Вітаємо вас із початком літа! Бажаємо вам провести його насичено, весело і продуктивно 🥹 А ми розкажемо вам кілька цікавих подій, які стались у світі першого червня. Наприклад, саме цього дня у 1967 році вийшов альбом Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band від The Beatles. Це той самий реліз, який буквально перевернув музичну індустрію 🫣 А ще 1 червня народилась Мерилін Монро - одна з найвідоміших актрис і секс-символів 20 століття. Також 1 червня - день народження Моргана Фрімена, Гайді Клум та Аланіс Моріссетт. 😳 Також у 1999 році запустили сервіс для обміну музикою Napster. Це був початок ери цифрової музики, піратства і всього того, що в результаті привело нас до Spotify і стримінгів.Того ж дня 1999 року світ почув альбом Enema of the State від Blink-182.🥺 Але не все цього дня було позитивним. У 2008 році сталася велика пожежа на студії Universal, під час якої знищили величезний архів записів - сотні тисяч унікальних треків. Це одна з найбільших втрат для музичної історії.А які цікаві факти, повʼязані з цією датою, знаєте ви? 🤔
Дивлюсь на нашу нагороду і дуже хочу поділитись з вами думками💭 Ми почали ютуб 3 роки тому взагалі не знаючи нічого і тоді думка про 100 тисяч глядачів здавалась нереалістичною і дуже далекою. Але день за днем, маленькими кроками ми просто робили свою справу. Вчилися на ходу, покращували скіли, набиралися досвіду... І непомітно для самих себе вийшли на зовсім інший рівень. Сьогодні ми співпрацюємо з крутими брендами, знайомимося та колаборуємо з іншими блогерами, нас запрошують на масштабні івенти.За ці 3 роки я виросла і стала почуватися максимально впевнено, як особистість. Зараз я з гордістю також можу назвати нас зі Славіком профі, адже ми вже переросли рамки свого проєкту й успішно запускаємо та розвиваємо інші канали 💪🏻До чого я це все веду? Час усе одно мине. І кожен день, коли ви відкладаєте свій старт, просто згорає. А міг би стати днем, коли ви навчилися чогось нового і зробили перший крок до своєї «срібної кнопки». Тож не чекайте ідеального моменту, починайте зараз і через 3 роки ви скажете собі дякую! ❤️
8 березня з’явилося НЕ для того, щоб дарувати тюльпани🌷 Цей день з’явився як день протестів жінок за базові права: право працювати, голосувати, отримувати освіту і мати рівну оплату праці.І що цікаво, перші протести почались у 1908 р, але багато змін відбулися не так давно.Наприклад, у Саудівській Аравії жінкам дозволили водити автомобіль лише у 2018 році. Так, у 2018🫣У 2020 році Шотландія стала першою країною у світі, де засоби менструальної гігієни зробили безкоштовними.У 2022 році в Україні ратифікували Стамбульську конвенцію, яка посилює захист від домашнього nasylstva.А у 2023 році Ісландія зробила незаконною нерівну оплату праці. І попри все це, у світі жінки досі в середньому заробляють приблизно на 20% менше, ніж чоловіки💸І лише 55% жінок у світі мають повну автономію над своїм тілом. Тому 8 березня - це не тільки про квіти.Це нагадування, що багато прав з’явилось зовсім нещодавно, а деякі ще доводиться відстоювати досі. Заісно, квіти ніхто не забороняє дарувати, це красива традиція, але важливо пам’ятати істинний сенс цього дня. Люблю вас, жінки! і бажаю отримувати те, чого ми гідні, не боятись бути різними, обирати себе і жити так, як хочеться вам♥️
Думаю вже всі бачили новину про те що викрали хлопця Єви Мішалової на Балі і нібито тримають його в полоні. Ситуація максимально мерзенна і гидка, від неї аж мурахи по тілу. В цивілізованому світі усе повинно проходити через компетентні органи, а не методами дикого бандитизму. Викрадення це злочин. Але співпереживання, чесно кажучи немає🫤. Хлопця Єви - Ігора Комарова пов’язують із дніпровськими «офісами», які роками розводять людей на гроші. І не будьте наївними: ці контори працюють далеко не тільки по РФ. Саме на ці кошти купувалися всі ті Birkin, Cartier та Gucci, якими Єва хизувалася в Instagram, як приклад того, як має поводитися «справжній чоловік».Це чергова демонстрація того, що за лакшері життям може бути абсолютно жахливий бекграунд найоба, скама і цинізму. І що нам - глядачам взагалі не варто вірити тому що показують в інтернеті. І так, важко повірити, що вона не знала, чим займається її чоловік. Знати, брати гроші й гордо демонструвати це в інсті - це свідомий вибір.За кого реально ми переживаємо, так це за наших військових у полоні, які проходять пекло за справжні цінності. А також, вкотре впевнилась, що чесний спосіб життя - це найкраще, що може бути.Коли ти знаєш, що за твій комфорт ніхто не заплатив сльозами чи навіть життям, а твоя безпека не залежить від вчасно видаленої геолокації. Краще спати спокійно без Cartier, ніж рахувати пальці в готелі на Балі.Бажаю усім учасникам зробити переоцінку цінностей у житті 🤷♀️
🤔 У Лос-Анжелесі пройшла 68 церемонія музичної премії «Греммі».Вона видалась однією з найгучніших і найполітичніших за останні роки. Цього разу чимало артистів використали сцену не лише для вдячностей, а й для протесту. Виконавці висловлювались проти американської імміграційної служби ICE, співробітники якої нещодавно застрелили двох учасників демонстрацій у Міннеаполісі, що викликало хвилю обурення та протестів по всій країні.😍 Серед тріумфаторів цього року — Кендрік Ламар, який забрав одразу п’ять нагород, зокрема — найкращий реп/хіп-хоп артист.Піснею року стала “Wildflower” Біллі Айліш. Найкращим новим артистом назвали KAYATUPE. У поп-категоріях відзначили Біллі Айліш та Леді Гагу. У рок-номінації перемогли The Ones.🫢 Але головним героєм вечора став пуерториканський репер Bad Bunny. Він виголосив емоційну промову, у якій почав зі слів: «Перш ніж подякувати Богові, я скажу — геть ICE!» і присвятив свій тріумф усім, хто бореться проти несправедливості.Його альбом Tirar Más Fotos став першим в історії «Греммі», який отримав нагороду «Альбом року», написаний повністю іспанською мовою.🥹 Користувачі вже обурюються, чому найкращого нового артиста отримала не Еддісон Рей, а також шкода Сабріну Карпентер, яка не отримала нічого.
😱 На СТБ прямо зараз несеться хвиля хейтуСтрімери дивились Холостяка в прямому ефірі і СТБ накидав їм страйків за порушення авторських прав. Насправді вони спокійно дивились Холостяка весь сезон і СТБ про це прекрасно знали. Ба більше, канал сам приходив у коментарі, писав жарти, ніяких проблем не було. А потім буквально перед фіналом прилітають страйки і заборона на перегляд. 🫢 На канал почали лити купу бруду в тредсах, і самі стрімери теж засирали СТБ. Пізніше Філіп Тремба у себе на сторінці написав, що вони зідзвонилися з СТБ, спокійно все обговорили і з’ясували, що канал знав про стріми «Холостяка» й не мав із цим проблем, а страйки прилетіли від правовласників оригінального Bachelor, про що команда СТБ навіть не була в курсі, і що більше страйків не буде, і загалом усе порішали мирно. У це насправді важко повірити, бо технічно страйки на український ефір контролює саме СТБ. 🫠 Паралельно Гриша Решетник навалив якоїсь дивної дичини, відповідав усім грубо і хамовито, а потім написав, що то сммник винний, а не він. У підсумку вся ця версія про «західних партнерів» виглядає як спроба відмазатися після факапу: фінал хотіли зачистити, щоб зібрати максимум переглядів, а коли прилетів масовий хейт і бойкот, почали терміново переводити стрілки.🤷🏾♀️ Отакі вечірні драми!