Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Смоловий
Додано 14 лип 2024

Смоловий

@smolovyi
Кількість підписників: 4 232
Фото: 4,540
Відео: 95
Посилання: 524
Опис:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Джерело

Смоловий | Стисло після другого тайму (1:0): ⁃ замін в перерві немає, поки тренер...

Логотип телеграм спільноти - Смоловий Смоловий @smolovyi
2 900 Охват/переглядів 2026-02-20 18:05 Повідомлення №9384
Стисло після другого тайму (1:0): ⁃ замін в перерві немає, поки тренера все влаштовує ⁃ станом на зараз проблема чітка - підготувати позиційні атаки Динамо не може, напівфабрикати замість, бо це не є сильною стороною тренера, а до спроб швидких вертикальних атак доходить не так часто, як хотілося би ⁃ слава Богу, що є Бражко та Піхальонок, можливо дальнім ударом хтось забʼє, як оце Вова зараз міг ⁃ знову ставка на in-swing, але вже під ліву Піхальонка, дві такі подачі ⁃ нарешті Шапаренко та Піхальонок нагадали усім, що вони на полі, але Піхальонок не добіг на повернення передачі від Шапи, проблемка, бо були збори, і немає логістики, але не добігає на 50 хвилині першого ж матчу ⁃ Рух поки створює більше проблем без мʼяча, ніж кияни Руху, а нам обіцяли агресивне Динамо ⁃ чимало дублювання, не завжди займаються усі зони завершення, коли є можливість подачі, структура гри в атаці - не ок ⁃ 55 хвилина, час думати про заміни, бо план А, який Костюк ховав у закритому матчі, поки не працює ⁃ жахливі кияни структурно, дивно, бо чим тоді займалися на зборах? ⁃ Рух сідає низько, Динамо готує навіс по 2-3 хвилини, коли вже все читається ⁃ тяжко дивитися, але ж тактика ніколи не була фішкою Костюка, тому, мабуть, дивуватися не варто, треба посилювати штаб профіками, бо у стандартах є ідея, а в розіграшах вона слабко проглядається ⁃ Піхальонок істерить, біда, капітан не має ⁃ твою ж матір, місяць підготовки, щоб знову молитися на Буяльського? це жееееесть, це підпис тренера у власній неспроможності? ⁃ 63% володіння, але мінімум розуміння, що робити із мʼячем, навіть зони завершення закривати тями не стає ⁃ Рух не сильно тягне час, як деякі команди тут ⁃ всі очікували, що Піхальонок тепер наріжний камінь та фундамент, але за 72 хвилини важко знайти цьому доводи на полі, бо знову доводиться молитися на Буяльського, а ми вже мали забути, що такий гравець взагалі є ⁃ фууух, нарешті, кутовий дарує щастя динамівцям, на цей раз out-swing подача Буяльського, і Мотя прошиває з близької відстані, Мацей їсть хліб не дарма (1:0) ⁃ от, може зараз піде фірмовий футбол Костюка, готуються Тима замість Коробова та Михайленко замість Піхальонка ⁃ Костюк дарма копіює Ротаня, Руслан Петрович отримав за розмови чималий штраф, не факт, що в Костюка така ж ЗП, доведеться брати кредит в А-Банку ⁃ Буяльський котить на дальню, там нікого, дивно, де ж обіцяна агресія? ⁃ лише після 1:0 Динамо стало більш схожим на Костюківське, це дуже стрьомно чекати 75 хвилин, Рух випускає школярів, це напевне фінал ⁃ не скажу, що мав захмарні очікування, але усі навколо пісялися окропом від збудження, тому я ледь не купився, що реально побачу нове вертикальне, агресивне та розумне Динамо, не побачив, зараз дивитимуся другий раз, може пропустив якісь геніальні ходи ⁃ нічого не змінилося, 89 хвилина, Динамо не вбиває час володінням, а Рух атакує та виконує непоганий крос…кияни повністю не контролюють події, хоча восени попеклися на цьому безліч разів ⁃ вимучили, проти суперників трішки старших та рівнем вищих буде складнувато, але очки не пахнуть ⁃ поки вийшло так, що план А явно не спрацював, а в плані Б Костюк орієнтується не дуже, бо за плану Б атака триває понад 3-4 передачі, що сильно вповільнює Динамо ⁃ кияни страждатимуть без швидких голів, тому мають піти до церкви і поставити свічку за швидкі голи ⁃ щастя, що в Динамо є Кендзьорек, це прям сильна допомога рівня Жовера в Арсеналі, черговий гол зі стандарту #ДКемоції #ДинамоРух #УПЛ