Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради
Додано 14 лип 2024

Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради

@regina_harchenko
Кількість підписників: 11 266
Фото: 10,100
Відео: 1,380
Посилання: 1,630
Опис:
Офіційний телеграм-канал секретаря Запорізької міської ради та виконувачки обовʼязків міського голови Регіни Харченко. Про Запоріжжя та для запорізької громади 🇺🇦 🔗 Запорізька міська рада: https://zp.gov.ua

👥 Кількість підписників

11 266
Середній/День:: -11
Середній/Тиждень:: +20
Середній/Місяць:: -75

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 758
Середній/День:: 1,590
Середній/Тиждень:: 3,286
ERR: 24.48%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 3.7
Середнє за день: 2.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Є рішення для того, щоб у нашої держави, у нашої оборони був достатній фінансовий ресурс. У тому числі за рахунок того, що Україна має колосальну безпекову експертизу, сильні можливості виробляти зброю. Є в нас зараз напрями виробництва, які мають профіцит виробничих спроможностей 50%. Експорт української зброї буде реальним. Українські військові завжди матимуть право першого і достатнього обсягу: військові візьмуть те, що потрібно, а понад цей обсяг – експорт. РНБО України на основі міжурядових угод із партнерами буде визначати рамки співпраці – просто щоб українські технології, українська зброя не дістались росіянам. Урядовці разом з РНБО, разом із нашими спеціальними службами готові спростити бюрократичні процедури, умови роботи в Україні, зберігаючи необхідний експортний контроль. Потрібні також автоматичні дозволи на експорт у такому режимі, щоб час отримання дозволу був чітким і не створював ґрунту для корупції. Наш особливий формат роботи з партнерами, які допомагають Україні, – Drone Deals – уже в роботі з країнами із трьох частин світу: Близький Схід та Затока, Європа та Кавказ. Є пропозиція на столі в наших американських партнерів. І це про дрони, про системи оборонні, наші інші види зброї, які потрібні, щоб у повітрі, на землі та на морі можна було будувати реальний захист. Ще раз: умови мають бути вигідні Україні, має бути чіткий контроль, і гроші за експорт мають допомагати Україні захищатись. Так і буде. Говорили сьогодні також із Премʼєр-міністром України Юлією Свириденко про роботу державних компаній. Будуть зміни. Частина державних компаній працює досі не в державних інтересах і не на державний бюджет. Кабінет Міністрів України та самі компанії повинні це виправити. Слава Україні!
Провів Ставку. Три ключові питання. Перше – НРК. Саме наземні роботизовані комплекси зараз є одним із найбільш гарячих запитів наших Сил оборони, і виробництво та постачання мають встигати за потребою. Обсяг контрактування НРК повинен бути значно більшим, ніж торік. Уже законтрактовано 25 тисяч НРК – удвічі більше, ніж минулого року, і це тільки початковий рівень: кількість буде збільшено, і відчутно, контрактування триває. Я вдячний усім виробникам, які забезпечують вчасне виконання контрактів, і кожному нашому підрозділу та всім командирам, які масштабують використання НРК. Доручив Генеральному штабу і Міністерству оборони України щомісячно перевіряти реальну потребу в НРК і рівень постачання. Друге питання – захист проти балістики. Були доповіді щодо постачання ракет для антибалістичних систем і стану виконання домовленостей із партнерами. Важливо, щоб на травень постачання було не менше, ніж ми вже отримали на рівні обіцянок від партнерів, і це пряме завдання для наших дипломатів і військового командування. Обговорили і стан роботи по альтернативних засобах антибалістичного захисту – доступних у світі та власних, українських розробок. Третє питання на Ставці – доповіді розвідок. ГУР і Служба зовнішньої розвідки України ґрунтовно доповіли щодо стану економіки й соціальних процесів у Росії після першого кварталу цього року: фіксуємо суттєве погіршення ключових показників та помітні російські експортні втрати. Попри намагання російського керівництва використати війну в Ірані для виправлення фінансової ситуації, реальні результати для Росії негативні. Зокрема, наші далекобійні санкції на це працюють. Будемо продовжувати наш тиск на агресора. Слава Україні!
У Дніпрі досі триває рятувальна операція після російських ударів по місту. Працюють усі служби, медики, рятувальники. Вдячний усім, хто на місцях і справді допомагає людям. З ночі росіяни тероризують Дніпро – завдають ударів і ракетами, і дронами. Удари приходяться по звичайних житлових будинках, енергетиці, цивільних обʼєктах. Удень росіяни атакували ще й повторно житловий квартал, по якому били вночі. Багато поранених. Станом на цей час відомо про понад 40 поранених у Дніпрі. І серед них є діти. Двадцять три людини було госпіталізовано. Ще двоє людей вважаються зниклими безвісти – їхні пошуки триватимуть, поки не буде зʼясовано, що з ними сталося. На жаль, п’ятеро людей у місті загинули через ці російські удари. Мої співчуття рідним і близьким.Важливо, щоб світ не мовчав про те, що відбувається, і щоб оця російська війна у Європі не втрачала уваги через війну в Ірані. «Шахеди» вбивають людей однаково, і захист від крилатих ракет та балістики має бути однаково надійним. Дуже розраховуємо, щоб кожна наша політична домовленість про посилення ППО була реалізована вчасно. І важливо, щоб тиск на Росію за цю війну не припинявся жодного дня: не має бути жодних пауз у санкціях проти Росії за кожен із таких ударів. Життя потребує захисту, і я дякую кожному, хто з Україною!
Готуємо до відкриття ЦНАП у Олександрівському районі! Не припиняємо розвиток міських сервісів навіть в умовах регулярних обстрілів. Приміщення в цьому районі понад 400 квадратних метрів. Після завершення ремонту у ЦНАПі буде: ▪️ 12 робочих місць адміністраторів;▪️ оформлення ID-карток і закордонних паспортів;▪️ обовʼязкове надання адмінсервісу «Ветеран»;▪️ сучасний підхід до обслуговування і зрозуміла навігація.Адміністративні послуги для людей у наш час — це критично важливі напрями. Це оформлення компенсацій за зруйноване житло, «єВідновлення», реєстрація місця проживання, паспортні послуги, послуги для ветеранської спільноти та родин. Саме тому система має працювати чітко, а просторів має ставати більше. Для доступності послуг до людей всіх категорій ми відбудували центр у Дніпровському районі. Так само й зараз фактично повертаємо до життя осередок у Олександрівському районі, аби людям було ближче і комфортніше.До речі, під час останної сесії міськради збільшили кількість адміністративних послуг у наших ЦНАПах з 539 до 550. Не зупиняємось!
🚸 У Запоріжжі розпочали будівництво перших підземних дитячих садків — сучасних протирадіаційних укриттів, у яких діти зможуть перебувати, навчатися і проводити повноцінний день у значно кращих умовах.Цього року за підтримки держави в місті розпочали будівництво трьох таких об’єктів. Старт робіт на одному з обʼєктів відвідала сьогодні. Це типовий підземний дитсадок площею понад 900 квадратних метрів, розрахований на 100 дітей. У ньому передбачено 3 окремі виходи, опалення, вентиляцію, водопостачання і каналізацію, електропостачання, пожежну та охоронну сигналізацію, а також безбар’єрний доступ, ліфтовий підйомник і спеціалізовані санвузли.Після завершення будівництва цей заклад дошкільної освіти зможе щодня приймати більше дітей і перейти до роботи у режимі повного дня. Зараз дитсадок уже працює у змішаному форматі: із 9 груп навчаються 7, щодня заклад відвідують 20 дітей, які перебувають тут 3 години без харчування через обмежені можливості чинного укриття.Окрім державної підтримки, розраховуємо реалізувати ще один проєкт підземного дитсадка у Шевченківському районі в межах співпраці з Європейським інвестиційним банком.Безпека у Запоріжжі — це пріоритет. Будуємо обʼєкти, які будуть убезпечувати як малечу, так і дорослих.
Обговорили наші пріоритети в енергетичній співпраці з партнерами. Перше: в умовах кризи через війну в Ірані важливо виконати повністю домовленості щодо постачання в Україну необхідних обсягів пального. На квітень і травень обсяги забезпечені. Друге: вже на цей тиждень готуємо зустріч у форматі енергетичного «Рамштайну», і маємо прискорити отримання необхідного фінансування для відновлювальних робіт, а також побудови захисту об’єктів енергетики. Третє: як і було визначено в комунікації із Євросоюзом, Україна виконала ремонтні роботи на ділянці нафтопроводу «Дружба», що була пошкоджена російським ударом. Нафтопровід може відновити функціонування. Хоча ніхто зараз не здатен гарантувати, що російські удари по інфраструктурі нафтопроводу не повторяться, наші фахівці забезпечили базові умови для поновлення роботи системи трубопроводу та обладнання.Ми пов’язуємо із цим розблокування європейського пакета підтримки для України, який уже був схвалений Європейською радою. Та сподіваємося, що партнери зроблять відповідні кроки також і щодо кластерів для України – ми вже виконали свою частину роботи по перших кластерах. Окрім цього, варто продовжувати системний санкційний тиск на Росію за цю війну та роботу з подальшої диверсифікації постачання енергоносіїв у Європу. Європа має бути незалежною від тих, хто намагається Європу знищити чи послабити. Дякую всім, хто допомагає!
Сьогодні найголовніше – з усіма регіонами та з урядовцями ми перевіряємо роботу з об’єктами енергетики та інфраструктури. Це обʼєкти, критичні для проходження зими і які на наступний опалювальний сезон мають бути повністю функціональні та надійно захищені. Ми пройшли цю зиму, було дуже непросто. Дякую всім, хто справді працював, щоб допомогти нашим людям подолати наслідки російських ударів. Ніхто зараз не скаже, якою буде ситуація наступної зими. Ми надіємося, що дипломатія спрацює, але повинні бути готовими до будь-яких варіантів розвитку подій. Тому для кожного нашого регіону визначені об’єкти, які потребують особливого захисту, та об’єкти, які потребують першочергової відбудови після ударів цієї зими. Термін виконання всі громади знають. Графік жорсткий. Це стосується також і альтернативних джерел постачання електрики та тепла, особливо в містах, як Київ, де багато залежить від централізованого постачання, яке для Росії завжди – головна мішень. Побудувати захист, підготувати резерви, дати достатній обсяг постачання тепла та електрики – це завдання для всіх рівнів влади. Обласна влада, місцеві влади мають свою частину відповідальності й мають поставитися до цього на сто відсотків серйозно. На жаль, станом на зараз не всі області, не всі громади виконують те, що треба, але будемо слідкувати максимально, щоб кожен регіон був підготовлений.
Щойно була доповідь міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка по розслідуванню всіх обставин нападу в Києві на людей та бездіяльності тих двох патрульних, які були на місці злочину, але не зупинили вбивцю, самі втекли. Вже є кримінальне провадження щодо цього факту, і буде повна перевірка роботи патрульних – вони повинні були діяти в тих обставинах. ДБР займається цією справою. Розслідування щодо нападу й перевірку всіх фактів щодо вбивці, його стану, отримання ним зброї ведуть разом Служба безпеки України та Національна поліція України. Міністр зробить кадрові висновки по всій вертикалі. Треба переглянути й протоколи реагування на такі ситуації, а також добору та навчання патрульних. Зараз у лікарнях перебувають вісім людей, які були поранені. Одна людина – у вкрай важкому стані. Надається вся необхідна допомога.Ми проходимо через війну і щодня, на жаль, людські втрати від російських ударів, на позиціях. Особливо болісно – втрачати людей ось так, у звичайному місті, просто на вулиці. Вічна памʼять усім загиблим.
Слідчі Національної поліції та СБУ ведуть зараз розслідування всіх обставин нападу в Києві на звичайних людей. Нападник був ліквідований. Він тримав заручників і одного із заручників, на жаль, убив. Чотирьох людей він убив просто на вулиці. Ще одна жінка померла в лікарні: важке поранення. Мої співчуття рідним та близьким загиблих. Чотирьох заручників вдалося врятувати. Станом на цей час відомо, що 14 людей були поранені. Цифра, на жаль, може збільшитись: люди ще звертаються по допомогу. Серед поранених хлопчик, йому 12 років. Лікарі надають необхідну допомогу. Бажаємо якнайшвидшого одужання пораненим. Відомо, що нападник підпалив квартиру, перед тим як вийти зі зброєю на вулицю. Раніше він вже притягувався до кримінальної відповідальності. Довго жив на Донеччині, народився в Росії.Зараз зʼясовується все, що може бути про нього відомо і чому він таке наробив. Треба перевірити кожну деталь. В роботі у слідчих кілька версій. Усі його електронні пристрої, телефон, усі звʼязки будуть перевірені. Міністр внутрішніх справ України, Служба безпеки України та Генеральний прокурор України будуть інформувати суспільство. Уся перевірена інформація має бути надана нашим людям.
Останні дні Запоріжжя знову перебуває під системними ударами. 14, 15, 16 квітня росіяни атакували місто ударними дронами та керованими авіабомбами, цілеспрямовано б’ючи по цивільній інфраструктурі.❗️ Учора серед дня терористи вдарили трьома КАБами по житловому району. Одна з авіабомб поцілила по території релігійного закладу, де в той момент були люди. Загинув 49-річний чоловік. Поранені 8 людей: 6 жінок і 2 чоловіки. ❗️ Напередодні дрон пошкодив дитячий центр, неексплуатовану будівлю та 8 багатоквартирних будинків у центрі міста. Постраждав 2-річний хлопчик. Його життю вже нічого не загрожує.❗️ Один з боєприпасів наші вибухотехніки та спецслужби знайшли біля будівлі міськради: він, Богу дякуючи, не розірвався. За попередню добу маємо такі наслідки:▪️ постраждало житло майже 100 запорізьких родин;▪️ лише одна атака КАБами пошкодила понад 50 приватних будинків, всього понад 70 будинків понівечено;▪️ зафіксовані руйнування об’єктів інфраструктури.Місто працює системно. За останню добу:▪️ залучили близько 50 працівників;▪️ вивели понад 10 одиниць техніки;▪️ вже закрили майже 250 вікон;▪️ використали близько 200 плит OSB;▪️ за дві доби атак отримали близько 100 звернень від мешканців, і всі вони вже в роботі.Наразі потреби у відселенні людей немає. Соціальні служби та благодійні організації працюють одразу після прильотів: люди отримують психологічну, юридичну і матеріальну допомогу.Окремо посилили і міську систему підтримки. Рішенням сесії додатково спрямували: понад 50 млн грн на відбудову житла; ще 55 млн грн на роботу аварійних служб; понад 14 млн грн на адресну допомогу постраждалим.