Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Spivach 🌞
Додано 14 лип 2024

Spivach 🌞

@spiva4ok_crypto
Кількість підписників: 5 168
Фото: 983
Відео: 29
Посилання: 1,010
Опис:
Crypto, DEFI, retro, degens x.com/spiva4ok_crypto DM - @spiva4ok
Джерело

Spivach 🌞 | Вчорашній дамп:Потрібно на такому робити покупки, ви будете на 70-90% ...

Логотип телеграм спільноти - spiva4ok crypto Spivach 🌞 @spiva4ok_crypto
1 300 Охват/переглядів 2025-02-04 05:46 Повідомлення №1122
Вчорашній дамп:Потрібно на такому робити покупки, ви будете на 70-90% в кращій позиції ніж ті хто купував місяць тому.Я взяв спекулятивно і рано продав(Але розіграв падіння досить ок. Не панікнув, нічого не продав. Отримав спекульом +6к. Ніби все чудово.Бачу багато інфлів повйобувались. Тож в мене не найгірше.Але відчуття фомо в мене присутнє. Помітив, що я ніби на крючку у ринку. Так як я вийшов зарано, хотілось зайти на зел свічках.Але вже якось навчився стримувати своє фомо і заходити на корекціях.Зараз бтс зробив фул камбек і люди на цьому фомо побігли купувати. І скоріше за все на фючах. Знову вебуться.Тому відкрив шорт по бтс вчора вночі. Це так, чисто на чуєчці, що добивають людей.Чекаю відкат по альтам і буду думати про захід в ринок.Часто після таких дампів ми тестуємо фітілі падіння. Тому спішки нема.Але інфополе заставляє спішити і робити не обдумані рішення.Старший син Трампа написав, що зараз вдалий момент взяти етх. Погоджусь, але на зелених свічках - я пас.Чекаю відкат.Поки пишу пост, Китай оголосив, що запровадить податки для США на сільгос товари і нафту.Зразу відкатік по ринку.А всі вже думали, що далі ізі бичка. Кріпимось. Шукаєм твх.