Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Собаки Шукаки
Додано 06 гру 2025

Собаки Шукаки

@sobaki_shukaki
Кількість підписників: 318
Фото: 119
Відео: 63
Посилання: 119
Опис:
«Собаки Шукаки» Підрозділ безпілотних систем Постійна банка підтримки: https://send.monobank.ua/jar/4g2vud36xP

👥 Кількість підписників

318
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -20

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 330 26-03-31 16:45
Хтось завершує чергування, хтось заступає, а хтось роботи й не припиняв.Але сьогодні є привід на хвилину зібратись. 😏УВАГА! СТАВАЙ! РІВНЯЙСЬ! СТРУНКО!Урочисте шикування(так, без зайвих скупчень ☝🏻)з нагоди Дня створення 406 окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова оголошуєм відкритим!десь красиво вмикається оркестрВІЛЬНО!Панове солдати, сержанти та офіцери!Сьогодні у нас день не з рядових.Бо десять років частині - це вже не просто дата в календарі, а серйозна історія, написана людьми в формі.Це день тих, завдяки кому країна досі стоїть.Тих, хто проходить через втому, бруд, холод, нерви, вибухи, безсонні ночі й усе те, про що в цивільному житті люблять не дуже замислюватися.Служба - штука непроста.І саме ви - ті, хто сьогодні формує цю історію.Не в теорії, не в підручнику, не в кіно.А в реальному житті, де все по-справжньому.Мужність, честь, вірність, витримка - це не для плаката.Це про вас.Про людей, які щодня роблять свою роботу й тримають стрій.Ми могли жити інакше.Пити теплу каву, ходити по барах, сперечатися про дурниці й удавати, що війна - це десь далеко.Але ми тут.У строю.Зі зброєю.І з чітким розумінням, хто ми, за що стоїмо і кого маємо знести з нашої землі.Для нас честь - служити з вами в одному війську, в одному строю, в один час.СЛАВА УКРАЇНІ!особовий склад тричі відповідає:ГЕРОЯМ СЛАВА!СТРУНКО!Грає Гімн. Усі співають. Дехто - особливо старанно.ВІЛЬНО!Лунає оркестр. Особовий склад проходить урочистим маршем у напрямку виконання поставлених задач…🫡🌟🌟Підтримати збір | Telegram | Facebook | Instagram
👁 327 25-10-28 12:19
В мене є декілька варіантів.1)Коли дізнався про ваш підрозділ, першою асоціацією було якраз таки аніме «Наруто» і однохвостий демон бідзю «Шукаку». Він постає в формі єнота-собаки (міфічного танукі) і трішки схожий мордочкою на зображення собаки на вашому шевроні.2. Більш логічний і «очевидний» варіант: «Шукаки» від слова шукати. Тобто ті, що шукають/вистежують. Це більш логічніше враховуючи то, що ви (на скільки я зрозумів) виконуєте роль аеророзвідників і шукаєте цілі противника. Тобто «шукачі» - ті хто знаходять як «собаки-нюхачі» А доповнює цю теорію емблема на вашому шевроні в вигляді мордочки собаки, якоїсь «військової» породи. Щось схоже на породу «Малінуа»3.Більше припущення, як могло виникнути саме така форма слова «шукаки» може бути звʼязано з дітьми. Судячи з того, що ви активно взаємодієте з дітками, можливо вони і спонукали в створені такої назви. Знаєте, як дітки інколи «вигадують» якісь слова 😁 одним з них на асоціацію «собаки шукачі» зʼявилося «собаки шукати» 4.Можливо був закладений