Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ruslan ® Rokhov
Додано 06 гру 2025

Ruslan ® Rokhov

@rokhov
Кількість підписників: 830
Фото: 2,420
Відео: 221
Посилання: 1,340
Опис:
Канал політтехнолога, експерта з питань демократії, місцевого самоврядування та розвитку, керуючого партнера компанії PGR Consulting Group LLC, співзасновника Офісу розвитку публічної політики, Виконавчого директора Мережі Вільних Людей Руслана Рохова.

👥 Кількість підписників

830
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -6

👁️ Середній перегляд на повідомлення

495
Середній/День:: 395
Середній/Тиждень:: 473
ERR: 59.64%

📊 Кількість повідомлень на день

2.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.7
Середнє за день: 2.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 247 26-02-13 12:41
Після цього НАТО має попросити Україну про вступ в альянс з нами«Ми в дупі», – так охарактеризував один з командирів ситуацію після військових навчань, які країни НАТО провели в Естонії.Події цих навчань, деталі яких публікуються вперше, виявили серйозні тактичні недоліки й вразливості в умовах інтенсивних бойових дій із застосуванням дронів, пише The Wall Street Journal. Навчання під назвою Hedgehog 2025 охопили понад 16 тисяч військових із 12 країн НАТО, які тренувалися разом з українськими фахівцями з безпілотників, зокрема з бійцями, залученими з передової.Одна команда приблизно з 10 українців, яка виконувала роль противника, провела контратаку проти сил НАТО. Приблизно за пів дня вони умовно знищили 17 одиниць бронетехніки та здійснили близько 30 «ударів» по інших цілях.«Загалом результати були жахливими для сил НАТО», – каже координатор безпілотних авіасистем Естонської ліги оборони Айвар Ханніотті, який нині працює у приватному секторі як експерт з безпілотних систем.https://lb.ua/news/2026/02/13/722125_mi_dupi_viyskovi_navchannya.html
👁 180 26-02-11 11:47
Розповідав днями Телеканалу FREEДОМ про політичну ситуацію в Угорщині. Орбан оголосив Україну і Брюссель своїми ворогами. Образ ворога потрібен для мобілізації свого електорату. Лякання виборців наслідками нашої євроінтеграції та апеляція до ігнорування волі угорців покликані розширити цільову аудиторію партії Орбана «Фідес», щоб переломити ситуацію на мажоритарних округах. До Національних зборів Угорщини (парламенту) обирають 199 депутатів. Роблять це за змішаною системою. Пропорційно, тобто за партійними списками, обирають 93 депутата. Тут, як показували крайні соціологічні дослідження, партія Орбана поступається опозиційній партії Тиса, яку очолює Петер Мадьяр. За даними крайнього опитування Інституту «Publicus», серед виборців, які вже визначилися, за «Тису» мають намір голосувати 48%, а за партію чинного прем’єр-міністра Віктора Орбана «Фідес» – 40%.Відтак, команда Орбана хоче перемогти в більшій кількості мажоритарних округів, де вибори однотурові. Адже 106, більшість складу парламенту, обирається саме на них. Ідея полягає в тому, щоб отримати відносну перемогу, маючи більше голосів ніж всі опозиційні кандидати. Для цього тіньовими шляхами відбувається фінансове «стимулювання» участі, аби такі кандидати відібрали голоси від висуванців партії «Тиса» Петера Мадьяра.Відповідно до задуму, консолідація через залякування право-консервативного електорату довкола висуванців «Фідеса» має допомогти набрати на кілька відсотків більше від основних опонентів. Єдиний спосіб протидіяти цій схемі — це визначення єдиних кандидатів від опозиції, як це робили в Україні у часи Януковича.Якщо менш рейтингові партії отримають підтримку для свого кандидата від «Тиси», в обмін на відмову від висування на інших округах, тоді Орбана можна буде усунути від влади.Для цього Петер Мадьяр має провести відповідні перемовини, поступившись рядом мандатів, пропорційно рейтингам інших опозиційних партій.Пожертвувати мандатами для спільної перемоги є єдиною успішною стратегією.Кампанія має бути побудована як єдиний фронт проти Орбана. Боротьба з корупцією є хорошим, але недостатнім посилом «Тиси».Схрестимо пальці і вболіваємо за поразку агента кремля 🤞
👁 1,920 26-02-04 11:03
Презентую січневе дослідження компанії Info Sapiens в рамках U electoral data Project Зеленський своїми призначеннями в січні додав оптимізму щодо правильності вектору руху України. Кількість тих, хто критично ставиться до напрямку руху країни зменшилось. В січні 2026 року 47,7% вважало, що країна рухається не туди. В той час, коли в грудні 2025 року таких було 49%. Водночас спостерігається зростання кількості тих, хто схвально оцінював напрямок руху — так було 39,1% у січні. В той час як у грудні їх було 35,8%.Призначення Кирила Буданова не лише додало Президенту України схвальних оцінок, але й електоральних дивідендів.Рейтинг Володимира Зеленського зріс з 23,9% у грудні 2025 року до 26,8% у січні 2026 року.Водночас призначення очільником ОП додало електоральної підтримки і Буданову. Його рейтинг зріс з 4,2% в грудні 2025 року до 7,7% в січні 2026 року, що є третім електоральним рейтингом в Україні.Другий в рейтингу залишається Валерій Залужний, підтримка якого падає. В грудні 2025 року на умовних президентських виборах за колишнього головкома були готові голосувати 17,1%, а в січні 2026 — лише 14%.Четвертий в рейтингу Петро Порошенко, який хоч і поступився новому керівнику ОП третім місцем в рейтингу, але зміцнив рівень власної підтримки. В грудні 2025 за колишнього президента готові були голосувати 4,3%, в той час як у січні 2026 — 5,2%.Решта політиків не зазнали значущої корекції рейтингів. По партіям все стабільно, окрім зростання рейтингів умовної Партії Буданова — її рейтинг зріс з 6% до 9% з грудня до січня відповідно.Детальніше про все у презентації 👆
👁 157 26-01-21 10:22
Коли середні держави критикують економічний тиск з одного боку, але мовчать, коли він походить з іншого, — ми залишаємо табличку у вікні.Це означає будувати те, у що ми заявляємо, що віримо. Замість чекати на відновлення старого порядку — створювати інституції та угоди, які працюють так, як про них заявлено.І це означає зменшувати важелі, що дозволяють примус. Побудова сильної внутрішньої економіки завжди має бути пріоритетом кожного уряду. Міжнародна диверсифікація — це не просто економічна обережність; це матеріальна основа чесної зовнішньої політики. Країни здобувають право на принципову позицію, зменшуючи власну вразливість до помсти.Канада має те, чого хоче світ. Ми — енергетична наддержава. Ми володіємо величезними запасами критичних мінералів. Ми маємо найосвіченіше населення у світі. Наші пенсійні фонди — одні з найбільших і найрозвиненіших інвесторів у світі. Ми маємо капітал, таланти та уряд із надзвичайною фіскальною спроможністю діяти рішуче.І ми маємо цінності, до яких прагнуть багато інших.Канада — це плюралістичне суспільство, яке працює. Наш публічний простір гучний, різноманітний і вільний. Канадці залишаються відданими сталості.Ми — стабільний, надійний партнер у світі, який є чим завгодно, але не стабільним, — партнер, який будує й цінує довгострокові відносини.Канада має ще дещо: усвідомлення того, що відбувається, і рішучість діяти відповідно.Ми розуміємо, що цей розрив вимагає більшого, ніж адаптація. Він вимагає чесності щодо світу таким, яким він є.Ми знімаємо табличку з вікна.Старий порядок не повернеться. Ми не повинні за ним тужити. Ностальгія — не стратегія.Але з цього розлому ми можемо побудувати щось краще, сильніше й справедливіше.Це завдання середніх держав, які мають найбільше втратити у світі фортець і найбільше здобути у світі справжньої співпраці.Великі мають свою силу. Але ми теж маємо дещо — здатність припинити удавати, назвати реальність, зміцнити власну силу вдома і діяти разом.Це шлях Канади. Ми обираємо його відкрито й упевнено.І це шлях, відкритий для будь-якої країни, готової пройти ним разом із нами».
👁 255 26-01-17 13:15
Корупція дійсно дуальна, але я хочу посперечатись з автором тексту про її природуМи вже говорили з колишнім головою НАЗК про природу корупції. Олександр Новіков висловив позицію Гарвардської школи, яка вважає корупцію не проблемою, а способом її вирішення. І я з ним погоджуюсь.Корупція має дві складові:1) коли система регулювання дизфункціональна і для отримання потрібного рішення субʼєкт мусить «подякувати» тому, хто його ухвалює;2) коли субʼєкту ухвалення рішення є потреба повертати гроші, які були витрачені на отримання посади;Перше ми не вирішимо, доки у владі не буде тих, хто буде вирішувати дизфункцій системи, які стримують приватну ініціативу.А друге не зникне доти, доки буде потреба повертати гроші за отримане владне крісло.Відтак, обидві проблеми вирішуються в єдиний спосіб — приводу за гроші громадян до влади політиків, які будуть виправляти дизфункції системи.Про це я говорив неодноразово з різними головами партії, в тому числі з Олександром Корнієнко. А також з Головою Міжнародного Фонду «Відродження» Олександром Сушко, з яким співпрацюємо в сфері підготовки відповідних “policy proposal”.Потрібно боротись з причинами, а не наслідками. Тоді і зникнуть всі ці реаліті шоу з викриттями НАБУ.Тут відео, яке опублікував 31 грудня 2025 року, в якому детально пояснюю причини поточного стану речей та способів їх викорінення 👇🏼https://youtu.be/V1ic8hXiigE?si=eRswAr6K2MpO0o_j
👁 172 26-01-15 09:42
ЩО ОЗНАЧАЮТЬ КАДРОВІ РОТАЦІЇ ЗЕЛЕНСЬКОГО ТА ЧОМУ ТРАМП ПЕРЕХОДИТЬ НА МОВУ СИЛИ. РУСЛАН РОХОВ У КАБІНЕТІ ЕКСПЕРТІВЛогіка управління державою в Україні стрімко змінюється, і 2026 рік починається з рішень, які остаточно демонструють відхід від формальних норм на користь фактичної концентрації влади. У новому випуску Кабінету експертів політичний аналітик та виконавчий директор Мережі Вільних Людей Руслан Рохов пояснює, що концентрація влади в Офісі президента не є відхиленням від норми, а закономірністю української політичної системи.На початку ефіру ведучий Руслан Кухарчук звертає увагу на те, що новий рік навряд чи буде «нудним» для українців. Він констатує, що 2026-й одразу позначився як рік змін, причому як у внутрішній політиці, так і в міжнародному контексті.Говорячи про внутрішні процеси, Кухарчук звертає увагу на концентрацію владних повноважень в Офісі президента, заміну керівника та першого заступника, а також серйозні кадрові зміни у спецслужбах. Руслан Рохов зазначає, що сам підхід президента до управління державою залишається незмінним. За його словами, попри те, що за Конституцією президент не є керівником виконавчої влади, де-факто він завжди намагається керувати процесами. Аналітик наголошує, що зміни в Офісі президента не означають зміни самої логіки управління. «Єрмак абсолютно ідентично виконував функцію представника президента, який здійснював кулуарне неформальне керівництво всіма іншими інститутами», – говорить він, підкреслюючи, що така модель не передбачена Конституцією, але фактично діє багато років.Рохов звертає увагу на історичне коріння цієї практики, нагадуючи, що Банкова завжди залишалася місцем, де зосереджувався реальний вплив. «Є реальна влада без відповідальності за рішення», – підкреслює він, зазначаючи, що це стало сталою традицією, яка передається від президента до президента.Дивіться новий випуск КЕ на нашому ютуб-каналі.
👁 227 26-01-09 16:18
Господарі, а не гості — акціонери республіки, а не піддані!Черговий удар по критичній інфраструктурі залишив велику кількість громадян без доступу до тепла та без доступу до світла.І тут багатьом стало очевидно, що залежність від рішень інших, що залежність від належної підготовки когось, що залежність від очікування турботи і піклування з боку чиновників, це робити з себе залежну від дорослих дитину.Ті власники індивідуального житла, які самотужки оснастили його інверторами, екофло та генераторами, мало відчули черговий злочинний удар росіян по критичній інфраструктурі. Ті власники квартир, які домовились з сусідами в ОСББ про купівлю всього цього для спільних потреб багатоквартирного будинку, які мають свій ІТП, також мало відчули наслідки нічного обстрілу.Найбільш вразливими виявились мешканці багатоквартирних будинків з централізованим опаленням. Ті, які не мають незалежних джерел генерації чи накопичення електроенергії. Ті, які не мають ОСББ, і не домовлялись з сусідами про підготовку до можливих наслідків повітряних ударів росіян.В цих обставинах, вони заручники належної підготовки до таких ризиків місцевого самоврядування та органів державної влади.Всі бачили купу новин про капітальні видатки, необовʼязкові ремонти, благоустрій чи озеленення. Купу грошей як з бюджету місцевого самоврядування, так і з держбюджету, можна було пустити на деконцентровану систему генерації тепла та електроенергії. 4 роки про це багато розмов, але мільярди емоційно вкладають в сумнівні статті видатків.Цілий Віце-премʼєр-міністр з відновлення — Міністр регіонального громад, чи як вже воно там зараз називається, Олексій Кулеба не зміг пояснити навіщо витратили понад мільярд гривень на відновлення лікарні в Ізюмі, яку потім було знищено. Сказав, що то було емоційне рішення. 🤷🏻‍♂️Якщо нема нема господарів в громаді чи в міністерствах, мислити як господарі мають громадяни.Потрібно аналізувати ризики і готувати рішення, які нам потрібні. Готувати проекти рішень і наполягати на їх ухваленні. Ну, або купувати будинок і забезпечувати свою повну автономність у ньому власними грошима.Але абсолютно всіх проблем так не вирішити. Ну і на доважок, ми скинулись податками, щоб вирішувати проблеми.Залишилось лиш набути спроможність впливати на їх ефективне використання.Якщо хочете впдивати, долучайтесь до Мережі.Мережа Вільних Людей: гуртуємось, щоб впливати❗️✊🏻
👁 174 26-01-09 09:39
Вранці мама запитує, чи чули ми вибухи. Сказав, що так, але був здивований запитанням, бо ця ненормальність вже давно є нормою для нас.А потім мені, як «слоупоку», дійшло, що для мами це перші пережиті повітряні бої над будинком. Дзижчання «шахедів», які з наростаючою гучністю наближаються, а потім віддаляються. Ну і звісно вибухи 💥, після черг Мобільно вогневих груп. Я не рахував, бо це для мене був звичний контекст, але було чуто кілька вибухів точно.Повітряні сили повідомили про 278 засобів повітряного ураження, траєкторію яких відслідковували. Повідомляється, що 244 цілі — біля 88% — знешкоджено.З мапи повітряних ударів видно, що Київщина була пріоритетною ціллю для рашистів. Комбінований удар з використанням БпЛА, крилатих ракет та балістики.За попередніми даними Повітряних сил, станом на 09.00, протиповітряною обороною збито/подавлено 244 повітряні цілі:– 226 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера (безпілотників інших типів);– 8 балістичних Іскандер-М/С-400;– 10 крилатих ракет “Калібр”.Щира подяка всім, хто відбивав атаку рашистів 🤝🏻На жаль, зафіксовано влучання 18 ракет та 16 ударних БпЛА на 19-ти локаціях. Серед влучань був «горішник», яким вдарили по Львівщині.Співчуття родинам загиблих та постраждалих 🙏🏻
👁 203 26-01-04 12:03
Про публічну позицію військових та відповідь Зеленського на питання про МалюкаДрапатий, Редіс, Білецький і ряд інших військових висловились, що Малюк на своєму місці. Різними словами та прикладами кожен описав, чому він корисний та ефективний на посаді, яку обіймає. Власне, я також писав, що змінювати всіх одномоментно — це створювати більше ризиків, ніж можливостей. Особливо в обставинах того, що Сирського не планують міняти.Такий підхід виглядає як спроба змінити на посадах лише тих людей, які своїми результатами здобули на них велику суспільну підтримку та довіру. Можливо була якась інша логіка закладена, але зі вчорашнього спілкування з журналістами вона не була розкрита.Натомість, прозвучала відповідь, що президент не збирається змінювати рішення щодо ротацій, не дивлячись на думку авторитетних військових.В умовах культури врядування, яка склалась, це поганий сигнал для суспільства.Ряд ефективних і успішних на полі бою військових лідерів кажуть, що так робити не добре. І відповідь, яка сигналізує, що Верховному головнокомандувачу не дуже важлива позиція досвідчених військових керівників, дуже невдала.Демократія цінна тим, що підвищує якість ухвалюваних рішень. В умовах війни, демократії місця не багато. Але від цього потреба в якісних рішеннях не зменшується. Для підвищення якості рішень в умовах війн. важливо побудувати кабінетний принцип ухвалення рішень — коли ключові відповідальні готують проекти рішень, брифують на засіданні кабінету президента, інші можуть висловити пропозиції, зауваження чи іншу конструктивну критику, а лише потім має ухвалюється рішення.З реакції військових зрозуміло, що ніхто так рішення в темі кадрових ротацій в секторі нацбезпеки та оборони не ухвалював. Про інші сектори навіть сенсу говорити нема…В умовах відсутності субʼєктного парламенту така практика дуже шкідлива для України, якщо не сказати загрозлива. Рішення мають бути максимально ефективні, а не максимально свої.Це безвідносно питання Малюка. Це стосується всіх рішень в умовах правового режиму воєнного стану. З огляду на призначення Буданова та Кислиці в ОП можна припускати, що думки схиляються в бік Кабінету.Але Кабінет - це не місце нарізання задач, а місце - де треба вислухати присутніх. Його складають, щоб запитати про варіанти рішення перед тим, як його ухвалювати.Сподіваюсь, що на «Банковій» задумаються над написаним…
👁 218 26-01-03 18:27
На посаду Держсека в Кабінеті Зеленського призначать Сергія КислицюНі, ви не помилились, на посаду Держсека. Де-факто, пан посол буде займати в команді Зеленського таку ж позицію, як і Марко Рубіо в команді Трампа.Це призначення відбулось слідом за призначенням Віце-президента України генерала Кирила Буданова.Те, що серйозні люди, які відігравали важливі ролі на критичних напрямках держуправління, переходять в ОП, говорить нам про продовження ОПократії.І це я пишу без жодних позитивних чи негативних епітетів. Просто маємо таку ситуацію як факт, який маємо прийняти.Зеленському такий стиль управління зрозумілий та зручний. Хоча, за вийнятком Ющенка, роль «банкової» була ключова в управлінні державою в кожного президента.Тому питання потреби редизайну Конституції після війни буде очевидним: тут або труси слід вдягти, або хрестик зняти.Якщо у нас всі президенти хочуть керувати, а не бути гарантами — треба визнати цей інститут влади головним у виконавчій гілці, і збалансувати його іншими інститутами, зокрема сильним парламентом та судовою гілкою влади. Щоб при президентському форматі в нас депутати мали недоторканність і могли йому оголосити імпічмент.Або маємо зафіксувати, що керує уряд і позбавити президента всіх виконавчих функцій, до рівня ФРН. І при цьому припинити обирати його всенародно. Бо при всенародних виборах будь-який президент, не дивлячись на те, що написано в його повноваженнях, буде домінувати в політичній системі через найбільшу легітимність.Має бути або - або, але не так як є. Бо в нас культура врядування, яка склалась де-факто, сильно розбігається з написаним в Конституції, де-юре.Писали з колегами Борисом Малишевим та Олександром Марусяком про це ще в 2021 році в колонці «Країни гублять погано здизайновані Конституції».На мою думку урядове керівництво через формування парламентської більшості кращий спосіб врядування, але політично здійсненний лише президентський формат.То ж треба домовитись про те, а як же буде після. Бо в Володимира Олександровича урядового управління точно не буде. Посилання на нашу статтю 👇https://blog.liga.net/user/rrokhov/article/41925