Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ревізор
Додано 14 лип 2024

Ревізор

@revizor_odessa
Кількість підписників: 4 214
Фото: 2,640
Відео: 675
Посилання: 2,100
Опис:
Український інформаційно-аналітичний канал: правда без прикрас

👥 Кількість підписників

4 214
Середній/День:: -26
Середній/Тиждень:: -20
Середній/Місяць:: +96

👁️ Середній перегляд на повідомлення

8 056
Середній/День:: 9,480
Середній/Тиждень:: 7,571
ERR: 191.17%

📊 Кількість повідомлень на день

2.3
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 2.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,460 26-06-10 19:45
⚖️ ДБР НАЗДОГАНЯЄ БОРИСОВА▪️Дарма сподівався, що купив правосуддя. Колишній начальник Одеського ОТЦК та СП Оперативного командування “Південь” Сухопутних військ ЗСУ Євген Борисов, який досі не притягнутий до відповідальності за корупцію, 10 червня знову був затриманий співробітниками ДБР. ▪️Цього разу на блокпосту Одеської трасина виїзді з Києва правоохоронці зупинили позашляховик BMW, одним із пасажирів якого був колишній одеський військком, і провели обшук в межах розслідування кримінального провадження щодо легалізації коштів, отриманих незаконним шляхом. Деталі операції ДБР повідомить згодом. 🔺Гроші вирішують не все: корупціонер Є.Борисов зарано повірив у свої сили - справу його не завершено, попереду суворий суд і вирок. Відпущення гріхів - тільки через каяття🧰 Матеріали по темі:️Пенсія мільйонера Борисова️У Борисова адвокат Януковича️УБД за $2000 від Борисова️Експедитор корупції Борисов️Заставодавці Борисова️Страх мародера Борисова▪️”Міндіч” Залужного️Президент забув Борисова?🧰 Кейс Борисова Є.М.🧰 Суд над Борисовим Є.М.🧰 Кейс покровителів Борисова🧰 Кейси одеських військкомів#ТЦК #Борисов #мобілізація🇺🇦 РЕВІЗОР: ПІДПИСАТИСЯ
👁 7,930 26-06-09 14:48
🔻АУДИТ ЧИНОВНИКІВ ТОТ▪️Студенти (перспективне майбутнє) владі не потрібні - їхню кількість зменшують, щоб мобілізувати. Натомість збільшують або принаймні не скорочують кількість чиновників (непотрібне сьогодення). Мова навіть не про тотальне зменшення кількості чиновників з метою оптимізації витрат на неефективну роботу - досі існують органи влади та силові структури (прокуратура, поліція) територій, які Україна тривалий час не контролює - Крим, Донецька, Луганська області, окремі райони Запорізької та Херсонської. Виділяються бюджети, чиновники на посадах, отримують зарплати з кишень платників податків неокупованої частини країни. Тільки в Луганській ОВА працевлаштовані і заброньовані від мобілізації біля 5 тисяч чиновників!▪️Вам скажуть, що розпустити цих чиновників - означатиме визнати окупацію, але це не так. Можна зберігати юридичну реєстрацію структур влади та силовиків тимчасово окупованих територій, але до звільнення земель не зберігати на посадах дармоїдів. Однак для влади існування органів, які нічим насправді не керують, вигідне: можна працевлаштувати родичів, друзів і коханок, утримувати їх за бюджетний кошт (гроші платників податків), можна тисячами продавати бронь від мобілізації (цим зловживають всі органи влади, держпідприємства та комунальні установи) і навіть отримувати (під розкрадання) чимале державне фінансування за цілою низкою програм. 🔺Чиновники органів влади тимчасово окупованих територій мають першими підлягати мобілізації, щоб якнайшвидше звільнити українські землі і відновити на них українську (точніше - свою) владу. Інакше навіщо нам чиновники незвільнених територій?🧰 Матеріали по темі:Аудит популізму️Аудит витрат на війну️Аудит мобілізації️Аудит оборони️Аудит корупції️Аудит чиновників ТОТ#правда🇺🇦 РЕВІЗОР: ПІДПИСАТИСЯ
👁 7,490 26-06-08 12:06
🤨 ТЦК, СІЗО І ТАПКИ▪️Соцмережі обговорюють відео, на якому у камері СІЗО знущаються з (опущеного) співробітника ТЦК. Офіційна заява ДКВС України про відсторонення керівництва Одеського СІЗО дає підстави припустити, що відео достовірне. ▪️Нелюдські умови утримання увʼязнених та знущання співробітників пенітенціарної служби (37,7 тисяч вертухаїв + кілька тисяч курсантів у профільних навчальних закладах досі не на фронті) над увʼязненими - не новина. Спецназ тренується на вʼязнях придушувати заворушення. “Суки” (прислуга режиму з числа увʼязнених) катують інших вʼязнів, вибивають гроші для керівників СІЗО. Адміністрації тюрем монетизують заборону: продають телефони і смартфони (інакше як з’явилося відео?), алкоголь, наркотики, право сидіти у кращій камері тощо… На порушення прав увʼязнених влада в Україні закриває очі - це метод упокорення і корупційний бізнес (як і будь-яка інша гілка влади).▪️Тцкшникам варто подивитися, як працює система: сьогодні вони визискують і знущаються над співвітчизниками, завтра визискуватимуть і знущатимуться над ними. Влада однією рукою штовхає на злочин, а іншою запроваджує відповідальність, адже розуміє - надане право на свавілля потім доведеться приборкати. Закон жанру: всіх учасників репресій неодмінно репресують, тільки-но вони стануть непотрібні.▪️Ментів та інших силовиків тримають в увʼязненні окремо, а тцкшників - разом з іншими вʼязнями. Це сигнал людоловам: влада не вважає їх надійною опорою режиму, ситуативно використає і не захищатиме. Далі вони потраплять у жорна співкамерників, які працюють на адміністрацію СІЗО - вибиватимуть з них кошти і принижуватимуть так само, як вчиняли вони. Саме це відбувається у наведеному відео. ▪️За оприлюдненою ГО "Нон-Стоп Україна" інформацією, кожен новоприбулий до Одеського СІЗО стикається з вибором: заплатити від $2 000 до $15 000 або пройти через “прес-хату” - так в ізоляторі вибудувана система залякування та здирництва грошей.Одним із постраждалих став працівник ТЦК у якого вимагали $10 000, а коли з’ясувалося, що таких коштів він не має - почалися приниження та тиск. Інформація про учасників злочинного угруповання посадових осіб СІЗО та “сук” - за посиланням. 🔺А тим часом влада зняла і поширює агітку про важкі будні людоловів з ТЦК - і навіть виставила цей “шедевр” вітчизняного кінематографу на фестиваль. Театр абсурду!🧰 Матеріали по темі:️Зекам перспективи кращі️Чому вертухаї поза фронтом?️Покарані двічі ️ОЗУ “ТЦК та СП”Корупційні схеми військомівРяджені прислужують ТЦК: ч.1; ч.2; ч.3; ч.4; ч.5️Одеські ТЦК: корупція і хамство️Гримаси мобілізації: ч.1; ч.2️Зупиніть свавілля ТЦК!️Чому ТЦК зняли шеврони️Зашквар одеського військкома️Послідовник Борисова: Пуйко️Портрет людолова: Пуйко️ТЦК, СІЗО і тапки🧰Корупційна мобілізація🧰 Справи одеських військкомів#мобілізація #правда🇺🇦 РЕВІЗОР: ПІДПИСАТИСЯ
👁 8,880 26-06-07 07:08
⁉️ЯКА МЕТА ВІЙНИ?▪️Що б не розповідали пропагандисти про патріотизм і захист Батьківщини, насправді війна між московськими і київськими корупціонерами триває за право визискувати Україну і українців. Методи упокорення, примусу і визиску росіянами на окупованих і неросіянами на неокупованих територіях - однакові: примусова бусифікація, вилучення майна, непосильне оподаткування, свавілля чиновників і силовиків, а також повна безправність українців спостерігаються по обидва боки фронту. ▪️Поки прості українці воюють, непрості насолоджуються життям і непогано заробляють, у тому числі на війні:️Монетизація мобілізації️Монетизація піхоти️Монетизація вторгнення️Монетизація ядерного удару️Монетизація закриття вишів️Монетизація лудоманів️Монетизація біженців️Монетизація ударів дронами🔺Після завершення війни (за будь-якого результату) визискувати Донбас і розкрадати гроші на його відновленні буде хто завгодно, тільки не захисники (завойовникам теж дістануться лише унітази). Тому що воювати і гинути - справа бідних, а заробляти на війні і користатися результатами - справа розумних. 🧰 Матеріали по темі:Аудит популізму️Аудит витрат на війну️Аудит мобілізації️Аудит оборони️Аудит корупції#правда🇺🇦 РЕВІЗОР: ПІДПИСАТИСЯ
👁 8,440 26-06-06 05:25
🔺МОНЕТИЗАЦІЯ РАКЕТ І ДРОНІВ▪️Для простих людей війна - це горе і страждання, а для непростих (хто при владі і навколо неї) - бізнес і прибуток. Офіційні звіти військових та дописи пропагандистів про успішні українські атаки чи відбиття ворожих - це перш за все маркетинг, просування товарів військового призначення і чийсь заробіток.▪️Монетизація ударів ракетами і дронами відбувається по обидва боки фронту. Війна - не тільки полігон, але й демонстрація ефективності товару потенційним покупцям. Дрони витіснили з поля бою важку броньовану техніку, отже витіснили з ринку її виробників - замість них ринок озброєнь займуть виробники ракет і дронів. Для цього бізнесу потрібна тривала війна, її завершення суттєво зменшить попит. Це пояснює небажання обох сторін домовлятися про мир, тому що мир обмежить їхню владу і заробітки. ▪️Українська сторона війни просуває “сімейну” компанію влади “Fire Point” на чолі з Міндічем, Штілерманом та іншими добрими людьми неукраїнського походження та громадянства. У виробництво вливають мільярди гривень українських платників податків, а також гроші інвесторів. Заробляють не лише на виробництві та продажах, але й відмиванні через компанію (а також банки та НБУ!) грошей акціонерів, адже ніхто ніколи не підрахує скільки насправді вистріляли засобів ураження чи ППО - звіту про витрати на війну ми не бачимо.▪️Натомість надходить інформація, як власники українських (напевне російських також) компаній виробників ракет і дронів скуповують за невідомого походження мільйони нерухомість за кордоном (вірять у перемогу?), зокрема в Іспанії. Це означає, що насправді дронів трохи менше від заявленої кількості, відтак менше ефективності від ударів, а брехні у звітах - більше. За відсутності аудиту витрат на війну, у декого зʼявляється спокуса зненацька розбагатіти.🔺У питаннях корупції вороги дуже схожі: обом сторонам вигідні взаємні удари, адже дозволяють аргументувати нові витрати на ракетно-дронову програму та ППО - витратні матеріали ніхто ніколи не підрахує. Мова про мільярди, які замість війни і заробітків на ній могли бути витрачені на покращення життя людей. За таких обставин прагнення миру стає водночас боротьбою з корупцією тих, хто наживається на війні по обидва боки фронту. 🧰 Матеріали по темі:️Монетизація мобілізації️Монетизація піхоти️Монетизація вторгнення️Монетизація ядерного удару️Монетизація закриття вишів️Монетизація лудоманів️Монетизація біженців️Монетизація дронів#правда🇺🇦 РЕВІЗОР: ПІДПИСАТИСЯ
👁 6,690 26-06-05 08:10
🔺ПОДАТКИ З ТВАРИН▪️Наскільки все добре у “країні мрій” можна побачити з податків: скотилися до оподаткування кімнат у квартирах, які здаються власниками від безвиході, дівок, які від хорошого життя демонструють свої принади онлайн, посилок від родичів за кордоном, ношених речей на OLX. Тепер добралися до оподаткування тварин.▪️Виявляється, деякі українці насмілилися вдома спарювати тварин, продають щенят і кошенят на базарі та у соцмережах - це становить загрозу економіці країни, потрібно негайно оподаткувати! Інакше за який кошт “Династія” на чолі з Вовою та Андрієм добудує своїмаєтки у Козині? А тим часом бусифіковані платники податків цікавляться: коли стягуватимуть податки з тварин при владі?🧰 Матеріали по темі:Три удари від обранців️Податок з оренди квартирМито на посилки️Здирництво з посилок️Для чого податок з посилок️Дармових посилок не буде️Оподаткують посилки️Введуть податки з посилок️Податки з тварин️Податковий зашморг️Утиски самозайнятих️Де право на відмову?Податок на злидніАморальний бік нових податків#податки🇺🇦 РЕВІЗОР: ПІДПИСАТИСЯ
👁 7,430 26-06-04 07:24
🔻МОНЕТИЗАЦІЯ БІЖЕНЦІВЗібрали хабарі за можливість виїхати з “країни мрій”, а тепер хочуть депортувати кріпаків за чужий рахунок - схиляють західних партнерів до сприяння поверненню українців на Батьківщину та оплати за повернення з бюджетів країн ЄС. ▪️Зараз така програма діє у Швейцарії: українцям виплачують до $4400 (~195 тис. грн) за повернення додому (математика не сходиться - багато хто платив по 10 000$ щоб виїхати, а хабарі повертатине збираються). І влада відчула смак чужих грошей .▪️Раніше В.Зеленський вже претендував на виплати ЄС вимушеним переселенцям під захистом, тепер претендує на виплати за повернення. Секрет ось у чому. За відсутності власного виробництва (залишилося хіба що зерно) джерелом доходу стає корупція. Потрібні зовнішні надходження, тому вигадують “теми”: завищена до 850 тисяч на папері (реально 250-300 тисяч) армія мобілізованих, ракетно-дронова програма, відновлення енергетики і в подальшому всієї України, а також повернення мільйонів біженців. Під ці програми у європейських партнерів просять гроші (і обіцяють відкати). Саме тому Д.Трамп вважає В.Зеленського кращим продавцем… повітря!▪️Схема проста: влада хоче отримати гроші репатріантів на рахунки в українських банках або на рахунок міністерства фінансів, щоб потім замість валюти видавати частинами знецінену гривню. А назвуть торгівлю кріпаками турботою про людей.Тому що війна - це біда для простих людей і бізнес для непростих. 🧰 Матеріали по темі:️Монетизація мобілізації️Монетизація піхоти️Монетизація вторгнення️Монетизація ядерного удару️Монетизація закриття вишів️Монетизація лудоманів️Монетизація біженців#правда🇺🇦 РЕВІЗОР: ПІДПИСАТИСЯ
👁 6,140 26-06-03 14:42
🔺АУДИТ ПОПУЛІЗМУ▪️Керівник Офісу Президента розповів про доручення Президента до зими спробувати (чому не добитися?) завершити війну. Залишимо поза критикою постановку задачі - її не зможе виконати К.Буданов, адже не зміг виконати навіть А.Єрмак, який мав значно більше повноважень від В.Зеленського (навіть допомогу гадалок!), ніж колишній очільник ГУР МОУ. До того ж це вже було - щороку українцям дають надію на закінчення війни, завершувати яку ніхто насправді не збирається. Тому подивимось на виконання інших доручень. ▪️У січні цього року давалося доручення терміново внести законопроєкт про реформу ДБР, перед тим - доручення побороти корупцію і ще багато чого. Час від роздачі чергових доручень перейти до звіту про виконання всіх попередніх, які давалися протягом семи років президентства В.Зеленського. Зокрема, про мільярд висаджених дерев, підготовку виборів, технологічну ставку, реформу ТЦК і залізничних перевезень та сотні інших, досі не виконаних…🧰 Матеріали по темі:Аудит популізму️Аудит витрат на війну️Аудит мобілізації️Аудит оборони️Аудит корупції️Монетизація мобілізації️Монетизація піхоти️Монетизація вторгнення️Монетизація ядерного удару️Монетизація закриття вишів️Монетизація лудоманів#правда🇺🇦 РЕВІЗОР: ПІДПИСАТИСЯ
👁 7,970 26-06-02 11:46
🔻ПОРТРЕТ ЛЮДОЛОВА: ПУЙКО▪️Після гучного затримання в Одесі людоловів, які нахабно викрали брокера під контролем СБУ і привласнили долю спецслужби від контрабанди, було відсторонено від виконання обовʼязків керівника Одеського обласного ТЦК та СП Юрія Пуйка. Ми писали про нього раніше.▪️Військком організовував “групи оповіщення”, які займалися в Одесі викраданням людей і вибиванням грошей з тих, хто не хотів мобілізуватися, забезпечував корупційні надходження, тому начальство тривалий час закривало очі на його персональне збагачення - діяла корупційна “програма лояльності”. Навіть призначили бригадира людоловів заступником голови Одеської обласної військової адміністрації. ▪️Як водиться у військкомів, Ю.Пуйко отримує пенсію (судячи з фото пенсіонер недоїдає), за час служби серед іншого придбав кросовер BMW (а як ще пересуватись інваліду?) і занизив у декларації вартість набутого авто.Син військкома не служить, веде безтурботне життя,подорожує за кордоном і оформляє на себе майно, куплене батьком за корупційні прибутки (задекларованих не таке не вистачить).▪️Від початку великого вторгнення РФ це вже третій начальник ТЦК в Одесі, якого звільняють зі скандалом. Нічого дивного, коли прогнила вся система, кожен наступний чиновник не може бути кращим за попереднього. Тим більше у терцентрах комплектування, які під час війни стали катівнями для мобілізованих українців та джерелом збагачення військового командування. 🧰 Мобілізація в Одесі:Корупційні схемивійськомів▪️Схематоз ТЦК:ч.1,ч.2,ч.3,ч.4,ч.5,ч.6; - всі частини;Ряджені прислужують ТЦК: ч.1; ч.2; ч.3; ч.4; ч.5️Одеські ТЦК: корупція і хамство️Гримаси мобілізації: ч.1; ч.2️Зупиніть свавілля ТЦК!️Чому ТЦК зняли шеврони️Зашквар одеського військкома️Послідовник Борисова: Пуйко️Портрет людолова: Пуйко🧰Корупційна мобілізація🧰 Справи одеських військкомів🧰 Справа Борисова Є.М.🧰 Суд над Борисовим Є.М.#мобілізація🇺🇦 РЕВІЗОР: ПІДПИСАТИСЯ
👁 8,029 26-06-01 04:18
🔻МОНЕТИЗАЦІЯ ЛУДОМАНІВ▪️Україна переживає сплеск лудоманії.Ігрова залежність поширилася на ЗСУ, де замість поборення командування для годиться декларує обмеження залежності серед військових (солдат без грошей у боргах покірніший). ▪️Насправді, онлайн-казино - це шахрайський метод витягнути гроші з громадян. Проблема навмисне не вирішується - на заваді стоять відомі лоббісти у владі та силових структурах, які контролюють онлайн-казино і не тільки отримують з лудоманів зиск, але й використовують онлайн-казино для відмивання корупційних грошей. ▪️Поширення лудоманії серед військових вигідне владі: отримані з бюджету у вигляді зарплати та бойових виплат гроші замість утримання родин програються воїнами ЗСУ в онлайн-казино і у такий спосіб перетікають до гаманців можновладців, що володіють цими казино. Видуривши у мобілізованих гроші, влада змушує їх воювати безкоштовно - ідеальна схема обдирання нерозумних кріпаків. 🔺Чекати заборони онлайн-казино не доводиться, відтак єдиним способом побороти ігрову залежність є відмова грати - це збереже ваші гроші і не дозволить негідникам наживатися.🧰 Матеріали по темі:Монетизація мобілізації️Монетизація піхотиМонетизація вторгненняМонетизація ядерного удару️Монетизація закриття вишів️Монетизація лудоманів#правда #лудоманія🇺🇦 РЕВІЗОР: ПІДПИСАТИСЯ