Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - spoiler runner
Додано 14 лип 2024

spoiler runner

@spoilerrunner
Кількість підписників: 966
Фото: 1,980
Відео: 186
Посилання: 1,080
Опис:
Про кіно і серіали від кінокритика Кирила Пищикова. Зворотній зв’язок: @pyshchykov Letterboxd: https://boxd.it/fOGR
Джерело

spoiler runner | Знаєте, ніколи не був фанатом "Ейфорії" і, чесно кажучи, нічого не очі...

Логотип телеграм спільноти - spoiler runner spoiler runner @spoilerrunner
657 Охват/переглядів 2026-04-15 18:39 Повідомлення №3485
Знаєте, ніколи не був фанатом "Ейфорії" і, чесно кажучи, нічого не очікував від нового сезону, але враження від першої серії дивні, наче дивишся геть інший серіал.Власне мені і в перших сезонах було важко зрозуміти, а про що цей серіал взагалі, то от після першої серії я взагалі не розумію, що хоче сказати шоураннер Сем Левінсон. Бачив уривки інтерв'ю про те, що він цього сезону вирішив зробити центральною темою пошук та прийняття Бога, але поки це відчувається тільки в сюжетній гілці Ру, та і то, якось так все в лоба подається, що аж якось соромно. Ще один доволі дивний момент полягає в тому, що деякі актори "Ейфорії" вже просто виросли з цих ролей, і зараз є доволі великими зірками, як мінімум це стосується Зендаї, Джейкоба Елорді та Сідні Свіні. І от знов вони повертаються до образів колишніх школярів, але таке враження, що за цей період часу якогось розвитку з ними геть не сталось. Виглядає це наче доросла людина повертається до батьківського дому і вдягає свої шкільні шмотки після пари років окремого життя — речі то ще сидять, але вже якось незграбно, та і мода вже не та. От так і з новим сезоном серіалу Левінсона. Звісно, цікаво буде потім подивитись, що з цього вийде після завершення сезону, який, скоріше за все, вийде фінальним, але якогось хорошого передчуття в мене немає.