютна більшість українців знала про війну лише з телевізора та новинних стрічок. Економіка ще зростала а країна мала курс, суб’єктність і міжнародну повагу.Але потім настав 2019 рік.І значна частина суспільства вирішила, що цього забагато, що можна обрати шлях“ простих рішень”, кульгаву політику, популізм і ілюзію миру.У результаті замість безвізу отримали безвиїзд.Замість розвитку хаос.Замість прогнозованості, кров, руїни та щоденні втрати.Історія жорстоко карає нації за інфантильність і політичну короткозорість.