Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Смоловий
Додано 14 лип 2024

Смоловий

@smolovyi
Кількість підписників: 4 235
Фото: 4,540
Відео: 95
Посилання: 524
Опис:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл

👥 Кількість підписників

4 235
Середній/День:: +3
Середній/Тиждень:: +11
Середній/Місяць:: +39

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 770
Середній/День:: 2,700
Середній/Тиждень:: 2,431
ERR: 65.41%

📊 Кількість повідомлень на день

1.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 1.4

Історія змін назви

Смоловий 2024-10-21
Шмольовий 2024-10-01

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,160 25-10-30 06:49
Бражко вирішив поновити кар’єру у футболі?!Повернення м’ячаШахтар віддав матч. Таке трактування мені подобається більше. Віддав гру так само, як кияни віддавали її Оболоні, Карпатам, Олександрії, МХ1925 та Зорі. Шахтар виявився порожнім і знову зупинився - як у грі з Легією, коли здавалося, що вже починався камбек.Чому так сталося - хай розбирається Туран. Але факт лишається фактом: гірняки не змогли створити жодної атаки в період із 61-ї по 75-ту хвилину.У середині другого тайму (з 61ʼ по 75ʼ) Шахтар просто вмер: • 39% володіння • 71% точності передач • 0 атак • 28 метрів середньої висоти дій із м’ячем • 2 повернення м’ячаВболівальники Шахтаря щиро радіють після цієї поразки, бо впевнені, що побачили шлях розвитку й світле майбутнє своєї команди. Щиро радію і я за них! Чи є наразі дорожня карта у Динамо - невідомо.На мапах повернень м’яча киянами: • лише 2 високі повернення до перерви; • і 18 (!) у другому таймі, з яких рівно третина (6) - на рахунку Володимира Бражка.Багато йому раніше прилітало. І не сказати, що без причин. Найталановитіший і, мабуть, найкраще фізично збалансований опорник країни тривалий час не міг зосередитися на футболі. Дехто, накидавшись, починав стверджувати, що Бражко комусь програв конкуренцію. Але як можна щось виграти чи програти, якщо ти не змагаєшся, а просто забиваєш на все? Відкриємо тлумачний словник:КОНКУРЕНЦІЯ, ї, ж. 1. Суперництво в якій-небудь галузі, боротьба за досягнення кращих наслідків; змагання. Агресії Бражка, як і Денисової (Попов), цьому Динамо дійсно не вистачало. Він вийшов із Поліссям після травми Михайленка — і допоміг перемогти. Знову вийшов у перерві з Шахтарем - і повернув киянам 11 м’ячів за тайм! У другого та третього гравця Динамо за цим показником - по 10 за повний матч (Михавко та Вівчаренко).Ех, як би було добре, якби Вова знову зосередився на футболі. Виходить у нього, коли фокус і пріоритети виставлені правильно.#ДКмікроскоп #ДинамоШахтар #КубокУкраїни
👁 3,120 25-10-27 20:07
Як грають команди #УПЛxG середнього власного удару та xG середнього допущеного ударуНіколи не думав, що доведеться писати дисклеймер, але, схоже, треба: я не рахую метрики вручну. Якщо вони вам не подобаються або суперечать вашим уявленням чи віруванням - я тут ні до чого. Я просто намагаюся дати можливість більш open-minded частині аудиторії подивитися на речі під іншим кутом. Як це було на прикладі Шапаренка чи «невидимки» Яшарі, що ламали стереотипи.Дякую за увагу!А тепер - до трендів.Дуже простий графік: • якість середнього удару, який команди завдають по чужих воротах; • якість середнього удару, який вони дозволяють завдавати по своїх.Здавалося б, елементарно. Якщо спростити ще більше - бачимо, хто створює хороші моменти, а хто ні; і хто дозволяє суперникам хороші моменти, а хто ні.Мова йде саме про середній удар! Очевидно, що big chance моменти створюють і допускають усі - питання лише в кількості. Так само й безнадійні спроби з центру поля трапляються в усіх. Але середнє значення все одно демонструє певну тенденцію.Втім, варто розуміти: ганебний Wyscout - це не data-платформа, а насамперед відеобібліотека із бонусом у вигляді кількох десятків швидко підрахованих індусами метрик. Тому тут пенальті включені. Якось знайду пару хвилин та пропишу у коді фільтр, щоб прибрати їх із графіка й отримати дійсно репрезентативну картину. Але не сьогодні - просто трендовість.💙🐺 Готові? Бо зараз десь запалають сраки: • Так зване «кризове» Динамо допускає по своїх воротах найменш якісні удари в середньому - 0.075 xGA, і логіка в цьому є, адже по воротах киян б’ють із середньої дистанції 21.07 м (найкращий показник у лізі). • А за якістю середнього удару по чужих воротах кияни поступаються лише Поліссю - 0.129 xG проти 0.132 у житомирян.💜 Ненависне Міші ЛНЗ має ідентичну якість середнього удару з… Шахтарем - по 0.121 xG. Непогано, як для «нудної команди», чи не так? ЛНЗ - друге після Динамо за якістю допущеного удару (0.081 xGA). А Шахтар, натомість, замикає п’ятірку найгірших захистів (0.122 xGA). Цікаво, правда? Бо середній удар Шахтаря гірший за середній удар, який прилітає у їхні ворота.💛 Хто справді нудний? Металіст 1925. Команда завдає ударів найнижчої якості в УПЛ - 0.081 xG у середньому. Тому мені складно підтримати тезу, що цю команду «вбивають». До того ж, вона третя за якістю допущеного удару (0.087 xGA) - вище лише Динамо та ЛНЗ.Мораль:Статистика у футбол не грає, вона лише фіксує, як у нього грають інші. Якщо ви бачите «агресію», «креативність» чи «вертикальність» - складні алгоритми Driblab, що накладаються на відео, бачать їх теж. Але якщо те, що ви «бачите», не підкріплюється статистикою - протріть очі.#УПЛмікроскоп
👁 3,480 25-10-26 17:56
🇺🇦🇺🇦 Стисло після другого тайму (4:0): ⁃ найцікавіше починається, наскільки довго Динамо зможе лишатися таким, як в першому тайму до перших замін, і уже після ⁃ о, Тіаре дарує удар в площину Ліну, пішла ремонтада ⁃ о, мінус 0.5 Ярмоленку за жовту, якісь позитивні новини в Мантрі ⁃ Мендоса з відчаю лупить з центру поля, ухиляється в центральній зоні від Караваєва та Кабаєва ⁃ заспокоїлося Динамо, менше агресії та динаміки, починається гра по рахунку, що 5 разів поспіль призводило до трагедії, але з більшим контролем подій ⁃ головне, щоб економ режим не увімкнувся в захисті ⁃ мдя, перепад в рівні індивідуальної майстерності між деякими гравцями Динамо вражає в негативному спектрі емоцій ⁃ Патрік викидає білий рушник, випускаючи пару дітей ⁃ Динамо дограє, поки з мінімальною кількістю зривів, найочевидніший - двоє полізли на Каменського, покинувши зону в центрі, пощастило, що він дитина і не покотив у вільну зону ⁃ дідів познімали, а Костя схоже саме заміну просив ⁃ Тіаре добиває останні живі місця на тілі Мендоси після Кари та Каби, головна мета вистояти на нуль, після цього штрафного вистояли ⁃ Михавко прям нормальний лівий захисник для стрімких проривів до штрафного ⁃ сталося те, що має ставатися завжди, коли Динамо грає в УПЛ проти когось, хто не Шахтар, не бачу ніякої сенсації, ще вчора багато хто хотів Патріка тренером киян, сьогодні таких поменшає ⁃ що і хто, блядь, заважав Динамо зіграти попередні 5 турів УПЛ десь так само? Шовковський вважає винною реалізацію, я так не вважаю, але не зупиняйтесь, продовжуйте, чемпіонат від цього точно не програє ⁃ єбааааааааааать, Шовковський кричить «Контроль!», уявляєте зміну ментальності тренера, що в попередніх матчах віддавав мʼяч супернику в останні хвилини, а тепер просить «Контроль!»- щось таки стрельнуло в голові головного тренера киян, особисто я - задоволений цим «пострілом», тренер має не заважати команді, а допомагати, сьогодні його рішення посприяли перемозі команди ⁃ Герреро все ж розродився голом в стилі Ваната в дальній кут, класний пас Піхальонка (4:0) ⁃ по емоціям, що транслюються від гравців та лавки, то Шовковський все ж поступився своїм его? занадто веселі усі, хто ще вчора ненавидів один одного #ДКемоції #ДинамоКривбас #УПЛ
👁 3,280 25-10-25 10:53
Деталі.Загалом Крістіан без мʼяча менш проактивний за середнього ЦЗ УПЛ. Поступається скрізь - десь більше, десь менше: • менше пресинг-дiй на чужій половині; • менше повернень м’яча на чужій половині; • менше спроб відбору протягом 2 секунд після втрати; • менше повернень м’яча протягом 5 секунд після втрати.Так, є приріст - із 0.08 до 0.14/90 у «швидких» поверненнях м’яча. Але не забуваймо про контекст: за 632 хвилини це одна така дія (як і одна дія в минулому сезоні за 1144 хвилини).Є й цікавинка: • рік тому Крістіан мав ~4.7 пресинг-дій на власній половині; • нині - уже ~10; • тобто частка пресинг-дій на власній половині у загальних 18.1/90 перевищує половину (торік - менше половини).Біловара виправдовує те, що це командний стиль. В агресії Динамо здало. Поки ще діє магія імені, і суперники просто віддають м’яч - про це я писав вище. Тому, хоч деякі кількісні показники зросли, але ці «повернення» часто безконтактні. Бо у контактній боротьбі в Кріса - проблемизнову запитання до пана Шовковського: навіщо Динамо, маючи Шапаренка, Буяльського та Піхальонка, так багато часу проводить у захисті власної половини поля - причому поки що безуспішно? Може, варто менше допускати відрізків, коли суперник дозволяє собі тривалі розіграші в 5-6 передач? Бо захист не справляється.Шовковський заперечує, але якщо команда сідає нижче - це означає лише одне: вона не може спровокувати втрату м’яча суперником вище. Тож і фізика, і тактика тут далеко не останній чинник. Крістіан захищається на лінії 29.1 метра, що на 1.7 метра нижче, ніж торік. Середній ЦЗ УПЛ - 29.4 метра. Приїхали. Де агресія першої та другої ланки захисту? А, вибачте, забув - Буяльський «погано захищається». Хоча він - лідер півзахисту за кількістю пресинг-дiй. А пропустив він чимало, щоб порівняти з іншими.Підбиваємо попередні підсумки.Чи вмотивовані амбіції Крістіана потрапити до розширеного списку збірної? Збірна - для найкращих. Якщо говоримо про центральних захисників, то пріоритети два:• або мова про міцних тіпів, які виграють дуелі внизу й у повітрі, в яких гра в пас більш компромісна якість • або про геніїв пасової гри, як Микола Матвієнко, в яких гра один в один та вміння вести єдиноборства компромісні За можливостями та потужністю в боротьбі Біловар не може претендувати на місце у збірній. Ніяк. Лукакуподібні нападники не помічатимуть його. Ромбик на грудях не дає жодної переваги над тим самим Сарапієм чи, скажімо, Муравським. Про яке «заслужив працею» йдеться? А про пасову гру - далі. Можливо там є за що вхопитися? #ДКмікроскоп #Біловар #УПЛ
👁 3,850 25-10-23 20:55
Стисло після другого тайму (3:0): ⁃ в борделі все стабільно, совають ліжка, Буяльського повертають на праву половину поля, Рубчика - на рідну ліву, забігаючи наперед треба сказати, що не допомогло ⁃ і хай Шовковський бодай ще раз заікнеться, що Динамо чудово готове фізично, як він казав після Зорі, на полі овочі, які не в майстерності поступаються, а в банальній рухливості ⁃ якщо ти рагуль по мізкам, але біжиш, то зажди маєш шанси (УПЛ цього сезону доказ), але ж ніхто не біжить ⁃ колись Костя Вівчаренко вважався витривалим та фізично забалансованим на обсяг футболістом, і от на що він зараз перетворився із лисим фізруком; але до лисого фізрука в Шовковського питань немає…бо Динамо відмінно готове на його думку ⁃ це справді жалюгідно, бо Шахтар хочаб намагається чинити спротив, принаймні є хороший відрізок на старті другого тайму; в Динамо немає ніхєра, суцільна богомерзенна срань ⁃ Ігоре Михайловичу, ну, звільніть нарешті лисого фізрука, може Шовковський зручний, то хай сидить собі далі, але фізрука знайдіть десь в Європі, бо нинішній не розуміє як готувати команду в умовах військового часу ⁃ змінили 5 футболістів - не змінилося нічого… ⁃ Шовковський постійно говорить про майстерність, що він тренує рагулів і дегенератів на його думку; то в мене виникає питання: чому команди з рагулями та дегенератами, що мають тренерів, інколи виграють в більш сильних? бо є ще тактичні моменти, та речі, які допомагають мінімізувати різницю у майстерності двох команд; а що сьогодні було зроблено тренерським штабом, щоб зменшити прірву у індивідуальній майстерності? подивилися 40 хвилин нарізки відео на Wyscout разом із командою? ⁃ мені реально цікаво, якщо керуватися логікою СаШо, то як Динамо примудрилося програти за останні 15 років майже всім найзабитішим командам в Україні, навіть Охтирці, якщо без майстерності неможливо конкурувати, то як, бляха, це вдалося десятку колгоспів в часи Блохіна, Реброва, Хацкевича, Луческу? Як їм вдалося? Вони мали майстерніших виконавців? Ну, точно, це все Тіаре винний, що команда стоїть і не дає опцій для продовження атаки ⁃ після таких безнадійних матчів люди йдуть самі, не чекаючи доки їх винесуть…#ДКемоції #СамсунспорДинамо #ЛігаКонференцій
👁 2,460 25-10-22 17:48
Час відходити від точності передач, бо 2026 вже не за горами. Для розуміння найближчих графіків варто детально пояснити нову метрику. Вона вже зустрічалася раніше, але потім доводилося довго пояснювати суть в особистих. Тепер ще одна "публічна" спроба.💬 Що таке % Passing Contribution% Passing Contribution - це модель, яка оцінює цінність передачі, а не лише її точність або факт виконання.Вона враховує: • складність передачі, • наступну дію після неї (чи створює вона гольовий момент, просуває м’яч уперед тощо), • зміну позиційної переваги команди після цієї дії.Ідея в тому, щоб виділити гравців, які справді створюють цінність через передачі, навіть якщо їхній відсоток точності не найвищий.💬 Навіщо це потрібноЗвичайні метрики - як-от % точності пасів чи кількість асистів - не показують контекст.Безпечна коротка передача й складна вертикальна передача у фінальну третину часто рахуються однаково. Driblab пропонує інше: • якщо гравець часто ризикує й створює просування вперед, його Passing Contribution буде високим, • якщо ж він віддає лише безпечні передачі назад або поперек - навпаки, низьким.Таким чином, метрика допомагає виявити “недооціненихрозпасовщиків, чия гра має великий вплив на просування та створення моментів, навіть без очевидних асистів.💬 Як це працює • Модель оцінює внесок кожної передачі у потенційне покращення ситуації на полі. • Якщо після пасу команда стає ближче до забитого голу, така дія отримує вищу оцінку. • У підсумку формується рейтинг гравця за середньою або сумарною вартістю його передач.💬 Що це не є • Не просто точність. Високий % точних пасів може бути результатом лише безпечної гри. • Не лише про асисти. Багато цінних передач не завершуються голом, але створюють потенційну небезпеку. • Не повністю публічна модель. Точні формули та ваги залишаються комерційною власністю Driblab.
👁 2,390 25-10-21 17:29
Аліу Тіаре і просування мʼяча Рейтинг 9-го туру🇺🇦В Україні існує величезний дефіцит захисників, які здатні з мʼячем на найпростіші речі. Якщо озирнутися, то в кожній команді (яка уникає бий-біжи) є «компромісний» захисник, який більше дає команді із мʼячем, але гра в захисті - бонус, і не завжди приємний. Починаючи з Миколи Матвієнка, закінчуючи Жаном Педрозу. Ти знаєш, що ця людина тобі дасть на мʼячі в конструюванні атак, але гра в захисті, в боротьбі - це завжди рулетка. Аліу Тіаре дає надію, що Динамо нарешті отримало досить збалансованого захисника. І «компромісність» все ж буде меншою, ніж ми звикли в УПЛ. Виграти 7 дуелей з 8 у матчі, де грає Пилип Будківський - це маніфест. Для порівняння в Дениса Попова 7 з 20 (35%). І це прям гучна історія, бо не лише візуально здалося, що Пилип грав переважно в зоні Попова, оминаючи Аліу. Якщо в Пилипа 18 дуелей, а Тіаре програв лише одну, то кував свої перемоги Будківський саме проти Попова. Це позитив. Негатив для Дениса, але для Тіаре - це сильний старт, що натякає на його здатність вести боротьбу. Інший позитив, що на початковому рівні Тіаре дійсно здатен на якісні дії з мʼячем (та без). Поки до матчу проти ЛНЗ говорю про початковий рівень, бо Зоря не здатна, і ніколи не буде, пресувати на рівні черкащан. Верифікацію без матчу під тиском проти ЛНЗ робити немає сенсу. Для мене точно.Отож, в 9-му турі Аліу Тіаре поступився лише Марлону Сантосу в інтенсивності процесу просування мʼяча: 7.57 метрів на хвилину проти 9.35 метрів на хвилину в бразильця. Позаду Мігель Кампуш, Богдан Слюбик та Артем Шабанов.Що прям круто - 146.79 метрів просування на 1 втрату. Це найкращий показник в турі. Можна стверджувати, що проти колгоспів в середньому та низькому блоці він вже схоже верифікувався. За дистанцією просування мʼяча введеннями (167.49 метрів) Тіаре поступився лише Марлону Сантосу (222.85 метрів) та Іллі Крупському (170.55 метрів). За дистанцію просування мʼяча передачами (513.51 метрів) Тіаре пропустив вперед Геннадія Пасіча (524.38 метри), Мігель Кампуша (575.65) та Марлона Сантоса (618.45). #ДКмікроскоп #Тіаре #УПЛ
👁 2,240 25-10-20 19:57
Як грають ЦЗ та фулбеки #УПЛІндивідуальні пресинг-дії, індивідуальні пресинг-дії на чужій половині та високі повернення впродовж 5 секунд після втрати 🇺🇦- Центральні захисники 🧱🇺🇦 Продовжимо спростовувати деякі стереотипи. Ніколи б не подумав, що ставитиму Валерія Бондаря за приклад, але цей день настав. Вважав і досі вважаю, що хорошого захисника від поганого відрізняє вміння нейтралізувати загрозу ще до виникнення пожежі. Не можу сказати, що Бондар - взірець у прорахунку моменту, коли варто йти на випередження, а коли ні. Але в нинішній УПЛ він є взірцем інтенсивності: центральний захисник команди, що проводить близько 30% ігрового часу в обороні, вдвічі переважає за створенням тиску ЦЗ команд, які захищаються майже 60% часу.🇺🇦 До проактивної групи ЦЗ варто віднести й обох центральних оборонців Оболоні - Дубка та Семенова. Нагадаю, що серед лідерів за кількістю пресинг-дій і обидва форварди киян (Устименко, Нестеренко), тож така загальна зарядженість команди на відбір - точно не збіг.🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Слюбик - серед лідерів. Цікавий кейс з іншими львів’янами: Жан Педрозу фактично вдвічі переважає Владислава Бабогла як за висуваннями на суперника на чужій половині, так і загалом. Грають в одній команді, але підхід до оборони - різний. Те саме можна сказати про Гончаренка та Ціпота з Вереса.🇺🇦Тарас Михавко суттєво частіше вступає у відбір на власній половині, ніж Крістіан Біловар.🇺🇦🇺🇦 Доволі пасивні без м’яча - Шабанов і Павлюк із Металіста 1925. Та сама історія з Конате та Вілівальдом в Кривбасі.🇺🇦 Цілком підпадають під категорію пасивних на фоні Бондаря з Матвієнком і обидва центральні оборонці Полісся.- Фулбеки 💫🇺🇦 У топ-3 за кількістю пресинг-дій - Педро Енріке та Юхим «Liker» Конопля. І це вже теж не випадковість на фоні активності Бондаря з Матвієнком. Шахтар намагається компактно підтискати - «стиль Арди Турана».🇺🇦 Щось подібне можна сказати і про вінгбека Оболоні Євгена Шевченка - його висока позиція відповідає загальній моделі команди.🇺🇦🇺🇦 Цікавий кейс у Карпат: якщо Денис Мірошніченко - п’ятий у лізі серед фулбеків за пресинг-діями на чужій половині, то Павло Полегенько - останній, одразу позаду Огаркова з Олександрії.🇺🇦 Юрчец та Бекавац - нинішні основні фулбеки Кривбасу. Але за обсягами пресинг-дій вони поступаються візаві - як із команд з високим відсотком володіння, так і з низьким.🇺🇦 Фулбеки Металіста 1925 (Мартинюк і Крупський) теж не надто агресивні. 🇺🇦 Про Динамо краще тут промовчу…#УПЛмікроскоп
👁 2,600 25-10-19 15:59
SNF, де S - і Saturday, і SundayЧи то ми бідні, бо дурні, чи то дурні, бо бідні? Але в нас будь-яка телевізійна дискусія спирається не на фактаж, а на «я так бачу» і «мені здається». І це - кондово.У мене фоном 24/7 зараз іде NFL Network. Там теж у ранкових шоу можна почути «я так думаю», але жодна фундаментальна дискусія неможлива без якісної статистики - починаючи від кількості ярдів після контакту й закінчуючи тим, скільки штрафних ярдів команда привозить собі порушеннями. Тому дискусії там прості та зрозумілі.Є квотербек із 200+ пасовими ярдами, 3 тачдаунами, понад 70% точності передач і 0 перехоплень - він топ! Його хвалять. Потім розбирають причини. І виходять на те, що O-Line добре тримає пас-рашерів суперника, не допускаючи тиску та секів (це підтверджується статистикою), виграючи квотербеку час на передачу (знову ж, за статистикою - вище середнього по Лізі). Або що координатор атаки грамотно прописує комбінації, а ресивери якісно вибігають маршрути, тому в цього квотербека неймовірні цифри передач повітрям на понад 20 ярдів (статистика).Зернятко за зернятком формується загальна картина. Глядач отримує чіткий алгоритм причинно-наслідкових зв’язків. Дискутувати можна про деталі - бо пасові ярди чи ярди на виносі - це факт.Тому, сука, картина не формується на «мені здається», бо ми з цим тренером із одного села, бухали разом на рибалці, він мій кум, ми колись грали на область, або від нього потрібна лояльність, щоб не образився й давав інсайди та інтерв’ю. За таких умов висновки не спираються на телеметрію матчів - вони спираються на конʼюнктуру та політичну доцільність. Тому формується викривлений суспільний погляд.А потім здивовані обличчя:«Чого це Полісся не може побудувати результативну атаку від власних воріт?» А воно точно могло до того? Чи ви собі нафантазували цю можливість, бо «так бачите»? От зараз фоном NFL Network, слухаю - і часом плачу. Там теж сидять колишні квотербеки, сейфті чи тайт-енди. Але вони всі вчилися в коледжі - тому дипломовані. Наші ж колишні футболісти переважно не мають якісної вищої освіти. Дай Боже, щоб середня була. Звісно, в переважній більшості дипломи якісь куплені в Дії лежать, але відвідували вони ВНЗ лише в дні платежів, про що самі зізнаються в приватних розмовах. Без Дії навіть спеціальність згадати не можуть. У переважній більшості - це тіпи, які не знають, з якого боку підійти до ноутбука чи розблокувати старий iPad без FaceID. А статистика для них - зло, бо вона у футбол не грала, а вони - грали. І їм на око видніше, бо колись займали третє чи четверте місце в Першій лізі або УПЛ у надцятому році.Жоден обʼємний візуальний висновок без ґрунтовної статистичної бази не вартий нічого. Ви зобов’язані перевіряти візуальне враження, щоб говорити про щось як про певний тренд. Або про щось постійно відтворюване. Якщо у вас немає статистичного фундаменту або ж просто вбогий Wyscout дає лише обмежені 5-6 метрик, які не дають жодної можливості перевірити свої спостереження (чи щось діагностувати) - то кидайте нахуй, не займайтеся цим!
👁 3,120 25-10-18 14:25
Стисло після другого тайму (1:1): ⁃ зараз вангую, що здурівший Шовковський зніме Буяльського та випустить Рубчинського, буде чудовий некролог його тренерської карʼєри, але хто в цій команді може віддати, як оце Буя на Піхальонка в зону? ⁃ Шандор не послідовний, Будківський намагається схопити Тіаре, ігнор ⁃ Кушніренко в ліжку із дружиною теж симулює? Боже, як він стогнав… ⁃ Динамо місцями трохи більше починає ставати схожим на Динамо, сподіваюся після цього матчу Шовковський трішки «поїсть гівна» на пресконференції після питання, чи сподобалися йому захисні дії Віталія (0:1) ⁃ Шола набирає кондиції, щоб гвалувати Пердут, після зимових зборів може стати страшною силою ⁃ Боженька все бачить, катюзі - по заслузі ⁃ Динамо дивує, Динамо після голу не зупиняється вперше за 5-6 останніх турів ⁃ Але все йде за планом - 85 хвилина, класика, символічно, що в епізоді грав не Тіаре, а Попов (1:1) ⁃ треба відіграватися, а двох найкращих футболістів команди на полі вже немає…Шовковський заслужив «поїсти гівна» після матчу ⁃ тренеру киян варто повчитися тому, як тренувати затягування часу, Зоря просто майстерно вбила компенсований час, відмінна робота Скрипника, як утримувати бажаний рахунок #ДКемоції #ЗоряДинамо #УПЛмікроскоп