📕 Роздуми вголос)У мене з дитинства була мрія – ПИСАТИ. Бо кожного разу, коли я писала, я відчувала, що моє безсилля зникає. Я стаю сильною і можу щось змінити!)) Коли у мене вперше з’явилася ідея створити канал, мені було страшно: а що якщо людям це не потрібно? І тоді я подумала: «Ок, а що якщо я просто почну робити те, що подобається мені? Навіть, якщо у мене не буде багато послідовників, навіть якщо я збиратиму ідеї для себе…» І я відкрила Телеграм… Натиснула декілька клавіш і… так почалась моя подорож. Звичайно було багато сумнівів і переживань, на кшталт: «А що якщо у мене закінчаться ідеї? А може не треба так багато і наполегливо писати?» Але до мене прийшли ви!!! Підтримали: хтось сердечком, хтось добрими словами, хтось подарунками)) (Найбільше дивуюсь, коли на семінарах чи конференціях ви знайомитесь в живу)) В часи коли сумніви заповзають в душу, я відкриваю ваші відгуки, бо маю вже цілу колекцію. «Ви робите велику справу» - один із останніх відгуків нагадав мені про те, як на цю «велику справу» наважилась)) Тому, якщо я змогла, зможете і ви! Йдіть за мрією і все у вас буде чудово! Бо з Богом інакше і не буває! Хто згідний – ставте лайк!)))👍
🔜 Ще досі не записалися на курс наставників? Тоді поспішіть! 🤩📖 Бо відгуки задоволених студентів говорять самі за себе!))✅ Дякую за курс! Як завжди дуже насичений, цікавий, наповнений великою кількістю матеріалу, а разом з тим легкий, гармонійний. Нехай Господь вас благословить ще більше новими ідеями, крутими лайфхаками. А ми з радістю у вас повчимося❤️Наталя✅ Дуже вдячний за підготовлений курс! Дуже багато класних думок взяв для себе, і впевнений що використовуватиму їх в таборах! Хочу побажати вам і надалі розвиватися в цій справі, і робити подібні курси, нехай Бог благословляє вас🙏Саша✅ Від щирого серця дякую за змістовний, поглиблений курс. Дякую за мудрі поради, що ділитесь досвідом і знаннями. Для мене цей курс є натхненням, щоб працювати ще відповідальніше.Хай Господь ще більше прославиться через васОлена✅ Дуже цікавий і пізнавальний курс навіть, вважаю, що і для наставників «з досвідом». Чітко викладені теми. Окрема подяка за всілякі бонуси, ідеї, фішки, побажання!Едуард#відгукиShepArt
🙋♀️ Друзі, хто в мене був на курсах, той в принципі розуміє формат в якому вони проходитимуть) 🤩 Для тих, хто зі мною ще не знайомий вношу розʼяснення: ✅ Щодня ви отримуєте частину інформації. Це можуть бути: документи, аудіо, відео, картинки. Ви маєте ознайомитися із ними)😉✅ Також ви отримуєте завдання дня, яке приходить о 8.00 ранку, але ви виконуєте його протягом дня.(Коли вам зручно!)☺️ Надсилаєте мені в коментарях, я реагую - ♥️✅ Ввечері я надсилаю вам свої ідеї, підказки, матеріали)✅ І в кінці курсу, я дарую вам матеріали, які умовно назвала «бокс»)) Це ігри, криголами, ідеї назви груп, сценки…⚠️ До речі, на курсі координаторів жорсткі правила: хто не виконує домашки, не отримає бокс! 😢Наставникам я таких умов не ставлю, надіюсь на вашу відповідальність!🤗‼️ Дорогі координатори і директори! Попіклуйтесь про те, щоб ваші наставники обов’язково пройшли навчання! 📚 Краще звичайно офлайн, але якщо нема такої можливості, то онлайн формат - це теж непоганий варіант!#НавчанняОнлайнShepArt
Я – слово. Ніжне, добре, тепле. Сказане вчасно. Підтримуюче і надихаюче. В дні, коли біль пронизує тіло, і в дні щастя, яке доповнює радість ближнього, як вишня на торті. Яке не ранить, не пиляє, не засмучує… Радше мастить кожну подряпину цілющим бальзамом. Не сипить сіллю там, де і так болить нестерпно. Я – слово! 📖 Я – пісня. Та, що співає не тільки голосом, а душею. Зачіпляє за живе. Викликає сльозу в закам’янілому людському серці. Торкає найпотаємніші думки. Будить до дії. Втішає в горі. Розраджує в сумний день. Я – пісня! 🎵 Я – мелодія. Клавіша біла, клавіша чорна. Сплетіння високих ідеалів і темних недоліків. Хтось розуміє її, а хтось просто чує звук. Кожна нота відбивається на нотному стані душі. Піднімає до неба чистотою звуків, окрилює силою… Я – мелодія! 🎶 Я – світло. Не те, що сліпить і ріже очі. А тихе, яке говорить промінцем надії для зневірених. Схоже на світло свічі, що прорізує темряву і показує шлях до Вічного Вогню. Воно не обпікає своєю досконалістю і не схоже на ідеальне вечірнє багаття. Але воно може зігріти не тільки тіло, але й душу з любов’ю. Запалене одного разу Тим, хто є Істинним Світлом, світить усім. Я – світло!#дописиShepArt
«Дякую, вам благословінь і натхнення від Господа, побільше ідей для творчості!!!»«Щиро щиро дякую, вже ніяке свято і програма без Ваших напрацювань не обходиться, на шукала вже гори різних матеріалів, по темі Різдва їх же море кругом, перебувала, передивилась, але бракує мені Вашого, креативчику, тому знову до Вас!!!»«У вас чудові програми. Думаю ми і на далі будемо у вас брати матеріали для свят. Тому, можливо це не останній наш запис до ваших сценок😉🥰🥰 Благословінь! Ви надихаєте!»«Щиро дякую. Нехай Господь благословить Вас та Вашу працю»«Дякую за адвент😊Минулого року також проходила і різдвяний, і пасхальний. Всі класні! В цьому було багато цікавих, неординарних і актуальних думок. Багато глибоких питань, які дають змогу переосмислити своє ходження перед Богом. Хай Господь благословить вас і надихає на створення нових проектів та матеріалів. Особливо подяка за подарунки»«У вас дуже гарні ідеї!) Слава Богу за ваш труд) Це дуже допомагає служінню нашому!! 🫶Благословінь!»Дякую за добрі слова!
Притча про чашку кави ☕️ Група успішного випускників престижного вузу, що зробили чудову кар'єру, прийшли в гості до свого старого професора. Під час візиту розмова зайшла про роботу: випускники скаржилися на численні труднощі і життєві проблеми.Запропонувавши своїм гостям каву, професор пішов на кухню і повернувся з кавником і тацею, заставленою різними чашками: порцеляновими, скляними, пластиковими, кришталевими. Одні були прості, інші дорогі.Коли випускники розібрали чашки, професор сказав:- Зверніть увагу, що всі красиві чашки розібрали, тоді як прості і дешеві залишилися. І хоча це нормально для вас - хотіти тільки кращого для себе, але це і є джерело ваших проблем та стресів. Зрозумійте, що чашка сама по собі не робить каву кращою. Найчастіше вона просто дорожча, а іноді навіть приховує те, що ми п'ємо. Насправді, все, що ви хотіли, було просто кава, а не чашка. Але ви свідомо вибрали кращі чашки, а потім роздивлялися, кому яка чашка дісталася.А тепер подумайте: життя - це кава, а робота, гроші, становище, суспільство - це чашки. Це всього лише інструменти для підтримки і змісту життя. Те, яку чашку ми маємо, не визначає і не змінює якості нашого життя. Іноді, концентруючись тільки на чашці, ми забуваємо насолодитися смаком самої кави. Найбільш щасливі люди - це не ті, які мають все найкраще, а ті, які беруть все найкраще з того, що мають.❤️
Слово "добрий" та його похідні зустрічаються в Біблії численну кількість разів, понад 240. «…бо ви скуштували, що Господь добрий.» 1 ПЕТРА 2:3 Якщо я знаю цю істину, мені легко нею ділитися! Якщо у мене в руках є смачні цукерки, мої улюблені, у мене є що дати іншим) 🍭 Але особливим відкриттям для мене стали слова: «Гаразд, рабе добрий і вірний! Ти в малому був вірний, над великим поставлю тебе, увійди до радощів пана свого!» Де слово «добрий» стоїть на першому місці! 🫶Ось ще декілька прикладів:Бог - Добрий:Біблія неодноразово зображує Бога як доброго, милостивого та люблячого. Наприклад, у Псалмі 106:1 сказано: "Хваліте Господа, бо Він добрий, бо Його милосердя навіки". Доброта як плід Святого Духа:У Посланні до Галатів 5:22-23 сказано, що доброта є одним з плодів Святого Духа, разом з радістю, миром, довготерпінням, милосердям, вірою, лагідністю та стриманістю. Добрий Пастир:Ісус Христос називається "Добрим Пастирем", який віддає своє життя за овець (своїх послідовників). Як перевірити себе?⚠️ Маленький тест.«Добра людина винесе добро зі скарбниць свого серця, а людина зла винесе зло з глибин свого серця. Бо з уст людських злітає те, чим переповнене серце».♥️ Я так хочу почути від Ісуса: «Добра і вірна Марина!»❣️🥰 І бажаю, щоб ви теж їх почули!🙏