Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ната в книжкових світах
Додано 06 гру 2025

Ната в книжкових світах

@redfox_books
Кількість підписників: 3 127
Фото: 1,930
Відео: 59
Посилання: 488
Опис:
в основному про книжки й можливо трошки більше · only booklovers left alive з питань співпраці - @happy_avokado книжкомрії - https://readeat.com/dreambooks/page-394
Джерело

Ната в книжкових світах | Розкажу-покажу як зʼїздила до Львову, а то шось не цейвой. Приїхала в ...

Логотип телеграм спільноти - Ната в книжкових світах Ната в книжкових світах @redfox_books
606 Охват/переглядів 2025-12-15 18:00 Повідомлення №1374
Розкажу-покажу як зʼїздила до Львову, а то шось не цейвой. Приїхала в суботу ранком, й перша зупинка була ВСЛ, але то ви знаєте. В коментарях вірно вгадали: таємна книжка від пана Павла Деревʼянко була «Культ» Любко Дереша. Я нічого не читала у автора й буде привід познайомитись + ще одна книжечка в серію Новітньої класики у мене на поличках🐶Далі був неймовірний майстер-клас/книжковий клуб. Організовувала все чудова bookclub.bydzvinka й це було дуже затишно й круто. Я перший раз була на обговоренні такого формату, раніше тільки бачила в тіктоках таке й мені неймовірно сподобалось. А мати такий гарний букет тепер вдома - це окрема радість. Композицію можна засушити й вона буде ще довго радувати око😊 Потім здійснилась моя маленька мрія й Наталочка поводила мене невеличкою екскурсією по місцям які згадувались в пані Ареті. Так круто, коли книжка буквально оживає на очах. Звичайно, блогерка я так собі, бо ми забалакались і я нічого не фоткала. Але наступного разу буду у Львові й виправляюсь🤭 Й тепер ще більше люблю пані Арету й дужче чекаю на другу частину ❤️Ну й на останок я таки встигла на запис Середньостатистичного літературного шоу для каналу пана Андрія. Я вам ще обовʼязково нагадую коли воно вийде, бо це було дуже файно й смішно☺️ Обовʼязково треба всім дивитись🥰 Залишу кілька відосиків, ознайомчий фрагмент, так би мовити.В цілому хоч й страх як стомилась, але були дуже класні декілька днів. Львів так гарно прикрашений, просто вау, ще б звичайно трошки снігу, щоб зовсім святкова атмосфера, але й так дуже файно🥹