Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради
Додано 14 лип 2024

Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради

@regina_harchenko
Кількість підписників: 11 266
Фото: 10,100
Відео: 1,380
Посилання: 1,630
Опис:
Офіційний телеграм-канал секретаря Запорізької міської ради та виконувачки обовʼязків міського голови Регіни Харченко. Про Запоріжжя та для запорізької громади 🇺🇦 🔗 Запорізька міська рада: https://zp.gov.ua

👥 Кількість підписників

11 266
Середній/День:: -11
Середній/Тиждень:: +20
Середній/Місяць:: -75

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 758
Середній/День:: 1,590
Середній/Тиждень:: 3,286
ERR: 24.48%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 3.7
Середнє за день: 2.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🫡 У Запоріжжі розвиваємо мережу Кімнат ветерана. Новостворена Кімната ветерана в Хортицькому районі вже працює і показує результат!Лише за квітень і травень через цей простір пройшли 202 людини — ветерани, члени їхніх родин, сім’ї загиблих Захисників і Захисниць, родини безвісти зниклих та військовополонених.За цей час:▪️ 34 людини отримали психологічну допомогу;▪️ 25 — правову підтримку;▪️ 35 родин звернулися з питань меморіалізації та вшанування пам’яті;▪️ 30 дітей ветеранів безплатно вивчають англійську мову.Окремий напрям — фізична реабілітація та адаптивний спорт. Це єдина Кімната ветерана в місті, де вже працює таке обладнання. Із 16 квітня тут на постійній основі займаються 15 ветеранів. Загальна кількість відвідувань реабілітаційного простору вже становить 153.Для такого короткого періоду це хороший показник. Люди повертаються знову, а значить — бачать користь і довіряють.Для нас важливо, щоб ветеранська підтримка у Запоріжжі була максимально близько до людини: у своєму районі, поруч із домом, з доступом до консультацій, психологічної допомоги, правового супроводу, реабілітації.Розвиватимемо ці простори й далі.
За цей тиждень росіяни випустили проти наших людей понад 2300 ударних дронів, майже 1560 керованих авіаційних бомб і 108 ракет різних типів. Усі ці удари просто по звичайній цивільній інфраструктурі – житлових будинках, енергетиці. Щодня ми працюємо, щоб захисту від російського терору було більше. Вчора ми отримали нову пускову установку IRIS-T. Дякуємо Німеччині за постійний внесок у захист людей. Тисячі й тисячі життів вдалося зберегти завдяки такій сильній підтримці. Але ми також потребуємо ракет до систем ППО, щоб мати достатньо можливостей відбивати російські атаки. Цього тижня є і вагомі домовленості зі Швецією – новий пакет підтримки, зокрема на посилення нашої авіації бойовими літаками Gripen. Програма PURL – є нові внески цього року, і підтримка цієї ініціативи має продовжуватися. Розраховуємо і на США, і на європейських партнерів. Саме антибалістичний захист – один із ключових пріоритетів для України.Сильна ППО може дати більше захисту для наших людей і позбавити Росію останньої переваги. Дякую всім партнерам, хто допомагає, хто готовий дієво реагувати на спроби Москви розширювати та ескалувати свою війну. Дуже важливо, щоб там було розуміння: обирати війну – матиме наслідки. Вдячний усім, хто з Україною.
У межах Національного тижня безбар’єрності розпочали цикл тренінгів для водіїв і працівників КП «Запоріжелектротранс»! Це — моя ініціатива та частина ширшої роботи, яку Україна веде в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення безбар’єрного середовища.Коли ми говоримо про доступність міста, зазвичай першим згадуємо інфраструктуру: пониження бордюрів, тактильну плитку, пандуси, доступні переходи, транспорт. Усе це справді важливо. Але безбар’єрність починає працювати повноцінно лише тоді, коли люди, які щодня взаємодіють із мешканцями, розуміють, як правильно допомогти.Для громадського транспорту це особливо важливо. Водій часто першим бачить людину, якій потрібна додаткова увага: людину на кріслі колісному, пасажира після поранення, людину старшого віку, батьків із дитячим візком.Саме про це був тренінг: як комунікувати, як допомагати без зайвої незручності, як діяти спокійно, професійно та, головне, з повагою.Запоріжжя поступово вибудовує безбар’єрне середовище. Це і зміни в міському просторі, і адаптація комунальних сервісів, і робота з працівниками.Дякую команді КП «Запоріжелектротранс» і всім, хто долучився до навчання. Такі речі формують нову якість міського сервісу — більш уважного, людяного і професійного.
Експортно-інвестиційний фонд Данії (EIFO) може фінансувати важливі проєкти Запоріжжя! Мала продуктивну зустріч з його фінансовим директором — паном Коре Стамером Андреасеном.EIFO — це державний фонд Данії, через який сьогодні реалізуються великі фінансові механізми підтримки України. Після початку повномасштабної війни Данія спрямувала через фонд майже мільярд євро на проєкти в Україні — від критичної інфраструктури до енергетики та модернізації міських систем.В контексті Запоріжжя ми обговорили різні напрями співпраці. Це і сфера енергетики, і комунальна інфраструктура, і транспорт, і технічна модернізація міських систем коштом кредитів і грантових механізмів.Окремо важливо, що EIFO працює навіть із проєктами в умовах воєнних ризиків. Фонд може надавати гарантії покриття політичних і воєнних ризиків для міжнародних партнерів та компаній, які готові працювати з Україною.Для українських громад сьогодні це один із ключових механізмів переходу від екстреного реагування до системної модернізації інфраструктури та довгострокових інвестицій у стійкість міст.
На цьому тижні я підготував спеціальний лист Президенту Сполучених Штатів і Конгресу. Вчора лист вже був направлений інституціям у Вашингтоні. Це буває рідко, що лідери іншої держави звертаються так, листом, одночасно до Президента і Конгресу Сполучених Штатів Америки, але ситуація зараз така: треба діяти оперативно, діяти результативно. Важливо, щоб Америка Україну почула. Ми розуміємо, що багато глобальної уваги зараз війні в Ірані. Потрібно припиняти і війну тут, в Європі, – війну дуже криваву, яка триває вже пʼятий рік на повномасштабному рівні. І чим швидше ми зможемо дати більше захисту від балістики, тим швидше ми зможемо зробити так, щоб дипломатія спрацювала. Поки Росія покладається на ракети, її інтерес до дипломатії несправжній. Маємо це виправити. І можемо це виправити тільки разом з Америкою. Україна вдячна Америці за всю підтримку. Буде ще більше вдячна за достойний мир і гарантовану безпеку. Все це можливо, якщо буде достатньо рішучості. Дякую всім, хто допомагає! Слава Україні!
🇮🇹🇺🇦 На полях IV Міжнародного саміту міст і регіонів України разом із Чернівецькою міською радою підписали Лист про наміри щодо співпраці з італійським муніципалітетом Бергамо!Для Запоріжжя це ще один важливий крок у розширенні міжнародного партнерства та посиленні співпраці між українськими й європейськими громадами.Особливо важливо, що ця взаємодія формується саме в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади». Із Чернівцями нас уже об’єднує системна партнерська робота у сферах культури, освіти, спорту, гуманітарних ініціатив та підтримки громад. Тепер до цієї співпраці долучається й італійське Бергамо.Підписаний документ передбачає розвиток співробітництва у сферах європейської інтеграції, освіти, культури, спорту, туризму, економічного розвитку, молодіжних обмінів, підтримки дітей та розвитку соціальної інфраструктури.Це — створення реальних горизонтальних зв’язків між освітніми, культурними та громадськими інституціями наших громад.Сьогодні для українських міст міжнародне партнерство — це передусім можливості. Для розвитку, обміну досвідом, спільних проєктів і довгострокової підтримки громад.Дякую Бергамо за відкритість до співпраці й готовність будувати її системно та на перспективу! Дякую Чернівцям за спільне партнерство!
У Шевченківському та Подільському районах Києва продовжуються роботи з ліквідації наслідків вчорашніх російських ударів. Майже 100 працівників ДСНС залучено до робіт. Загалом у Києві було пошкоджено близько 300 обʼєктів. Найбільше серед них житлових будинків – протягом дня вчора надійшли заявки щодо різних ступенів пошкодження у майже 150 приватних і багатоповерхових будинках. Станом на зараз відомо про 87 поранених у столиці, серед них троє дітей. У лікарнях госпіталізовано 21 людину, решта отримують допомогу амбулаторно. Вдячний медикам, які лікують і підтримують наших людей. Дякую всім, хто працює над відновлювальними роботами, усім службам.Загалом від вчорашнього обстрілу постраждали шість наших областей. Захисту має бути більше: підтримка ППО – це щоденний пріоритет зовнішньополітичної роботи України на всіх рівнях. І обовʼязково тиск на агресора має бути та відповідальність за всі ці удари. Дякую партнерам, які засудили вчорашній удар, і всім, хто готовий нам допомагати реальними кроками.
Рятувальники ДСНС понад 15 годин ліквідовували пожежі, які виникли внаслідок комбінованої атаки Росії по наших містах і громадах. Демонтаж небезпечних конструкцій триває досі. На жаль, зросла кількість поранених: лише у Києві до медиків звернулися понад 80 людей, з них троє дітей. Поліцейські столиці прийняли вже більше 540 заяв про пошкоджене майно. Сьогоднішнім ударом Росія намагалася знищити не лише життя, а й пам’ять. Близько 40% музейних предметів з експозиції Національного музею “Чорнобиль” безповоротно втрачені. Рятувальники та працівники музею одразу після удару розпочали евакуацію експонатів. Зокрема, вдалось зберегти предмети з фондосховищ, картину Марії Примаченко та прапор України, який був встановлений на ЧАЕС одразу після деокупації у 2022 році.Дякуємо кожному, хто працює на місцях обстрілів: рятувальникам, поліцейським, гвардійцям, медикам, комунальникам. Сьогодні на вулицях столиці ми зустріли й сотні волонтерів, які допомагали екстреним службам. У моменти терору українці вчергове демонструють всьому світу свою єдність та силу.🇺🇦Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу
Підписав сьогодні новий наш український пакет санкцій, які ми обовʼязково маємо поширити в інших юрисдикціях. Санкції проти окупантів – російських військових, більше сотні їх, – які причетні до ракетних, дронових ударів по нашій країні, по наших людях. Також є пакет проти суден, які використовуються Росією для перевезення вантажів для війни – зброї, боєприпасів, перевезення техніки. Ми готуємо нові наші санкційні рішення – як далекобійні, так і юридичні. І ще одне. Активно ведемо дипломатичну роботу з нашими партнерами у Євросоюзі, щоб наблизити членство України в ЄС. Україна бореться за своє життя, за свою незалежність і за ту Європу, яка найдовше живе в мирі, захищає людей і життя, захищає культуру і саме завдяки такому захисту має справді глобальну роль. Без України не може бути повноцінного європейського проєкту, і присутність України в ЄС також має бути повноцінною – повноправною. Важливо відкрити кластери. Важливо змістовно рухатись у перемовинах. Важливо працювати на 100% заради безпеки, заради наших людей. Дякую всім, хто з нами, хто з Україною! Слава Україні!
Відновлюємо тролейбусне сполучення між Хортицьким і Дніпровським районами, яке зупинилося ще на початку вторгнення! Йдеться про маршрут №2, який запустили 2020 року та який з’єднує Бородинський мікрорайон і Хортицький район. Для багатьох людей це щоденний маршрут на роботу, навчання, до лікарів тощо. Після початку повномасштабної війни рух маршруту був зупинений. Місто було змушене змінювати схеми роботи електротранспорту, зокрема через ДніпроГЕС, з урахуванням безпекової ситуації. А в період, коли руху не було, на окремих ділянках почали фіксуватися випадки розкрадання контактного проводу. Саме тому у 2025 році було демонтовано майже 7 кілометрів контактної мережі, щоб зберегти комунальне майно.Але звернення мешканців показали: цей маршрут місту потрібен. Тому після аналізу ситуації ухвалила рішення його відновити. За моїм дорученням КП «Запоріжелектротранс» уже розпочало монтаж контактної мережі на ділянках, де вона була раніше. Це плановий технічний процес, який потребує часу, але головне — роботи вже стартували. Плануємо використовувати на цьому маршруті саме тролейбуси з автономним ходом.