Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Rahim Itegez і не тільки
Додано 14 лип 2024

Rahim Itegez і не тільки

@ri_catalogue
Кількість підписників: 134
Фото: 1,200
Відео: 39
Посилання: 137
Опис:
для замовлення пишіть @satan_likes_me
Джерело

Rahim Itegez і не тільки | знаєте, що я зрозуміла відколи використовую додаток для ведення гардер...

Логотип телеграм спільноти - Rahim Itegez і не тільки Rahim Itegez і не тільки @ri_catalogue
60 Охват/переглядів 2025-01-28 16:23 Повідомлення №1316
знаєте, що я зрозуміла відколи використовую додаток для ведення гардеробного щоденника (якщо можна його так назвати)? що у бренді катастрофічно не вистачає "верха".я зрозуміла, що в мене є купа класних суконь і я їх все дуже люблю і мені подобається їх носити, але я працюю вдома і рідко кудись виходжу, і, відповідно, рідко одягаю всю цю красу.загалом, у холодну пору року я щодня одягаюся досить однаково – штани/оверсайз футболка/світшот чи светр. останнім часом ще часто почала носити кімоно з футера з начосом. мені із цим взагалі окей, я писала, що хочу, щоб у мене була просто уніформа, яку я ношу щодня, так воно в принципі й виходить. але поки я над усім цим розмірковувала, я прийшла до думки, що сукня, все-таки не така універсальна річ і скоріш за все, більшість з нас/вас сукні щодня не носять. і тому потрібно додати більше верха!тому що мені здається зі штанами в Rahim Itegez загалом проблем немає. я б додала додам ще пару моделей штанів, яких, як мені здається, не вистачає, можливо ще одну спідницю. а ось над різноманітнішим та утилітарним верхом (при чому на всі сезони) треба подуматичи є у вас думки чого вам не вистачає в гардеробі?