Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради
Додано 14 лип 2024

Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради

@regina_harchenko
Кількість підписників: 11 266
Фото: 10,100
Відео: 1,380
Посилання: 1,630
Опис:
Офіційний телеграм-канал секретаря Запорізької міської ради та виконувачки обовʼязків міського голови Регіни Харченко. Про Запоріжжя та для запорізької громади 🇺🇦 🔗 Запорізька міська рада: https://zp.gov.ua

👥 Кількість підписників

11 266
Середній/День:: -11
Середній/Тиждень:: +20
Середній/Місяць:: -75

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 758
Середній/День:: 1,590
Середній/Тиждень:: 3,286
ERR: 24.48%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 3.7
Середнє за день: 2.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Окрім двох дітей, постраждалих від вчорашньої атаки, в лікарнях міста залишаються і дітки, поранені внаслідок попередніх терористичних обстрілів рф. Зокрема удару по Хортицькому району від 3 лютого. ▪️ 16-річна дівчинка Аня — стан стабільний, але важкий. Дитина бореться за життя. І все місто їй у цьому допомагає. ▪️ 11-річний хлопчик — у стабільному стані.▪️ Третю дитину, яка тоді також потрапила під обстріл, уже виписали.Зауважила, що до міських закладів охорони здоровʼя привозять і діток з населених пунктів Запорізької області. Саме тут ми надаємо їм усю необхідну допомогу. ▫️ Хлопчик із Кушугума — під час ранкового обстрілу на нього впало дзеркало від ударної хвилі; дитина отримала травми, перебуває під наглядом лікарів.▫️ 5-річного хлопчика вчора доставили з області після атаки FPV-дроном — він у хірургічному відділенні, стан стабільний.Лікування здійснюється в межах програми медичних гарантій НСЗУ. Паралельно до підтримки родин долучаються соціально відповідальний бізнес і небайдужі люди — але медики роблять усе можливе, щоб кожна дитина отримала повний обсяг допомоги тут, у Запоріжжі.
Вітаю в Запоріжжі поважних гостей — делегацію Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН). Сьогодні до міста завітали:▫️ Бархам Саліх — Верховний комісар ООН у справах біженців.▫️ Філіп Леклерк — директор Європейського регіонального бюро УВКБ ООН.▫️ Бернадетт Кастель-Голлінгсворт — Представниця УВКБ ООН в Україні.▫️ Федеріко Серсале — голова офісу УВКБ ООН у м. Дніпро.Допомога УВКБ ООН для нашого регіону — неоціненна. Це, першочергово, рішення для наших людей:▪️ 78 500+ людей у Запорізькій області отримали підтримку УВКБ ООН протягом 2025 року.▪️ 24 500+ людей отримали консультації та інформаційну підтримку.▪️ 20 000+ людей отримали екстрену житлову допомогу.▪️ 11 700+ людей отримали побутові набори.▪️ 9 300+ домогосподарств отримали зимову грошову допомогу (зимова програма 2025–2026).▪️ 8 900+ людей отримали багатоцільову грошову допомогу.Понад 8,5 тисяч домогосподарств отримали підтримку в межах ремонтів/матеріалів для відновлення житла та суміжних житлових рішень. Управління допомагає і в енергетичному секторі: Запорізькому регіону передано 24 генератори та 18 портативних електростанцій. Говорили сьогодні про підсилення нашої стійкості. Пан Саліх готовий допомагати Запоріжжю ще більше, зокрема в трьох критичних напрямах:1️⃣ Евакуація людей з територій області, які нещадно обстрілюються росіянами. 2️⃣ Підготовка до зими. Розуміємо, що до зими 2026/2027 готуватись треба вже зараз. Тому очікуємо на ще більше генераторів, зокрема великих, на інші важливі енергетичні рішення. 3️⃣ Екстрена допомога людям. Це гуманітарні набори, фінансова підтримка, матеріали для проведення ремонтних робіт.Я дуже рада, що наш регіон, наше місто — в центрі уваги. Ми бачимо підтримку наших партнерів, їхню готовність. І дякуємо за це. Всі рішення — заради людей Запоріжжя. 🫡🇺🇦
У Запоріжжі вже працює «Чекап 40+»! Це нова державна програма профілактичних обстежень для людей від 40 років. Під час робочого виїзду перевірила, як система працює на практиці, поспілкувалась з клієнтами послугами, з лікарями. Серед тих, хто вже скористався послугою у Запоріжжі, є пані Наталя: 2 січня жінка відсвяткувала День народження, і вже через місяць отримала запрошення у «Дії» на перевірку здоровʼя. Програма спрямована на:▪️ раннє виявлення ризиків серцево-судинних захворювань;▪️ оцінку ризику цукрового діабету 2 типу;▪️ оцінку ментального здоров’я та інших станів, які можуть довго не мати явних симптомів.Гроші на оплату обстежень, а це 2 тисячі гривень в межах програми, надійшли на «Дія.Картку». Заклад для проходження кожен обирає самостійно. Пані Наталя обрала наш Лівобережний ЦПМСД №2, бо ближче до дому. Всього у цьому центрі вже 16 людей пройшли чекап. Жінка залишилась задоволена сервісом і буде рекомендувати над медзаклад іншим. І це приємно чути. Після чекапу людина отримує результати та персональні рекомендації. Якщо є відхилення — лікар формує е-направлення на додаткові консультації або е-рецепт, зокрема в межах програми «Доступні ліки».Вдячна Уряду за дійсно важливі програми для людей. Адже питання нашого здоровʼя — це питання нашого майбутнього. …Наші комунальні заклади, де можна пройти чекап:▪️ Правобережний ЦПМСД▪️ Лівобережний ЦПМСД №1▪️ Лівобережний ЦПМСД №2▪️ Міська лікарня №4▪️ Міська лікарня №7
КНП «Міська лікарня №4» отримала сучасне оснащення завдяки тривалому партнерству із землею Саксонія-Ангальт (Німеччина) та університетською клінікою МагдебургаМедзакладу передали 30 багатофункціональних ліжок і 30 приліжкових тумбочок для підвищення комфорту пацієнтів. Також уряд Німеччини профінансував IT-обладнання для відремонтованого ІІІ хірургічного відділення.Створення відділення розпочали наприкінці 2024 року після часткового руйнування обласного онкодиспансеру. Сьогодні один із ключових напрямків роботи – онкогінекологія та мамологія.Тут працюють досвідчені онкогінекологи, які разом із мамологами проводять симультанні операції – під час одного наркозу вирішують кілька медичних проблем. Це скорочує період реабілітації та зменшує навантаження на організм.Проєкт також передбачає онлайн-навчання та стажування фахівців у клініці Магдебурга – зокрема щодо роботи з масовими жертвами та розвитку реабілітаційних центрів.Проєкт реалізується GIZ Ukraine у межах партнерства між землею Саксонія-Ангальт (SA) та містом Запоріжжя в Україні та співфінансується Міністерством науки, енергетики, захисту клімату та навколишнього середовища землі Саксонія-Ангальт.~Запорізька міська рада:🕊 Instagram 😎 Facebook 📩 Telegram
Спорт не означає безпамʼятство, а олімпійський рух має допомагати зупиняти війни, а не підігравати агресору. На жаль, рішення Міжнародного олімпійського комітету дискваліфікувати українського скелетоніста Владислава Гераскевича говорить про інше. Це точно не про принципи олімпізму, які засновані на справедливості та підтримці миру.Я дякую нашому атлету за чітку позицію. Його шолом із портретами загиблих українських спортсменів – це про шану і памʼять. Це нагадування всьому світові, що таке російська агресія і яка ціна боротьби за незалежність. І в цьому немає порушення жодного правила.Це Росія постійно порушує олімпійські принципи і використовує час проведення Олімпіади для війни. У 2008-му – війна проти Грузії, у 2014-му – окупація Криму, у 2022-му – повномасштабне вторгнення в Україну. І зараз, у 2026-му, попри численні заклики припинити вогонь на час проведення зимових Олімпійських ігор – повна зневага з боку Росії і збільшення ударів ракетами й дронами по нашій енергетиці та наших людях.660 українських атлетів і тренерів були вбиті Росією за час повномасштабної війни. Сотні наших спортсменів більше ніколи не зможуть взяти участь ні в Олімпійських іграх, ні в будь-яких інших міжнародних змаганнях. Але при цьому 13 росіян зараз в Італії і беруть участь в Олімпіаді. Це на Олімпійських іграх вони під «нейтральними» прапорами, а в житті публічно підтримують російську агресію проти України та окупацію наших територій. І саме вони заслуговують на дискваліфікацію.Пишаємося Владиславом та його вчинком. Мати сміливість – це більше ніж мати медалі.
Була рада зустрітись з координаторкою державного освітнього проєкту «Мрія» в Запорізькій області Іриною Максимовою. Ми говорили про практичні речі, які напряму впливають на щоденне життя школярів і їхніх родин, зокрема про можливість на міському рівні прирівняти електронний учнівський квиток у застосунку до паперового.Саме учнівський квиток дає дітям право на 50% знижки на проїзд у муніципальному транспорті і важливо, щоб цим правом можна було скористатися не лише з паперовим документом, а й через смартфон, адже цифровий формат значно спрощує життя школярів. Очікуємо на офіційний лист від пані Марії та підготуємо проєкт рішення найближчим часом. Запоріжжя вже зараз є одним із лідерів у впровадженні «Мрії». До застосунку під’єднано 105 міських шкіл — це 97% усіх навчальних закладів міста. Для багатьох учнів, батьків та освітян «Мрія» стала щоденним інструментом: тут є електронні щоденники та журнали, навчальний контент, безпечні чати, а також «Мрія ID» — цифровий освітній документ учня.Окрему зацікавленість у дітей викликають «Мрійки» — внутрішня віртуальна валюта застосунку. Її школярі отримують за успіхи в навчанні, виконані завдання та участь у вікторинах, а витратити можуть на квитки в кіно, майстер-класи, VR-квести, курси з англійської чи програмування.Я переконана, що освіта та нові технології крокують поруч. Тому рада підтримувати всі рішення з цифровізації, що спрямовані на покращення системи навчання.
Провів щоденний селектор по ситуації в енергетиці та загалом в областях України. За ніч сьогодні росіяни застосували проти нашої держави 183 ударні дрони, і близько 110 з них – «шахеди». Значну частину вдалося збити. Непогано відпрацювали перехоплювачі. Також було застосування ракет, і зокрема цьому на селекторі була приділена суттєва увага. Перше – по роботі проти російських дронів-розвідників повинно бути додаткове посилення. Друге – треба й надалі застосовувати всі методи захисту від РСЗВ та відповідно завдавати ударів по російських позиціях. Розраховую на результати щодо цього від Міністерства оборони й командування ЗСУ. Міністр енергетики сьогодні в Харкові, щоб максимально активізувати всі робочі процеси, які є в регіоні. Ситуація в Києві залишається теж складною, і більш ніж 1100 будинків – без опалення. Важливо, щоб у людей була вся необхідна допомога, яка потрібна. Хочу подякувати Нафтогазу за роботу над програмою теплих пакунків – уже роздали людям більш ніж 20 тисяч таких пакунків, і загалом обсяг програми має вийти на рівень 100+ тисяч пакунків. Важливо, щоб місцеві влади в громадах, у містах підтримували цю роботу урядових структур і Нафтогазу. Хочу також відзначити ДСНС України та Укргідроенерго за роботу фахівців для ліквідації наслідків російських ударів – люди працюють за будь-яких умов та обставин і дають результат, це надзвичайно відчутно.Звісно, були доповіді з усіх інших областей, де зараз непросто. Київщина, Дніпровщина, Полтавська область, Чернігівщина, Сумщина, міста й громади південних областей, наше Запоріжжя, Донеччина – дякую всім енергетичним компаніям, кожному й кожній у ремонтних та аварійних бригадах, усім підприємцям, які допомагають. Всюди в Україні люди працюють заради того, щоб вистояти зараз і допомогти тим, хто потребує підтримки. Слава Україні!
У Міській лікарні №4 встановили компʼютерний томограф, який ми отримали від міста-побратима Обергаузена!Лікарня готувалась до цього посилення. У серпні заклад завершив ремонт приміщення для встановлення КТ, який, до речі, є першим томографом у цій лікарні. Медична команда пройшла спеціальне навчання та стажувалась у діагностичному центрі.Процес отримання томографа тривав чотири місяці: ми готували пакет документів, узгоджували технічну складову питання, логістику. Цю роботу з боку Запоріжжя забезпечував Інститут розвитку міста Запоріжжя. Планова спроможність апарата — 7–8 пацієнтів щодня. Обстеження на КТ проводитимуться безкоштовно в межах Програми медичних гарантій НСЗУ, за направленням і записом. Також за попередньою домовленістю можливі обстеження пацієнтів інших лікарень.Це дуже суттєве посилення для комунальної медицини: КТ дає швидке і точне обстеження, допомагає оперативно виявляти травми, внутрішні ушкодження та ускладнення, скорочує час очікування і зменшує навантаження на інші медзаклади.Це вже другий спільний проєкт із Обергаузеном на підтримку медичної системи Запоріжжя. Раніше, у 2025 році, лікарня отримала реабілітаційне обладнання для амбулаторної реабілітації та фізіотерапії в межах програми Nakopa.
Провів селектор щодо ситуації в регіонах, і передусім в енергетиці після сьогоднішнього російського удару. Це був цілеспрямований удар проти енергетики, і рекордна кількість балістики. Фактично російська армія скористалась американською пропозицією поставити удари на короткострокову паузу не для того, щоб підтримати дипломатію, а для того, щоб просто накопичити ракети й дочекатися найбільш холодних днів року, коли на значній частині території України температури −20 за Цельсієм і нижче (−4 за Фаренгейтом і нижче). Тільки в одному цьому ударі було 32 балістичні ракети, ще 11 ракет інших типів, які заходять на ціль по балістичній траєкторії, 28 крилатих ракет і 450 ударних дронів, більшість із яких – «шахеди». Значну частину вдалося збити, але не всі. Є влучання в об’єкти енергетики в кількох областях, і найбільше шкоди на Харківщині, Дніпровщині, у Києві та на Київщині, у Вінницькій та Одеській областях, у Запоріжжі. Зараз усі необхідні сили залучені, і я доручив Міністерству енергетики, МВС України та уряду загалом надати обладнання з резервів, а також терміново зв’язатись із партнерами щодо додаткових пакетів підтримки. Предметно говорю про це зараз із Марком Рютте.Зараз в усіх містах і громадах, де це необхідно, працюють ремонтні та аварійні бригади, задіяний увесь ресурс енергетичних компаній. Складна ситуація з опаленням у Києві, Харкові, Дніпрі, також у Лозовій на Харківщині. Окремі завдання є для Міністерства оборони та командувача Повітряних сил ЗСУ. Очікую від МЗС України та всього нашого дипломатичного корпусу максимально активної роботи для інформування партнерів про те, що відбувається, та організації достатньої підтримки для наших людей, для нашої країни.Кожен такий удар Росії підтверджує, що ставлення в Москві не змінилося: вони так само розраховують на війну та знищення України й не сприймають дипломатію всерйоз. Робота нашої переговорної команди буде скорегована відповідним чином. Слава Україні!
Жорстка атака ударними безпілотниками по Одесі. Понад 50 дронів випустили росіяни по місту, і головні мішені – енергетика та звичайні цивільні обʼєкти. Від цього удару пошкоджено пʼять житлових будинків, є значні руйнування квартир та підʼїздів. Станом на зараз відомо про десятки поранених людей, серед них є діти. Усі служби задіяні на місці, щоб допомогти. Рятувальна операція триватиме, поки не буде зʼясована доля всіх людей, які можуть бути під завалами. Один із російських дронів влучив по молитовному будинку християн євангельської віри.Були під ударами цієї ночі також інші регіони: Львівщина, Дніпровщина, Миколаївщина, Одещина, Сумщина, Харківщина. Росіяни цілились по енергетичній та іншій критичній інфраструктурі. Відомо, що є поранені люди. Загалом за ніч Росія випустила 165 ударних дронів по Україні, і близько 100 з них – це «шахеди».Кожен такий російський удар підважує дипломатію, яка все ж таки триває, та бʼє, зокрема, і по зусиллях партнерів, які допомагають закінчити цю війну. Розраховуємо, що Америка, Європа та інші партнери про це не мовчатимуть і памʼятатимуть, що для справжнього миру потрібен тиск саме на Москву – санкції, блокування російських операцій, блокування всієї інфраструктури російського танкерного флоту. Без тиску на агресора війни не зупиняються. Так само, як і без підтримки захисників життя. Стабільна підтримка нашого народу, наших воїнів, швидше виконання домовленостей потрібні. Дякую всім, хто це розуміє і допомагає!