Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Spivach 🌞
Додано 14 лип 2024

Spivach 🌞

@spiva4ok_crypto
Кількість підписників: 5 168
Фото: 983
Відео: 29
Посилання: 1,010
Опис:
Crypto, DEFI, retro, degens x.com/spiva4ok_crypto DM - @spiva4ok
Джерело

Spivach 🌞 | $KIT END GAMEНу що, закінчилась цікава історія. Найбільш емоційний тиж...

Логотип телеграм спільноти - spiva4ok crypto Spivach 🌞 @spiva4ok_crypto
2 600 Охват/переглядів 2024-08-30 08:02 Повідомлення №836
$KIT END GAMEНу що, закінчилась цікава історія. Найбільш емоційний тиждень в крипті у 2024. З позитивом і фадом.Хочу нагадати, що Кит створив токен по фану і ніхто не збирався робити, будь яких мувів.Не було ні команди, ні ідей, ні досвіду.Лаунч вийшов м'яко кажучи ХУЙОВО.Кит взяв,як дев, на себе 13% саплая. Це була перша помилка.Друга помилка в тому, що було анонсовано коли буде деплой і скільки викупиться саплая. Снайпери заснайпили.Далі ХепіБалі робить дамп, вигрузився в комюніті Кита. Фад, схар і тд.Кит домовляється про викуп і все стає ніби ок.Але на руках все одно недостатньо саплая, щоб рухатись далі (це я уже кажу заднім числом, тоді це не розумілось)Кит приймає рішення все таки пушити темку. Підключаюсь я та інші колеги по цеху. Давай думати, що і як робити. Появляються соцки, сайт, ведеться робота з інфлами і тд. Операційка кароче.Знову ж таки, нема досвіду, нема кому підказати, все робиться "в сліпу" і на "чуйєчці".Далі ви бачите колосальний ріст і заднім числом, треба було згрузити велику сумку токенів у стейбли на відкуп. На який значеннях? Я хз. До тепер не розумію.Це би продовжило життя $KITaТак, стейбли акумулювались, але недостатньо + Кит дійсьно вірив в закреп над 10кк. Плюс було недооцінено важливість "лєвих" пасажирів на борту. Які в один прекрасний момент почали лити і там уже пішли каскадом продажі. Зупинити це виявилось не можливо.Маючи 80-95% самплая. Це можна було б контролити. А в даному випадку - гг вп.Заднім числом - багато що робили б по інакшомуСтосовно того, що люди втратили кошти. Так це сумно, проте не один раз говорилось про РР, про фікс тіла. Я, знаючи фаундра, закинув менше 1% банка. Розуміючи, що я можу зробити 2-5-10х.Чи обнулити цей 1%.І то, я забрав тіло + кинув в донат(десь на 4-6кк).І на 10кк не лив, бо Кит каже "Пацани, тримайте, дайте закріпитись вище 10кк".Так чому люди заливають овер бабки?Чому не фіксуються?Жадність, фомо, тупість - ХЗ.Так чи інакше хайпу навели - пздц. Неочікувано. Враховуючи, як це все на костилях робилось.ОК.Тема закрита.Рухаємось далі.Soon - KIT v2😘 Spiva4ok|💬CHAT📹YouTube 🔜НАВІГАЦІЯ