Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Жований Кріт
Додано 12 лис 2021

Жований Кріт

@syniykit
Кількість підписників: 114
Фото: 2,430
Відео: 15
Посилання: 79
Опис:
Виживання в умовах воєнних конфліктів і ментальних проблем
Джерело

Жований Кріт | https://fb.me/e/2LmkviFItНарод, поїхали на велодень кататись? 20 серпн...

Логотип телеграм спільноти - Синій кіт Жований Кріт @syniykit
114 Охват/переглядів 2022-08-15 18:20 Повідомлення №1558
https://fb.me/e/2LmkviFItНарод, поїхали на велодень кататись? 20 серпня. "Після перемоги, не на часі..." - та ні, помиляєтесь, все на часі, крутити педалі актуально у всі часи 🙂. Цьогоріч наймасовіша велоподія сучасності має трохи інше забарвлення. Це не лише про індивідуальне задоволення від велосипедизму, але й про благодійність, підтримку і донати. Коротше кажучи, Велодень_Київ і (зненацька (для мене) ) ДСНС організували на цих вихідних велопробіг в підтримку ЗСУ і полонених Азовсталі. Ми не забули, ми переживаємо і разом з їх близькими добиваємось їх звільнення, кажуть орги події. Подробиці та місце старту повідомлять в листі після реєстрації з міркувань безпеки. Реєстрація з 9:00. Старт події в центрі Києва о 10:00. Всі зареєстровані учасники отримають пам’ятну медаль. Якщо у вас немає свого велосипеда, ви можете орендувати його на місці. Вартість реєстрації 500 грн, зібрані кошти підуть на підтримку ЗСУ, на фонд "Повернись живим". (Я особисто думаю, що якщо у вас нема грошей на реєстрацію, то теж варто приїхати, без медалі будете, але нах не пошлють, присутність - це теж підтримка). А якщо грошей більше чи менше, можна буде просто кинути їх у скриньку пожертв.