Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - @scooking787 📈📈
Додано 06 січ 2025

@scooking787 📈📈

@scooking787
Кількість підписників: 22
Фото: 15
Відео: 16
Посилання: 5
Опис:
You can view and join @scooking787 right away.

👥 Кількість підписників

22
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -1

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін назви

@scooking787 📈📈 2025-10-01
787s cooking 2025-01-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 5,850 25-09-23 14:41
Як заробити пару $$$ без ризику на промці від MEXC (пост для лоу банків або тих, хто замість вбивання часу в пусту оберуть занести міні ферму і винести місячну зп кента за трошечки часу чіливши на дивані🧼)Що треба зробити?- зареєструвати акк і пройти КУС (пару хв твого часу)- Депнути 100+$ (110-150$ вистачить)- Відкрити позу на фʼючах, щоб обʼєм був 100+$ (можна фулл суму і мале плече з дзеркальною позицією на іншому аккаунті, щоб не втрачати на курсі)- Отримати 30$ бонусних на баланс, які так само хеджом (дзеркальною позою з двох аккаунтів) витягнути в реальний кешнагадаю, це 1000грн, пару хв твого часу і з можливістю зробити хоч 20+ акків, а це вже чиясь зарплатаНУ АБО, як варіант не робити хеджі а запустити 30$ одразу в якусь спекулятивну позу чи лудку, і в позитивному форматі витягнути пару соток $ (як приклад відпрацювати якийсь лістинг/розлок/раг)Посилання на промку тут - https://www.mexc.com/uk-UA/campaigns/Satori?inviteCode=1d8BWякщо хочете підбірку таких промок, де за тиждень можна виносити по пару соток на спокійному - дайте знати
👁 8,960 25-08-18 10:05
5 років назад я почав з ідеї…ідеї, яка не супроводжувалась бізнес планом, впевненим бажанням стати пізнаваним і тим більше чітким планом що, куди, як і за чим ?все, що в мене було :• розуміння, що в моменті мені таки щось вдається• страх «а що, як не вийде?»• дике бажання вирватись з дна фінансового і не тільки…5 років назад в мене не було до кого звернутись за підтримкою, позичити $, попросити поради. 0, повний 0! Тому не думай, що ти особливий, така доля в більшості молодих пацанів.Але, був вогонь в очах і захоплення в душі, від самого розуміння того, наскільки важка і цікава доля мене чекає попереду.Чи буду я вас заспокоювати і говорити, що все далось легше, ніж здавалось? - ні, бо все було набагато важче, ніж я міг собі уявити.Кожен новий етап - ніс в собі пройоби і тонну проблем. Вигорання, втрата грошей, припинення дружби, і в якомусь з етапів загублений загальний сенс.Знову ж таки, чи особливий в тому я? - ні, бо така доля в більшості молодих пацанів.Але, кожного разу, коли я бачу перед собою мужиків/дівчат в яких горять очі чисто від того, що зустрілись в живу, які готові стояти 2 години на паркінгу біля машини, аби перестріти мене і попросити пораду чи просто зробити фотку і ГОЛОВНЕ, КОЖНОГО РАЗУ КОЛИ Я ЧУЮ :«Ти, твої голосові, твоя Команда, ваше навчання зробили моє життя кращим» Я розумію - все було не просто так. І запал знову оживає, і нові цілі і завдання знову виростають в записнику.Дивлячись на фотку вище, будучи цілеспрямованим молодим пацаном 5 років назад, в 17 років… чи міг я подумати, що так виглядатиме моє буденне життя, моя реальність? Чи міг я подумати, що люди, яких я дивився по ТВ будуть приїздити, щоб привітати і проявити увагу. Чи міг я подумати, що дорослі мужики будуть говорити, - хочу бути як ти….Для більшої романтизації можна було б написати - ні. Але… відповідь - ТАК і ще раз ТАК!Тоді, коли я розповідав баті про своє «далеко не реалістичне бачення» старий говорив, розкажи мені краще щось реальне, не страдай єрундою, я вже то чув…і тільки через то, що кожного разу після тих слів я мовчки, хоч дуже нервово ПРОСТО БРАВ І ПОВЕРТАВСЯ ЗА РОБОТУ - зараз я тут.Чи я особливий? Ні. Чи вийде в тебе? Відповідь ти знаєш сам. Але, скажу так, якщо зміг я, то зможеш і ти📝Загалом, хочу дуже подякувати кожному, хто приєднався до нас на святкування і тим, хто бути поруч не зміг. Без вас - не було б нас. Міцно жму руку кожному🤝Раджу глянути, як воно було (поки монтуємо фулл випуск на ютуб) тут - https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE4MTgxMjc1NDc4MzMyNjM2?igsh=eWpheGloZWZ3Z3p4
👁 10,900 25-06-22 08:23
#крипта, що відбувається зараз і як на це реагувати?Той мув, котрий ми показали зараз я разом з Саторі вичікував не один день, його забрано, забрано смачно, але що далі ?вночі 🇺🇸 заявили про вдалу операцію з ударами по 🇮🇷 Ядерних обʼєктах, що по логіці :• повинно спровокувати Іран тиснути на Ізраїль далі та наростити тиск на Сша, як наслідок продовжити масштабування конфлікту, ринки відреагують продовженням нисхідного руху (з точки зору позиції і потенційного профіту, цей варіант мені підходить найбільше, бо судячи з постів тут, готувався я до цього довго) • за якихось додаткових умов заставити 🇮🇷 дати задню, чим спровокувати локальний позитив по даних фронтах на що ринки в моменті відреагують палками вверх, що в свою чергу дозволить забрати локальні простріли, але чи гарантує це те, що літо буде булліш? Скоріш за все ніДивно читати по більшості інфлах, що «все», йду на канікули, нічого цікавого не буде (у разі продовження конфлікту), як на мене, витягнути свій лайфчендж буде більш ніж можливо: • мовчу про шортові пози, з виходом негативних новин забрати які буде дуже просто• мовчу про раги проектів, на яких можна буде як пози забирати, так і арбітражі ловити (моє улюблене)• мовчу про базову лудку, яку ми забирали і продовжуємо забирати кожен день, цього тижня доречі взяли :$FORM Short$SQD Short$BOMB Short$MAGIC Short$ALT Funding$SPK Short$SPK Funding$BEE Short$RDO Funding$MAT Short$NAM Short$XEM Funding$SNT Funding$BRIC Shortі то лише локал лудка-спекуляції..зайнятись зараз дійсно є чим!(Там, де пише шорт, то поза не по т/а чи смарт мані😁, а відпрацювання тої чи іншої події/новини/лудки по проекту)що робити зараз? Скласти для себе план, як це зробив я, і головне - діяти по - факту подій, в такому випадку точно не помилишся!ну.. або приєднатись до мене в Саторі Клан і просто слідкувати за нашими діями/повторювати і виносити по максимуму з ринку, оформити підписку в комюніті можна написавши «хочу в Саторі» - сюдина щастя маю ну дуже багато скрінів з відпрацюваннями, фідбеками і тд, створити окремий канал для вигрузки результатів, чи заливати сюди ?
👁 8,600 25-06-14 21:53
пост про «Важність»або про те, як смішно спостерігати за 23,28,33 річними взорваними штемпами, в яких бажання виглядати круто стоїть вище будь - яких мужських цінностей🎭—столиця прийняла красиво, ледь встиг на конфу Інкриптед, потрапив якраз на виступ Дена 8ки, кайфанув, був радий бачити підготовку на такому рівні, цікаво!!!від чого згоріло і про що той пост:(пишу внаслідок побаченого)відчутних процентів 15% відвідувачів - яскраві представники «вищої касти пафосу», камʼяне лице, луі сумочка, гуччі кофточка, і головне ..- ЗВЕРХНІЙ ПОГЛЯД, націлений на звичайних 16-18-20 річних пацанів, які на ентузіазмі ввірвалися взнати для себе шось нове, вибити знайомства, зачепитись за щось, що допоможе вискочити хоча б трошки вищена відміну від бидлячого фейсу, який просто прийшов потягнути дудку і покозиряти, але…. Покозиряти чим???відсутністю вміння допомогти слабшому замість того, щоб підлизувати сильнішому?відсутністю розуміння, що сказати дякую, можна навіть тоді, коли ти вже чогось добився?а найсмішніше, зачасту відсутністю капіталу? бо, як показує практика, чим яскравіший штемп, тим менше лаве в кишенях внаслідок чого і береться то бажання хоча б в чомусь, хоча б якось здатись «вищим» за когось…Я був на місці тих малих хлопців, і знаю чого вартує те відчуття, коли ти ніби вже так багато робиш, але ще так далеко до того, щоб розправити плечі. Коли так хочеш бути «своїм», але попереду в тебе ще стільки ситуацій, котрі дадуть зрозуміти, що бути вовком в овечій шкурі чи вівцьою в вовчій то точно не твій варіант.Додам від себе, маю 3-5 живих прикладів, коли в 2021 я просив партнерства чи коллаб, на що отримував реакцію в форматі, «львівські? А ви взагалі тут хто…» а зараз смс з проханням звернути на них увагу летять в ігнор.Топіть на своєму мужики, бо вся робота окупається і рано чи пізно найясніша картина сто процентів замінить тимчасове помутніння в вигляді гнітучих, пафосних, рубльових лохів. Доречі, величезне дякую всім, хто підходив щоб поговорити чи зробити фото, ціную і жму руку кожному вдруге!😘
👁 5,100 25-04-28 13:59
рект або х4 На днях стало відомо, що 19 липня буде реванш-бій Усик - Дюбуа для мене цікава подія по 3х причинах :• бій• бет• токен команди Усика• https://www.tradingview.com/x/zRcVJcoR/жаль, шо на момент самого анонсу я лежав з температурою і не схаменувся, шоб одразу набрати, бо він вже норм сперфомив, але…дивлячись на минулі ситуації (перед 2ма минулими боями) команда тягне ріст за рахунок заливу бабок в трафло/фішки практично від анонсу і до самого бою (останній раз я особисто фарманув на тому в листопаді - грудні) після чого токен летить в дно.значить, шо надумав робити зараз, так як ідеальну твх я вже просрав і шо буде далі по ринку на токен впливає не дуже (технічно він не ходить взагалі і шось тут аналізувати змісту немає) візьму малий % ризику як під «спот ідею» і поділю обєм на 3 твх (1 десь з актулаки (поки думаю) інші 2 побачу по ситуації)план позитив - забрати х2 з токена і профіт грузанути на Усика, як наслідок забрати х4 🙇🏻‍♂️план негатив - засадитись і забути за гроші 😁це не рекламний пост, бо нагадаю, я не продаю рекламу(на відміну від інших пабліків, бо там ви їх скоро точно побачите, знаю що команда дуже активно скуповує інфлів, що буде для нас як позитив)маю старі контакти, думаю зможу зараз взнати в які періоди плануються плотні закупи трафла, шоб спекулювати перед ними/на них🤝🏻
👁 6,700 25-01-09 18:02
BTCТорги продовжуються в рамках htf балансової структури Value Area 93500-99900$.Наразі тестується зона VAL даного діапазону справедливих цін та об'ємно-кластерна активність по ліву сторону.- Після перетину VAL, в зоні тесту аномалій 93120-91950$, утворились фільтрації об'єму, які вказуються на лімітне поглинання ринкових продаж покупцем. Така активність на нижній границі вже неодноразова.- Було захоплено початок масиву довгострокової ліквідності Bid, а саме відмітки 93000$ та 92000$. Нижче досі розміщується частина лімітної ліквідності, як предиктивний намір відкупу.- Ліквідації крупних нереалізованих позицій в ринку в більшості на стороні шортів, найближчі на цінах починаючи з 95960$ та 97480$.Очікується чергова ротація в рамках глобального балансу VA 93500-99900$ до ядра РОС 98000$ та верхньої границі VAH 99900$. Робота в пріоритеті на Mean reversion.Доволі сильний selling pressure по нижній границі поки успішно стримується лімітним Absorption покупця.Результатом такого попиту можливий висхідний пробій актуальної VA до магнітів на 105000$ та 110000$.Окрім позитивних факторів, присутні часткові ознаки патерну піджиму до VAL.Повторний ретест 93120-91950$ без ознак ефективного покупця може ініціювати сильну інвалідацію з викидом крупного об'єму на продаж, акумульованого в даній VA.#analytics #cluster #crypto #SunnersCommunity | Чат | Х | Instagram | YouTube | Discord