Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Sytnykinfo
Додано 14 лип 2024

Sytnykinfo

@sytnykinfo
Кількість підписників: 3 609
Фото: 3,780
Відео: 3,120
Посилання: 4,420
Опис:
Дайджест цікавих публікацій.
Джерело

Sytnykinfo | Володимир Бойко:«Я твердо переконаний, на жаль, що ми будемо мобілізов...

Логотип телеграм спільноти - Sytnykinfo Sytnykinfo @sytnykinfo
2 800 Охват/переглядів 2025-04-13 05:47 Повідомлення №12330
Володимир Бойко:«Я твердо переконаний, на жаль, що ми будемо мобілізовувати з 18 років, – заявив командир 93 окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Шаміль Крутков. – Це реалії, з якими нам, можливо, доведеться стикнутись. Як показує практика, ми починаємо мобілізовувати тоді, коли треба було це зробити ще вчора… Виходить, що патріотів недостатньо, щоби зупинити російську армію. З самого початку треба було робити, подобається це чи не подобається, добровільно-примусову мобілізацію».Як це патріотів недостатньо? У ЗСУ, Нацгвардії, ГУР МО та інших військових формуваннях фіктивно рахуються на службі десятки тисяч патріотів – капітан Вакарчук, майор Масі-Найєм, сержант Шабунін, сержант Шерембей, сержант Кіпіані, сержант Жадан, усілякі співаки ротом, професійні громадські активісти та лицедії з ТОВ «Студія «Квартал 95». Усі вони отримують грошове забезпечення військовослужбовців, а переважна більшість з них – ще й додаткову винагороду за виконання завдань в умовах воєнного стану. З них можна утворити, щонайменше, 5 повноцінних бригад, укомплектованих виключно патріотами. А скільки патріотів через недолугість додатку «Резерв+» досі не вдягнули військову форму?! – Тут і солдат запасу Стерненко, і військовозобов’язаний Жернаков, і найвідоміший український залізничник Лещенко, і борці з корупцією Ситник та Новіков. З таким мобілізаційним резервом Україна відкине від своїх кордонів будь-якого ворога.Якщо ж підполковник Крутков має на увазі, що аристократи типу Портнікова, Шабуніна та Кіпіані не створені для війни, а замість них воювати мають 18-річні представники «подлого сословія», які не змогли разом з батьками вирватись за кордон, то мушу його розчарувати. Добровільно цей прогнилий феодальний режим народ захищати вже не буде – дурні закінчились ще влітку 2022 року. А примусити простих людей вмирати заради монаршої особи, міжнародного афериста Лубінця, придворних лещенків чи наближених до престолу шабуніних-вакарчуків режим не зможе, оскільки в 2019 році зусиллями «соросят» ліквідував військову юстицію та остаточно розвалив решту державних інститутів.