Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради
Додано 14 лип 2024

Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради

@regina_harchenko
Кількість підписників: 11 266
Фото: 10,100
Відео: 1,380
Посилання: 1,630
Опис:
Офіційний телеграм-канал секретаря Запорізької міської ради та виконувачки обовʼязків міського голови Регіни Харченко. Про Запоріжжя та для запорізької громади 🇺🇦 🔗 Запорізька міська рада: https://zp.gov.ua

👥 Кількість підписників

11 266
Середній/День:: -11
Середній/Тиждень:: +20
Середній/Місяць:: -75

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 758
Середній/День:: 1,590
Середній/Тиждень:: 3,286
ERR: 24.48%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 3.7
Середнє за день: 2.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Ми маємо сформувати чітку позицію щодо гарантій безпеки. Безпека – це запорука встановлення надійного й тривалого миру. Нам треба продовжити роботу над контингентами, які стануть основою майбутніх Збройних сил Європи. Мир буде надійнішим за наявності на місцях європейських контингентів, що матимуть підтримку американської сторони. Необхідно визначити чіткі зобов’язання щодо того, як це працюватиме.Те саме стосується інвестицій в оборонне виробництво як в Україні, де воно розвивається найшвидше, так і у ваших країнах. Європі потрібні власні арсенали та здатність виробляти найсучасніше озброєння. Виробництво боєприпасів не має займати від 3 до 5 років, коли йдеться про вашу оборону і безпеку. Прошу вас робити це якнайшвидше.Крім того, я прошу вас не забувати про зміцнення протиповітряної оборони як в Україні, так і в майбутньому у ваших країнах. Нам усім потрібен захист. Я дякую кожному з вас, хто допомагає нам із ППО.А ще це дуже поганий сигнал – прислухатися до думки росіян щодо контингенту. Контингент має бути розміщений на українській землі. Це гарантія безпеки для України і для Європи. Якщо Путін хоче ввести якийсь іноземний контингент на територію Росії, це його справа. Але це не його справа – вирішувати щось про безпеку України та Європи.
Щойно була доповідь нашої делегації про зустріч з американською командою в Саудівській Аравії. Нашою українською пропозицією на цю зустріч з американцями було три речі: це тиша в небі – ракети, бомби, далекобійні дрони, і тиша на морі, і реальні заходи встановлення довіри до всієї цієї ситуації, у якій триває дипломатія, передусім – це звільнення полонених. Американська сторона розуміє наші аргументи, сприймає наші пропозиції, я хочу подякувати Президенту Трампу за конструктивність розмови наших команд. І сьогодні в розмові була пропозиція американської сторони зробити перший крок одразу далі і на 30 днів спробувати встановити повне припинення вогню, не тільки щодо ракет, дронів і бомб, не тільки в Чорному морі, а також по всій лінії фронту. Україна сприймає цю пропозицію, ми вважаємо це позитивним, ми готові зробити такий крок. Сполучені Штати Америки мають переконати Росію зробити це. Тобто ми погоджуємось, і якщо «рускіє» погодяться – у той момент тиша запрацює. Важливим елементом розмови сьогодні є готовність Америки відновити оборонну допомогу Україні, також допомогу розвідданими. Україна готова до миру. Свою готовність припинити війну чи продовжувати війну повинні показати в Росії. Настав час для повної правди. Я дякую всім, хто допомагає Україні.🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Дуже продуктивний день сьогодні в Брюсселі для України та всієї Європи. Засідання Європейської ради на рівні лідерів. Хороші зустрічі з Президентом Європейської ради Коштою та Президенткою Європейської комісії фон дер Ляєн. Зустріч із Президентом Франції Макроном, Премʼєр-міністром Бельгії де Вевером і канцлером Австрії Штокером на полях саміту. Також провів змістовну зустріч із Генсеком НАТО Рютте. Встигли обговорити багато деталей. Вдячний за підтримку всім лідерам. Представив бачення того, що швидке просування до миру можливе. І ми разом із партнерами розуміємо, які кроки здатні зупинити війну, гарантувати безпеку й забезпечити достойний і тривалий мир. Готуємо відповідні практичні пропозиції.Першочергово можуть бути встановлені та повністю проконтрольовані тиша в небі (зупинка ударів ракет, далекобійних дронів і бомб по енергетичній та іншій цивільній інфраструктурі), а також тиша на морі, тобто зупинка всіх бойових операцій у Чорному морі, що дасть змогу гарантувати спокійне та безпечне судноплавство.Розглядаємо такі першочергові кроки як пролог до ширшого та всеохопного врегулювання. Війна повинна бути зупинена якнайшвидше, і Україна готова працювати 24/7 разом із партнерами в Америці та Європі заради миру.Наступного тижня, в понеділок, запланований мій візит у Саудівську Аравію для зустрічі зі Спадкоємним принцом. Після того моя команда залишиться в Саудівській Аравії для роботи з американськими партнерами. Україна найбільше зацікавлена в мирі. Як ми й говорили Президенту Трампу, Україна працює та працюватиме виключно конструктивно заради швидкого та надійного миру.
Зараз багато координації з лідерами, і не тільки у Європі. Говорив сьогодні з Президентом Польщі Анджеєм Дудою. Чим сильніший український суверенітет, тим безпечніше Польщі. Говорив із Премʼєр-міністром Хорватії. Ми багато робимо разом із Хорватією та обмінялися думками щодо найближчих кроків і подій. Говорив із Президентом Чехії. І ми цінуємо принциповість чеської позиції. Поговорив сьогодні ж із Премʼєр-міністром Швеції – країни з регіону, в якому зараз, на жаль, стала постійною гібридна загроза й багато вкрай неприємних інцидентів у Балтійському морі. Сьогодні ж дуже субстантивно говорив із Премʼєр-міністром Люксембургу щодо різних ідей та пропозицій, які є у Європі заради миру, заради гарантій безпеки. Словенія: Премʼєр-міністр, хороша розмова. І важливо, щоб кожна нація у світі та на нашому континенті була почутою. Ірландія: провів розмову з Премʼєр-міністром і про нашу взаємодію у Європі, і про ключові позиції в дипломатії.Кот-дʼІвуар: говорив із Президентом. Я вдячний за підтримку нашого суверенітету й позиції, що в міжнародних справах потрібна реальна повага до інтересів кожної нації.Дякую всім за підтримку!
Сьогодні була вже початкова доповідь урядовців та команди Офісу – Олексія Кулеби та Віктора Микити – щодо критично важливих програм, які зараз призупинені, а раніше фінансувалися за рахунок американської підтримки. Деякі ключові речі я вже доручив робити за внутрішні наші кошти, а також – говорити з європейцями. Енергетика – були програми щодо розподіленої генерації, інші програми стійкості для українських громад, для міст і сіл. Друге питання – це ветеранські проєкти, яких багато було, і є, і буде в регіонах, у громадах наших. Ветеранські хаби, лінії підтримки, допомога у створенні власних бізнесів ветеранами. І третє – пункти пропуску на кордоні – це те, що будувалось у взаємодії з партнерами. Нові сучасні пункти пропуску для того, щоб економічна активність була швидше, а робота митників – прозоріше. Зокрема, це проєкти в портах. Реально – економічна безпека. Будемо на це шукати більший внутрішній ресурс. Є певні питання і по лінії Міністерства охорони здоров’я, також – у галузі кібербезпеки. Усім цим займаємось. Доручив також продовжувати аудит призупинених напрямів допомоги від Сполучених Штатів Америки, і саме на гуманітарних напрямах, на безпекових та соціальних має бути більше нашої і європейської активності. Щоб зараз, поки триває напрацювання нової американської політики, ми підтримали людей.
🇺🇦 Національна обʼєднувальна платформа «Пліч-о-пліч: згуртовані громади». У День Соборності України, за ініціативи Віцепремʼєр-міністра з відновлення України - Міністра розвитку громад та територій України Олексія Кулеби, говорили про досвід реалізації загальнонаціональної програми підтримки прифронтових громад тиловими.Почули про досвід Харківської, Сумської, Херсонської облдержадміністрацій. Зокрема й про плани на майбутнє. Серед них програми відновлення, втілення Ветеранських політик.Нагадаю, що Запоріжжя в рамках «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» підписало Меморандум про співпрацю з містом Чернівці. Будемо налагоджувати партнерство в сферах гуманітарної допомоги, ремонту соціальної та житлової інфраструктури, посилення культурних звʼязків. Окрема та велика панель була присвячена культурній боротьбі з росіянами. Маємо працювати над Стратегією когнітивної деокупації людського розуму. Бо рф змінює весь світогляд людини та заражує вірусом брехні й ненависті. Подякувала за існування ініціативи «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» та звернулась до голів громад. Всі мають бути замотивовані допомагати прифронтовим громадам. Саме ця підтримка всередині формує загальноукраїнську єдність, яку має бачити весь світ 🤝
Чоловік, що на цьому відео розповідає про біль та жах підступного удару росіян просто по цивільних, це Василь Гобка. Він вже 10 років працює на підприємстві, де 8 січня вибухнули два ворожих КАБи. Обіймає посаду охоронця. Його робоче місце - прямо на прохідній. І Василь - одна з жертв цього терористичного удару. Тоді постраждало понад сто осіб, - ця атака стала наймасштабнішою за весь період повномасштабного вторгнення. Серед них і Ніна Миколаївна - слюсарка підприємства. Наразі вона теж знаходиться у лікарні з травмою лівого стегна з дефектом мʼяких тканин. Цих людей обʼєднувала спільна робота, а тепер й, на превеликий жаль, одне горе. Деякі працівники підприємства, що працювали разом, разом і перебувають у палатах. Всього понад 30 людей залишаються у стаціонарі. Дуже важливо підтримувати всіх постраждалих. Спільно з обласною владою маємо можливість виплачувати по 20 та 50 тисяч гривень допомоги жертвам обстрілів. Звертатись необхідно до районних відділів прийому громадян Департаменту соціального захисту населення Запорізької міської ради за місцем проживання.Тримаємось разом. Попри все. І віримо в найскоріше одужання всіх постраждалих! 🙏
Найважливіший рушій громади - це люди. Не подумайте погано, але люди - це і найважливіший ресурс. В контексті сплати ПДФО, ЄП, акцизів тощо. Водночас, ще є земля. І звісно, земельні ресурси є одним з найстабільніших джерел доходу для міста....З самого початку депутатської діяльності я мала безліч запитань: як то після надання ділянки в оренду орендар не поспішає укладати договір!? чому своєчасно не укладають додаткові угоди після отримання актуальної НГО!? як так складається, що деякі заяви про виділення земельної ділянки лежать роками, а деякі заяви розглядають протягом двох тижнів!? невже ніхто системно не працює в міській раді з метою моніторингу надходжень від земельного податку та орендної плати!?...Запитань безліч. Тому, дякую усім причетним, хто в 2024 році почав працювати над налагодженням роботи між департаментами міської ради, управлінням ДПС у Запорізькій області та Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області.◾️ Було отримано перелік ділянок - близько 12 тисяч усіх наявних ділянок (!), в тому числі отримали від Департаменту управління активами перелік ділянок, що в оренді - 3704.◾️ З ціллю перевірки та приведення у відповідність з законодавством отримуються витяги з НГО в Держгеокадастрі. ◾️ Станом на 24.12.2024р. отримано 396 (1192,2979 га) витягів, в роботі ще 121 (535,862 га). ◾️ Отримано близько 100 витягів шляхом виправлення помилок, за якими планувалось проводити інвентаризацію. За отриманими витягами розраховується сума несплаченої орендної плати, інформація передається в Департамент правового забезпечення для стягнення заборгованості у судовому порядку, в роботі 65 розрахунків для стягнення заборгованості (58,4 млн. грн.).◾️ Укладено 104 договори ( 40,6 га) на 12,1 млн. (бо ніхто не звертав уваги на їх відсутність десь з 2018 року чи навпаки створював штучні перешкоди в їх укладанні) ◾️ Укладено 11 додаткових угод (4,6 га) на 4,9 млн. грн. орендної плати на рік....Чи вдалося змінити систему цілком та повністю!? Ні. Чи певна я на 100 %, що хтось з чиновників міської влади, може видатися «слабкою людиною» з бажанням здобути особисті вигоди!? Ні. Чи реагую я особисто на кожну скаргу від підприємців про створення штучних перешкод в укладанні договору та/або проведенні реєстраційних процедур!? Так (!) Чи буду реагувати в подальшому!? Так (!) Бо, ще є дуже багато питань (над якими потрібно повільно, політично виважено, але наполегливо працювати, щоб в деяких випадках реалізувати «суспільну справедливість»). Але, жоден підприємець чи підприємство не може сказати, що хтось має необґрунтовані преференції. Бізнес має сплачувати податки і нічого окрім податків. Сплачувати податки - це про любов до свого міста.
Робоча зустріч Віцепрем’єр-міністра з відновлення України - Міністра розвитку громад та територій України Олексія Кулеби з очільниками громад із Західних, Східних, Північних та південних регіонів України. Впроваджуємо новий, діалоговий формат прямої взаємодії між представниками центральної та регіональних влад. Питання на порядку денному:◽️ Опалювальний сезон. Основний вектор - децентралізація енергетичних потужностей. Встановлення когенераційних установок - наше майбутнє. На всіх гілках влади будемо допомагати приватному сектору економіки в реалізації.◽️ Соціальне житло. 50 тисяч квартир - український план на 2025 та першу половину 2026 року.◽️ Сонячна генерація. Її розбудова, вствновлення сонячних електростанцій для забезпечення роботи обʼєктів критичної інфраструктури, зокрема водоканалів. Говорили також про: - підтримку військової логістики як пріоритетний напрям;- покращення умов життя внутрішньо переміщених осіб;- співпрацю з нашими міжнародними партнерами; - роботу над згуртованістю та єдністю наших людей на рівні кожної громади.Ця зустріч - важлива для прифронтового Запоріжжя. Відчуваємо підтримку.Telegram | Facebook | Instagram
🏚 Ще 18 запоріжців отримають грошову компенсацію на ремонт свого житла, пошкодженого російськими обстрілами.У четвер, 31 жовтня, відбулось чергове засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України у м. Запоріжжя. На ньому погодили отримання компенсації за 18 заявами на суму 1,2 мільйони гривень. Виплати здійснюватиме держава за програмою єВідновлення. Всього за весь час комісія погодила 703 заяви щодо нарахування грошової компенсації на понад 43 мільйони 120 тисяч гривень. 641 власник вже отримав держдопомогу, загальна сума склала понад 39 мільйонів 340 тисяч гривень.📲 Подати запит на компенсацію стосовно пошкодженого житла можна через Центри надання адміністративних послуг або «Дію». Посилання на умови для отримання допомоги у відновленні пошкодженого житла: https://erecovery.diia.gov.ua/damaged.html 📌Telegram | Facebook | Instagram