Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Rahim Itegez і не тільки
Додано 14 лип 2024

Rahim Itegez і не тільки

@ri_catalogue
Кількість підписників: 134
Фото: 1,200
Відео: 39
Посилання: 137
Опис:
для замовлення пишіть @satan_likes_me
Джерело

Rahim Itegez і не тільки | привіт! я вже трохи більше місяця відпрацювала в майстерні з виробницт...

Логотип телеграм спільноти - Rahim Itegez і не тільки Rahim Itegez і не тільки @ri_catalogue
105 Охват/переглядів 2025-10-11 17:34 Повідомлення №1433
привіт! я вже трохи більше місяця відпрацювала в майстерні з виробництва ортопедичного взуття і хочу трохи розповісти про це.взагалі, я не зовсім працюю, я проходжу аусбілдунг. у Німеччині так називається система дуальної освіти, при якій людина освоює якусь професію, проходячи реальну практику на виробництві і теорію в Berufschule (ПТУ по-нашому). я ходжу в майстерню 4 дні на тиждень з 7 до 16 години і роблю там всяку роботу руками, а 1 день на тиждень ходжу в беруфшуле з 8 до 15 і слухаю лекції. Навчання триває 3 роки, але якщо ти молодець і руки у тебе не з дупи, то можна скоротити до 2 років (такий мій план)я відпрацювала вже півтора місяця і поки що мені все дуже подобається. мені цікаво дізнаватися нове, цікаво саме те, що я вчуся/працюю в компанії ортопедичного взуття, тому що там ніколи немає двох однакових черевиків і всі моделі дуже різні. Ну і те, що ортопедичне взуття — це медичний продукт, теж приваблює мене, тому що ніби така робота допомагає людям комфортніше рухатися, полегшувати біль, допомагає уповільнити розвиток якихось хвороб скелета і т.д.зараз багато моєї уваги йде на це, мені потрібно освоювати нову професію ще й німецькою мовою, і тому я зовсім мало (точніше, зовсім не) займаюся одягом), хоча ті замовлення, які надходять, ми, звичайно, відшиваємо і відправляємо.я поки завантажу фотографії та відео, а ви, якщо у вас є питання, сміливо задавайте))