Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ГНАП
Додано 06 гру 2025

ГНАП

@gnapinfo
Кількість підписників: 15 815
Фото: 1,790
Відео: 1,840
Посилання: 722
Опис:
Канал Дмитра Гнапа - журналіста, екс-офіцера ЗСУ та засновника лібертаріанського руху "ПРАВІ" YouTube: https://www.youtube.com/@dgnap З питань усіх питань пишіть: [email protected]

👥 Кількість підписників

15 815
Середній/День:: +61
Середній/Тиждень:: +478
Середній/Місяць:: +1567

📊 Кількість повідомлень на день

6.2
Останній день: 12
Середнє за тиждень: 7.9
Середнє за день: 6.2

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 8,310 26-06-16 13:36
Також ДБР повідомляє, що в Одеському ТЦК ґвалтували викрадених чоловіків. "Слідством встановлено окремі факти вчинення щодо потерпілих насильницьких дій сексуального характеру. Під час обшуків правоохоронці вилучили гумові кийки, молотки та інші предмети, які використовувалися для фізичного впливу на громадян." Тобто, в Одеському ТЦК існує повноцінне гестапо - де б'ють, катують і ґвалтують людей. У нас тут пропагандисти люблять лякати бурятами і чеченами, які прийдуть і тебе зґвалтують, як це було на окупованих територіях. Так буряти і чечени вже тут. Чечен Айдаміров зі своїми подільниками тривалий час працював в Одеському ТЦК, викрадаючи і катуючи людей. До речі, Зеленський сьогодні такий щасливий був, що його посадили за один стіл з лідерами "Великої сімки". Йому авансом пробачили і знущання над людьми під час мобілізації і масштабне мародерство. Бо про це все відомо за кордоном. Але "партнери" України готові на це закривати очі, аби українці і далі гинули на цій війні, стираючи путінську орду.
👁 6,810 26-05-25 20:54
Добрі люди скинули посилання, що мене згадує блогер "Киянин". Віднедавна "Киянин" служить у "Скелі" і записує відоси про те як там все зашибісь. А я, виявляється, сію зраду і хайпую на другорядних проблемах.Я не ображаюсь на "Киянина". Бо сам був у ЗСУ і знаю, що в армії є тисяча способів як помножити тебе на нуль, якщо ти не робитимеш те, що тобі накажуть.Накажуть гавкати - будеш гавкати. Щоб вижити. Саме так проти мене минулого року розгорнув цілу кампанію обливання гівном речник Генштабу Лиховій. Бо він отримав такий наказ і йому дуже не хотілось йти в "Скелю" у разі його невиконання.Ось тому я і виступаю проти нинішньої мобілізаційної системи в ЗСУ. Бо у ній, ким би ти не був - ти все одно залишаєшся рабом. І кожен, хто вище тебе за званням і за посадою, може витерти об тебе ноги. І змусити тебе робити те, що ти не хочеш.І саме тому я не вів три роки свій Ютуб, поки був в ЗСУ. Бо не з чуток знаю, що там коїться насправді. За всіма цими пафосними відосиками про наші "переможні перемоги".
👁 6,030 26-05-19 10:00
Це відео - гарний доказ того, про що я постійно кажу: не існує ніяких "добрих" держав. Держави і чиновники у всьому світі вважають людей кріпаками, бидлом та ресурсом. Що в Україні, що в Росії, що в Північній Кореї, що в ЄС, що в США.Просто у деяких країнах суспільства ще мають залишки права (не плутати із законами), власність і свободу. Тому, там люди ще можуть протистояти державам і чиновникам. Поки що.Ось на відео тьотя-бюрократ з Євросовка каже, що українських чоловіків треба повертати назад. Щоб воювали за золоті унітази кооперативу "Династія". Бо кріпаки порозбігалися, тобто, "незаконно перейшли кордон". А це в її уявленні: безлад і анархія. Це тисячу років тому рабовласники виглядали як жорстокі бандити. А сучасний рабовласник, це тьотя або дядя - бюрократ інтелігентного вигляду.Бо, щоб зберегти панування, держава як вірус, пройшла довгу мутацію. І тепер вона називає себе "соціальною і правовою". Але це просто ширма. Адже суть її така сама як і раніше: примус, насильство та пограбування.
👁 2,920 26-04-18 12:03
Безсило-заздрісні квиління про те, що мало не силоміць (зі зв’язаними руками? спутаними ногами?) треба вертати назад усіх співвітчизників, які врятувалися від війни за кордоном, відсилають до памфлету Івана Багряного "Чому я не хочу вертатись до СССР?», який він написав у 1946 році на чужині, де й прожив до останку свого життя.Звісно, Багряний писав про тюрму народів, про геноцидну імперію, про більшовизм. Але як двояко лунає текст Багряного, датований 1946 роком, через 80 років, для зовсім іншого вуха, інших обставин, іншого контексту, іншої теми:"Я один із тих сотень тисяч українців, що не хочуть вертатися додому, дивуючи тим цілий світ. Я є українець, робітник за походженням, маю 35 років, уроджений на Полтавщині, зараз живу без сталого житла, в вічній нужді, никаючи, як бездомний пес, по Європі, утікаючи перед репатріаційними комісіями, що хочуть повернути мене на "родіну". Я не хочу вертатись на ту "родіну". Нас тут сотні тисяч тих, що не хочуть вертатись. Нас беруть зі застосуванням зброї, але ми чинимо скажений опір, ми воліємо вмерти тут, на чужині, але не вертатись на ту "родіну". При одній думці, що вони таки спіймають і повернуть, у мене сивіє волосся, і вожу з собою дозу ціанистого калію, як останній засіб самозахисту перед тою "родіною". Для європейців і для громадян всіх частин світу дивно і незрозуміло, як то може людина утікати від своєї Вітчизни і не хотіти вертатись до неї. Мабуть, тому до нас ставляться з такою ворожістю. Та візьміть Малу Радянську Енциклопедію видання 1940 року, розкрийте її на букву "у" і прочитайте у рубриці "УРСР", що там написано. А написано там чорним по білому, хоч і дрібним друком, що Радянська Україна за переписом 1927 року мала українського населення 32 мільйони, а в 1939 році, цебто по 12 роках, 28 мільйонів. Де ділися 4 мільйони? А де дівся приріст, що за 12 років мав бути щонайменше 6-7 мільйонів? Разом це понад 10 мільйонів. Де ж вони ділися, ці 10 мільйонів українського населення? Я пройшов весь тернистий шлях зі своїм народом і був живим свідком, де поділись ті мільйони. Це є насильство над людиною, це є рабський труд, це є сваволя політичної кліки, це є новітнє кріпацтво, це є терор фізичний і духовний, це є злидні, це є війна».Усі контекстуальні збіги Багряного й сьогодення – випадкові й додумані читачем.
👁 3,600 26-02-20 10:23
По всіх каналах несеться свіжа стаття у The Wall Street Journal, про те, що "Зеленський дав вказівку готувати план війни ще на три роки" та "європейські чиновники вважають, що війна може тривати від одного до трьох років."Ще раз повторю свою думку: війна триватиме ще максимум рік. Причина проста: Україні більше грошей на неї не дадуть.Трамп, як відомо, не дає Зеленському ані цента. А у Євросоюзу грошей просто немає. І останнього разу, щоб профінансувати українську державу, ЄС заліз у кредит, позичивши на ринку ті самі 90 мільярдів євро. З яких, 60 мільярдів - залишаться у самому Євросоюзі, оскільки підуть європейським виробникам озброєння і боєприпасів. 30 мільярдів - це те, що прожиратиме українська держава протягом цього року. Більше грошей немає і брати їх нізвідки. І цього вистачить українському начальству максимум до кінця року.Тому, думаю, зараз найактуальніше питання для Зеленського - як намалювати собі перемогу на виборах наступного року. А оці інсайди про "план війни на три роки" - це просто свідомий інформаційний вкид, розрахований, очевидно, на росіян, щоб вони були більш поступливими на перемовинах.
👁 3,140 26-02-10 09:54
Українська влада повністю розфомормувала "Інтернаціональний легіон". Про це пише видання Le Monde.Рішення Генштабу ЗСУ розпустити «Інтернаціональний легіон» викликало нерозуміння серед іноземних бійців, багато хто з них вирішив поїхати з України. Іноземцям пропонують переводитися до звичайних штурмових підрозділів.«Це був шок. Нам сказали: “Збирайте речі та вирушайте до Кривого Рогу того ж дня”. Відтоді ми нудимося тут, у тісній казармі, де вже тиждень немає води та інтернету. Немає тренувань, немає навчань. Усі деморалізовані, багато товаришів пішли. Усі бояться опинитися в підрозділі, де командир не говорить англійською. Інтернаціональний легіон забезпечував безпечне середовище для іноземних добровольців», - говорить громадянин Фарерських островів "Вікінг", який приїхав до України воювати у 2023 році.Карл, 53-річний американський військовий медик, розмірковує зробити так само, як і багато його товаришів, якщо 2-й батальйон буде розформовано: «Я розірву свій контракт! Я відчуваю гіркоту щодо керівництва. Ми ризикуємо життями, щоб допомогти Україні, а вони нас кидають. Це плювок у обличчя. У мене залишався рік до отримання українського громадянства, але відлік часу обнулено через переведення. Це надсилає жахливий сигнал усім нам; це демонструє повне нерозуміння стратегічної цінності Інтернаціонального легіону».Ну в принципі, навіщо платити зарубіжним добровольцям, якщо можна безкоштовно наловити "нерабів" в Україні.
👁 4,290 26-01-27 20:48
Генштаб ̶в̶и̶ї̶б̶а̶в̶ взув командування 128-ї бригади за те, що їхній боєць розповів правду про ТЦК. Нагадаю, у тому відео військовий розказав, що Одеський ТЦК надсилає їм поповнення з наркоманів і хворих та закликав тцкшників самих йти на фронт."У 128 окремій механізованій бригаді пояснили, що записане їхнім військовим відео викликане «сильним емоційним напруженням, фізичним виснаженням та постійним бойовим стресом», а озвучені заяви не відображають реальний стан роботи центрів комплектування. За некоректні формулювання автор звернення просить вибачення" - додали у 128 ОМБр.Короче, обісрався комбриг 128-ї дзвінка "з гори" і напевне, вирішив сам вибачитися за свого бійця.Бо, якби бійця таки примусили вибачитись, то вже змусили б його і відповідне відео записати, у кращих традиціях кадирівців. Але відео з вибаченнями немає.І я постійно кажу, що оборона України досі тримається не на цих "полководцях", а на ось таких простих солдатах. Які не бояться ані кацапів, ані власних полковників-генералів.
👁 3,310 25-12-16 11:00
"Якщо збільшити ціну за електроенергію до 10 грн за кВт, то люди споживатимуть її менше!" - нардеп Кучеренко з комітету ВР з питань енергетики.Цей мудак не сказав, що в Україні немає ціни на електроенергію, а існує лише тариф.В чому різниця? Ціна формується вільно на ринку. А тариф встановлюють чиновники, закладаючи у нього всі свої корупційні забаганки. Рік тому, коли влада підвищувала тариф на електроенергію, вона пояснювала це тим, що треба будувати захисні споруди над енергооб'єктами.«Підвищення тарифу – це складний, але необхідний крок. Мета – не залишитись без світла, втримати систему. Нас чекає масштабна реконструкція, яка потребує величезних сил і коштів" - обіцяв тодішній міністр енергетики Галущенко. У підсумку, тариф підвищили з 2,64 грн. до 4,32 грн./кВт. Але захист об'єктів не побудували. Гроші вкрали. "Двушечку" відправили на Москву. Тепер знову плачуться: треба підвищити до 10 грн./кВт.Та можна і до 100 грн./кВт. Ви все одно всі кошти спиздите. А люди сидітимуть в темряві.
👁 3,520 25-12-10 09:20
Журналіст The Washington Post Девід Ігнатіус повідомляє з посиланням на українські та американські джерела, подробиці поточної версії мирного плану для України, який обговорюють і просувають США. План поділено на три документи: власне мирний план, гарантії безпеки та план економічного відновлення.Мирний планПрипинення вогню вздовж всієї лінії фронту - від Донецької області до Херсона. Там пропонується створити демілітаризовану зону, подібну до корейської, за якою буде ще глибша зона, куди буде заборонено вводити важке озброєння. Таким чином американці намагаються переконати Зеленського на виведення військ із Донбасу: до сьогодні і Південна, і Північна Кореї заявляють про своє законне право на весь півострів.По суті, частина Донбасу, яку сьогодні контролюють ЗСУ не перейде під окупацію росіян, а стане нейтральною смугою.«Обмін територіями» — невід’ємна частина угоди, але Україна і США досі сперечаються щодо того, як будуть проведені кордони.Запорізька АЕС не перебуватиме під російською окупацією. Обговорюється, що США можуть взяти на себе управління об’єктом. Це приваблює «деяких українських чиновників».Гарантії безпекиУкраїна може вступити до Євросоюзу вже у 2027 році. Адміністрація Трампа вважає, що зможе подолати спротив Угорщини. Членство сприятиме розвитку торгівлі та інвестицій, «але, мабуть, найважливіше — це змусить Україну взяти під контроль шкідливу культуру корупції в державних підприємствах» - пише Ігнатіус.Сполучені Штати нададуть гарантії безпеки, подібні до «статті 5» НАТО. Україна хоче, щоб США підписали таку угоду і ратифікували її Конгресом. Європейські країни підпишуть окремі гарантії безпеки. Команда Трампа заявляє про готовність і надалі надавати підтримку в розвідці.Суверенітет України буде захищено від будь-якого російського вето. Обговорюється підвищення граничної чисельності армії з 600 до 800 тисяч. Але Україна відмовляється від будь-яких формальних конституційних обмежень, яких вимагає Росія. «Незалежно від номінальної чисельності армії, посадовці кажуть, що можуть існувати додаткові сили, такі як Національна гвардія або інші допоміжні формування», — йдеться в статті.ВідновленняАдміністрація Трампа як і раніше пропонує виділити 100 млрд доларів заморожених російських активів на відновлення України. Суму можуть збільшити. Також американські чиновники ведуть переговори з інвестфондом BlackRock щодо створення Українського фонду розвитку, який залучить 400 млрд доларів на відновлення. Світовий банк також братиме участь у цьому процесі, йдеться в статті.Ну як вам?