Джерело
Таня читає/страждає | Дочитала вчора «Мертву Віту» до 120-ї сторінки і вирішила ділитися з в...
156 Охват/переглядів
2026-05-11 09:29
Повідомлення №1746
Дочитала вчора «Мертву Віту» до 120-ї сторінки і вирішила ділитися з вами своїми враженнями після кожних 120 сторінок (їх тут якраз 364)🙂↕️Коротко про сюжет:У нас є дівчина Віта, яка кожного місяця чомусь? помирає і воскресає👀А ще майже нічого не памʼятає про своє життя до певного моменту.Вона вже задовбалася від такого двіжу і була б рада нарешті померти остаточно, але у неї це ніяк не виходить🤷♀️І все б нічого, до такого теж (мабуть) можна звикнути, але разом з нею щомісяця дуже специфічним чином помирають люди з її оточення (подруга, колега, сусід з гуртожитку).І, на відміну від неї, не воскресають, а повертаються до Віти у вигляді чи то привидів, чи то галюцинацій🫥Віту переслідує стрьомний чоловік на імʼя Шостий, якому вона потрібна для завершення ритуалу.(І, скоріше за все, з ним повʼязане її щомісячне вмирання).Ще тут є поліцейський, який розслідує вбивства людей, з якими була знайома Віта.І у Віту він, звісно, починає закохуватися (ну як без цього😅)Що мені подобається:✅Книжка читається легко, якщо хочеться відпочити і розслабити мозок - це воно))✅Мені все ще цікаво як всі сюжетні лінії повʼязані між собою і що буде у фіналі, тому що у відгуках обіцяють вибух мозку👀✅Є горорні сцени, моторошна атмосфера і напруга, які можуть полоскотати нерви.Що поки що не дуже подобається:✅ Дивні реакції персонажів на деякі події (гг живе у гуртожитку, вона помирає у ліжку і її сусідка залазить під ковдру Віти, бачить що щось не так, але не дивиться на її обличчя, тіло, а починає шукати пульс. Ну і потім на тіло Віти особливо ніхто з сусідок не дивиться🤷♀️ В інших сценах смерті люди теж не дуже зацікавлені подивитися що ж все таки з нею сталося😅)✅Сюжетні кліше - поліцейський закохується у Віту, хоча вона безпосередньо повʼязана з вбивствами, які він розслідує)) Логіка і професіоналізм покинули чат😅Але, можливо, потім поліцейський ще здивує мене (дуже сподіваюся на це)Стараюся ставитися до цієї книги як до розважально-відпочинкової і поки що мені подобається)Якщо сюжет мене, дійсно, здивує, то закрию очі на моменти, які для мене зараз виглядають нелогічними) Або, можливо, потім зрозумію чому ці моменти були прописані саме так👀