Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Поговоримо про книжки? 📚
Додано 14 лип 2024

Поговоримо про книжки? 📚

@speak_about_books
Кількість підписників: 5 056
Фото: 2,150
Відео: 117
Посилання: 1,250
Опис:
Канал письменниці Катерини Колесник. Тут ділюся власною творчістю, відгуками на прочитане й усім, що стосується літератури📚 Для зв'язку: @katrinekolesnik Прайс на рекламу: http://bit.ly/4rEMQIz
Джерело

Поговоримо про книжки? 📚 | Побачила в інсті новий срач навколо Видавництва 21💢З того, що я зрозум...

Логотип телеграм спільноти - Поговоримо про книжки? 📚 Поговоримо про книжки? 📚 @speak_about_books
1 300 Охват/переглядів 2025-03-06 18:44 Повідомлення №1987
💢 Побачила в інсті новий срач навколо Видавництва 21💢З того, що я зрозуміла: Видавництво 21 видало книгу чеського письменника «Танцівниця з Донбасу».В коментарях люди зазначили, що ця книга — лютий крінж, що українців там відверто висміюють (і армію, і народ). Видавництво намагається якось виправдати свою помилку, але виходить не дуже, бо слова «не помітили» якось бляха дивно звучать. Вони кажуть типу «Ми звертаємо увагу в першу чергу на популярність книги та відгуки, а поганих відгуків ми не бачили, тому й затвердили її до друку».Ну бля, а редактори вам для чого? А перекладачі? Хоча б у когось мали виникнути якісь протиріччя в тому, що він/вона читає? Останнім часом таке враження складається, що ніхто ті тексти не вичитує, а затверджують як небудь. І це стосується великої кількості видавництв. Через постійну гонитву втрачається якість.Але обурило мене навіть не це, а той сраний факт, що їм нащось здався цей письменник, який чомусь вирішив, що може щось написати про Україну. А наші, українські письменники — всьо? Закінчилися?Серйозно, як мене вже кумарить ця херня. Як мені бридко оббивати пороги усіх цих видавництв, які навіть не в змозі нормально читати твори. Як можна вірити отим редакторам, які приймають рішення стосовно того чи іншого твору, коли одним у відповідь — тиша (бо з якого чорта нашим авторам відповідати, фу), а іншим — зелене світло на відверте лайно замість твору.Я не розумію, якого чорта видавництва часто ігнорять наших авторів, які пишуть добре, обираючи натомість ОЦЕ? Як можна казати, що ви не хочете ризикувати з українськими ноунейм авторами, коли бля ви спокійно видаєте ОЦЕ.Це просто якийсь сюр. А потім «Вимбачте, ми не знали/не бачили/не читали»...