Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Жований Кріт
Додано 12 лис 2021

Жований Кріт

@syniykit
Кількість підписників: 114
Фото: 2,430
Відео: 15
Посилання: 79
Опис:
Виживання в умовах воєнних конфліктів і ментальних проблем
Джерело

Жований Кріт | Зрозумів, за якої умови можна знизити рівень тривожності.Це треба, щоб...

Логотип телеграм спільноти - Синій кіт Жований Кріт @syniykit
60 Охват/переглядів 2022-09-29 08:19 Повідомлення №1742
Зрозумів, за якої умови можна знизити рівень тривожності.Це треба, щоб якісь інші планети були доступні для заселення, де можна почати все заново без хуйні (війн і масової доступності руйнівних технологій - в ідеалі, щоб штучний інтелект керував, а не дурацькі безхвості мавпи), або автономні орбітальні станції.А поки цього нема, то й гарантованого варіанту забезпечити собі безтурботне (без ризику померти через ідіотизм окремих представників людства) майбутнє не існує ніде. 80 років (майже) зброя масового знищення, ніяк адекватним людством не контрольована, у нас під боком. Жодної інституції, яка б могла ефективно це контролювати принаймні (щоб на кнопку не натиснув імбецил-соціопат) нема. Де ви були 80 років? Думав, може звалити на інший континент, може на острови в океані якісь. Але який сенс? При ядерній війні скрізь погано буде, та й взагалі зараз економічно, ресурсно, технологічно, продовольчо і т.д всі від всіх залежать. Повна автономність на цій планеті неможлива.Доля і найбезталанніших, і найобдарованіших, найбідніших і найбагатших, найкращих і найгірших людей зараз - в руках незрозуміло кого. Із шансом 50 на 50, як на зустріч з динозаврами.