Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ната в книжкових світах
Додано 06 гру 2025

Ната в книжкових світах

@redfox_books
Кількість підписників: 3 127
Фото: 1,930
Відео: 59
Посилання: 488
Опис:
в основному про книжки й можливо трошки більше · only booklovers left alive з питань співпраці - @happy_avokado книжкомрії - https://readeat.com/dreambooks/page-394

👥 Кількість підписників

3 127
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +111

👁️ Середній перегляд на повідомлення

843
Середній/День:: 536
Середній/Тиждень:: 931
ERR: 26.96%

📊 Кількість повідомлень на день

2.4
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.9
Середнє за день: 2.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Перед тим як захворіти я вам не показала розпаківку свого замовлення на День народження Неба, виправляюсь🫡 Отже, якщо хтось сидів у тамблері приблизно в 2015/17 роках, то скоріш за все ви чули за Воронів. Це був хіт про який говорили з кожної праски: арти, колажі, фанкасти, фанфіки, історія обʼєднувала навколо себе купу шанувальників. А ще я впевнена, що фандом Воронів надихнув людей на створення повноцінного фандому Мародерів, але не можу цього довести (та та я знаю про ATYD й тд)😁 Про що ж Ворони? Це янг адалт урбан фентезі події в якому розгортаються в маленькому містечку Гінрієтта. У нас є чотири хлопчики які навчаються в супер елітній приватній школі й дівчинка Блю, яка походить з родини екстрасенсів. Весь прикол в тому, що Блю знає про одне магічне ведіння в якому говорилось (бачилось🤓?) що один з цих хлопаків… скажімо так буде мати можливість поспілкуватися з Куртом Кобейном😅 Це все що я знаю про книгу й здається це все, можна нарити у відкритих джерелах, тому ноу спойлерс. Звучить дуже цікаво плюс я люблю янг адалт та урбан фентезі. Єдиний мінус в перекладі є лише дві книги з чотирьох, але ай белів ін Небо супермесі🌚
Сьогодні до Вінниці приїздили чудові співзасновниці видавництва Ще одну сторінку пані Анастасія й пані Анастасія😌Було неймовірно цікаво послухати про роботу видавництва й тонкощі книговидання. ЩОС всього два роки на ринку, а вже видали більше ста тайтлів й все це руками СЕМИ жінок (так-так, це буквально весь штат видавництва). ЩОС велику увагу приділяє деталям й кожна їх обкладинка це зажди кропітка робота для кожної вони співпрацюють з різними художниками, шукають відгуки на книгу від інших письменників та додають короткий опис буквально в два слова на першу сторінку книги. Обожнюю коли так заморочуються над книжками🥰 Також говорили про українських авторів у видавництві й про зростаючий попит саме на них, що не може не тішити. Півтори години пролетіли дуже непомітно🥰 Після зустрічі придбала собі українське фентезі, про яке багато чула хорошого, але руки ніяк не доходили, от тепер буду мати особливий примірничок підписаний випускною редакторкою та меркетилогинею видавництва. Обіцяли, організовувати пані авторці тур у Ві з її новою книгою, тому сподіваюсь що підпишу ще й у неї😊
Розкажу-покажу як зʼїздила до Львову, а то шось не цейвой. Приїхала в суботу ранком, й перша зупинка була ВСЛ, але то ви знаєте. В коментарях вірно вгадали: таємна книжка від пана Павла Деревʼянко була «Культ» Любко Дереша. Я нічого не читала у автора й буде привід познайомитись + ще одна книжечка в серію Новітньої класики у мене на поличках🐶Далі був неймовірний майстер-клас/книжковий клуб. Організовувала все чудова bookclub.bydzvinka й це було дуже затишно й круто. Я перший раз була на обговоренні такого формату, раніше тільки бачила в тіктоках таке й мені неймовірно сподобалось. А мати такий гарний букет тепер вдома - це окрема радість. Композицію можна засушити й вона буде ще довго радувати око😊 Потім здійснилась моя маленька мрія й Наталочка поводила мене невеличкою екскурсією по місцям які згадувались в пані Ареті. Так круто, коли книжка буквально оживає на очах. Звичайно, блогерка я так собі, бо ми забалакались і я нічого не фоткала. Але наступного разу буду у Львові й виправляюсь🤭 Й тепер ще більше люблю пані Арету й дужче чекаю на другу частину ❤️Ну й на останок я таки встигла на запис Середньостатистичного літературного шоу для каналу пана Андрія. Я вам ще обовʼязково нагадую коли воно вийде, бо це було дуже файно й смішно☺️ Обовʼязково треба всім дивитись🥰 Залишу кілька відосиків, ознайомчий фрагмент, так би мовити.В цілому хоч й страх як стомилась, але були дуже класні декілька днів. Львів так гарно прикрашений, просто вау, ще б звичайно трошки снігу, щоб зовсім святкова атмосфера, але й так дуже файно🥹
#цікаве_про_книжблогерів #тиждень_про_книжблогерів Сьогодні ми дізнаємося більше про Нату.Тгк: https://t.me/redfox_books1. Розкажіть трохи про себе та ваш книжковий блог. Айтівиця, матір двох дуже різних, але дуже класних кицюнічок (Поня й Кориця). У вільний від написання коду час читаю книжки, купую книжки, пишу про книжки. Крім того, я huge fan творчості Schmalgauzen та обожнюю Формулу-1.Щодо блогу — говорити про книги моя пристрасть, і хотілось ділитися емоціями з кимось та популяризувати улюблених авторів. Я була не певна, що ідея з каналом довго проживе, але завдяки підтримці чоловіка, подруг та неймовірно крутого книжкового комʼюніті ця затія претендує на звання одного з найкращих рішень року.2. Чи читаєте ви з кінця книги? Я з тих жахливих людей, що можуть зазирнути в кінець книги й глянути, чим там усе закінчилось, будучи на середині чи навіть на початку. Ну не боюсь я спойлерів — шо ж поробиш.А якщо говорити про саме читання, то можу хіба якісь улюблені книги погортати з кінця — й все. Хоча прочитати деякі любовні історії навпаки було б весело: вийшла б депресивна книжка про те, як щаслива пара в силу важких обставин розходиться, і кожен починає жити своє одиноке життя 😁3. Ваша мрія як книжкового блогера? Ніколи не говорити на тему піратства й того, що читати мовою росії — це погано, бо наше суспільство настільки свідоме, що все це й так знає й розуміє.4. Яку книгу ви не змогли дочитати? Цього року така була одна, і на мій великий подив та трошки жаль — це був Бакман “Моя бабуся просить їй вибачити”. Абсолютно не моє. Я розумію, чому ця історія подобається людям, але в мене з нею не склалося від слова “зовсім”. Я навіть трошки сумувала через це.5. Як ви ставитеся до того, що хтось засуджує вас через книголюбство? Ніяк, мені байдуже. Не існує в природі справи, яку б ти робив, і при цьому не знайшлась би хоча б одна людина, яка тебе за це не засудить. Тому навіщо взагалі паритись?6. Найбільше книжкове розчарування? Мене зараз побʼють, але це досі Сара Маас. Я почала читати ДШІТ з дуже невірними очікуваннями, і це було абсолютно не те, на що я розраховувала. Через це книга не сподобалась страшенно. Настільки, що навіть не хочеться давати авторці другий шанс.7. Який контент ви ніколи не створите? Про очевидне — піратський контент і контент мовою росії — навіть і говорити не треба.Щодо іншого, то це:— схвальні відгуки на книги, які не зайшли;— вигадані драми заради переглядів;— пліткарсько-брудні штуки.8. Скільки часу ви приділяєте блогу? В середньому десь пару годин на день — саме на створення контенту. Але думки про блог просто живуть rent-free у моїй голові.9. Що вас найбільше надихає у створенні контенту? Книги та автори. Коли любиш щось так сильно, то хочеться розповісти про це всьому світу. Ну й, звичайно, моя чудова аудиторія — бачити, що те, що ти робиш, має відгук, це неймовірні відчуття.10. Яка ваша улюблена книгарня? Я не змогла вибрати одну, тому розповім про три:• Книгарня «Герої» у Вінниці. Мені імпонує тут все: інтерʼєр, атмосфера, комʼюніті, цінності книгарні й усіх, хто залучений до її роботи ♥️• Книгарня-кавʼярня Старого Лева на Михайлівській у Києві. Дуже затишна, атмосферна. Обожнюю їхні книжкові клуби настільки, що готова їздити з Ві до Києва на них. Ну й, звичайно, чарівні модераторки клубу 🤭• Readeat на Олімпійській у Києві. Неймовірно атмосферний книжковий простір, де можна залипнути на декілька годин дуже легко.https://t.me/Book_pages_1
Уявіть світ, де раптово зникла електрика, а більшість людей поринули у сон, залишивши планету купці підлітків, загадковим Ліхтарникам та... драконам. Що з цього вийде? Про це нам розповідає янг адалт фентезі трилогія Ольги Войтенко У світлі світляків.Історія про дітей яким доведеться рятувати світ зовсім не нова й сотні разів надихала авторів розповісти свою інтерпретацію, але чим особлива ця трилогія: 🤍читати цю історію коли постійно вимикається світло це чисто плюс вайбік, занурення в атмосферу на 100% 🤍дуже класно прописаний  розвиток персонажів: вони змінюються й ростуть під дією обставин у які потрапляють. За їх роздумами, рефлексією та висновками цікаво спостерігати. Звичайно здебільшого все це дуже наївне й максималістичне, але цього я і очікую коли головним героям 13-16 років. Й це кайф.🤍книгу можна поділити на два напрямки: фентезійний та науково фантастичний. Вони зрештою переплітаються та доповнюють один одного, але чисто фентезійний мені заходив набагато більше. Ліхтарників які охороняють кладовища й вхід в потойбічний світ, зʼявляються кожного разу у масках різних тварин, дуже додають містичного вайбу та навіть якоїсь моторошності. Ну й звичайно дракони. Вони тут неймовірно прекрасні: взаємодіють з персонажами, мають певні здібності, відважні й дуже благородні. 🤍відносини між героями: це щира дружба, турбота, підтримка, перша симпатія. Вони западають у серденько, за них щиро вболіваєш й переживаєш. Їх допитливість й бажання докопатись до суті, можливо трішки нереалістичне, але таке щире й захопливе. Фінал був неочікуваний. Я думала про багато варіантів, але цей… в моменті мені не дуже зайшло. Але зараз через декілька днів відчувається дуже правильним. З таким тихим сумом й надією на краще, а я дуже люблю такі відчуттяВ цілому трилогія від мене отримує від мене пʼять зачарованих лисичок 😊😊😊😊😊 з пʼяти. Хоча третій книжці я поставила чотири. Це чудова історія, яка глибоко запала мені в душу, але кому б я не радила її читати:❤️Маєте алергію на янг-адалт, де герої — ще зовсім діти❤️Любите динаміку, а не атмосферні «блукання». Тут сюжет іноді ставиться на паузу заради розкриття світу.❤️Вас тригерить повчання «в лоб». Меседжі типу «інтернет — погано, а книги — добре» тутлунають прямим текстом.#Redfox_прочитане 📚 Ната у книжкових світах