Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - cмутний.
Додано 14 лип 2024

cмутний.

@smytnyi
Кількість підписників: 16 376
Фото: 922
Відео: 190
Посилання: 301
Опис:
я сьогодні курю і курю папіроси я сьогодні смутний . . хочу бути розмовним
Джерело

cмутний. | Дієтичний Прелюд..Мені снилось -жує земля.Земля надувається, як губа,п...

Логотип телеграм спільноти - cмутний. cмутний. @smytnyi
5 600 Охват/переглядів 2025-05-03 23:12 Повідомлення №1656
Дієтичний Прелюд..Мені снилось -жує земля.Земля надувається, як губа,переварює, мов глиста.Земля, усміхнена і сумна,накриває нас всіх,як пизда.О, як же болить землі!В неї зуби такі гнилі.В неї очі такі тупі.В неї руки уже болять,але нас все одно зʼїдять. Може винен:чи я, чи ти,що даємо себе землі?Що вона вже не хоче, може,ну а ми такі: «Допоможем!»Натовкли себе в глотку ми,апетитними для землі.А земля вже ригає, бідна,кінця-краю ніяк не видно:наші кістки, уривки шкіри,дитячі іграшки, сувеніри,обрубки ніг, підліткові драми... Земля переварює все, помалу,і пускає собі по каналах. О, ну як же болить землі!А ти спробуй таке з’їси.Рік за роком, живильним соком,станемо - я і ти.І мільйони таких, як ми.Можеш винен:чи Бог, чи лох,що ми – у землі у шлунку?Земля може хоче – мох,а їсть – кістки та обрубки.Здається мені, ця дієта,передається, як естафета. Земля може зовсім – веган?А ми - кормимо їй планету.Рік за роком, століття крокомбіжать, і не зупиняються.А ми – штовхаємо в глотку землі,все, що ходить і розвивається.