Джерело
Поговоримо про книжки? 📚 | Під куполом — Стівен Кінг 3.8/5Перші враження є отут— Ні, хлопчику, ні...
700 Охват/переглядів
2026-06-19 08:34
Повідомлення №3216
🙌 Під куполом — Стівен Кінг 3.8/5Перші враження є отут— Ні, хлопчику, ні! — знову закричав по той бік Купола якийсь солдат, одночасно присідаючи з розкинутими руками.Хлопець не звертав уваги. Так завжди буває з грандіозними ідеями.На його нещастя, постріл був точним. Високоударна куля стукнулася об Купол під прямим кутом, зрикошетила і, мов на гумці, відскочила назад. Хлопчик не відчув різкого болю, тільки потужне біле світло спалахнуло в його голові, коли менший з двох фрагментів кулі вирвав йому око і засів у мозку.
Що сподобалося:🌟багато політичних інтриг та жорстокості🌟 негативні персонажі, яких дійсно починаєш ненавидіти так сильно, що аж закипаєш від злості та несправедливості🌟саме ідея того, що люди опинилися в обмеженому просторі — за таким завжди цікаво спостерігати🌟є певний життєвий бумеранг, який чудово спрацьовував, базуючись на попередніх виборах персонажів🌟останні 100 сторінок були для мене найкращими, бо там дядечко Кінг розгулявся й дуже красиво перекосив багато персонажів 😁— Один з експертів сказав мені по телефону, що склад повітря всередині Купола зараз може не сильно відрізнятися від атмосфери на Венері.
Що не сподобалося:🌟Чотири (чи навіть більше!) рази автор використав оцей дурний прийом, коли хороший герой приходить до поганого й розповідає, що знає все, і обов'язково всім все розкаже, але, — о жах! — не встигає🤷♀️. Чого б одразу всім не розповісти, або бодай не попередити друзів, куди йдеш — загадка. В якийсь момент це вже стало смішно, от чесно.🌟Трохи було там роялів з кущів, але не те щоб прям критичноНейтрально: 🌟Фінал як такий може бути, окей, але хотілося, можливо, чогось цікавішого, бо якось все скомкано + герої обдумували наступні кроки за принципом "пальцем у небо" 😅Ну якщо підсумувати, то книга непогана, є багато цікавих моментів, неочікуваних поворотів. Також не бракує тут людської жорстокості, що проявляється здебільшого від відчуття, що тобі все можна й ніхто тебе не покарає (адже тут і зараз закон — ти).— Допоможіть нам, — каже Генрі.Кокс дивиться на вогняну бурю і припускає, що та досягне місця розташування десь через п'ятнадцять хвилин, можливо, плюс-мінус три. Це не просто пожежа, і не просто вибух, в замкненому і вже забрудненому просторі це справжній катаклізм. #прочитане