Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - SEPTEMBER
Додано 14 лип 2024

SEPTEMBER

@september
Кількість підписників: 56 277
Фото: 14,400
Відео: 457
Посилання: 4,200
Опис:
Співпраця тут: @september_journal Журнал прославлення сучасної української жінки Інстаграм: https://www.instagram.com/september.journal Сайт: https://september.ua

👥 Кількість підписників

56 277
Середній/День:: -13
Середній/Тиждень:: -74
Середній/Місяць:: +88

👁️ Середній перегляд на повідомлення

6 670
Середній/День:: 7,300
Середній/Тиждень:: 6,423
ERR: 11.85%

📊 Кількість повідомлень на день

1.5
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 1.5

Історія змін лого

Історія змін назви

SEPTEMBER 2025-09-26
September 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 5,690 26-06-05 14:37
Абрикосова галета-чізкейк на тісті філо 🍑Рецепт від: Valeria.matrokhina Інгредієнти: - Тісто філо — 8–10 листів - Вершкове масло розтоплене — 70 г - Мʼякий вершковий сир — 250 г - Яйце — 1 шт - Цукрова пудра - 50 г - Абрикоси ~ 500 г (можна покласти будь-які інші ягоди та фрукти) - Мигдалеві пластівці 🌟Приготування:1. Сир, жовток та цукрову пудру змішуємо до однорідного крему. Якщо хочете більшого аромату, можна додати ваніль або щіпку лимонної цедри.2. Філо розділяємо на листи, кожен щедро змащуємо розтопленим маслом. Викладаємо їх один на одного злегка навскіс — як віяло.3. У центр кладемо сирну начинку, розрівнюємо її в межах «кола» товщиною приблизно 2 см.4. Зверху викладаємо шматочки абрикоса, можна трішки змастити маслом та присипати цукром, якщо абрикоси кислі.5. Загортаємо краї тіста, формуючи бортики, змащуємо їх білком. Посипаємо зверху пластівцями мигдалю.6. Випікаємо при 180°C 35-40 хвилин, поки все не стане рум’яне й хрустке. За бажанням після можна полити медом #september_рецепти
👁 7,100 26-05-29 17:36
День міста Київ: куди сходитиВеликий гайд від SEPTEMBER🌟Квест до Дня Києва від Hey Guide та FujifilmМаршрут цьогорічного квесту створила Луїза Аляб’єва, авторка проєкту KYIV LOVER.Старт квесту відбудеться 31 травня о 11:00 на Пасажі (вхід з вул. Хрещатик). «Київська троянда» від KachorovskaЗ нагоди лончу нової капсули бренд створив святковий маршрут для побачення з улюбленим містом.Старт маршруту — 30 червня о 12:00 у магазині Kachorovska на Великій Васильківській, 14.Книжковий Арсенал4 дні розмов, книжкових покупок, відкриттів, радісних знайомств і довгоочікуваних зустрічей.З 28 по 31 травня в Мистецькому арсеналі.📚Kyiv Morning Coffee Club31.05 збираємося на великий київський двіж до Дня Києва в Kyiv Food Market. Музика, комʼюніті, спорт, денний вайб міста та special line-up.Special days від ONE BY ONEБіля магазину чекатиме стильний фудтрак та фотобудка. А також бренд випустив лімітовані футболки із вайбом міста. 30–31.05 на Великій Васильківській, 10А.Міський квест від HEY BECCA та друзівУ квесті беруть участь одна або декілька локацій від кожного партнера.І всюди на тебе чекатимуть подарунки, бонуси або спеціальні пропозиції. Гра триватиме лише один день — 31.05.2026.Flower Pop-Up with PAPAYA До Дня Києва бренд везе для вас півонії першого зрізу просто з полів. 29–31 травня.🌟Маршрут-квест від O.TAJEЗбирайте наліпки на локаціях, проходьте маршрут у своєму темпі та завітайте на Поштову площу за подарунком від O.TAJE.Екскурсія без групи від CRUMB та Сандри Струмскас за донатБренд дає карту, яка дає можливість самостійно пройти весь маршрут і подивитися уважніше на район Золотих Воріт, а також подаруночки.Київський маркет Всі. СвоїРізноманіття українських брендів одягу, декору, косметики, товарів для дому, аксесуарів, подарунків і гастрономії. 30–31 травня на Десятинній, 12.🌟Garage x Smartass. Run the CityБлагодійна міська пробіжка з Танею Твердохліб та тренерками Smartass. На фініші – свіжий фільтр та випічка у Garage.Дата: 31 травня#september_Україна
👁 7,120 26-05-24 16:01
Київ після обстрілу. Підприємці, які продовжують працювати❤️‍🩹1. Кафе–пекарня «Завертайло» на Межигірській вже закривають повністю вибиті ранковим обстрілом вікна і продовжують працювати. Обстріл не вплинув на планове відкриття третьої локації мережі – пекарні-цеху на Січових Стрільців.2. У кавʼярні-шоурумі мʼяких меблів Sita Rest Point на Білоруській ударною хвилею винесло вікна та двері, покосило балки на стелі. Готувати каву продовжують у просторі без вікон та дверей й готуються до першого Sita Sample Sale 31 травня.3. Hogo на Спаській офіційно відзначили відкриття лише напередодні, 23 травня. З самого ранку співвласник Євген Прусак через вибите вікно пригощав перехожих кавою, а його мама – солодощами. Тому Hogo тепер на сторінках усіх українських (і не тільки) медіа.4. Кафе Esco.bar на Шолуденка одразу відновило роботу та весь день пригощає відвідувачів гарячим фільтром.5. Співвласник «Афтернун» на Волоській Юрій Бездітний прибирає розбиті шибки з підлоги, щоб кафе біля Самосаду не припиняло роботу через обстріл. 6. Seaters Coffee на Хрещатику зустріли ранок з вибитими вітринами та засипаною склом підлогою, але оголосили про роботу в штатному режимі – кличуть на каву та «матюкати» ворогів разом.7. Схованій у дворику на Спаській баблтішній Tuta Tama доведеться ремонтувати двері та вікна після неповних двох місяців роботи. Заклад бере вихідні.8. Кав’ярня Espresso Window на перехресті Спаської та Межигірської до завершення робочого дня спромоглася закрити повністю вибиті вікна фанерою. 9. Російським обстрілом вибито шибки Buckcoffee на Хорива. Судячи з відео на сторінках кав’ярні, обладнання та вітрини у приміщенні вціліли. 10. У мультидисциплінарному культурному просторі Hinaus (Спаська, 9А), який готується до офіційного відкриття у червні, досі прибирають скло та рятують понівечений мозаїчний проєкт «Фонтан наповнення» за мотивами творчості Григорія Сковороди.11. Коктейльний бар Talkies Bar на Межигірській як раз оновлювали коктейльне меню, проте наразі не працюватимуть, а відновлюватимуть вхідну групу та скло на вікнах.Джерело: Віледж#september_Україна
👁 5,680 26-05-09 17:29
Що підготували бренди до Дня матері?❤️1. CICI COCO Х CHEGOСтворили підвіску для мами та доньки «Серцецвіт» символ близькості, який хочеться зберігати поруч. Дві частини, що доповнюють одна одну.2. USUAL & So BeПриходьте на шопінг разом з мамою у шоуруми USUAL та при покупці отримуйте у подарунок психологічну карткову гру So Be Yourself [для кращого пізнання себе та одна одної] 🌟special промокод LOVEMOM[-15% на увесь асортимент, лише 10.05] 3. MATIKOBest mom since…Створили кастомізовані футболки — річ, що зберігає історію. Можна обрати рік та порадувати найдорожчу людину.4. GUZEMAБренд представив серію відео з чесними розмовами між жінками, яких поєднує близькість і різний життєвий досвід. Відео кампанії вже доступні на цифрових платформах бренду, а колекція MOM WOW – на сайті та в бутиках.5. Levan Home & JUL💅Разом створили комплекти постільної білизни та ранери у кастомному дизайні. Образ тихої радості — півонія, стала головним символом колекції. Принти доповнюють фірмові написи-послання: спосіб бути поруч через деталі, які щодня створюють відчуття любові.#september_рекомендації
👁 6,770 26-04-16 17:22
6 звичних фраз, які непомітно знижують твою енергіюМи живемо у складній реальності, тож будьте добрими до себе. Саме ці тихі внутрішні фрази формують наш стан, настрій і впевненість. 🌟«Я не знаю, що мені робити»Вимикає інтуїцію, підсилює тривогуЗамість цього:«Я ще не бачу рішення, але воно вже є в мені»🌟«Я знову щось не так зробила»Закріплює самокритику і страх помилокЗамість цього:«Я вчуся. Мені можна не бути ідеальною»🌟«Все залежить тільки від мене»Створює напругу і відчуття самотностіЗамість цього:«Я можу довіряти простору. Я не одна в цьому процесі»🌟«Не можна показувати слабкість»Блокує справжні емоціїЗамість цього:«Моя вразливість — це частина моєї сили»🌟«У всіх виходить, крім мене»Порівняння забирає віру в себеЗамість цього:«Мій шлях — мій. І я йду ним у своєму ритмі»🌟«Я сама винна»Накладає зайвий тягар провиниЗамість цього:«Я можу вийти з цього досвіду з любовʼю до себе»Слова мають силу. Обирай ті, які підтримують, а не руйнують.Збережи собі, щоб повертатися до цього стану, коли потрібно #september_психологія
👁 6,020 26-04-06 17:30
Булочки-жайворонки 🐣Рецепт від Elena_motaДля 14-16 булочок вам потріно:550 г борошна 2 яйця, легко взбиті50 г цукру 50 г топленого масла13 г дріжджів350 мл молокаМолоко скип’ятити. 1/3 частину борошна залити 200 мл молока і розтерти у пасту. Тим часом дріжджі розвести у 2 ст. л. теплого молока. Коли тісто вистигне додати розведені дріжджі і поставити тісто в тепле місце, накривши рушником, на годину, піднятися.Відлийте 1/4 частину яєчної суміші, щоб потім змастити булочки. В решту додайте цукор. Цю суміш влийте в тісто, також додайте дрібку солі, решту молока і решту борошна в кілька підходів. Замісити тісто. Коли тісто буде відставати від рук, влийте розтоплене масло (охолоджене) і добряче замісіть тісто. Дайте йому постояти ще з годину (поки не виросте вдвічі). 🌟Духовку розігріти до 180 С.Тісто розріжте на 14-16 частин та розкатайте у довгі смужки. Смужки зав’яжіть у вузлик, з одного боку сформуйте дзьобик, а з іншого хвіст (то трохи важко уявити, знаю, можете подивитися відео, яке ми теж дивилися). Пташки викладіть на деко застелене пергаментом. Зробіть їм очка з родзинки ( ми розрізали навпіл) і змастіть рештою яйця. Дайте їм підрости кілька хвилин. За бажанням, посипте цукром.Випікати 20-25 хв, поки пташки не зарум’яняться. #september_рецепти
👁 5,680 26-03-10 18:01
Англійські мафіни без випікання, які залишаються свіжими і на наступний день 🌟Рецепт від Anna.simiachkoБез молока, без духовки. Пухкі всередині, з ніжною скоринкою ззовні. Ідеальні до сніданку — з маслом, яйцем або просто з оливковою олією та сіллю.🌟Нам знадобиться: • пшеничне борошно (12–13% білка) — 270 г • житнє цільнозернове борошно — 100 г • вода (20–22°C) — 255–260 г • сухі дріжджі — 2,5–3 г • сіль — 7 г • мед або цукор — 5 г • оливкова олія — 6 г • манка або кукурудзяне борошно — для підсипкиПоєднуємо пшеничне та житнє борошно з водою, перемішуємо до однорідності, накриваємо і залишаємо на 30 хвилин.Додаємо дріжджі, мед і сіль. Замішуємо 5–6 хвилин до гладкого, еластичного тіста. Я робила це в кухонному комбайні, але руками також можна.Вливаємо оливкову олію і обережно вмішуємо її, поки вона повністю не поєднається з тістом. Воно має залишатися м’яким і трохи липким.Накриваємо тісто і залишаємо при кімнатній температурі приблизно на годину. За цей час робимо одне складання — акуратно підтягуємо краї тіста до центру.Далі тісто відправляємо в холодильник на 16годин. Зручно це зробити ввечері.Перед формуванням даємо йому зігрітися близько 30 хвилин, формуємо кульки й злегка припилюємо манкою або кукурудзяним борошном. Залишаємо ще на 45–60 хвилин, щоб вони стали пухкими.Смажимо на сухій, добре розігрітій сковороді, на вогні нижче середнього, під кришкою — приблизно 5–6 хвилин з кожного боку, до рівномірної золотистої скоринки.Смачного 🌟#september_рецепти
👁 6,590 26-02-15 13:59
Що нового та цікавого придумали українські бренди у лютому? 🌟1. COOSH x HoneyCOOSH та кондитерська Honey презентували спільну капсулу до Дня закоханих. У центрі колаборації футболки з написами CALL ME HONEY та DON'T CALL ME HONEY, як два стани, що можуть співіснувати.2. Aromateque x Ruslan BaginskiyСимволи кохання від Aromateque з’явились на беретах RB. Їх можна помітити лише на консультантах Ароматеки в ЦУМі – там, де кохання має свій стиль, і свій аромат.🌟3. BEVZA Осінь-Зима 2026/27BEVZA представляє Milky Way – колекцію, названу на честь Чумацького Шляху. До ключових образів увійшли светр “Zirky”, трансформовані брюки та сукні й аксесуари.4. JULJUL презентував нову колекцію Comfort 2.0. Усі вироби створені виключно з натуральних італійських тканин преміум-сегменту. 🤍5. NUGAIAБренд зручного анатомічного відкрив свій перший шоурум у Києві, за адресою Ярославів Вал, 16.6. Новий ліппер від LipssWould you be my Valentine? Аромат ягідно-ванільного мусут та універсальний ніжно-рожевий відтінок. Кожне замовлення йде в особливому святковому пакуванні. #september_рекомендації
👁 9,180 26-02-07 12:16
Печиво-валентинка до Дня закоханих❤️Рецепт від Anna.SimiachkoІнгредієнти:Для тіста: • Вершкове масло – 120 г (розтопити до горіхового кольору) • Цукор – 90 г • Ванільний цукор – 1 пакетик • Яйце – 1 шт. • Розпушувач – 8 г • Дрібка солі • Какао – 10 г • Червоний харчовий барвник • Борошно – 130 г • Білий шоколад – 120 гДля начинки: • Вершки – 20 мл • Крем-сир –130 • Цукрова пудра – 15 г • Яйце – 20грСпочатку готуємо начинку: змішуємо крем-сир, вершки, пудру та яйце до однорідності, відсаджуємо у формочки або ж у харчову плівку і заморожуємо.Для тіста: вершкове масло ставимо на вогонь і доводимо до горіхового кольору, постійно помішуючи. Знімаємо з вогню, додаємо цукор і ванільний цукор, перемішуємо й охолоджуємо до кімнатної температури. Вмішуємо яйце, потім додаємо розпушувач, сіль, какао та червоний барвник. Поступово вводимо борошно та шматочки білого шоколаду.Формуємо печиво: у центр кожної кульки тіста викладаємо заморожену начинку, загортаємо й акуратно округлюємо. Випікаємо 10 хвилин при 190°C, потім ще 7 хвилин при 180°C. Даємо повністю охолонути й насолоджуємося ніжною текстурою. 💋#september_рецепти
👁 7,170 26-01-13 13:13
Чому зʼявився тренд на фото із 2016 року? 🌟//розповідає засновниця SEPTEMBER Марʼяна ЯнкоОстанні дні стрічка раптово повернула нас у 2016 рік. Старі фото. Зернисті кадри. Обличчя без фільтрів. Текст без змісту. Разом із цим зʼявилося багато цікавих відчуттів у тілі та думок.Мені здається, що ми ностальгуємо за станом. За часом, коли ще не потрібно було весь час щось означати. Коли контент не мусив бути корисним, правильним або продуманим. Коли ми просто фіксували життя для себе, а не для алгоритмів чи очікувань. Коли життя було простішим та легшим.🌟У 2016 році ми дозволяли собі просто проявлятися. Фото могли бути кривими. Тексти ні про що. І саме в цьому була свобода не пояснювати, ким ти є і навіщо ти тут. Нам було цікаво спостерігати за життям та проявом іншим. Сьогодні світ інший. Ми живемо в постійній напрузі, швидкості та фоновій тривозі, яка стала частиною буденності. Ми навчилися бути сильними і зібраними. Але разом із цим втратили щось дуже людське. Легкість, віру та відчуття свого життя.🌟[ Природно, що психіка шукає точку, де колись було простіше дихати. Вона дістає архіви, старі фото, старі версії нас. Вона не хоче повернутись у минуле. Їй гостро необхідно повернутись у відчуття, де нам було добре. ]Я вірю, що зараз відбувається глибший процес. Ми завершуємо великі внутрішні цикли і переосмислюємо, ким стали після всього прожитого. Ми хочемо знову доторкнутися до себе справжньої.Навіть на рівні планет цей період про повернення до суті та про зняття зайвого, де є життя без постійної потреби доводити. 2016 рік стає символом того часу та прожитого десятиріччя.Можливо, цей тренд ще про колективне зізнання у втомі. Ми хочемо простого життя.І мені здається, це дуже важливий знак. Бо коли люди починають ностальгувати за живістю, значить вона є в нас і вже рветься назовні.🌟