Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Spivach 🌞
Додано 14 лип 2024

Spivach 🌞

@spiva4ok_crypto
Кількість підписників: 5 168
Фото: 983
Відео: 29
Посилання: 1,010
Опис:
Crypto, DEFI, retro, degens x.com/spiva4ok_crypto DM - @spiva4ok
Джерело

Spivach 🌞 | Продав IO в +35% На профіт відкупив RWA шиток $ANZ Smartcontract:0xeec...

Логотип телеграм спільноти - spiva4ok crypto Spivach 🌞 @spiva4ok_crypto
983 Охват/переглядів 2025-01-06 22:05 Повідомлення №1010
Продав IO в +35% На профіт відкупив RWA шиток $ANZ Smartcontract:0xeec468333ccc16d4bf1cef497a56cf8c0aae4ca3ГрафікКупую у BullX боті Сильно укатався, від хаїв -60%MK - 11.6kk$FDV - 136kk$Anzen зібрав 4кк від непоганих фондівА також 3кк від комюніті на платформі fjord по 60кк фдв.Після сейлу був памп до 350кк фдв. Зараз отримали відкату до +- 120кк.Більшість учасників сейлу вже продали свої алоки, а фонди мають лок до травня.$ANZ ще ніде не заліщений, але уже оплачений лістинг на hyperliquid.На твітер підписані Джастін Сан та Ендрю Канг. Хоча мб це і пох.Анзен має свій стейблкоінт USDZ в мережі BASE, з TVL майже 100кк, що не багато, але це топ 2 позиція після USDC в даній мережі.Не запущений стейкінг $ANZ. Якщо, а скоріше коли запустять, буде памп.З негативного скажу, що команда багато обіцяє та не все виконує, або з затримками. + ходить по просторам твітеру і всім GMить ніби хоче зібрати побільше охватів.... дешевий маркетинг. Явно не альфа поведінка.ВИСНОВОК:USA орієнтований RWA проект, з малою маркет капою, з потенційним стейкінгом і лістингом на хайперліквіді та інших біржах, без давки на стакан але з дивною командою.РР ніби збс, укатуватись в 0 ніби нема змісту, для чого ж тоді оплачувати хайперу 300к дол? А потенціанл на АТХ і 4-5х є.Але таймфрейм може затягнутись під розлоки.DYOR😘 Spiva4ok|💬CHAT📹YouTube 🔜НАВІГАЦІЯ