Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Психолог_і_Я
Додано 06 гру 2025

Психолог_і_Я

@psy_4_teens
Кількість підписників: 574
Фото: 250
Відео: 14
Посилання: 106
Опис:
Канал для підлітків та батьків від підліткового психолога @Natalie_Zadorozhna. Все про підліткову кризу. Події, вправи, профорієнтація, добірки, статті, пошук балансу, чат для спілкування. Повертаю в родини спокій. Навчу обирати професію, друзів, себе
Джерело

Психолог_і_Я | Підтримки допис. Коли немає світла. Подумала, а що робити коли його не...

Логотип телеграм спільноти - Психолог_і_Я Психолог_і_Я @psy_4_teens
402 Охват/переглядів 2025-12-15 08:58 Повідомлення №399
Підтримки допис. Коли немає світла. Подумала, а що робити коли його немає? Зазвичай радять малювати, складати пазли і грати в настолки. Для мене все це можливо за умов гарного настрою, а без світла він в мене поганий зазвичай. Я стаю зла, а тому ділюсь своїми способами справлятись з цим станом:Крок 1. Лежати і страждати. Даю собі час горювати стільки, скільки влізе. Це може бути кілька годин чи кілька днів. Тільки важливо робити це правильно: в тиші, темряві та наодинці ви думаєте тільки про несправедливість буття і жорстокість цього світу. Рано чи пізно вам набридне і захочеться якихось дій.Крок 2. Застелити ліжко. Ні, не так. Зняти постіль і поміняти її на чисту. Обов’язково має поруч лунати улюблена пісня. Збивайте подушку так, як би хотіли натовкти пику тому, через кого в нас немає світла.Ця дія працює замість руханки: розганяє кров і смуток.Крок 3. Зробіть перестановку. Ну а коли як не зараз? Сюди ж генеральне прибирання чи миття підлоги. Зберіть непотрібні речі та віддайте нужденним. Непотрібні це ті, якими не користуєтесь більше року. Поки будете їх перебирати, зрозумієте, що не все так погано, як може здаватись.Крок 5. Напишіть лист гніву. Починатися він має зі слів «Я злюсь…». І далі 15 хв пишете все, що накопичилось. Цей метод вільного письма дозволяє не тільки зрозуміти на що саме ви злитесь, а й чого насправді зараз потребуєте. Його використовують при втратах близьких, при селфхармі. Тоді, коли внутрішній біль надто сильний.Крок 6. На цьому етапі приходить виснаження і потрібно себе розслабити. Зробити чай з цукерками. А далі дайте собі час. Ідеї прийдуть ❤️‍🩹