Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Команда Разумкова
Додано 14 лип 2024

Команда Разумкова

@razumkovteam
Кількість підписників: 1 096
Фото: 3,340
Відео: 676
Посилання: 468
Опис:
Ми – команда однодумців, об’єднаних спільними принципами. Серед нас є професіонали із різних сфер та куточків України. Приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook ➡️ https://www.facebook.com/razumkovteam Instagram ➡️ https://instagram.com/razumkovteam
Джерело

Команда Разумкова | Політика нинішньої влади, на жаль, не має нічого спільного зі справедл...

Логотип телеграм спільноти - Команда Разумкова Команда Разумкова @razumkovteam
239 Охват/переглядів 2024-10-13 09:57 Повідомлення №3288
Політика нинішньої влади, на жаль, не має нічого спільного зі справедливістю.Наприклад, питання бронювання. На третьому році повномасштабної війни у владі зібралися проводити аудит підприємств і переглянути бронювання, щоб не раптом не виявилося, що хтось його отримав «незаслужено». Але щось підказує, що навряд чи бронь втратять численні радники Офісу президента, 95 квартал та інші друзі нинішньої влади. А от залишитися без бронювання дійсно можуть спеціалісти галузі критичної інфраструктури. А комусь продовжать бронь – тільки за гроші. І це ще один приклад «справедливості» від влади. Як і з економічним бронюванням, про яке знову заговорили. Не секрет, що я негативно ставлюся до цієї ідеї і вважаю її несправедливою. Але погано її сприймають і самі підприємці. Про це ми з командою «Розумної Політики» дізналися, коли спілкувалися з представниками бізнесу на Черкащині.Тому що моделі економічного бронювання, які пропонує влада, є несправедливими і нечесними. Білий бізнес, який сплачує податки, таких умов просто не витягне, і у більшості випадків не зможе платити 30 тисяч грн податків із зарплати заброньованого працівника. У такому випадку вона має становити близько 84 тис грн, а фонд оплати праці на цю людину має складати 102 тисячі грн на місяць!Інша пропозиція – «плати 20 тис грн на місяць і будь заброньованим» працюватиме так, що заможні будуть відпочивати, а бідніші – воювати. А чим гірші військові, які воюють вже майже три роки і могли б теж заплатити такі гроші, щоб відпочити і побути з родиною?! Усі ж рівні перед законом і Конституцією! На це запитання у влади відповіді немає.