Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради
Додано 14 лип 2024

Регіна Харченко. Секретар Запорізької міської ради

@regina_harchenko
Кількість підписників: 11 266
Фото: 10,100
Відео: 1,380
Посилання: 1,630
Опис:
Офіційний телеграм-канал секретаря Запорізької міської ради та виконувачки обовʼязків міського голови Регіни Харченко. Про Запоріжжя та для запорізької громади 🇺🇦 🔗 Запорізька міська рада: https://zp.gov.ua

👥 Кількість підписників

11 266
Середній/День:: -11
Середній/Тиждень:: +20
Середній/Місяць:: -75

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 758
Середній/День:: 1,590
Середній/Тиждень:: 3,286
ERR: 24.48%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 3.7
Середнє за день: 2.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

У Запоріжжі стартувала програма «Старше покоління запоріжців» — ініціатива, яка створює нові можливості для людей 60+📍 Програму презентували в Незламному хабі під час заходу до Дня захисту людей похилого віку. Адже старші люди не мають бути «в тіні». Вони — в центрі нашої уваги.Під час заходу почесні грамоти отримали запоріжці, які й після виходу на пенсію продовжують волонтерити, підтримувати інших і бути опорою.Програма передбачає: 📱 Курси цифрової грамотності — щоб легко користуватись смартфоном і «Дією».🤝 Зустрічі поколінь — обмін досвідом і підтримку.🎨 Культурні події — екскурсії, майстер-класи, творчі вечори.🧘 Психоемоційну підтримку — йогу, артгуртки, чаювання.🏃 Фізичну активність — спортивні заняття, прогулянки.🏥 Медичну допомогу — безоплатні послуги від НСЗУ. У прифронтовому Запоріжжі понад 25% мешканців — старше 60. Наше завдання — залучити їх, підтримати й дати можливість реалізації.Бо місто, яке поважає старших — це місто, що має майбутнє.~Запорізька міська рада:🕊 Instagram 😎 Facebook 📩 Telegram
14 безпілотників сьогодні атакували Запоріжжя. Зруйновано складське приміщення з гуманітарною допомогою, 30 споживачів досі знаходяться без газу. Про всі наслідки — для «Суспільне.Студія». ▪️ Пожежа на складі гуманітарної допомоги охопила 700 м² — знищено понад 10 автівок.▪️ Щонайменше 15–20 об’єктів інфраструктури зазнали пошкоджень, серед них — майже два десятки житлових і приватних будинків, зупинка, магазин, парковка.▪️ Деформовано газопровід, ситуацію локалізовано, триває перевірка.▪️ Постраждали четверо людей: двоє поліцейських із осколковими пораненнями, 62-річна жінка з переломами ніг, ще одна літня жінка звернулася до медиків пізніше — проходить обстеження.▪️ ДСНС і комунальні служби працювали безперервно понад 7 годин. Вогонь загасили о 11:00. Розчищають вулиці, закривають вікна, ремонтують дахи.▪️ 131 мешканець уже звернувся через пошкодження житла. Місто виплачує допомогу:▫️ 15 тис. грн — пільговикам на ремонт;▫️ 10 тис. грн щомісячно — тим, чиє житло визнано непридатним.Telegram | Facebook | Instagram
У повномасштабну війну кожен міжнародний візит, кожна зустріч з іноземними партнерами має одну стратегічну мету: посилити громаду. У короткостроковій, середньостроковій чи довгостроковій перспективі.Допомога не завжди миттєва. Але ми завжди повертаємося з контактами, рішеннями, домовленостями. І дуже часто — результат приходить згодом. І він дуже відчутний.Саме так Запоріжжя отримувало модульні котельні, когенераційні установки, спеціальне спорядження для рятувальників, гуманітарні вантажі, інструменти, захисне обладнання, техніку. Це результат системної дипломатії. Це довіра, яка формувалася через зустрічі, переговори, листування, роботу в міжнародних мережах.Тому міжнародна присутність громади — не формальність і не протокол. Це робота на стійкість. Кожна зустріч за кордоном — це потенціал, який обов’язково спрацює. І завдання команди громади — зробити все, щоб цей потенціал конвертувався у конкретну підтримку.Успішні громади — це ті, що мають не тільки резервні генератори, а й надійні зв’язки. І ті, хто вміє не тільки просити, а й вибудовувати партнерство на рівних.Telegram | Facebook | Instagram
Кусий Степан, третьокласник запорізької школи-інтернату для дітей із порушенням зору, з дитинства захоплюється електротранспортом. Настільки, що навіть у Варшаві, куди родина евакуювалася після повномасштабного вторгнення, йому допомагали заспокоїтись саме трамваї. Степан годинами катався із мамою і бабусею, вивчаючи маршрути, слухаючи голоси оголошень і читаючи написи. Так хлопчик вивчив польську. Його історія стала відомою в Польщі: про Степана писали медіа, його знайомили з депо, запрошували на екскурсії. Але він завжди мріяв повернутись у Запоріжжя. І повернувся.Про цю неймовірну дитину я дізналась з інстаграму. Відреагувала на сториз мами, де жінка фільмувала свого сина, який спостерігає за роботою працівників «Запоріжелектротрансу» через паркан. Його мрією було потрапити на підприємство і наживо побачити, як там все працює.А я вважаю, що дитячі мрії мають збуватись.Вчора ми зустрілись зі Степаном. Відвідали підприємство. Говорили про техніку, дивились малюнки, слухали його історії. Маленький Степан — наш амбасадор повернення. Наше нагадування, що місто потрібно не лише дорослим, а й дітям. Їм — особливо.
☀️ У Запоріжжі запустили ще одну гібридну сонячну електростанцію — на базі одного з найбільших медичних центрів міста.Відтепер заклад має повну енергетичну автономію. Станція працює в гібридному режимі: сонячні модулі, інвертор, акумулятори й резервний дизельний генератор — усе налаштовано так, щоб навіть під час відключень чи обстрілів центр не припиняв роботу.Проєкт реалізували за підтримки французької організації Electriciens sans frontières. Український партнер — компанія Solar Garden.📌 Це вже друга гібридна СЕС, яка функціонує у місті. Ще три — у процесі будівництва.📊 Вже отримані результати:— понад 3 МВт·год згенерованої енергії;— до 70% заміщеного електроспоживання;— мінус 2,42 тонни CO₂;— плюс 167 збережених дерев.Запоріжжя інвестує у незалежність критичної інфраструктури. І кожна така станція — це впевненість у стабільній роботі медичних, освітніх та інших важливих установ. Дякуємо міжнародним партнерам за підтримку. І тримаємо курс на стійкість.Telegram | Facebook | Instagram
🔔 Сьогодні в Запоріжжі лунає останній дзвоник. Він у наші часи такий — всередині протирадіційного укриття. Виглядає не так, як було раніше. Але він є. І він звучить у школах, які запрацювали. У класах, де знову чути дитячі розмови. У коридорах, що знову гомонять після тривалої тиші.Цей рік став роком великого повернення. Повернення дітей до офлайн-освіти. До вчителів, які зустрічають їх з усмішкою. До живого спілкування, командної роботи, шкільного життя.Це — наше велике досягнення як громади. Ми облаштовували укриття, ремонтували школи, будували протирадіаційні укриття. Щоб діти могли не просто вчитись — а зростати, мріяти, бути поруч одне з одним.Дорогі випускники, ви особливі. Ви — покоління, яке вчилося не лише математики, а й витримці. Не лише мови, а й відповідальності. Ви пройшли крізь виклики, які загартували кожного з вас. І сьогодні — ваш день. День гордості, надії й нових стартів.Щиро дякую педагогам, батькам, усім, хто був поруч з дітьми у ці непрості часи. Запоріжжя вірить у свою молодь.Telegram | Facebook | Instagram
Провів тривалу нараду з військовими. Головком Сирський, керівник Генерального штабу Гнатов, міністр оборони, також був Умєров. Питання планування наших дій, наша готовність відповідати на російські удари, на їхні погрози, а також діяти превентивно, і це означає збільшувати наше виробництво – наших дронів, наших ракет. Я вдячний усім, хто працює саме заради цього. Вже сотні українських компаній дають результати для Сил оборони України, і буде більше – я впевнений у цьому. Зараз ми максимально залучаємо підприємницьку силу до виробництва зброї. Ми готуємо вже найближчим часом і нові домовленості з нашими партнерами у Європі для інвестицій саме в українське виробництво. І передусім виробництво саме безпілотного та далекобійного елементу – всього того, що дозволяє контролювати ситуацію на фронті, дозволяє берегти життя наших воїнів та діяти – діяти на значну відстань. Звісно, публічно ми не можемо говорити про наявні плани, про наші можливості, але перспектива зрозуміла: дзеркально відповідати на всі російські загрози і виклики. Вони там, у Росії, повинні відчувати чітко наслідки від того, що роблять проти України. Це буде. Ударні дрони, перехоплювачі, крилаті ракети, українська балістика – це ключові елементи. Все маємо виробляти ми.
🇺🇦 Маємо формувати філософію споживання українських товарів та стимулювати попит на продукти власного виробництва. Саме з таким меседжем до Запоріжжя з робочим візитом приїхала Перший віцепремʼєр-міністр — Міністерка економіки Юлія Свириденко. Разом з командою — а це представники Міністерства економіки, Міністерства енергетики, Ощадбанку та економічного блоку уряду — пані Юлія зустрілась з запорізькими підприємцями різних ланок. Це була відверта та конструктивна розмова з відповідями й конкретикою.Підприємцям презентували набір інструментів, доступних на державному рівні. А це: ▪️ програма «5-7-9 Доступні кредити» (з 2020 року видано понад 365 млрд грн);▪️ компенсація 25% на українську техніку для громад;▪️ компенсація 15% для бізнесу, що купує українське;▪️ страхування від військових ризиків;▪️ спрощення зміни цільового призначення земельних ділянок тощо.📌 Важливо, що бізнес прямо говорив про виклики та свої потреби. Це першочергово про вибудову довірливих стосунків між владою й приватним сектором.Це і високі залізничні тарифи, і потреба в підтримці у розрахунках з міжнародними контрагентами, і необхідність введення пільг для промислових гігантів, і нестача сировини. Команда пані Юлії зафіксувала ці запити. Частина — взяті в роботу на рівні центральної влади.Дякую пані Юлії та всій команді за зустріч з запорізьким бізнесом! Нам, як прифронтовому регіону, це важливо.Telegram | Facebook | Instagram
☀️ У Запоріжжі вже два тижні працює перша комунальна сонячна електростанція — і ми маємо переконливі результати.На даху дитячої лікарні встановлено СЕС, яка забезпечує критичне обладнання корпусу реанімації новонароджених — зокрема апарати ШВЛ — навіть у разі повного знеструмлення. І це не просто резерв — це реальна економія та стабільність.🔹 За 12 днів СЕС згенерувала 2270 кВт·год електроенергії.🔹 Лікарня вже заощадила понад 20 000 гривень.🔹 За рік економія сягне понад 500 000 гривень — коштів, які підуть на ліки й обладнання.🔹 Атмосфера не отримала понад 1 тонну CO₂.🔹 Не спалено майже тонну вугілля.Проєкт реалізовано за фінансової підтримки чеської організації NESEHNUTÍ (19 000 євро) та за технічного супроводу Екоклубу. Установки та обладнання надали партнери — Huawei і Sunlux.Це — про надійність, сталий розвиток і рішучість дбати про життя. Запоріжжя продовжує працювати над масштабуванням проєкту: попереду ще 11 сонячних електростанцій для лікарень та об'єктів критичної інфраструктури.Telegram | Facebook | Instagram
Міністерка у справах ветеранів Наталія Калмикова — у Запоріжжі. Разом відкрили «Ветеран ПРО. Запоріжжя» — перший в місті багатофункціональний простір для військових, їхніх родин та родин загиблих Героїв.Це — важлива подія в історії прифронтового Запоріжжя. За результатами соцопитування, понад 75% ветеранів висловлювали потребу в такому просторі. Ми провели масштабні ремонтні роботи в одній з історичних будівель міста, заручившись допомогою партнерів, зокрема Групи Метінвест та ГО «Платформа спільних дій». Ветеранський простір працює вже зараз:▪️ ведуть прийом фахівці Пенсійного фонду, ЦНАПу, центру зайнятості;▪️ надається психологічна, правова та соціальна підтримка;▪️ доступна фізична та професійна реабілітація;▪️ працює ветеранська команда — 18 фахівців. Продовжуємо працювати заради комфорту ветеранської спільноти Запоріжжя:✔️ створено перший в Україні Департамент з питань ветеранської політики;✔️ затверджено Комплексну міську програму ветеранської політики на 2025–2027 роки;✔️ у всіх районах міста відкрито Кімнати ветерана;✔️ працює Рада ветеранів;✔️ діє програма адаптивного спорту для ветеранів і їхніх родин.«Ветеран ПРО. Запоріжжя» - це місце підтримки, адаптації, відновлення й розвитку. І я рада, що наші соціальні ініціативи помітні на державному рівні та здобувають підтримку. Вдячна пані Наталії за візит до Запоріжжя. Це справді те, чого потребує громада.#СенсиЗапоріжжя#ВетеранськаПолітикаЗапоріжжяTelegram | Facebook | Instagram