Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради
Додано 14 лип 2024

Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради

@regina_harchenko
Кількість підписників: 11 266
Фото: 10,100
Відео: 1,380
Посилання: 1,630
Опис:
Офіційний телеграм-канал секретаря Запорізької міської ради та виконувачки обовʼязків міського голови Регіни Харченко. Про Запоріжжя та для запорізької громади 🇺🇦 🔗 Запорізька міська рада: https://zp.gov.ua

👥 Кількість підписників

11 266
Середній/День:: -11
Середній/Тиждень:: +20
Середній/Місяць:: -75

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 758
Середній/День:: 1,590
Середній/Тиждень:: 3,286
ERR: 24.48%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 3.7
Середнє за день: 2.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

🏚 Ще 114 запоріжців отримають грошову компенсацію на ремонт свого житла, пошкодженого російськими обстрілами.У четвер, 22 січня, відбулось чергове засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України у м. Запоріжжя. На ньому погодили отримання компенсації за 114 заявками на суму 11 мільйонів 91 тисяча 867 гривень. Виплати здійснюватиме держава за програмою єВідновлення.◽️ Всього за весь час комісія погодила 4739 заяв щодо нарахування грошової компенсації на загальну суму 377 мільйонів 628 тисяч 291 гривня.◽️ 4380 власників вже отримали держдопомогу, загальна сума склала 340 мільйонів 795 тисяч 845 гривень.📲 Подати запит на компенсацію стосовно пошкодженого житла можна через Центри надання адміністративних послуг або «Дію».Посилання на умови для отримання допомоги у відновленні пошкодженого житла: https://erecovery.diia.gov.ua/damaged.html 📌
Була доповідь нашої делегації: зустрічі в Еміратах завершились. І це перший такий формат за доволі довгий час – дводенні тристоронні зустрічі. Багато встигли обговорити, і важливо, що розмови були конструктивними.Переговори тривали зокрема за участі військових трьох сторін. З нашого боку були сьогодні Рустем Умєров, Кирило Буданов, Андрій Гнатов, Давид Арахамія, Сергій Кислиця, Вадим Скібіцький. З американського боку були Стів Віткофф, Джаред Кушнер, Ден Дрісколл, Алекс Гринкевич, Джош Грюнбаум. З російського боку були представники воєнної розвідки та їхньої армії.Головне, на чому зосередились обговорення, – це можливі параметри закінчення війни. Дуже ціную, що є усвідомлення необхідності американського моніторингу та контролю за процесом закінчення війни й дотриманням реальної безпеки.Американська сторона піднімала питання можливих форматів утвердження параметрів закінчення війни та необхідних для цього безпекових обставин.За підсумками зустрічей цими днями, усі сторони домовились доповісти у своїх столицях щодо кожного з аспектів перемовин і узгодити з лідерами подальші кроки. Військові визначили перелік питань на можливу наступну зустріч. За умови готовності рухатись далі – а Україна готова – відбудуться наступні зустрічі, і потенційно – наступного тижня. Очікую на особисту доповідь делегації по її поверненню.Вдячний ОАЕ та особисто пану Президенту Еміратів за посередництво й готовність приймати подальші зустрічі. Україна працює заради миру й безпеки. Дякую всім, хто допомагає!
Оперативна ситуація в Запоріжжі — про це говорили в етері ICTV. ◾️ Ця ніч у Запоріжжі минула спокійно. Останній тиждень був складним: окупанти активно атакують енергетичну інфраструктуру по всій країні та запускають безпілотники, які йдуть транзитом через наше місто.◾️ Вночі 21 січня був удар по стоянці супермаркету та приватному сектору — пошкоджено 19 будинків, роботу магазину вже відновлено, всю першочергову допомогу люди отримали.◾️ Наші енергетики працюють над стабілізацією систем попри навантаження від обстрілів. Про планові та аварійні відключення можна дізнатися через офіційні телеграм-боти. Бережіть себе і користуйтеся тільки перевіреною інформацією.◾️ Обладнуємо муніципальний транспорт Запоріжжя тривожними кнопками. У Запоріжжі ще з 2023 року розпочато цей процес, вже встановлено та функціонують понад сто тривожних кнопок в автобусах, трамваях і тролейбусах та комунальних установах, які підключені до централізованого пульту поліції охорони. Ще понад 30 заплановано підключити цього року.Деталі -у відео.
Розширюємо інвестиційний портфель міста. Включили ще 49 публічних інвестиційних проєктів до міського публічного інвестиційного портфелю під час засідання Місцевої інвестиційної ради. Більша частина проєктів — це протирадіаційні укриття в закладах освіти: як продовження будівництв, так і нові обʼєкти у школах та дитсадках. Це не тільки безпечні простори для навчання, а й повноцінні укриття та Пункти незламності для мешканців усього міста. Знаходимось у пошуці фінансування. Є три проєкти в сфері ЖКГ, один з них це відновлення дванадцяти пошкоджених будинків.Серед інших проєктів:🟢 реконструкція Лівобережного ЦПМСД №1;🟢 будівництво Центру поводження з тваринами;🟢 придбання додаткового транспорту для «Соціального таксі»;🟢 реконструкція 50 світлофорів з встановленням автономного живлення;🟢 створення додатку «Цифрове Запоріжжя» тощо.Розраховуємо отримати кошти на реалізацію у 2026 році. Це можуть бути гроші не лише міського, а і державного, обласного, інші передбачені законом джерела фінансування.
Зараз уже є перші звіти щодо ситуації в регіонах після російського удару. Київ та Київщина, Вінницька область, Дніпровщина, Одеська область, Запоріжжя, Полтавщина, Сумщина та інші наші області. Всюди залучені ремонтні бригади, ДСНС України, усі необхідні сили. В російському ударі була значна кількість балістики та крилатих ракет. Ще більш ніж 300 ударних дронів. Наші сили протиповітряної оборони відпрацювали по суттєвій кількості цілей. За добу до цього удару ми нарешті отримали необхідні ракети, і це суттєво допомогло. Кожен пакет підтримки має значення. Ракети для «петріотів», для «насамсів», для інших систем ППО критично необхідні. Пряме завдання всієї нашої дипломатичної системи – працювати, щоб в України було достатньо засобів ППО. І партнери мають не підводити із цим, ракети для ППО – це реальний захист життя людей. У форматі спеціального енергетичного селектора визначимо повні деталі щодо наслідків атаки та необхідні ресурси, щоб відновити постачання електрики, тепла й води людям. Найбільш складна ситуація поки в Києві, значна кількість житлових будинків без опалення. Важливо, щоб світ про це не мовчав. Росія не може бути на рівних з іншими країнами світу, поки налаштована тільки на вбивства й знущання з людей. Зараз усі українські посадовці, кожен відповідальний за роботу державних інституцій, обласної та місцевої влади, українських енергетичних компаній – усі повинні бути в Україні, працювати, допомагати людям та старатися стабілізувати ситуацію. Треба бути у своїй державі, у своїх містах, зі своїми громадами. Слава Україні!
Ще 105 запоріжців отримають грошову допомогу на ремонт свого житла, пошкодженого російськими обстрілами.У четвер, 15 січня, відбулось чергове засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України у м. Запоріжжя. На ньому погодили отримання компенсації за 105 заявками на суму 9 мільйонів 493 тисячі 989 гривень. Виплати здійснюватиме держава за програмою єВідновлення.◽️ Всього за весь час комісія погодила 4625 заяв щодо нарахування грошової компенсації на загальну суму 366 мільйонів 536 тисяч 424 гривні. ◽️ 4380 власників вже отримали держдопомогу, загальна сума склала 340 мільйонів 795 тисяч 845 гривень.📲 Подати запит на компенсацію стосовно пошкодженого житла можна через Центри надання адміністративних послуг або «Дію». Посилання на умови для отримання допомоги у відновленні пошкодженого житла: https://erecovery.diia.gov.ua/damaged.html 📌
Дякую всім нашим людям, усім ремонтним бригадам, які цілодобово працюють над відновленням енергетики після російських ударів. У кожному місті, у кожній громаді в складних погодних умовах ви повертаєте світло, тепло, водопостачання. Це надважка робота, але саме вона додає внутрішньої стійкості нашій країні, яка підтримує й наші позиції в дипломатії. Непростою залишається ситуація в енергосистемі, але робимо все, щоб якнайшвидше все відновити. І протягом сьогоднішньої ночі було понад 200 ударних дронів. Під ударом перебували Сумщина, Харківщина, Дніпровщина, Запоріжжя, Хмельниччина та Одещина. Постраждали десятки людей, зокрема й дитина. Станом на зараз відомо, що двоє людей загинуло. Мої співчуття рідним та близьким. Всього за цей тиждень було більш ніж 1300 ударних дронів, близько 1050 керованих авіаційних бомб і 29 ракет різних типів. Саме тому Україні досі потрібно більше захисту, передусім більше ракет до систем ППО. Якщо Росія умисно затягує дипломатичний процес, то реакція світу має бути рішучою: більше допомоги Україні та більше тиску на агресора. Дякую всім партнерам, які зараз із нами, які готові допомагати захищати життя й посилювати Україну, разом працювати над відновленням безпеки.
Нарада щодо надзвичайних обставин в енергетиці України. Окрема увага – ситуації в Києві. Наслідки російських ударів і погіршення погодних умов – важкі. Ремонтні бригади, енергетичні компанії, комунальні служби, ДСНС України продовжують працювати в цілодобовому режимі для відновлення постачання електрики та опалення. Багато питань потребують термінового вирішення. Дякую всім, хто залучений і працює на сто відсотків ефективно.Перше: буде утворений штаб щодо координації ситуації в місті Києві, який діятиме постійно. Загалом в енергетиці України буде запроваджено режим надзвичайної ситуації. Керівником робіт із підтримки людей і громад у таких умовах, а також вирішення практичних питань визначено першого віцепремʼєр-міністра – міністра енергетики України.Друге: урядовці максимально активізують роботу з партнерами для отримання необхідного обладнання та додаткової підтримки. Кабінет Міністрів забезпечить на час саме такої ситуації максимальну дерегуляцію всіх процесів із підключення резервного енергетичного обладнання до мереж. Працюємо також, щоб відчутно збільшити обсяг імпорту електрики в Україну.Третє: доручив уряду підготувати перегляд правил щодо комендантської години на час такої надзвичайно холодної погоди. У людей має бути максимум можливостей користуватися пунктами підтримки, а в бізнесу – можливостей планувати роботу з огляду на ситуацію в енергосистемі. В Києві має бути збільшена кількість Пунктів Незламності та проведена перевірка наявних. Очікуємо пропозицій від Міністерства освіти і науки та від місцевої влади щодо форматів навчального процесу на час надзвичайної ситуації.Важливо, щоб державні інституції, бізнес та всі рівні місцевої влади працювали зараз злагоджено, скоординовано. Від результатів кожного залежить спільний результат усієї країни. Слава Україні!
Цієї ночі Росія продовжила бити по наших громадах і по енергетиці. Під ударами були Дніпровщина, Житомирщина, Запоріжжя, Харківщина й Херсонщина. Основна мішень – це обʼєкти енергетики, важлива інфраструктура, яка забезпечує нормальне життя для наших людей: тепло, світло. Вранці працювали наші сили ППО в Києві, повітряна тривога була у столиці та в регіоні, на Чернігівщині. Сто тринадцять ударних дронів випустили. Близько 70 з них – це «шахеди», також були ракети – три балістичні. Дякую захисникам, які щодня й щоночі відбивають повітряні напади Росії: авіації, зенітним ракетним військам, підрозділам РЕБ та безпілотних систем, мобільним вогневим групам Сил оборони України. Дякую всім, хто працює над ліквідацією наслідків цих атак. Вдячний за таку підтримку для країни. Зараз перший пріоритет для нас – це посилення нашої ППО, ракети до систем передусім. Внески партнерів у програму PURL потрібні, і потрібна підтримка й зі складів у Європі, швидше виконання домовленостей з Америкою. Дуже важливо зараз посилити наших воїнів. Якщо ми зможемо на сто відсотків протидіяти цим атакам Росії, для терору Путіна вже не буде сенсу. Зараз це їхня перевага, і саме на це ставить РФ. Маємо позбавити її цього. Це може спрацювати і змусить Росію припинити вбивства й рухатись до миру. Вдячний всім у світі, хто готовий допомагати нам.
Сьогодні після канікул діти повернулися до навчання. Для нас це більше, ніж початок нового навчального періоду: це свідчення того, що ми створили сильну систему освіти, яка дозволяє працювати в умовах безпекових та енергетичних викликів. І ми продовжуємо збільшувати кількість безпечних шкіл. Проінспектувала ремонт укриття у Запорізькій гімназії №95. Тут, після проведення ремонтних робіт, мають вийти вчитись 240 школярів. 8 класів з 12 є інклюзивними, освіту здобувають 14 дітей з особливими освітніми потребами. Тож після завершення ремонту кожна дитина матиме безпечний і якісний простір для розвитку. Ця гімназія — одна з чотирьох закладів освіти, де зараз тривають ремонтні роботи укриттів. Ми продовжуємо створювати повноцінні безпечні освітні простори, які дозволять організовувати очне навчання у змішаному форматі без необхідності перевозити дітей до інших локацій.Рада повідомити, що загалом у Запоріжжі на повний день із організацією харчування вже працюють 33 заклади дошкільної освіти і їх кількість поступово зростає, бо на сьогодні додались ще три таких дитячих садочка.Окремий акцент — енергетична стійкість. Для шкіл сформовано резерв пального, який дозволяє автономну роботу генераторів у разі перебоїв з електропостачанням. Це необхідна умова для безперервної роботи закладів освіти та Пунктів незламності, розміщених на їх базі.