Джерело
Таня читає/страждає | Зліва - прочитане у квітні, справа - те, що хочу прочитати у травні (і...
131 Охват/переглядів
2026-05-04 18:20
Повідомлення №1740
Зліва - прочитане у квітні, справа - те, що хочу прочитати у травні (і ще +1 книга з укр літ на мій клуб🙈)Чи дуже я в себе повірила?- Так😂Але раптом мене як попре читати і я не зможу зупинитися?))Поки налаштовуюся зняти відео про прочитане, розповім вам коротко про свої враження-оцінки:✅«Гемінґвей нічого не знає», Артур Дронь - свідчення молодого хлопця про досвід війни: його власний, близьких, побратимів, людей, які жили/живуть в зоні бойових дій.Дуже чесно, відверто, до мурашок на шкірі і сліз.❤️🩹/10✅ «Пригоди Аліси в Країні Див» - ця канонічна історія не була моєю улюбленою в дитинстві і не стала улюбленою зараз, але перечитувати і сприймати її з позиції дорослої людини було прикольно))8/10⭐️✅ «Кімната Джованні» - один із засадничих творів квір-літератури, роман про стосунки двох чоловіків у буремні 50-ті в Парижі, коли, наприклад, у США це все ще офіційно вважалося злочином🙈Дууужеее красивий стиль автора (ліпила по 3 стікери на одній сторінці), у книзі підіймаються питання кризи ідентичності, суспільних критеріїв маскулінності, пошуку себе.9/10⭐️✅«Правила будинку сидру» - вчора майже звинуватила Ірвінга в расизмі, а потім дочитала книжку, поставила 10/10 і віднесла до найкращих книг року😂Щемка, глибока, чуттєва історія про сиротинець, в якому дивакуватий лікар і кілька медсестер дарують покинутим дітям всю свою любов та відстоюють права жінок на аборти у 40-50-х роках (але це далеко не всі теми, які підіймаються в цій книзі).А що ви начитали у квітні?)Яка книга сподобалася найбільше?