Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Slyvka Denys channel SDV
Додано 14 лип 2024

Slyvka Denys channel SDV

@slyvkadenyschanel
Кількість підписників: 22 291
Фото: 393
Відео: 15
Посилання: 233
Опис:
Сонячна та вітрова енергетика, теплові насоси та опалення, тепловитрати та економне будівництво. https://youtube.com/@sdvchanel Форум https://t.me/+ib0ObchvwPQwODNi Підтримка каналу https://www.privat24.ua/send/d24b9
Джерело

Slyvka Denys channel SDV | Старлінк у нас дома з кінця 2022 року. Тоді інтернет пропадав після ві...

Логотип телеграм спільноти - Slyvka Denys channel SDV Slyvka Denys channel SDV @slyvkadenyschanel
17 000 Охват/переглядів 2026-02-23 19:29 Повідомлення №1292
Старлінк у нас дома з кінця 2022 року. Тоді інтернет пропадав після відключення як мобільний, так і оптика. З часом оператор вжив заходів – і тепер 12 годин після відключення все працює. Причому це сталося через день після того, як термінал оселився на даху. Та все одно стабільної роботи немає на 100%. Тож їжак плаче та їсть кактус – коли абонплата зросла – перебрався в пакет за 40 євро – наче ок, вистачає, тим більше як аварійний варіант.Та зараз постало питання його реєстрації в «білому списку».Як виявилося, це не проблема.Та дещо потрібно мати на увазі.Попри те, що в смс після реєстрації прийшло повідомлення, що Старлінк зареєстровано в Дії – Дія тут не помічник – треба топати ніжками в ЦНАП чи на пошту.В ЦНАПі запитали дані.Utid, Dish ID, KIT. Сюди ж паспорт, код та обліковий запис. З останніми все ясно.А от що таке перші незрозумілі терміни – навіть гугл не допоміг. На сайті Міноборони – та ж історія…Надайте Utid, Dish ID… Типу я в курсі, що це таке. Є написи на коробці – та там купа цифр та кодів, є щось в акаунті – та ж фігня – цифри є, а які з них які – не зрозуміло від слова зовсім.Дівчата в ЦНАПі відморозилися – сказали: «Як дізнаєтеся, що нам потрібно – приходьте – ми не розбираємось – дайте дані — і все зробимо».Гугл, знайомі – не допомогли – може, в нас стара версія того Старлінку і в новому все написано нормально – я не знаю! Та візити в пару ЦНАПів толку не дали. Коробка та антена вже оселилися в багажнику.Найміцніші яйця виявилися у Тетяни – начальниці місцевої Укрпошти. Вона запропонувала вбивати все підряд з коробки – поки програма не буде задоволена.І правда – 15 хвилин перебору варіантів – і термінал зареєстровано. Еврика! Хоча це був перший термінал, зареєстрований в цьому відділенні!Дякую Тетяні! Ви найкрутіша!Висновок – простий. Беріть з собою коробку і акаунт – і забивайте в своєму ЦНАПі, допоки не вийде – вийде обов’язково!Тихоі ночі!