Статистика telegram каналу - @rb_group

R&B Group

Subscribers: 65
Photos: 223  Videos: 8  Links: 252 
Офіційний канал компанії Research & Branding Group. Соціологія, маркетинг, політика. Слідкуйте за життям України та українців в цифрах rb.com.ua facebook.com/researchbrandingroup/
2021-08-27

Кількість підписників

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

R&B Group
2024-06-15
Telegram: Contact @RB_Group
2024-06-14
R&B Group
2024-04-15

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
🔵 Напередодні річниці з початку повномасштабної війни в Україні Інститут Ґеллапа провів опитування, в якому дізнався рівень оцінки американцями наданої США допомоги Україні, та того, як за цей ще неповний рік змінилась їхня підтримка нашої країни у справі повернення своїх територій.

Так, за даними онлайн-дослідження, проведеного у січні 2023 р., 39% американців вважають, що США надає достатньо допомоги Україні. Ще 30% американців надану допомогу називають недостатньою, та трохи більше чверті (28%) зазначили, що допомоги, навпаки, забагато. При цьому серед прихильників республіканців значна частка саме тих, хто вважає рівень допомоги Україні завищеним – 47%. Тоді як серед прихильників демократів таких лише кожен десятий.

Та не дивлячись на розбіжності у поглядах різних електоральних груп, у США загальна підтримка України залишається стабільно високою. Так, у порівнянні зі схожим дослідженням у серпні 2022 р., рівень підтримки України залишився майже без змін: сьогодні переважна більшість американців (65%) виступає за підтримку територіальної цілісності нашої країни (це лише на 1% менше, ніж минулого року). При цьому майже третина (31%) й досі бажає найскорішого припинення бойових дій, навіть при умові, що наразі окуповані території повернені Україні не будуть

#standwithukraine
#supportukraine
#foreign_data_ukraine
🟡 Рік, що минає, вимушено допоміг нам побачити себе з неочікуваного боку та відкрити у собі супер-здібності, про наявність яких ми раніше навіть не здогадувались.

Завдяки супер-швидкості ми навчилися діставатися додому з будь-якої точки міста до комендантської години.

Нам відкрився дар Yasnoвидіння, який вивів наші навички тайм-менеджменту на найвищий рівень.

Нашому вмінню орієнтуватися у темряві тепер позаздрять навіть коти, а наш слух та реакція стали настілки гострими, що наступного літа українським комарам буде голодно.

А ще, як виявилось, ми усі неймовірно сміливі, сильні, а всередині кожного з нас – власний пункт незламності!

І саме ці набуті супер-здібності дозволили нам успішно виконувати робочі задачі в дуже непростих умовах. Наші менеджери проектів стали магістрами стратегічного планування. Наші інтерв'юери гнучко змінюють тактику у полях і тепер справжні психологи, адже емоційний стан респондентів буває різним. Оператори нашого колл-центру прокачали комунікаційні навички до максимуму, щоб при нестабільному зв'язку отримати необхідну інформацію якомога швидше. А наші аналітики стали справжніми урбаністами та знавцями міста, які завжди для роботи знайдуть місця з інтернетом та світлом.

Ми віримо, що головне спільне бажання усіх українців, загадане у сьогоднішню Новорічну ніч, якнайшвидше здійсниться, та у новому 2023-му наші супер-здібності нам більше не знадобляться! Але набутий цього року досвід точно стане у нагоді на майбутнє.

І поки добігають кінця останні години 2022-го, хочемо привітати всіх З Новим Роком! Бажаємо, щоб наступний приніс нам мирне небо, рідних поруч, успіхів в усіх запланованих справах та, звичайно, багато цікавих проектів!

Бережіть себе та пам'ятайте, що все буде Україна! 🇺🇦
🔵 Про силу, характер та красу українських жінок вже складено безліч віршів та пісень. Ще одну важливу рису, притаманну українкам, також оспівували у багатьох творах. Сьогодні маємо офіційні дані, які вкотре доводять незаперечний факт: коли говоримо "працьовитість", то першою же на думку спадає українська жінка.

Так, за відкритими даними від @OpendatabotChannel, 28% новостворених від початку повномасштабної війни бізнесів очолюють в Україні жінки. При цьому чим ближче бізнес розташований до зони найгарячіших бойових дій, тим цей відсоток вище: найбільша кількість жінок є головними на підприємствах у Донецькій, Херсонській та Луганській областях.

Загалом після 24 лютого 2022 р., в Україні було зареєстровано 21 876 компаній та 177 375 ФОПів, і майже половина (48%) останніх відкрита саме жінками!

Бажаємо українським бізнесвумен успіхів та вдалого початку робочого тижня! А наші мужні захисники, які зараз звільняють нашу країну від загарбників, можуть бути спокійними – економічний тил у надійних руках.

Все буде Україна! 🇺🇦

#desk_data_ukraine
#standwithukraine
#supportukraine
🔵 У період з 22 червня по 11 липня 2022 р. міжнародною дослідницькою компанією YouGov серед європейців було проведене ще одне масштабне опитування, однією з ключових тем якого стала війна в Україні. У громадян Європейського союзу дізнались їхні прогнози щодо подальшого розвитку подій у нашій країні та про ставлення до них у цілому.

Сьогодні, на жаль, саме у прогнозах європейців стосовно тривалості бойових дій переважають песимістичні настрої. У всіх країнах, де проводилось дане опитування, в середньому половина населення вважає, що війна триватиме ще щонайменше рік (цей показник найвищій у Британії – 53%, найменший – у Франції – 45%). При цьому навіть у Польщі, де серед європейських країн спостерігається найвищий рівень віри у найскоріше закінчення війни, він становить лише 21%.

Але є і позитивна динаміка, яка точно може надати українцям додаткового оптимізму. Так, за останніми даними, серед мешканців п'яти найбільш густонаселених країн Євросоюзу зростає підтримка вступу України до ЄС. В Іспанії та Франції за період з березня по липень 2022 р. кількість таких громадян збільшилась на 6% та зараз становить 66% і 48% відповідно. А загалом найбільша кількість охочих до вступу нашої країни у ЄС у Польщі – 73%.

#standwithukraine
#supportukraine
#foreign_data_ukraine
🔵 Вчора безліч очей по всьому світу були прикуті до сервісу Flightradar24, на якому у реальному часі можна відстежувати поточне місцезнаходження літаків. Для того, щоб з'ясувати, куди саме вчора дивилась більшість інтернет-користувачів, точно не потрібен Eye Tracker. Борт з номером SPAR19, на якому спікер палати представників США Ненсі Пелосі прилетіла з візитом до Тайваню, був найгарячішою точкою на умовній "heat-мапі" сервісу, який інколи навіть не витримував такий наплив уваги.

Однак у той же самий час ми, українці, мали свою "heat-мапу", яка такою залишається вже 160 днів цього року. Вся основна наша увага була спрямована на мапу повітряних тривог, яка у той же момент "тайванської кризи" зачервоніла всією Україною. Для підтвердження цієї гіпотези нам теж Eye Tracker не знадобиться.

Але ми бажаємо використовувати маркетинг-інструменти за їх прямим призначенням. А, отже, якщо треба знати точно, куди дивляться користувачі на сайті, чи розуміти, що саме помічають (або ні) на рекламних фото та відео-матеріалах – це вже дійсно завдання для нашого Eye Tracker!

Детальніше про Eye Tracking дослідження тут.

Телеграм: t.me/rb_group
Інстаграм: https://bit.ly/39fonRZ
Блог: https://bit.ly/2UwncbA

#rbgroup_services
#eyetracking
#rb_eyetracking
🔵 Цієї суботи набув чинності закон, за яким сайти усіх суб'єктів господарювання, зареєстрованих в Україні, повинні мати основну версію саме української мовою. А дослідження, проведене Центром контент-аналізу у період з 5 червня по 5 липня 2022, демонструє, що процес дерусифікації соцмереж почався раніше і не тільки серед суб'єктів господарювання.

Так, у порівнянні з даними аналогічного дослідження за 2020 рік, зараз майже у всіх основних соцмережах частка постів українською мовою суттєво збільшилась. Найактивніша українізація контенту за цей період спостерігається в Іnstagram, де станом на червень поточного року 72% публікацій робились мешканцями України державною мовою, що на 59% більше, ніж у 2020 році. Частка україномовних постів у Facebook за аналогічний період збільшилась на 40% та зараз становить 67% від усіх публікацій користувачів, які вказали у профілі Україну своїм місцем перебування.

Youtube та TikTok, на жаль, продемонструвати подібний успіх за останні два роки не можуть. Але ми щиро сподіваємось, що це лише справа часу! 🇺🇦

#standwithukraine
#supportukraine
#desk_data_ukraine