Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Команда Разумкова
Додано 14 лип 2024

Команда Разумкова

@razumkovteam
Кількість підписників: 1 096
Фото: 3,340
Відео: 676
Посилання: 468
Опис:
Ми – команда однодумців, об’єднаних спільними принципами. Серед нас є професіонали із різних сфер та куточків України. Приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook ➡️ https://www.facebook.com/razumkovteam Instagram ➡️ https://instagram.com/razumkovteam
Джерело

Команда Разумкова | Чому податки з продажу землі мають іти повз місцеві бюджети?! Фінансов...

Логотип телеграм спільноти - Команда Разумкова Команда Разумкова @razumkovteam
268 Охват/переглядів 2024-10-11 14:57 Повідомлення №3286
Чому податки з продажу землі мають іти повз місцеві бюджети?! Фінансовий комітет відхилив правку «Розумної Політики», якою ми пропонували зараховувати податок із продажу землі в місцеві бюджети тих громад, де фактично знаходиться ділянка, а не за місцем реєстрації нотаріуса. Про це просили представники ОТГ, коли ми з ними спілкувалися під час поїздки на Черкащину. Це питання турбує представників місцевого самоврядування і в інших регіонах України. Тому що ці ресурси використовувалися б реально на користь громади, в якій купується або продається така земельна ділянка. Це точно правильно, і точно справедливо, особливо після того, як у них відібрали кошти «військового» і «силового» ПДФО! Але голова фінансового комітету Гетманцев вважає таку пропозицію «не дуже розумною»! Він розповідає про робочу групу з цього питання, яка нібито працює вже декілька років і все ніяк не може дійти до рішення. Ну, по-перше, мабуть ця «робоча група» працює, м’яко кажучи, неправильно, якщо за декілька років не дала жодного результату, і пропозиції лежать там роками як сміття!А по-друге, якщо Гетманцеву здається наша пропозиція «не дуже розумною», то нехай би він поспілкувався з людьми і почув, що вони думають про «ефективність» його роботи. Навряд чи це йому сподобається. І ще хотілося б почути, як так вийшло, що «розумний» Уряд за пів року зміг використати лише 45% із відібраних у громад коштів «військового» і «силового» ПДФО? Можливо тому, що їм не вистачає ні хисту, ні розуму, ні знань?!