Джерело
@scooking787 📈📈 | рект або х4 На днях стало відомо, що 19 липня буде реванш-бій Усик - Д...
5 100 Охват/переглядів
2025-04-28 13:59
Повідомлення №1809
рект або х4 На днях стало відомо, що 19 липня буде реванш-бій Усик - Дюбуа для мене цікава подія по 3х причинах :• бій• бет• токен команди Усика• https://www.tradingview.com/x/zRcVJcoR/жаль, шо на момент самого анонсу я лежав з температурою і не схаменувся, шоб одразу набрати, бо він вже норм сперфомив, але…дивлячись на минулі ситуації (перед 2ма минулими боями) команда тягне ріст за рахунок заливу бабок в трафло/фішки практично від анонсу і до самого бою (останній раз я особисто фарманув на тому в листопаді - грудні) після чого токен летить в дно.значить, шо надумав робити зараз, так як ідеальну твх я вже просрав і шо буде далі по ринку на токен впливає не дуже (технічно він не ходить взагалі і шось тут аналізувати змісту немає) візьму малий % ризику як під «спот ідею» і поділю обєм на 3 твх (1 десь з актулаки (поки думаю) інші 2 побачу по ситуації)план позитив - забрати х2 з токена і профіт грузанути на Усика, як наслідок забрати х4 🙇🏻♂️план негатив - засадитись і забути за гроші 😁це не рекламний пост, бо нагадаю, я не продаю рекламу(на відміну від інших пабліків, бо там ви їх скоро точно побачите, знаю що команда дуже активно скуповує інфлів, що буде для нас як позитив)маю старі контакти, думаю зможу зараз взнати в які періоди плануються плотні закупи трафла, шоб спекулювати перед ними/на них🤝🏻