Джерело
@scooking787 📈📈 | пост про «Важність»або про те, як смішно спостерігати за 23,28,33 річн...
8 600 Охват/переглядів
2025-06-14 21:53
Повідомлення №2154
пост про «Важність»або про те, як смішно спостерігати за 23,28,33 річними взорваними штемпами, в яких бажання виглядати круто стоїть вище будь - яких мужських цінностей🎭—столиця прийняла красиво, ледь встиг на конфу Інкриптед, потрапив якраз на виступ Дена 8ки, кайфанув, був радий бачити підготовку на такому рівні, цікаво!!!від чого згоріло і про що той пост:(пишу внаслідок побаченого)відчутних процентів 15% відвідувачів - яскраві представники «вищої касти пафосу», камʼяне лице, луі сумочка, гуччі кофточка, і головне ..- ЗВЕРХНІЙ ПОГЛЯД, націлений на звичайних 16-18-20 річних пацанів, які на ентузіазмі ввірвалися взнати для себе шось нове, вибити знайомства, зачепитись за щось, що допоможе вискочити хоча б трошки вищена відміну від бидлячого фейсу, який просто прийшов потягнути дудку і покозиряти, але…. Покозиряти чим???відсутністю вміння допомогти слабшому замість того, щоб підлизувати сильнішому?відсутністю розуміння, що сказати дякую, можна навіть тоді, коли ти вже чогось добився?а найсмішніше, зачасту відсутністю капіталу? бо, як показує практика, чим яскравіший штемп, тим менше лаве в кишенях внаслідок чого і береться то бажання хоча б в чомусь, хоча б якось здатись «вищим» за когось…Я був на місці тих малих хлопців, і знаю чого вартує те відчуття, коли ти ніби вже так багато робиш, але ще так далеко до того, щоб розправити плечі. Коли так хочеш бути «своїм», але попереду в тебе ще стільки ситуацій, котрі дадуть зрозуміти, що бути вовком в овечій шкурі чи вівцьою в вовчій то точно не твій варіант.Додам від себе, маю 3-5 живих прикладів, коли в 2021 я просив партнерства чи коллаб, на що отримував реакцію в форматі, «львівські? А ви взагалі тут хто…» а зараз смс з проханням звернути на них увагу летять в ігнор.Топіть на своєму мужики, бо вся робота окупається і рано чи пізно найясніша картина сто процентів замінить тимчасове помутніння в вигляді гнітучих, пафосних, рубльових лохів. Доречі, величезне дякую всім, хто підходив щоб поговорити чи зробити фото, ціную і жму руку кожному вдруге!😘