Джерело
Не дрібниці | Так, розумію, я з цими постами тут як сніг на голову) Але в житті зара...
438 Охват/переглядів
2024-10-13 09:16
Повідомлення №1019
Так, розумію, я з цими постами тут як сніг на голову) Але в житті зараз стільки класного відбувається, що хочеться більш точково ділитися і, можливо, своїм прикладом дати комусь надію.📌Навесні я відірвала пластир і звільнилася. З вересня ми перевели Льва в інший садок і це було найкраще рішення року - прогрес розвитку там разів у 10 кращий, ніж у попередньому. Так, через те, що садок тепер у центрі міста, мені довелося вийти на 3 робочі дні до офісу, але я набула класне оточення на роботі, а коли трохи наберусь сміливості та почну розмовляти з польськими колегами, то ще й практику мови. Підбираю автошколу. Займаюся спортом з персональним тренером. Вчу англійську та польську одночасно. Займаюся криптою. Регулярно пишу в інсту про ментальне здоров'я і терапію. Подорожую і часто бачуся з друзями не для того, щоб понити 😁Рік тому я такого і уявити не могла. Я жила від сесії до сесії у психолога. Тепер же - не пам'ятаю, коли була востаннє, бо запиту немає) Виявилося, терапія має накопичувальний ефект. Я була в регулярній терапії більше 2-х років. Зараз я в тому стані, коли можу повністю спиратися на себе, розв'язувати дорослі проблеми і впевнено будувати реалістичні плани на життя. Я зміцніла настільки, що можу ходити до психолога раз на 3-4 місяці. Але це зараз, бо все може змінитися будь-якої секунди, і я до цього теж готова.📍Тож якщо раптом ви вперлися в стіну, думаєте, що нічого хорошого попереду вже не буде, пам'ятайте: все тимчасово. Пишу як людина, яка гідно пройшла супер-чорну піврічну смугу в житті та зараз почувається максимально задоволеною. І щастя, і горе - все тимчасово.